Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 7


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1645 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2004, 17:56

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF,
Vesoljnega dnevnika LNF 2,
Vesoljnega dnevnika LNF 3,
Vesoljnega dnevnika LNF 4,
Vesoljnega dnevnika LNF 5 in
Vesoljnega dnevnika LNF 6
(*zadnja stran LNF 6 - vam na uslugo, vse za lazje spremljanje in vklopljenje x;)x :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." :))) itd. ipd. .. ...


Naj pa se izkoristim priloznost - SRECNO NOVO LETO 2004 :detelca: :palec: xupx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. januar 2004, 18:01

O, Marsa ima tudi novo ikonco....Srečno 2004 tebi Marsa in tvojim :palec: :detelca: xgoldfishx xcrossfingx

#3 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 4. januar 2004, 18:01

Helou evribadi x:Xx x:o)x x:Dx :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2004, 18:04

xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 4. januar 2004, 18:05

novo leto, nova stran hmm...., super!

hi mick!
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#6 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 4. januar 2004, 18:06

Hy yall!

Mick, cestitke za ne-kajenje! x^x :palec: xDDx
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#7 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 4. januar 2004, 18:08

ooooj vsem skupaj x^x
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#8 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 4. januar 2004, 18:14

Trpim... :switz:  :cry:  :wacko: ....thx ribicaKatja.........pa sploh nisem imel v planu.......hm......bo treba ta užitek z več drugimi nadomestiti :vragec:  x:px  :2src:  x:Dx .....bljak.....pa še 3 škatle imam doma.......ena odprta x:px  :eek: ......... :o|o: .......ma, grem jokcat na pravo temo x;)x  x:Dx

Mick ................. če češ ti pomagam.....................pošlji uni dve ta zapakirani škatli meni, da te ne bodo mučle x:Dx .............pa še nosek smrkav ti pomgam obrisat, smrk :C:
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#9 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 4. januar 2004, 18:28

a pol morm zdej svojo škatlo kupit :xx!: ..........če ne pridem k teb al kaj x:Dx ...................al pa če se skup usedeva in modrujeva. :C: ..............a ne bi blo dobro mal nehat kadit x;)x ..........pokadiva zaloge x^x ...........in konc :xx!:
mogoče bi pa mačke - une tigre na štirih nogah. x:o)x .........tiste, ki mijavkajo x:Dx ........mal čohala :palec:
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#10 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 4. januar 2004, 18:38

:vragec: no.....kam ju naj pošljem x;)x :vragec: x:Dx ......kva zdej.....bo kaj? x:o)x .....Tvoj zadnji predlog ni švoh :palec: .......sam to tak non-stop delam x:)x .......bi pa kako mucico x;)x ...za spremembo......mal "čohal" x:px :onfire: :P

Že pakiram.......samo so čiki Davidoff One......ali White......al kak jih že imenujejo zdaj.......pa nekateri pravijo, da bolj vlečeš- bolj trpiš......hi-hi....očitno mi bodo same neumnosti tud letos šle po glavci....in tako....boljše, da kaj druzga potegneš.... x:px :vragec: x:Dx....ziher boš manj trpela x:px :vragec: x:Dx x:Dx x:Ix
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#11 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 4. januar 2004, 18:45

Mick .................... x:Dx x;)x kr sam se odloči za tisti tvoji škatlici :palec: ........jaz sicer nisem tko zlo strastna kadilka x:px , da bi mi blo hudo brez cigaret....pa še ena posebnost je....................... kadim samo pozimi, ko je mraz, pomladi se vedno naveličam xwizardx .........kadim pa ta švoh west (pa nočem tule raklame za cigarete delat) x:Dx
ti kar kašno muco za spremembo počohaj :vragec: ...............ti prvoščim x;)x
no........... a ne da je dober predlog.................skupi čičaš pa modruješ xcivx :vio: x:o)x x^x x;)x :vragec:
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#12 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 4. januar 2004, 18:52

No........pa prid, no :palec: x:)x ............................modrovat :vragec: x:Dx ..........al pa.....bom jaz mucko čohal ti boš pa predla :vragec: x:Dx :onfire: x:Ix

Ma jaz sem bil kar zmeren kadilec donedavnega (med 7 do 15 čikov), potem pa se mi je kar naenkrat utrgalo :eek: ......pa sem začel po 2 škatli kadit :xx!: ............zdaj pa to malo uravnavam x:)x ........če pa neham.....pa tem boljše. :palec:

No......sicer pa skup čičam in modrujem tudi rad x;)x x:)x :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#13 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 4. januar 2004, 19:25

Helou x:Ix x:)x x:Xx

Marsa je taka fletka na novi ikonci xflirtx, zgleda ko ena mlada pupa x:Ix . Mickec :palec: , pa četudi samo za te dni do zdaj. Tiste Davidoff White... moja omiljena :mex: ...
Ljudeki, jaz pa jutri začnem delat z malčkipalčki :hepko: ... letos sem bila veliko odsotna, potem pa sem se dogovorila, da ne bom delala zmede pri osmarčkih in zdaj so mi zaupali male miškote (1., 2. razred) x:Xx ... komaj čakam x!x xsrcx ...

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2004, 19:32

xflirtx Mateja... x:Xx (saj pa je res mlajsa fotka - januar 2002). :)

Ravnokar sem se ogabno urezala v prst. :xx!:
Ehh... pridivjala dam, seckat burek takoj... pol sem pa kar zacutila, ko sem v prst zarezala (zadnjic sva s frendico po parih letih brusili noze... :o|o: )...
Tako da sem zdaj invalid...
In zahvaljujoc moji edinstveni in neverjetni obnovi, se je vse skupaj zaprlo, preden sva nasla Propolis.. tako ko mi ga je Mitja zlil pol flasek,me sploh ni peklo ampak samo bolelo...
Zdaj imam dvignjen prst...
Posodo pa sem ze pomila... Tako ne bom mogla 100% izkoristiti tegale... x:o)x
Kwa je zarezalo, slash v kozo, uh... :( :sick: :blackeye: x:((x xzzzx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 4. januar 2004, 19:34

ja zanimiva slikca x:o)x :palec:
sedaj pa mini polivinil čez prst in kuhat naprej.

http://www.ajdovesanje.com/

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2004, 19:37

... jutri začnem delat z malčkipalčki  :hepko: ... letos sem bila veliko odsotna, potem pa sem se dogovorila, da ne bom delala zmede pri osmarčkih in zdaj so mi zaupali male miškote (1., 2. razred) x:Xx ... komaj čakam  x!x  xsrcx ...

:palec: najbrz balzam po osmarckih. x:Xx Uzivaj!! :palec:

Pokowc - dbest, ajdovi poustri, saj je enkrat celo na LNF ena dala reklamco...

Eh, kok je zoprno s palcem tipkat... :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 4. januar 2004, 19:40

Ufff.. Marsa.. si kar prevec v zivo predstavljam tole.. :xx!: Upam, da ne boli prevec.. Slikca je pa lustna. Sicer mi je bila prejsnja bolj vsec..
bi bil mogoce ze cas, da se jaz malo zamenjam tole ikonco mojo.. pa sem tako navezana.. x:o)x

Mateja, :palec: !! Sem ti kar malo fous.. Jaz, ce bom kdaj res delala kot vzgojiteljica, si ful zelim v devetletki delat.. So taki xsrcx !! Saj mislim, da bom imela v Spaniji kak teden prakse.. to bo sele zanimivo, ko bodo oni mene ucili govorit.. x:Dx

Jaz pa se kar naprej gledam filme, jem cokolado in sir (izmenoma, ne skupaj), pijem cajcke.. pa cakam, ce se moj ljubi kaj oglasi.. (sicer je nedelja in ne vem, ce bo nasel cyber..)Skratka... x8Dx



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#18 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 4. januar 2004, 19:52

Mick, ti kar pošlji :palec: ... jaz tudi tak kadim... ko mi paše... kaki čik na dan... sem in tja... ampak tega pa z uuuužiiitkom x:Dx :mex:

Marsa in Aliana... ma, tole je meni kot xpresentx ... ko bom lahko z malimi in me ne bo priganjal učni načrt in ostalo sranje :xx!: ... ko tak luštno razlagajo in pripovedujejo in vse... in bomo lahko pravljice brali (in si jih izmišljali), pa peli, plesali in ... x:Xx xsrcx

Marsa, :switz: tisto, kako je zarezalo v prst... tole si tak živo povedala, da me kar boli x:(x ... bomo pihal :fiju: ... je že boljš, ane x;)x

#19 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 4. januar 2004, 19:56

Matejčica super :hepko: :wub: xwizardx

Marsi pa en pobožek, da bo hitro bolje x;)x x:)x

x:Dx Umetnica drži, je res dobro po netu surfat ... edino ostale stvari bi se medtem lahko same naredile :inocent: x:Dx

xloveyx :detelca: xwizardx
Objavljena slika

#20 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 4. januar 2004, 19:57

Kva zdej..................si šla na čik? :angry:  :xx!: ................................... x;)x  x:Dx

Mick............. zmemen, pridem x^x ........................čičat x:)..........modrovat :vio: ..............pa čohat x:o)x ..............pa prest :vragec:
sem jest zmeren kadilc tko, da v prostih dneh nobenga do 5 pokadim na dan.....................če delam pa ene do 8 na dan :mex: .......................pol pa ni čudno, da se na pomlad naveličam xg:Dx

nč bla na čiku :sori: .................hčero pelela na pizzo x:px
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#21 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:00

Marsa, pihec tud iz moje strani, upam da ne boli več tolk :sori:
Mateja, super, velik veselih pravljic, pa škratke ne pozabi vključit x:Dx
Mick težak začetek leta, a, sej bo kmalu boljše, recimo x8Dx
Aliana, bo potem boljše ko mu boš padla v objem
aja Tinca jutri pa služba a :vragec:
Sem koga spustila, aja Selene a greš jutri slučajno že v službo :xx!:

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:07

Hej, ma ja saj... kar zmohtno je bilo, pa ful ene krvi... sam imam pa zivordeco nadzvocno blesceco kri. xsrcbumx
To je pa tudi cisto fajn videti/vedeti/ugotoviti -kul podatek takole usput... :)

Aliana - hvala za iskrenost, dbest! x8Dx :palec:
Sem je bila pa sita, imam pa samo nekaj teh takole... da sploh varianta.... da pa skoz eno in isto, se mi pa tud ne da...
Pa je zdaj tale...

Saj bom dala kaksno novejso ... kdaj v lajfu se... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:09

Marsa pihec na prstek x;)x
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#24 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:10

Tinaaaaaaaaaaaaaaaa....kje ona tema o kajenju, no  x;)x  x:Dx Hm....me prav zanima kako vam dečvam to rata....potegnete :vragec:  le, ko vam paše........in paše vam samo parkrat na dan....pol pa z užitkom....hm, jaz bi tud tak x:px

mick....sej ni tko težko :vragec:
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#25 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 4. januar 2004, 20:21



mick....sej ni tko težko :vragec:

x:Dx :palec: :vragec: .....umetnica tud ena :vragec: -a..............potegalka x:px x:Dx x:Dx

Mick ............nč potegalka x:Dx ...................ni težko x!x :palec: :palec: ............ne :vragec: -ka.............coprnica xg:Dx
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0