Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 5


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1099 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. oktober 2003, 17:28

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF,
Vesoljnega dnevnika LNF 2,
Vesoljnega dnevnika LNF 3 in
Vesoljnega dnevnika LNF 4 .

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." :))) itd. ipd. .. ...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. oktober 2003, 17:42

Tako.
'Slovesna' otvoritev tele teme se je zacela zdaj. x:)x x:Xx
Gremo v novo poglavje... :palec:

Danes grem na 20-letnico HC-ja. x:Ix x:o)x x:Dx x;)x x:)x
Vceraj gledala Bobnarjev bend (*komentar na 2. post na tejle strani 4. Dnevnika)...
(Bobnar, intuicija dela!! kakih 15 cez sedem se v momentu spomnim - sredi 'intervjuja'!- saj res!!! Bobnar!!!!!) - in ujela se zadnjih... hm sekund komada, mogoce 1/3. Cisto kul, produkcija OK, solidno, sodobno, dosti sveze...
Jaz pa medtem (!) 'fosilna scena' xDDx - 'intervju' - danes 20-letnica nekega HC koncerta, ki da je zdaj pac bil ravno prvi in je to zdaj zgodovinsko.

Tako se mi danes obeta:
* srecat nekaj starih frendov
* glednit kake svoje (in druge stare) videe
* itd. x;)x

Hecno je bilo res tole... Ono - ravno si skusam izmisliti nekako tele datume (novi rok 86?? x?x xrolleyesx ) - ko gledam direkt - in recem - glej, cakaj, tule nas Bobnar zdaj. :palec:
Oni pa vprasanja: Kje pa je bilo bla bla... x;)x in jaz - 100X so me kapsi ustavli... x:Dx x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 23. oktober 2003, 18:16

x:Dx Marsa, sem ravno danes premišljevala, koliko strani že ima tale dnevnik in kdaj se boš odločila za novi zvezek ... xbookx

xloveyx
Objavljena slika

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. oktober 2003, 18:35

Lej to, no, lej to, no... x;)x x8Dx x^x x;)x x:)x :palec:
LN NOVI....

:palec: :palec: :palec:
xsrcx xsrcx xsrcx
:detelca: :detelca: :detelca:

Komentarji - ne bomo prevec obcutljivi. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 23. oktober 2003, 18:59

eeeeeeeejjjjj :palec: :palec: x^x xokx xyiyax xwitchx xgoldfishx :party: :detelca: xupx

ČESTITAM!!!



... pa ikonco si v nove barve oblekla :palec: x:Ix

#6 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 23. oktober 2003, 19:02

Ja, meni pa v službi snažilka in varnostnik povesta, da je danes zopet izginil mobilni telefon na tretjem štuku. Zadnja pol leta, se na tretjem nadstropju vrstijo kraje za krajo. Mislm kakšen kretenizem ljudi, ki tam gor delajo. Pa kako morajo svojim sodelvcem krast telefone. Kdorkoli je že, je čist zmešan v glavo. Pa ne more kar tako krast u firmi. In zdaj zaradi njega ali nje, moramo pri izhodu izprazniti torbice in nahrbtnike pred varnostniki. Če bi ga jaz dubu v svoje roke, bi mu pokazal kva hudiča se to prav okrast svoje sodelvce. Mamu mu nab... :mad2:
Ja sam ka mali pao s lipe

#7 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 23. oktober 2003, 19:04

A ne da je nova?
Tko.. na Lord of the rings me je spomnila.. ena taka vilinska...

:palec:




P.S. Tole je Marsini ikonci namenjeno... je nekdo skocil vmes, pa moram popravljat x;)x

To temo je popravil/a aliana: 23. oktober 2003, 19:05

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. oktober 2003, 19:05

Mateja!!! xsrcx
Ne, saj... RES! - to je res cisto slucajno zdajle..... tole 'selim', Mitja pa se ze nekaj mesecev ubada s tem...
Pa programcek, ko se Luna graficno rola na 1. strani - kot je dejansko... itd.
Logo se ni seveda pravi, to je zgolj poskusna verzija...
Samo nekako bova nastavila, da se bo vse in povsod odprlo...
Tko.

Skratka - ce se komu kaj ne odpre.. itd. etc. ipd. - pliz. dobrodosle pripombe, komentarji! :palec:

x:)x x:)x x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 23. oktober 2003, 19:07

Same nove preoblekice danes ... ikonca, LN :palec:

Čestitam za novi LN :hepko: xpartyx

Komentarji sledijo, se ga bo treba malo navadit najprej ... x;)x x:)x
Objavljena slika

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. oktober 2003, 19:08

O, Aliana... x:)x :vio:
Ja, nekaj... :8):
V bistvu je ista kot prej (ikona) - samo je (kao) 'realna' - "Marsa nima viola uchk". xDDx :palec:
Naravno, nature, pa to - seveda pa - arty, ipak, kaj pa mislis! :palec:
No, skratka - takole nekako...
Zdaj pa se grem 'namazat' ("lispat" - pravi Tim) - pol pa v lajf - gledat, kwa smo ga sr*****. :vio: x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 23. oktober 2003, 19:12

Če razmišljam da si skor hotla končat, ej 13, serija je lahko zadnja dvanajsta pa ne more bit... kako boš pol rekla, ja ja kar naprej mam 13.ke pol bo pa en skeptik prišel in rekel, ah sam 12 koleradčkov si izdala..... (ti pa v :eek: :vragec: (hudiča pa res) x:px hitr še enga :) )
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#12 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 23. oktober 2003, 19:23

Končno, sedaj pa res v detajlih rolla Marsin Lunin astrohoroskop. Bom zdej res epp delau vzorno naprej x^x :palec:

Jah neč, diham naprej. Sortiram si poglavja.Prezdrav kt riba sem, zobek še čaka .Prej pokomix naredu si spet.
Pa ni šlo za nobeno iskanje pozornosti, to si zbij-te z glave .
Mama končno prebrala Matejin text; komentar,hm očitno je pozabla, de se je treba učit skoz, ne pa samo naučeno teorijo filat u layfu in v službi (babji prepih jest pravm)

#13 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 23. oktober 2003, 19:28

:vragec:



oooooo
herrfrau pokowc spet med nami... x:)x x;)x



665 :vragec: -ou pa 3/4... x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#14 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 23. oktober 2003, 19:31

Still feels like our best times are together... Hja, včasih pesem pove več kot tisoč besed (sploh če je v pesmi več kot tisoč besed....) borim se s faksom, in slabo voljo, pogrešam vesno, in doma me priačakajo odprtih vrat..... (ne bom povedal kateri dve stvari od štirih mi gresta odlično, katera zanič, in kera bi lahko bilo bolje... če se komu da ugibat kar naj..) pozabil sem pas za kitaro tako da morem igrat sede... :xx!: jao, to je kt bi bil na vozičku pa hotu tečt.... (brez zamere, vsem handikepirancem al kako se že temu lepo reče...) na poti domov me je zajel sneg, dejansko sem ujel ga z rokami na enem prelazu (hrušica) iskusil čudovito lastnost zimskih gum da ohranijo oprijem tudi v snegu... in ugotovil da v avtu nimam verig, da če malo koplješ prideš do asfalta, in če imaš ob sebi blazno inteligentno ovnico se lahko pogovarjaš eno uro in pol (pomaga da je asc dvojček)..... ugotovil sem tudi da počasi zastopim grupe pri matematiki, vsaj definicijo, kar je velik napredek... (to ni kak grupni seks števil čeprav smo to na začetku mislili x:Dx... neko grupiranje pač, dolgčas za znoret a baje se da s tem rešit kako enačbo, v praksi tega še nismo videli, prav tako dvomim da bo kdaj uporabljeno v fiziki.. če pa morem to znat zato da bom mel povprečje vsaj osem ali več... hja bom pa tud to znal...., lase imam vedno daljše, kitaro igram vedno hitreje, na vseh treh mojih lokacijah imam hiter širokopasovni internet, mama se krega z mojima mlajšima bratcema, heh, ko gre od familje edina luna v tehtnici.... je takoj hudič.. (tako pač je, mama je pikolovska in to, asc v devici, mala dva sta en že kar dobr v puberteti, luno v škorpijonu, drugi kar dober bliža puberteti, tehtnica in 2xdvojček, naravno se skregata z mamo za vsak drek.... domača naloga to tisto, narobe držiš svojo zlikano majico to tretje... jao, še ljubljančani niso tako živčni na cesti(več o tem v temi babe za volanom in deci)..., postavil sem nov rekord v številu prevoženih kilometrov z našo petko z enim polnjenjem tanka za gorivo.... 7 dni, 500 km, pa še je daleč od tistega lepega utripajočega gumbka.... ki bi rekel da mam še 50 km goriva.... oziroma dfa gre k koncu) hja, pogrešam vesno, kar je res je res, saj mi gre kar dobro... če je najlažja stvar zaljlubiti se, je najtežja ostati ravno prav zaljubljen... očitno seveda obvladam lahko stvar nimam pojma o drugi... tako pač je... in life, there can be only one.... gledam svoj mobi in čakam tisto sporočile ki bo reklo. "Ja dobr sem, danes je bil kar dobr dan, smo pisali matematiko, mi je šlo dobr, kako ti gre...." karkoli kakšen znak, pa bi blo, ajd.... bom jaz s tem še malo počakal, huda reč je sedaj ko sem doma na dveh lokacijah, nobena ni moj pravi dom, v ljubljani sem cele dneve, na rakeku cele noči, v ajdovščini ves vikend (vključno s petkom), mali mi je zavzel sobo, v hladilniku so se spet znašle mesne jedi..... _(jaj kaj je to moja familja čist razpada ko me ni), zavedam se da sem na obrobju nečesa velikega sonce mi tranzitira pluton, v 12.hiši, hehe, kot vedno vsako leto... ne delam si utvar da bo stvar lahka, prejle sem govoril z bivšo, je vse kul (tista za katero je vojko napovedal da dolgoročno ne bo nič...) no ja dolgoročno smo vsi mrtvi, trenutno pa sva čist kul prjatla..., zgleda da vse kar je blo treba je blo pospravit ljubezen drugam, pa je kul, hja, zdaj je prišel domov tata, bomo videli kako gre z njim... on je zadnja utrdba Grbekracije na tej strani alp...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#15 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 23. oktober 2003, 21:30

:palec: Hm zanimivo branje tule El nino x:Dx .

Meni danes nič po planu šlo - razen da so se nekatere stvari izkazale za boljše, kot sem mislila - nekaj več keša dobila, kot pričakovala - kar je zelo gut x:Dx
Grozno sprla doma :xx!: to ni gut.
In potem še prometno imela - ni neke sile bilo...zvita pločevina in to.
En tip ze šel vzratno in ne gledal v ogledala...mater mu...in po prvem šoku in ohoho kazanju na pločevino smo se kar na licu mesta zmenili.Možakar izvleče denarnico - koliko boste rekli bom dal...u madonca...skušnjava...lahko bi rekla miijon.... x:Dx pa nisem. Nerodna stvar. No hitro preračunala in ugotovila, da bom na profitu...v glavnem - ni bilo tako zelo slabo, kot je kazalo najprej.

Bobnarja &co nisem gledala - se včeraj pač ni izšlo. Drugič mogoče x;)x

A tam vidim - da je Rachek le pogledal v svoj horoskop - toliko o mojem vztrajanju da ima kaj v devici x:Dx :palec:
Najlažje bi ti pač bilo obesiti kaj - recimo luno v devico in roka :palec:
Ampak ne - ti vse drugo x:Dx
Hja bo menda kar držalo tisto, kar ti je Mateja napisala :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#16 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 23. oktober 2003, 22:53

Sem mislila tole napisati v drugi temi, pa tja nekako ne paše, ker to ni razmišljanje o tisti tragediji. tam smo razpravljali o odpuščanju in o tem da sem - smo mame. Celo popoldne sem razmišljala o tem, naj tole napišem al ne, pa bom. In zadnjič, upam, pišem o nesreči, ki sem jo doživela lani. ker ne mislim utrujat!!!Bilo je zgodaj zjutraj mala je spala, neprivezana, vem, moja napaka. na nasprotnem pasu je fant okrog 20 let zaspal in imeli smo totalko. Nisem dojela nesreče, bila sem trda, na zunaj. mala je sedela na sredi ceste in jokala, se držala za prsa in tiho govorila, mami srček mi bo počil.Pojdimo naprej na morje, prosim.Nisem ga obsojala, ko je je...l našo mamo slovensko, ga nisem obsojala, le vstala sem od male in ga vprašala če mu lahk rano pogledam, ker je imel veko presekano. ko je policistom trdil, da ni kriv, da smo mi Slovenci neumni, ga nisem obsojala, smilil se mi je,res. nato so ga odpeljali, upala sem, da ni huje poškodovan. na cesti sredi Hrvaške smo v trenutku ostali sami. objemala sem jo in jo tolažila, razmišljala sem samo o tem, da bi v tistem trenutku lahko ugasnilo katero od naših življenj, ni bilo občutkov,le razmišljala sem o tem, kaj nisem komu od tistih ki so mi bili blizu povedala, da že dolgo nisem mami rekla, da jo imam rada. Bili smo poškodovani, zelo. ampak smo preživeli, čeprav pravijo da po čudežu. Mislim da so bili na delu angeli, vodniki, kakor koli jih imenujete. Niti nisem fanta obsojala da je podal lažno prijavo, saj smo od njegove zavarovalnice kljub zapisniku dobili zahtevek podan iz njegove strani. Zlomila sem se čez mesec dni. razmišljala sem, da ga civilno tožim, nisem ga, jaz sem dobila lekcijo, kaj je življenje, sigurno jo je dobil tudi sam. če bi ga bi ga iz enega samega razloga, ker ni poklical, ali pa se opravičil, se pozanimal, kako smo, vendar to je njegova stvar, ne moja. jaz sem z zadevo zaključila. Brez veze se je danes obtoževati, kaj če bi takrat malce kasneje odšli ali pa zakaj nisem poslušala svojih občutkov, bila bolj pozorna na znake ki so mi bili dani skozi celo pot. ustavil pa se mi je svet, če sem pomislila da bi v tistem delčku sekunde ostale brez nje, ali njega, ali ona brez mene. Ampak vseeno mislim, da ga ne bi obsojala. je mlad, bil je na žurki za svoj rojstni dan, malce preveč je pogledal v kozarec in za trenutek zaprl oči. žal.ampak od tistega trenutka dalje poskušam uživati v vsakem trenutku.

#17 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 23. oktober 2003, 23:02

Otožna, ti si Sonček x:)x

:palec:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#18 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 23. oktober 2003, 23:04

:farb: :shsh:

#19 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. oktober 2003, 05:13

:farb:  :shsh:

Otožna,saj si res kar ugotavlja Vojko("sonček")! x!x

Res lepo,pozitivno,ganljivo.....od tebe
:palec:

#20 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 24. oktober 2003, 07:25

hi hi, sneg je xDDx

#21 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 24. oktober 2003, 07:59

Tole kulinarično-enološko raziskovalno odpravo....sem poimenovala...

ŠEST OSEB V AVTU...DA O MAČKU NE GOVORIMO... x:Dx x:Dx

Na izlet gremo... :onfire:
Tri dni se bomo s prijatelji klatili po Brdih...na naši in italijanski strani.Pripravljenih imamo kar nekaj degustacij...hrane in vina.. :yumy: vrhunec pa mislim da je povabilo h Kristančiču...na degustacijo...in večerjo.
Hm...moja špajza...si bo mal opomogla...računam na kar nekaj dobrot...pa tut kak recept za Moje specialitete...
Mačka sem pa v naslovu omenila...ker gre 6 Štajercev...na enološko raziskovanje...in si kr mislim...da bo tut maček prisoten... xrolleyesx x:Dx
Mal me sicer moti...Marsina napoved...o prometu...in možnih :bomb: ...ampak zdaj smo opozorjeni...

x^x

Astra
Per aspera ad astra

#22 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. oktober 2003, 08:37

Vidiš otožna - se kar strinjam s tabo. Nima smisla obsojati, ker nikdar ne veš, kdaj boš na njegovem mestu.
Jaz sem tudi že povzročila prometno - zapeljala pod kamion in odnesla brez praske - noseča 7.mesecev.
Tudi bilo pomembno vprašanje...zakaj nisem počakala, da bi drugi kamion se umaknil? Ampak madonca...mar naj tri ure stojim na križišču?? Recimo....

Včeraj sem bila jezna - preprosto, ker se mi je mudilo, tip mi pa čas jemlje x:Dx :palec:

In vidim zdajle, da Marsa neke nevšečnosti napoveduje.
No, sem bila zdajle na Elektro - od torka dalje mi bo svetilo x:Dx , jim malo težila, pa so vsi obupani.
Toliko dela imajo zdaj - sneg lomi drevesa, ta padajo na napeljavo in ljudje nimajo elektrike :sori: in ljudi jim primanjkuje...no, v glavnem...prava panika vlada tam :vragec:

Astra - ti kar zavidam malo - ampak čisto malo - glede na to, da se me ful prime vse..bi s takšnega izleta jaz prišla sumljivo široka :palec: in tisti kilogram, ki mi ga je uspelo v času bolezni zgubiti bi ziher podvojila x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#23 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 24. oktober 2003, 08:43

Nataly, se ni za bat, da se zrediš ... v telem zimskem času lopato v roke in greš kidat sneg x:Dx

x;)x x:)x
Objavljena slika

#24 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 24. oktober 2003, 09:03

Hm....včeraj pa sem ves dan preživel v naši lepi prestolnici x^x ...In moram priznati, da mi je bilo prav fajn...... :palec: Tako v okviru službenih opravkov kot privat sem spoznal izjemno prijetne ljudi, gibanje po LJ mi je malce pokvarilo nepoznavanje LJ, zame kar stresen službeni opravek......in....to pa moram rečt x^x .....tokrat precejšnja netoleranca in nestrpnost LJ-šoferjev do v LJ malce izgubljenega štajerca (trobljenje, mahanje, zaripli obrazi, geste :xx!: ) x^x In tik pred odhodom iz LJ me je presenetil.....sneg x:)x ....je bilo lepo x:)x ......le vožnja v MB je kar potrajala :xx!: ....ker je bila že tema in je snežilo proti meni x^x. Sicer pa sem se vrnil z lepimi vtisi.......in zvečer zaspal......zelo utrujen, vendar ob prijetnih mislih.... x:)x xscratchx :shsh: :farb:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#25 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. oktober 2003, 09:07

Nataly, se ni za bat, da se zrediš ... v telem zimskem času lopato v roke in greš kidat sneg  x:Dx

x;)x  x:)x

To je ena izmed možnosti ja :vragec: ..mi pa nekako ne diši glih :vragec: x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0