Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LN POVEZAVE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
27 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2004, 18:57


Od danes novost - LUNINE POVEZAVE, kjer je ze 55 povezav z najrazlicnejsih podrocij, zaenkrat urejenih v 8 glavnih kategorij.
Dodala bova tudi nekaj dodatnih podkategorij.
Nekatere povezave se niso vkljucene iz tega ali onega razloga (to vidite ze pri naslovu kategorije, ali so povezave in koliko jih je ali jih ni).

Povezave, ki so dodane, so izbor Luninega neta in niso sponzorske ipd.
Nekatere povezave se niso vkljucene, ker bodo avtorji oz. uredniki imeli moznost, da jih vpisejo sami.
Ceprav LN ni iskalnik (in za naju ta projekt kvecjemu pomeni dodatne stroske in nekoliko vec dela), je postal prevelik in taksno nadgradnjo preprosto zahtevajo potrebe oz. povprasevanje obiskovalcev, in bodo tako avtorji in uredniki portalov, sorodnih LN ali zanj zanimivih, lahko dodali povezave na svoje strani, ki jih bo potem urednistvo po svoji presoji potrdilo ali ne.
Prav tako bo v primeru osebnih strani, kjer pa ne bo slo povsem za osebne strani, pac pa bo to nekako sodilo v sklop Novic (ki pa bodo zelo kmalu izsle v povsem novi podobi), kjer bodo posamezniki, ki urejajo svoje strani ali imajo vsebino, sorodno LN ali zanj zanimivo, pa nimajo kje tega objavljati oz. ne 'maticne' strani, lahko objavili svoje vsebine.

Link na LN s predlagane strani so seveda + tocke ...niso pa pogoj...

Prav tako lahko predlagate koristne povezave obiskovalci sami, vsekakor pa morate pripisati, zakaj in cemu ste priporocili to stran.
Drzala se bova modela, kot je zdaj; LN tako nima namena npr. imeti vec kot toliko iskalnikov (razen ce seveda ne bo uletel kaksen nov, specialno moderen ali kvalitetnejsi ali prav tako kvaliteten kot so zdaj), ker tako ali tako je ze Google, kar se naju tice, cisto dovolj. :)
Tudi v primeru astroloskih strani ne predlagajte vsega povprek; v ta namen je na povezavah pri posameznih kategorijah tudi povezava na temo na forumu, kamor nizamo te povezave, in jih se naprej nizajmo sem.
Tako na LN povezavah ne bo vseh 365 povezav na astro strani, pac pa sva izbrala (in jih bova, ce bodo predlagane), le najreferenčnejše, najzanimivejse, najazurnejse in najkvalitetnejse...

Sezname zdravilcev in terapevtov in podobne povezave bova najverjetneje vkljucila v kako podkategorijo; zdaj Povezave pac niso se cisto do konca urejene, caka naju se par popravkov ipd....
A vse stoji in tudi najpomembnejse je v glavnem ze gor.

Torej, vabljeni na LUNINE POVEZAVE

Prijetno odletavanje z LN (in se boste se raje vracali). xsrcx x;)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 23. januar 2004, 19:24

Prijetno odletavanje z LN (in se boste se raje vracali).  

Joj, res sta face :palec: ... tole pa je tko z zaupanjem in s xsrcbumx ... ves čas dograjujeta in dodajata in pedenata in to... in zdaj nam še olajšujeta 'odletavanje' iz gnezda ... :palec: :palec: :palec: (Marsa, vidiš - to, TO me gane!)

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2004, 19:30

... mene tudi to (kar ti 'izvajas x:px xDDx tule)...
x:Ix :8): :2src:
Gremo s casom naprej po svoji poti... -------------------------------> xupx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2004, 19:35

Predloge, vprasanja, mnenja in komentarje lahko nizate sem; morebiti date tudi kaksno sugestijo v zvezi s kategorijami oz. njihovo opredelitvijo... in podobno.
Skratka, zazeleni so komentarji in mnenja. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2004, 19:37

... se nekaj - Povezave se niso zlinkane z osrednje (in ostalih) strani, pa samo toliko da veste, da ne boste po vsem forumu iskali naslova, ce/ko se bo tema pomaknila navzdol:

preprosto je www.lunin.net/povezave :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2004, 21:46

Ej, halo.
A sploh ne sljivite ali kaj? :Oo:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2004, 21:58

Ma ves kok se mi fajn zdi, Bobnar, a ne, no? x:)x :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2004, 22:12

... :o|o: ne klic hudica, Bobi... x:Dx x:Dx :palec:
Tko pravjo, jaz sem pa seveda cisto krotka... x;)x xDDx x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 23. januar 2004, 22:56

Marsa, Mitja :palec: WOW!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#10 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 23. januar 2004, 23:28

:8): :8): :8):
:8): :8): :8):
:8): :8): :8):

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. januar 2004, 11:34

Danes je gor ze 60 povezav (dodani sta dve osebni strani - Marjetkina (Jersek) in moja), pri zdravju sem dodala LN Zdravje (ker gre za povsem svoj portal znotraj LN in je cisto dobro imeti to tudi na povezavah, morda kdo nakljucno pride gor in gre takoj na povezave in sploh ne opazi, da je to na LN, ker npr. sodi, da je astro portal), prav tako je v primeru kristalov - saj jih je na LN opisanih (se mi zdi) 36 in glede na to, da ni veliko avtorskih slo sajtov (pravzaprav jih skorajda ni), ki bi obravnavale kristale in tako stevilne, je pac to vec kot primerno za objavo na povezavah.
Tako bo tudi v primeru Astrologije oz. Male sole astrologije na LN in izracun horoskopa na LN, kar bom tudi dodala, ker gre za prvi (in do zdaj edini avtorski) slovenski internetni portal, ki to omogoca. In z avtorskimi texti.
Kmalu bo pa mogoce dobiti popoln izracun s popolno interpretacijo. Zato je seveda tudi ta link vec kot smiselen.
Morda dodam se kaksen podportalcek LN ali kak forum (najbrz zdravje in astrologija).

TUDI zato hocem imeti tako organiziran forum in 'tezim' v primeru nesmiselnega in nepotrebnega odpiranja tem in me vcasih moti brezvezno kar nekaj komentiranje.
Ugotavljam namrec, da imamo zelo kvalitetne tematske forume in je kar skoda vcasih, ko se nabere toliko 'balasta'.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 24. januar 2004, 13:21

Tožibabe :palec:

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. januar 2004, 14:20

Selene xDDx x:o)x - LN povezave - Tozibabe :eek: x?x x:Dx x:Dx :palec:
Sorodno je pac (moj sajt in pac projekti), ker je moje oz. del mene, po drugi strani pa vidis sorodnost tudi tako, na prvi pogled, oblikovno - slike itd... pa da sem vedno bila bolj... hm, multimedijsko naravnana... :8):
Malo me je sram, ker svojega sajta ze kaksne dve leti nisem apdejtala - ceprav vmes ze par portalov padlo na LN (foruma - ta in ex, lunca, astro program, razglednice in se kaj) a kaj cmo, 'kovaceva kobila' in to...
In vmes sem imela ze mensezdi 3 razstave, celostno podobo lokala itd... tam pa je zadnja razstava v kafichu Bikofe, ki pa se niti ne zlinka - se pogledat si ne upam, imam kar slabo vest.
Potem pa po drugi strani razmisljam, halo, saj je dbest sajt, slike lahko gledas, celo muziko lahko poslusas... cisto kul.
Samo ni pa azurna stran...
To je cel projekt, spravit vse gor.
Me veseli, ko si opazila, Selene, in komentirala! x:)x :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 24. januar 2004, 16:56

se mi zdite moja mala bi rekla o kulske so, res no, pismo kar pogumne a x;)x
sej se mi je metuljček tud nekaj časa šetal po ekrančku, je simpatičen, tko da men je tvoja stran všeč :palec:

#15 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. januar 2004, 18:00

:vragec:


mitjek pa marsek....kulsko tole :palec: x:)x


666 zlobchijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2004, 10:51

Thanx Selene, thanx Aakhut. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. januar 2004, 12:32

Moram se nekaj poudariti.
Namrec - kar nekaj povezav je ze 'na cakanju'; zal pa gre zgolj za povezave na strani, ki v glavnem nekaj prodajajo oz. gre za reklamne strani posameznih podjetij oz. zdruzenj, kjer v bistvu ni (za LN zanimive) vsebine, pac pa nudijo zgolj informacije o svojih (placljivih) izdelkih oz. uslugah (in v nekaterih primerih o njih samih kot avtorjih).
Na nobeni od strani prav tako nisem opazila linka na LN - in ceprav sva rekla, da to ni pogoj, pa seveda v taksnih primerih vsekakor je.
Torej - LN praviloma ne bo vkljuceval povezav na strani z izrazito oglasevalsko noto; kjer je samo info o dolocenih uslugah in storitvah in sicer ne bodo imele druge vsebine, zanimive za LN, se manj moznosti za vpis na povezavah pa bo seveda, ce tovrstne predlagane strani ne bodo nudile linka na LN.
LN pa je (tudi trzno) zanimiv prostor, ki je vsekakor zelo dobrodosel vsem avtorjem in urednikom, ne nazadnje pa za oglasevanje tudi obstajajo bannerji.

S samo izmenjavo pasic pa je tako - LN ima recimo 70.000 obiska, x-stran pa 3.000 (mesecno).
Ce da LN link na x-stran, jo vidi 70.000 folka,, ce pa da x-stran link na LN, pa s te strani vidi LN 3.000 folka mesecno.
Ce pa seveda x-stran ne da linka na LN, pa z njene strani ne vidi LN 0 folka mesecno. :o|o: x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 26. januar 2004, 13:29

Super zadeva! :palec: Že preizkusil.

Pozdrav! :palec:

Bern

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. januar 2004, 13:41

Thanx, Bern, me res veseli, da si se oglasil in da ti je kul! x:Ix x:Xx :vio:
(*me je ven ruknilo prejle, sem ze napisala nekoliko obseznejsi odgovor pred eno minuto).
Saj jih bo seveda se vec, a hotela sva dati 'najnujnejse' oz. da je z vsakega podrocja nekaj referencnega in kar v bistvu priporocava sama (in vsaj po en link v vsaki rubriki, tako da se priblizno steka, kaj imamo v mislih pri povezavah).
Ker ne bi hotela, da bi bile kar ene povezave - hoceva, da so Lunine.
Saj bomo se razturali - recimo 'Osebne strani' - to v bistvu ne pomeni osebne strani vseh mogocih xy ljudi, ki bodo pac imeli sajt tukaj in gor kar nekaj, pac pa bo to predvsem oz. samo v primeru, ce bodo imeli bogato ali pac koristno, zanimivo... - vsebino.
Uvedla bova se nekaj rubrik (po mojem v kategoriji Astrologija, Zdravje, dom, gospodinjstvo).
Itd. - rada bi imela kakega maherja tudi s podorcja feng shuja... Itd...
Skratka - da bi bilo cimbolj(se) povezano, predvsem seveda ta podrocja, ki jih isces tu - in je tako kul, da jih tudi dobis.
Ce ne tu, pa tam. x:)x xyiyax xrainbowx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. januar 2004, 23:05

...
Ce pa seveda x-stran ne da linka na LN, pa z njene strani ne vidi LN 0 folka mesecno.  :o|o: x:o)x

x:Dx x;)x

#21 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 27. januar 2004, 06:48

Uvedla bova se nekaj rubrik (po mojem v kategoriji Astrologija, Zdravje, dom, gospodinjstvo).
Itd. - rada bi imela kakega maherja tudi s podorcja feng shuja... Itd...


Glede feng shuija ti bom priporočil nekoga. Ne morem trditi, da je maher, vendar pa je praktik in dela že lep čas na sceni. Zmenili pa se boste sami.

OK?

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. januar 2004, 09:11

Ej, Free, a mi verjames, ko sem videla, da je tvoj komentar, da sem tocno vedela, da bos tole citiral? x:o)x xDDx

Bern, hvala. :)
Ja, prosim, daj, poslji mi naslov oz. info. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 27. januar 2004, 13:38

Ej, Free, a mi verjames, ko sem videla, da je tvoj komentar, da sem tocno vedela, da bos tole citiral?  x:o)x  xDDx

ja, vem in sem tudi vedel, da ves da bom citiral x:Dx x;)x
res. x:o)x

sicer pa morda taja albolena - fengshui mesecnik my chi, etc...
http://www.mychi.biz/
bi blo treba vprasat... xrolleyesx

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. januar 2004, 15:35

Free, thanx; saj sem malo ze seznanjena s tem (dejavnostjo mychi), pa bom po mojem brez zadrzkov potrdila, ce bodo prijavili, sem mislila itak prechekirat malo, pa morda tem, ki redno objavljajo na LN Novice (in imajo svoje strani z vsebino), poslati tole; sploh takim, ki azurno skrbijo za svoje dogodke, in sploh ce objavljajo samoiniciativno sem in tja kaksen svoj clanek na LN. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. januar 2004, 18:15

Oj. :)
Dodala/potrdila sem dve novi povezavi. x:)x

Vmes pa se preurejava kategorije oz. jih dodajava. :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0