Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 12


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
2905 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2004, 17:54

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF,
Vesoljnega dnevnika LNF 2,
Vesoljnega dnevnika LNF 3,
Vesoljnega dnevnika LNF 4,
Vesoljnega dnevnika LNF 5,
Vesoljnega dnevnika LNF 6,
Vesoljnega dnevnika LNF 7,
Vesoljnega dnevnika LNF 8,
Vesoljnega dnevnika LNF 9,
Vesoljnega dnevnika LNF 10 in
Vesoljnega dnevnika LNF 11
(*zadnja stran Dnevnika LNF 11 - vam na uslugo, vse za lazje spremljanje in vklopljenje x;)x :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." x:)x itd. ipd. .. ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. avgust 2004, 18:01

Avgust je, ga čutiš x:Dx
.se tekmovanje in dokazovanje nadaljuje'?

ah kak sm srečen,k vidm,da fulk zmaguje na moj račun x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2004, 18:02

Jo, prejle me je picilo, evo, danes bo D day. x:Xx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. avgust 2004, 18:05

OKEJ.
sm vedu,da mora bit nekaj (takega) Prvega v mescu x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#5 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 1. avgust 2004, 18:37

A smo že avgusta x?x Pismu kaj gre cajt hitro mimo. Potem bo pa že novo leto 2005.
Ja sam ka mali pao s lipe

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2004, 18:48

xDDx - pac, za odprtje novega dnevnika. :vio:

Ja, Volk. :eek: x!x
... ampak mi je vseeno vsec... raje imam, da cas divja kot pa da se plazi. x^x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2004, 18:50

... sem razmisljala, kaksna dobra in pravzaprav nekako celo fenomenalna... je tale tema... xscratchx ...

za stos glednem datum odprtja prve - x;)x :vragec: (datuma pac jasno ne morete uganiti, pac pa obdobje pa brez problema, po mojem... x;)x ...)

Koncno se je (tudi tu) ulilo... zdajle, ta moment...
na Rakitni smo imeli dbest, vse spekli, pojedli, bevandke, kavice... pa so kapljice zacele, pa smo se not pa pol dam pobrali...
Tu pa kar ne in ne, pa me glava boli (me zelo redko), no ne boli, malo 'zaboleva'.

Odlocili danes, da se bomo spokali na morje koncno, se preden bo zima naenkrat. xDDx
(*in zdaj pa seveda milijarda prckarij)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. avgust 2004, 18:57

Avgust ,mesec za sexat x:Dx

.prehitro ste prišli nazaj, Marza...
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2004, 18:59

A mislis z Rakitne, al z dopusta, kao fora... :8):

Aje tako kot mislim, tistale 'Marza' - namrec ali 'preberes' to marca? :8): x;)x xDDx

... imam oblecene nove hlace, sploh jih ni bilo treba krajsat, jaz pa zadnjic, da so 5 cm predolge... sploh v bistvu niso, no... ... v bistvu so predolge recimo 1 cm, pa sem se odlocila, da jih raje ne bom krajsala (sem ze 1x tako, pa so potem prec bile prekratke, kljub temu, da sem jih 2 cm skrajsala samo), so take kot so bile.....
Torej janji bi jasno bile ful prekratke...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. avgust 2004, 19:01

ja, z Rakitne, sam par ur x:o)x
nene,Marza je hote napisano,da je nekaj mau drgač x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#11 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. avgust 2004, 19:05

Avgust ,mesec za sexat x:Dx

Tole pa ne gre v sklop s tistimi, ki pravijo......junij, julij, avgust "babe" pr mir pust x:Dx

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2004, 19:07

O, Boris, to je najbrz zaradi... hm, 'posledic' (kao poletje in tole, 'poletne ljubezni')...

Buena - saj je dovolj, prvic nimam obstanka, itak, drugic pa je zacelo dezevati, not se mi pa ne da kar sedet nekje...
Jaz imam hitro dost, sem kul gost, ne povisevam do nezavesti pri nekom. xDDx x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 1. avgust 2004, 19:36

xDDx - pac, za odprtje novega dnevnika.  :vio:

Ja, Volk.  :eek:  x!x
... ampak mi je vseeno vsec... raje imam, da cas divja kot pa da se plazi.  x^x  :palec:

Evo jutri v pošto, da ti šaljem nešto x;)x x;)x x;)x ...
Ja sam ka mali pao s lipe

#14 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 1. avgust 2004, 19:48

Dobro x!x Za danes sem fertik na LNFju. Čao folk se beremo jutri. x:Xx x:Xx x:Xx
Ja sam ka mali pao s lipe

#15 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 1. avgust 2004, 19:48

Domov prišla mokra kot miš, otroci prišli z dopusta in spet je veselje v hiši. x:Xx x;)x :vragec:

Treska kot za stavo in me meče z interneta. xrolleyesx

Lep večer vsem skupaj! x;)x xDDx
Dum spiro, spero.

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2004, 19:52

O, Oona! :palec:

Volk, don't bother, kaj pa ce potem ne dobim? Komot pocakas en mesec, saj ves, kot bi mignil... ck...
Thanx pa za skrb, jasno. x:Xx x:)x

Sponckam, pedenckam. xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. avgust 2004, 19:54

Jaz imam hitro dost, sem kul gost, ne povisevam do nezavesti pri nekom.

hoho dobr ,da vsi vemo zdej :8):
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#18 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 1. avgust 2004, 20:04

O, Oona!  :palec:

:palec: x;)x x:Xx

Pa aspekt Merkur/Uran full dela...smo vsake 10 min brez elektrike...
Dum spiro, spero.

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2004, 20:08

Meni tudi (ful dela), a k sreci samo enkrat brez elektro.. da je potem tamal tezil, kdo mu je racunalnik ugasnil. xDDx
Jaz pa sem (tudi zaradi tele op.), mi nekako uspeva, na 5 koncih hkrati, mi ustreza, imam ful dvojckove energy, pa sem potem nasla korelacijo nekako samo z midpointi (ki jih imam mega v dvoj.) no ce izvzamemo cas oz. obdobje spocetja, samo se ta v bistvu ni jasen, ker bi morala bit oven (kot tudi moj tamal in vsi tamali v family ozji)..
Mi sedejo opozicije v bistvu, s konjunkcijami je sploh skoz sponanje potem... :D
Uran pa mi sede, sploh vanzemaljce kar hendlam, no, mislim se vzajemno hendlamo. x;)x x:o)x
A ti imas luno v ribah a ne?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 1. avgust 2004, 20:12

Ja, Luna v Ribah, samo je majčkeno prevelik orbis do tam. "K sreči" mi dela ta opozicija lep aspekt k Veneri... :8):
O, skor pozabla. Dopoldne sem imela tak glavobol, da ne pomnim. Se mi je kar bledlo. xrolleyesx Pa nisem nek migrenar. :xx!:
Dum spiro, spero.

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2004, 20:16

ne saj v bistvu nisem mislila sploh tega - tocen aspekt in to... pac, spomnila sem se, da imas luno v ribah (in ocitno se ti to vidi), neodvisno od urana na toliko (1. dekada) - saj meni tudi ni se niti na marsu (17:53), ostali pa so cez 20.
Mi pa dela precej eksakt. opozicijo z natalnim uranom.
Pa ga cutim, uran se mi vedno tako namontira v stos, da je nekako kar vedno aktiviran, kot pluton... neptun pa je tako prepleten, da ga prakticno na tej ravni sploh ne opazim vec...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 1. avgust 2004, 20:21

Uran opozicija Uran....imam tudi jaz xrolleyesx Deluje dolgoročno...glede na moj Uran v 7.hiši. x8Dx x:px
Dum spiro, spero.

#23 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 1. avgust 2004, 20:30

Po doooolgem času me je zagrabilo, da bi šla spet malo hodit v hribe... včeraj sprejela povabilo za eno turico... in tako danes osvojila Nanos x^x

Uran opozicija Uran....imam tudi jaz

xyesx *saj to imamo itaq vsi malo čez 40 x;)x

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2004, 20:34

evo spet asociacija na mars - coccinelle, kje imas ze mars?

Aja, bravo!! :8): x^x x8Dx :palec:

Ja, uran je retro na pribl. 5:50 rib - torej na lune v ribi zelo iskricasto deluje, na asc navdihujoce, na sonce pa nasponano, impulzivno... (*govorim o teh stopinjah rib, L, A in S)...

Meni je kul skratka, ma saj je vse kul, saj se saturn ki se plazi, je kul, ker ga, vsega resnega in tecnega, s prstom lahko pokazes in reces - OHOHO, lej ga profesorja, pa je prec manjsi, ali pa si ga v roza gatah predstavljaj. :hepko: x;)x :vragec: x:px

(no pa smo -spet- pri uranu) x:o)x xDDx xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 1. avgust 2004, 20:37

v roza gatah x:Dx :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0