Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 10


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
2239 komentarjev na to temo

#2226 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 6. junij 2004, 08:14

dobro jutro na tale numerološko zanimiv dan (6/6/6)  x;)x  x:)x... 'resetiranje' ob Venerinem mrku (in tik pred ekzaktno konj. saturna z asc) bo še kako dobrodošlo (sem dojela ponoči )  xyiyax  xyesx

x:px :xx!: x^x pričakujem nekaj razčiščujočega, osvežujočega na današnji dan... x^x bom preživela karkoli naj se zgodi! :palec: juhej- samo da ni mlačno! samo da da je turbulenca. ne rabim jaz metuljčkov in rožic.

#2227 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 6. junij 2004, 08:28

:vragec:

hehe
matejka x:)x
zame je sicer vsak dan 666 dan......to bl za vas dons velja x:)x  x;)x  x:Xx

666 zlomkou....tralala

666 x;)x bojda po hebrejski numerologiji dobiš to iz mojega polnega imena Jure Hoenigman Grbec :D 6 6 6 :D tko da danes je moj dan .... hehe kaj praviš aakhut :D jas pa ti pa 666 :vragec:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2228 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. junij 2004, 08:53

Sem se odločil, da začnem prevajati vse poste na forumu SALESALUTE iz tujih jezikov v slovenščino in obratno. Iščem prevajalce.
Ima kdo idejo :8):

#2229 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. junij 2004, 09:10

Ker pod rubriko party nekaj šteka, vam posredujem sem, kaj sem še našel zanimivega v Ljubnem

http://www.sc-jakop.com/

#2230 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. junij 2004, 09:21

danes prvič tekla po dveh letih, se prav fajn počutim, sicer pa v meni vlada nemir, hrepenenje... meni bi prav prišle kakšne nežne besede, pa čeprav bi kdo sam rožce sadill x:Dx
gledam skozi okno, kakor da bi dež čakal, da stopim v stanovanje, lepo, prijetno jutro za menoj

#2231 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 6. junij 2004, 10:20

Jaz bi temu rekla..razpad sistema.. xrolleyesx ..v naši hiši...v stilu "kako koji, mili moji"...

Tamala prišla domov ob 3h.. :eek: ..ok, res je , da me je vsake pol ure klicala..in prosila za podaljšanje...ko je prišla domov, je rekla, mama, ti si :palec: ...ker razumeš, kaj je dobre žur...

Sin bil na 2-dnevni ekskurziji...in tut prišel domov sred noči.. xrolleyesx ...gospod pa danes začutil potrebo, da mora nujno na morje.. xrolleyesx ...
Zdaj sem pa pristavila juhico...da vsak malo reda vnesm v naš lajf... x:Dx ..ker se mi zdi, da imamo še neke učne ure danes.. :xx!:

še en izi dan...torej... x^x

Astra
Per aspera ad astra

#2232 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. junij 2004, 10:38

xDDx xDDx x:o)x x:Dx x:px
Kaj je bilo zdajle!
Tim zadnje cajte nekaj sam tamle prcka po kuhinji, zadnjic je ze dvakrat skuhal puding in danes, prejle, je bilo receno, da si bo sam spekel jajcek (domaca jajcka, sveza vedno)...
In imam v eni steklenici od radenske olje (ko ga je tasca prinesla ful in da mi ne postane zarko - enkrat mi je ze, ker ga ne porabimo toliko xrolleyesx) in v drugi steklenici od radenske domaci jabolcni kis.
Oba sta zlatkaste barve...
No, in si je Tim ze skoraj na kisu skuhal jajc. x:o)x x:o)x x:Dx
Zdaj pa totalno po kisu smrdi v kuhinji! x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2233 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. junij 2004, 10:57

Ja, a ne? Sva ravno s tamalim zadnjic ugotavljala - ali ti ful zadisi (meni npr. med ovulacijo ali pred menstruacijo) - ali pa ti prav smrdi oz. se ti celo malo grauza.
je ze prav najbrz tako. x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2234 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 6. junij 2004, 14:39

danes prvič tekla po dveh letih, se prav fajn počutim

super :palec:

-----

danes pa res-- :huh: :o :blink: ne moreš verjet... kaj vse je mogoče.

#2235 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. junij 2004, 14:40

ja Aira, po nesreči pred dvema letoma, so mi tek odsvetoval, potem pa je šla moja kondicija dol, časa nobenega, potem pa pride do tega...

#2236 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. junij 2004, 14:43

kompeks pred ...

#2237 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. junij 2004, 15:09

aja nisem ravno razumela tistega, kar si prej napisala, pa potem izbrisala, no zdaj pa x:Dx
hja, očitno je meni vseeno, če me v gozdu opazujejo škratki in vile x;)x

To temo je popravil/a Selene: 6. junij 2004, 15:27


#2238 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 6. junij 2004, 17:17

Selene, lepo je brati, kako si šla prvič teč. :palec:
Aakhut, morda ste se pa mazali z blatom v Mačkovci? x:Dx Od tam vem, da prideš ven dobro porjaven.
Aja, to bi bilo nekaj za pujso, že večkrat je napisala, kako bi se bilo lepo kot otrok valjati po lužah... :vragec:
Piko is talk!

P.S. Vsem lunatkam, k jih imam rad, pošiljam en baccio! x:Xx Ne se spraševati, katere ste, raje to začutite... x^x
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#2239 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. junij 2004, 17:20

Kakšna smola da maš glih ti joške... x:Dx  x:Dx

Ja. x:o)x xDDx
Jaz jih mam tudi - nous verjela... x:o)x
meni tudi skacejo. x:Ix Pa imam pac modrc.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2240 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. junij 2004, 18:00

Tako - odprlo se je novo poglavje - Dnevnik LNF 11.
Od sedaj komentirajte tja. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0