Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Plutonov prehod v Kozoroga


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
254 komentarjev na to temo

#51 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 15. februar 2008, 19:41

Pluton v znamenju Tehtnice ni preveč naporen,saj v sebi nosi elemente Venere. Imaš pa ga na vrhu 11. hiše, kar pomeni, da ima precejšno moč na 11. hišo hkrati pa, ker prihaja iz natalno 12. hiše, močan vpliv na nezavedni del tvoje psihe.
In če nadaljujeva, da je Škorpijon, 12. hiša, poslal svojega vladarja v natalno 11, hišo lahko rečeva, da si član kakšne tajne organizacije, mason x:Dx
lahko tudi promason x8Dx (se šalim)... lahko rečeva, da se ti prijatelji spreminjajo v sovražnike in obratno.
Ja,malo kali tvojo srečo v zvezi s prijatelji. Ni kaj. Bo bolje, sčasoma boš s tem opravila oz. vedela 'opredalčkat' kdo je kdo in, da ni vse zlato kar se sveti.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#52 gregor777

gregor777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 15. februar 2008, 19:49

U kako ste se razgovorili o tej temi danes....se vidi da je luna v dvojckih, ko se ljudje malo bolj pogovarjajo.... xrolleyesx



Pluton v znamenju Tehtnice ni preveč naporen,saj v sebi nosi elemente Venere. Imaš pa ga na vrhu 11. hiše, kar pomeni, da ima precejšno moč na 11. hišo hkrati pa, ker prihaja iz natalno 12. hiše, močan vpliv na nezavedni del tvoje psihe.
In če nadaljujeva, da je Škorpijon, 12. hiša, poslal svojega vladarja v natalno 11, hišo lahko rečeva, da si član kakšne tajne organizacije, mason x:Dx
lahko tudi promason x8Dx (se šalim)... lahko rečeva, da se ti prijatelji spreminjajo v sovražnike in obratno.
Ja,malo kali tvojo srečo v zvezi s prijatelji. Ni kaj. Bo bolje, sčasoma boš s tem opravila oz. vedela 'opredalčkat' kdo je kdo in, da ni vse zlato kar se sveti.

LP



#53 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 15. februar 2008, 20:06

Pluton v znamenju Tehtnice ni preveč naporen,saj v sebi nosi elemente Venere. Imaš pa ga na vrhu 11. hiše, kar pomeni, da ima precejšno moč na 11. hišo hkrati pa, ker prihaja iz natalno 12. hiše, močan vpliv na nezavedni del tvoje psihe.
In če nadaljujeva, da je Škorpijon, 12. hiša, poslal svojega vladarja v natalno 11, hišo lahko rečeva, da si član kakšne tajne organizacije, mason x:Dx
lahko tudi promason x8Dx (se šalim)... lahko rečeva, da se ti prijatelji spreminjajo v sovražnike in obratno.
Ja,malo kali tvojo srečo v zvezi s prijatelji. Ni kaj. Bo bolje, sčasoma boš s tem opravila oz. vedela 'opredalčkat' kdo je kdo in, da ni vse zlato kar se sveti.

LP

ne nism se v tajnih organizejšnih.

ej tenks da si mi tkole povedala..
ja ves kako je Cveka, cim nocs bit nekomu tko kot on hoce.. clovek dobesedno rata jezen name oz. to je bla preteklost.. zdej naletavam ze na ljudi, k se zrazumemo..k ce recem: Ne, je ne pa smo se vedno frendi.Prej ni blo tko... zato ker se mi je dogajal to bolj z mlajsimi..
Starejsi od mene , mene vedno stekajo.

jeste dobr si rekla..

#54 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 18. februar 2008, 18:17

A je že prišel v Kozoroga Pluton.... :xx!: ...

Sem imela v glavi, da bom že stara, ko bo šel ta Pluton čez moje Sonce, Venero in Merkur.
Pa ne bom glih tko stara, no... pa moja otroka tudi ne bosta, ko bo mene tranformiral al matral. :frog:

..........................

Sem šla pogledat...od cca leta 2020 se bo dogajalo... pa poleg Plutona še Saturn, matr.



Se da komu komentirat, kaj lahko pričakujem, ko bosta na delu Plutom in Saturn na mojem Soncu, EMrkurju in venero?

Si rezerviram že kak sanatorij? :xx!:

#55 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 20. februar 2008, 12:30

ne ne.. sanatorij, začni zidat... ke bo zmankal. prostora kmal x:Dx


kaj naj zidam? a nov sanatroij?? :xx!:

#56 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 20. februar 2008, 13:33

kaj naj zidam? a nov sanatroij?? :xx!:

..ne, ne sanatorij... nove sanitarije-ker bo velik sranja... x:o)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#57 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 20. februar 2008, 14:10

..ne, ne sanatorij... nove sanitarije-ker bo velik sranja... x:o)x


A to je preverjena astrološka informacija glede na moje vprašanje? x:o)x x:o)x x:o)x

#58 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. februar 2008, 17:09

..ne, ne sanatorij... nove sanitarije-ker bo velik sranja... x:o)x


:palec: Ja, pluton je kanalizacija, vse bo butnilo na dan, vse globoko skrito. No mundano je že pričelo sekat, privatno pa opazujte.

#59 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 20. februar 2008, 18:53

In kaj naj ? Nič? Čakat? :vragec: xrolleyesx

#60 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. februar 2008, 06:50

[quote name='SaTurNina' date='20. Feb 2008, 21:41' post='945481']
mundano? povej primer kako je zacel sekat?


Sem že omenila Srbijo (kozorog v mundani astrologiji) in prehod plutona (Šiptarji so škorpijon), vladar škorpijona vstopa v kozoroga. Kaj to prinaša, se očitno že vidi, upam, da posledice ne bodo imele dalekosežnih posledic. Balkan je bil vedno jedro smodnika.

#61 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 21. februar 2008, 07:25

Objavljena slika

tu je karta kosova oz, ko so razglasili neodvisnost
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#62 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. februar 2008, 08:20

Tole je zdaj nova karta, od vekomaj so je bilo Kosovo škorpijon, tako kot je bila Slovenija devica. Po novem je slovenija rak in tudi mi imamo novo prvo hišo, čeprav neptun ravno ne blesti v njej, hahahahaa.



[quote name='lunca' date='21. Feb 2008, 08:18' post='945543']
Tole je zdaj nova karta, od vekomaj je bilo Kosovo škorpijon, tako kot je bila Slovenija devica. Po novem je slovenija rak in tudi mi imamo novo prvo hišo, čeprav neptun ravno ne blesti v njej, hahahahaa.


No njihova nova karta ima grdo, zelo močno opozicijo marsa in plutona, precej močno konjukcijo, ki je sicer široka, (sonce v konjukciji z neptunom), kar kaže tudi nekaj iluzij kako in kaj za vnaprej. Tudi Slovenci smo sanjali o nekakšni Švici, ampak nismo računali na to, da bo kar precej ljudi postali revnih kot cerkvena miš.

#63 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. februar 2008, 08:36

ni mi všeč tale karta....sam vsaka reč je za neki dobra....očitno ma namen spucat stare rane...sam prou miroljubno pa vseen ne kaže tole...... xrolleyesx

a slo je rak po novem....f* shit....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#64 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. februar 2008, 09:18

Meni je pa v uč padla luna v raku in 11. hiši. Veliko patriotizma prisotnega.
Meni tudi ni všeč tale karta.
Pa velika pričakovanja. Kaj pričakujejo toliko do tujine? Razočaranje bo nedvomno prišlo za njimi.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#65 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. februar 2008, 11:27

ej, cak.. jst sm Devica.., kaj sm pol v mundanem?

kjera je druga beseda za MUNDANO? to me zanima..



Ti si devica po sončnem znamenju, tako kot je Slovenija po novem v mondani astrologiji rak. Ta izraz se uporablja za rojstva držav, mest in podobno. Ti nimaš tle nič zraven. x;)x

#66 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 21. februar 2008, 18:43

mislim, da gre pri gornji karti za dan razglasitve neodvisnosti Kosova oz. Kosovo kot mlada država.
S tem je Kosovo dobilo novo karto. Tako, kot smo jo, ob razglasitvi samostojnosti, dobili mi.
Lunca, v primeru, da imaš kakšne stare podatke o Kosovu te prosim, da posreduješ datume.
Mi pa na tejle karti ni všeč Jupiter v Kozorogu(Srbija) kar prevedeno pomeni, da je možno, da bo šla vsa Srbija 'na noge' Sonce konj.Neptun v 7. hiši, hiši diplomatskih odnosov :inocent: xrolleyesx , ni gud (bi rekla Marsa x:)x ) . Tudi Luna opozicija Jupiter, za kosovski narod ne kaže najbolje. Mars v hiši prijateljev :xx!: No ja, oni že vedo.

Ne vem kako, da niso, kar se razglasitve samostojnosti tiče, poiskali pomoč pri kakšnem izkušenem astrologu.
Naredili so napako, kakršno smo storili mi in postali Rak. Sedaj nas bo čofal po levem in desnem licu, Pluton.
(pravijo, da se usodi ne moreš izogniti) :vio:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#67 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. februar 2008, 08:01

mislim, da gre pri gornji karti za dan razglasitve neodvisnosti Kosova oz. Kosovo kot mlada država.
S tem je Kosovo dobilo novo karto. Tako, kot smo jo, ob razglasitvi samostojnosti, dobili mi.
Lunca, v primeru, da imaš kakšne stare podatke o Kosovu te prosim, da posreduješ datume.

BOM SKUŠALA DOBIT PODATKE, VEM PA, DA JE STARA KARTA KOSOVA ŠKORPIJON.
Mi pa na tejle karti ni všeč Jupiter v Kozorogu(Srbija) kar prevedeno pomeni, da je možno, da bo šla vsa Srbija 'na noge' Sonce konj.Neptun v 7. hiši, hiši diplomatskih odnosov :inocent: xrolleyesx , ni gud (bi rekla Marsa x:)x ) . Tudi Luna opozicija Jupiter, za kosovski narod ne kaže najbolje. Mars v hiši prijateljev :xx!: No ja, oni že vedo. NORMALNO MARS V HIŠI PRIJATELJSTVA POMENI HITRE PREKINITVE, BOJE.
SONCE V KONJUKCIJI Z NEPTUNOM KAŽE, DA JE VSE ZAMEGLJENO, OZ. BO ZAMEGLJENO.

Ne vem kako, da niso, kar se razglasitve samostojnosti tiče, poiskali pomoč pri kakšnem izkušenem astrologu.

:palec: OČITNO POLITIKI NE HODIJO K ASTROLOGOM. NAROD SAM MOGOČE NIMA TOLIKO PRI TEM, SO PA LOKAL PATRIOTI, DRŽIJO PA SKUPAJ.
Naredili so napako, kakršno smo storili mi in postali Rak. Sedaj nas bo čofal po levem in desnem licu, Pluton.
(pravijo, da se usodi ne moreš izogniti) :vio:
:palec: TOČNO ČVEKA, ČE VEMO, DA JE TKO AL TKO VSE VNAPREJ DOLOČENO, POTEM SE JE PAČ MORALO ZGODIT TOČNO TO.



#68 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 23. februar 2008, 21:24

:palec: Ja, pluton je kanalizacija, vse bo butnilo na dan, vse globoko skrito.






ja in to bo v 6 hiši !!!!!! :cry: :cry:

#69 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 23. februar 2008, 22:24

saj 6. hiša ne predstavlja samo zdravja in posla. Z ozirom na to, da je 2. od 5. hiše, predstavlja vrednote naše ljubezni.
Hiša kaže tudi na ljudi, ki stojijo nekje za teboj z namero, da ti lahko služijo. Nakazuje tudi osnove našega razmišljanja v povezavi z logiko( 4. od 3. hiše) ... še veliko tega bi se našlo.
Zakaj takoj pomisliti na zdravje?
Z Lunco sva se menili bolj o mundani astrologiji.
Zdi se mi, da si nekje zapisala, da boš rodila. Tudi to možnost nakazuje tranzicija Plutona skozi 6. hišo.

Tako, da . . . . xDDx

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#70 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. februar 2008, 16:11

[quote name='č.v.e.k.a' date='23. Feb 2008, 22:25' post='946370']
Z Lunco sva se menili bolj o mundani astrologiji.

:palec: Ja, zanimivo je proučevat karte držav, sploh, če se kaj pomembnega dogaja, to pa se vedno, če je na delu tranzit planeta, ki spreminja, ruši, gradi....

#71 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 25. februar 2008, 15:15

saj 6. hiša ne predstavlja samo zdravja in posla. Z ozirom na to, da je 2. od 5. hiše, predstavlja vrednote naše ljubezni.
Hiša kaže tudi na ljudi, ki stojijo nekje za teboj z namero, da ti lahko služijo. Nakazuje tudi osnove našega razmišljanja v povezavi z logiko( 4. od 3. hiše) ... še veliko tega bi se našlo.
Zakaj takoj pomisliti na zdravje?
Z Lunco sva se menili bolj o mundani astrologiji.
Zdi se mi, da si nekje zapisala, da boš rodila. Tudi to možnost nakazuje tranzicija Plutona skozi 6. hišo.

Tako, da . . . . xDDx

LP



Aham, ja nimam jest tolk znanja... zame šesta hiša predstavlja zdravje, delo - rutinsko - tako, da hvala za poduk.

Rodila bom pa kmalu, ja, cca čez manj kot 2 meseca.

#72 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 25. februar 2008, 19:25

Aham, ja nimam jest tolk znanja... zame šesta hiša predstavlja zdravje, delo - rutinsko - tako, da hvala za poduk.

Rodila bom pa kmalu, ja, cca čez manj kot 2 meseca.


No vidiš. 5. hiša so otroci (tudi)Prepričana sem, da se boš, kar se ljubezenskih vrednot tiče, dobro izkazala.
Pluton te bo torej veselo presenetil.
Srečno :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#73 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 26. februar 2008, 09:45

No vidiš. 5. hiša so otroci (tudi)Prepričana sem, da se boš, kar se ljubezenskih vrednot tiče, dobro izkazala.
Pluton te bo torej veselo presenetil.
Srečno :palec:


:2src: ljubezenske vrednote so pa pri meni zelo staromodne :vio:


(sam zd3ej govoriva o šesti ali peti hiši?)

#74 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 26. februar 2008, 18:15

:2src: ljubezenske vrednote so pa pri meni zelo staromodne :vio:
(sam zd3ej govoriva o šesti ali peti hiši?)


o obeh x:o)x
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#75 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. februar 2008, 23:13

mandala Plutona - meditirajte nanjo
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0