Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 8


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1180 komentarjev na to temo

#1176 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 20. marec 2004, 17:24

Joj, kolk si zlata, Amis x:Xx Hvala ti za tole info, saj nekak tako sem si predstavljala, da bi jo prej malce pripravila na "friziranje" x;)x Tenks x:)x

Marsa, hvala ti za info, ne vem, zakaj bi me s tem razočarala, lejjo x;)x Saj se itak vsak sms plača al kako x:Dx x:)x Ful luštno, vaju pa moram pohvalt, da sta dala tudi to šanso :palec: Zdaj se bomo lunatki šnofali po skrinsejverčih (hihi go figure, da skoz folku špegaš na tulifon, kak screensaver ima :eek: x:o)x x:Dx ).

No, zdaj se grem pa mal zrihtat, pride srček čez kakšno urco :wub:

Lepo se imejte, uživajte, sončki xsrcx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#1177 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2004, 17:28

Tele bodo recimo ziher, Soncna:
http://www.lunin.net...dex.php?r=marsa
in
http://www.lunin.net...ex.php?r=marsa2

Nekatere bova tudi animirala. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1178 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2004, 17:52

.... nekoc sem imela (izbrala) Kocbeka za referat pri slovenscini...
Tam se razzivim pred tablo... pa me ustavi profesorica: "Kako neverjetno ste tole podali, super dobro, marsa..." (ja, hecno, vikala me je in me klicala marsa),"vendar: kaj tako hitite? Dajte to malo bolj pocasi" (*ko sem jaz hitela, da ne 'izgubim pozornosti')...
In jaz pac poslusam njeno pripombo do konca in res skulirano in nastimano na kul nadaljujem pac tam, kjer sem se v textu ustavila (oz. me je pac prekinila)...
In berem... : xDDx xDDx x:o)x x:px :vragec: "... In vse hiti z naglico naprej, nic me ne more zaustaviti..." xcivx :2src: xsrcx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1179 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 20. marec 2004, 18:30

Tale teden je bilo pa hudo :C:
Upam, da se kaj takega ne bo več ponovilo :detelca: xupx

Sem pa včeraj in danes čistila, pospravljala, ... :switz: Je še ogromno ostalo za naredit, ampak počutim se pa že sedaj x^x

xcrossfingx xchatx xwizardx
Objavljena slika

#1180 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2004, 18:53

Tina? :sori: x?x
No, se dobro, da na plus kaze v energiji tvojega posta! :palec:

Astra - upam, da imate dbest zur! x8Dx :palec: xyesx xchatx xupx xcheersx :yumy:

Jaz pa se ne morem odlocit - med postom ali cem nekaj se ufurati tamle...
Sicer gricknem redkvico/e (spet prinesla frendica) ali olivo/e, bucnice sem pa ze vceraj dokrajcila in imam 'pozgan' jezik (od soli) ze drugic v parih dneh.
Oliv pojem na kile. x:Ix :8): Dobesedno (samo ne dnevno, pac pa... mesecno ziher... zdaj pa ne vem... celo tedensko?... hm...)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1181 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2004, 19:06

Odpiram novo temo Vesoljni dnevnik LNF 9 - in od zdaj misli nizamo v to novo temo.
Temi sta povezani, prav tako je podan link na zadnjo, tole stran, tako lahko komentiramo tudi na poste iz tele teme.

Zdi se mi pac primeren trenutek za zacetek Dnevnika 9.

:palec: :palec: :palec:

Vse fajn v novi ciklus! xupx xupx xupx :detelca: :detelca: :detelca:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0