Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Homeopatija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
651 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 22:13

Bistvo ravno samo poznam, hotela sem malo nakladanja in uporabnih infotov. :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. februar 2004, 22:17

No, če pa imaš kakšno drugo lazlago bistva homeopatije, mi jo pa znakladaj, ti bom zelo hvaležen :8):

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 22:20

Pismu si trd vcasih, Stane...
ne ljubi se mi tole, no, glih tega nocem!!!!!!
kar nekaj spet v temah, ravno zato sem jih aktivirala!

Bistvo mi je znano, HOCEM nakladanje, VEC, idejo imam, tudi linijo sem ze narisala, zdaj pa HOCEM se barve, ceprav se stirnjam, da je ze CB cisto OK oz. ze risba sama. ;>)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 19. februar 2004, 00:58

Čudna ura je in spat se spravlam, sam, če bi bilo treba spravit bistvo homeopatije v en stavek, je pa to: "S homeopatskim zdravilom naj bi v organizmu inducirali proces reorganizacij vitalnih funkcij s stimulacijo mehanizmov samoregulacije." (dr. Irena Gorišek).

Če o stavku malce razmislimo, ni tolk kompliciran, kot se zdi na prvi pogled.

Nočko
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#30 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. februar 2004, 10:39

Marsa, čudno, da ti ni uspelo vzpodbuditi nakladanja, ampak le eno trezno razlago :8): x:Dx x^x

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2004, 10:56

Stane, hotela sem kaksne primere, izkusnje.
Teorijo razumem, ravno zato sem rekla, da mi je blizu homeopatija.

Ce ne obvladas podrocja, pravzaprav ni kaj dosti za nakladat...
Zato se ne razvije tema - kdo in kaj ce pa nakladat?

Saj tudi o hipnoterapiji govorimo, slucajno se je pa celo iizkazalo, da so pravi trokovnjaki tule (ali bili in podali komentar).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. februar 2004, 11:13

Saj v tem je štos, da se nekaj razume in ne le verjame. Ker, ko bodo ljudje razumeli, bodo spoznali tudi pomembnost žvečenja hrane, ki je v bistvu tudi homeopatska metoda, seveda pod pogojem, da je v hrani tudi tisto, kar stimulira mehanizme samoregulacije, kot je prenesel nosorog.
Tako pa veliko ljudi hrano kar golta in tudi, če ta vsebuje biokodo, jezik registrira le polovico signalov in se zato tudi dvakrat več poje, kot je potrebno.
Pri presnojedcih je to zelo izraženo, ker surove hrane pač ne moreš goltati kot pudinga ali špagetov in v resnici jezik registrira vsako zaužito kalorijo, zato tudi s težo nimajo problemov in predvsem zaradi tega tudi z zdravjem ne.
Kajti najvažnejše je, da ne uživaš več kalorij, kot jih potrebuješ.

#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2004, 11:16

To je pa res, da je point v razumeti... Cisto prav imas tule, ampak vseeno, no... x:o)x xDDx :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. februar 2004, 11:41

Vseeno, no, kaj? Če gre le za klepet in polnjenje serverja in delanja vtisa za slučajne obiskovalce, kakšna gužva je na tej tržnici in ustvarjanje pogojev za plačano oglaševanje s tem, bi še razumel.
Toda tvoja Luna ni prvenstveno temu namenjena, kot vidim in je tudi prelepa za tako banalnost, pa tudi druščina je preveč na nivoju, z mnogo znanja, zato bi bilo zelo škoda, da nekaterih stvari ne bi tudi bolj korenito obdelali v občo korist.
Če pa tega ne želiš, sem ti ponudil tudi opcijo podforuma, kjer se bom jaz ukvarjal s suhoparnimi rečmi, tako, da ne bodo direktno motile prijetnega vzdušja celega foruma.
Toda o nekaterih stvareh se res ne da samo klepetati, čeprav tudi mene klepet zelo sprošča in mi je cela družba zelo všeč, s tabo na čelu :inocent:

#35 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 19. februar 2004, 13:39

Ignatia amara za žalost.
Natrium aconitum.
Jst sem pa tud papala karcinuzinum.
Že ime neki pove.
Odvisno je, kakšno potenco popapate 9 ch, 100c ....
Skrbno vas vse prevprašajo (strah, občutja, kislo, vroče, spanec, prebava, noge, navdušenje..)
Pol pa ukrepajo.

#36 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. februar 2004, 14:10

Pa rezultat?

#37 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 24. februar 2004, 19:11

Ja, je bil.
Al pa sem se sama prepričala. x:Dx

#38 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. februar 2004, 19:40

Kaj te je že pestilo :8):

#39 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 25. februar 2004, 17:42

Hudo otroštvo, šoki ob smrtih, občasna depresija, na cajte mi je pa vse tako dol viselo, da mi je blo total brezveze in sama sebe nisem mogla sparvt v pozitivo.Ko sem šla iz določenega okolja, se je spremenilo.
Strah, misel, da sem sam atza vse in da me nihče ne razume.
Problemi z ledvicami, kožo, prebavo in samozavestjo.


x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
:eek: :eek: :eek: :eek:
x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

#40 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 25. februar 2004, 18:53

In sedaj si popolnoma ok, tudi prebava, koža, ledvice?

#41 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 25. februar 2004, 20:02

Ko sem pred leti živela v Nemčiji in Avstriji, je bilo popolnoma normalno, da si šel k splošnemu zdravniku za prehlad, gripo ali karkoli že...in se je glede na simptomatiko odločil in ti je lahko predpisal tudi homeopatsko zdravilo -

na recept!!!

Vsem se je to zdelo popolnoma normalno, kot tudi to, da vse stroške plača zdravstvena zavarovalnica (tu se tile Germani čisto razpalijo..ko gre za denar, ni trte-mrte).

Potem sem se pred leti srečala s homeopatijo pri nas, ko je dr. Kajumov dobesedno rešil življenje moji mami, ki je po pol leta zdravniških tretmajev tehtala samo še 40 kg.
Priporočam tudi dr. Pajntarja v Ljubljani na Malgajevi.

To temo smo pravzaprav že imeli.

Res ne vem, zakaj moramo Slovenci odkrivat toplo vodo - če je homeopatija resno priznana drugod, ali moramo biti res bolj papeški od papeža??

Upam, da bodo homeopatijo čimprej vključili med standardne zdravniške metode - to si nedvomno zasluži. Še posebej je učinkovita tam, kjer klasična medicina najraje odpove npr. pri alergijah in kakih kroničnih boleznih.

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#42 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 25. februar 2004, 20:43

sorry k prekinjam; berem zadnje objave in dobim asociacijo: home-opatija
lepo bodte, grem mal domace zadeve uredit x:Dx x;)x x:Xx

sicer pa glede homeopatije sem slisal ze res mnogo razlicnih mnenj!
eni so za, eni niso... xrolleyesx :eek: lastnih pa izkusenj pa nimam :sori:

homeopatiiiiiiiiiiiiiii izkusnjenciiiiiiiiiiiiiiiiiiii x;)x x:o)x

#43 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 25. februar 2004, 21:08

Free, naj se ti ne zareče, sem zelo blizu razmisleku, da tvoj FHES v določenem smislu dela tudi to, enako kot ZS.
Saj se spomniš iz knjige jezik-tastatura :8): :eek:

#44 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 25. februar 2004, 22:12

Ja, Stane nejeverni,

koža precej boljša, prebava tudi, določeni strahovi so pa tudi izginili.
Je treba delati na sebi in biti pozitivno usmerjen, ker če se sam prepričaš, res ne bo nič, nbenga uspeha.
priporočam!!

#45 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 25. februar 2004, 22:20

Ja, Stane nejeverni,

koža precej boljša, prebava tudi, določeni strahovi so pa tudi izginili.
Je treba delati na sebi in biti pozitivno usmerjen, ker če se sam prepričaš, res ne bo nič, nbenga uspeha.
priporočam!!




Rakica, to pa ne. Jaz homeopatijo tudi razumem, ne da vanjo le verjamem.
Vseeno me pa zanima, ali si tudi sicer kaj spremenila, recimo v prehrani, gibanju itd, pač življenski stil?

#46 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 25. februar 2004, 22:37

Čudna ura je in spat se spravlam, sam, če bi bilo treba spravit bistvo homeopatije v en stavek, je pa to:  "S homeopatskim zdravilom naj bi v organizmu inducirali proces reorganizacij vitalnih funkcij s stimulacijo mehanizmov samoregulacije." (dr. Irena Gorišek).

Če o stavku malce razmislimo, ni tolk kompliciran, kot se zdi na prvi pogled.

Nočko

dr. Goriškova je d best! Je moja osebna zdravnica in njene kroglice so me že ozdravile in izboljšale počutje.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#47 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 26. februar 2004, 19:30

No, lepo, da verjameš, nas je že nekaj več!

Ja, v bistvu mi je to pomagalao, da sem se lažje odločla it rolar, tečt, v družbo, plesat...nisem bla več tako nesamozavestna, pa zdepresirana, pa sem se tudi sama kdaj zaktivirala kam it (k je sicer v naravi mojga asc, da sem iniciatorka, ampak, če te kaj druzga baše, te dut asc znamenje e izstreli v zid!)
x:Dx
Kakšne imš pa ti kaj izkušnje s tem!?

#48 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 28. februar 2004, 15:24

Moj sin že dobre pol leta jemlje homeopatske tablete za izboljšanje imunskega sistema. Prej večni prehladi, kašlji, vročine,... skratka vse kar je letalo po zraku se je prilimalo na njega. En teden v vrtcu...... 14 dni doma.... tko je blo to....
Sedaj pa (saj so še prehladi in kašlji in vročine, vendar se telo odziva. Vse skupaj traja le kakšen dan ali dva in v ne tako hudi obliki...... JAZ VERJAMEM.....
Moram pa povedati, da kombiniram tudi z zdravili, ki mu jih predpiše zdravnik....
Homeopatinja mi je rekla, da naj bi terapija trajala nekako tri leta.
:palec:
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#49 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 28. februar 2004, 20:01

HOMEOPATIJA

Pri homeopatski metodi redčenja igra biokoda le vlogo nosilca informacije.

Kode.

Kot pri računalniku.

Lahko tolčeš po tastaturi z vsemi desetimi, toda le en udarec po pravi tipki ti odpre pravi program.

In le en elektron, en bit informacij na tastaturi jezika bo pravi.

In več možnosti je, če tipkaš le z enim prstom, kajti z večimi hkrati blokiraš tudi pravo tipko.

In lizanje zdrave soli, ki je v bistvu homeopatska metoda, ti zelo povečuje verjetnost, da bo zadetek uspel.

Toda le odpiranje programa brez količinskega vnosa zdrave soli bo le kratkega veka.

A tole?

Hm....

Po tastaturi tolčem ne da bi gledala vanjo in z desetimi prsti ..... pa mi kar gre x;)x in najdem tudi tisto tipko, ta pravo....

Zdrava sol...... ja Stane OK!

Pri nas imamo raztopino himalajske soli. Nihče razen mene (pa še to se posilim) je ne more pogoltniti. Pa najdem rešitev v še drugih zdravih stvareh, saj obstajajo, kaj ne?

LP
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#50 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 28. februar 2004, 20:52

Stane, verjamem ti..... je pa res, da me tako zelo ne zanima. Sploh pa me neha zanimati, če me kdo dobesedno posiljuje z neko stvarjo (podobno je pri akviziterjih). Samo napisala sem moje izkušnje s homeopatsko terapijo. Vem, da je sol potrebna organizmu. In če ne uživaš te tvoje soli, kaj se nam lahko pripeti (nizka raven elektrolitov? kaj se to ne vidi že pri osnovni krvni preiskavi?).... Koliko ljudi uživa to sol? Bomo preživeli brez nje?
Stane, spoštujem tvoje delo, vem, da si vložil ogromno truda vanj in bila sem tudi na tvoji spletni strani in prebrala kar nekaj stvari. Lepo je, da stojiš za svojim delom in ga tudi zagovarjaš.... toda, res, brez zamere, včasih malce pretiravaš.
Lep pozdrav.
PS. moj sin je star šest let.
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Bing (1)