Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Programiranje kristalov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
25 komentarjev na to temo

#1 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 13. januar 2004, 14:24

Skozi debate o kristalih večkrat omenjamo programiranje kristalov in prav nenavadno se mi zdi, da teme o programiranju še nihče ni odprl. Nič ne poskušate coprati ali pač in nam le ne zaupate, kako to počnete in kako uspešni ste pri tem?
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#2 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 13. januar 2004, 14:27

Bi z veseljem poizkusila coprati, sam, da kdo napiše kako se to pravilno dela x;)x x:Dx
Objavljena slika

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. januar 2004, 14:41

O, Nosorog, dbest, da si tole odprl - in ravno ti! x:)x x^x :palec:

Po mojem smo ziher kje ze omenili, teme pa se nimamo in je zelo dobrodosla! x8Dx

Sama veckrat naprogramiram kak kristal - ponavadi za druge, manjkrat zase.
Veckrat za frende kak kalcedon za kaksen izpit (*aja, ki so ga vsi, ki sem jim to naredila, naredili x:)x) ali pa za tamalega ali mitjo, ce sta kaj bolna (v teh primerih aventurin ali/in kameno strelo, vcasih rozevec) - ki pa se itak delno pocajtata ze z energijo, ze ko recimo jima dam roke gor..

Ponavadi jih programiram, ko jih cistim, z vodo, ce jo seveda 'prenesejo', sicer na sonce ali na luno - polno ali prazno, odvisno, za kaj gre in kaksen je trenutni impulz, filing.

Super, da je ta tema! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. januar 2004, 23:52

Skozi debate o kristalih večkrat omenjamo programiranje kristalov ...

Cool! potrebo te teme, sem zacutil ze danes, ko sem nekaj bral tu gori o kristalih...
pa evo, uletela xDDx :palec:
sam se nism zrajtu, ker mi je bila ze misel, da bi kaj takega pocel v tistemu toomuch... x:o)x x:Dx

torej kako to storimo!?
kako sprogramiramo kristal?
ali je dobro vedet v kaksen namen ga programiramo?
ali je potrbno razlicne kristale razlicno programirat?
ali jih je potrebno prej ocistiti?
kako jih ocistimo? kako vemo, da so cisti?
kako vemo, da je kristal primeren? za programiranje?
kako vemo, da je napolnjen, recimo z energio lune, sonca, etc..dovolj?
kako vemo, da je napolnjen z nasim programiranjem?
kako ocistimo staro predhodno programiranje? (svoje ali od koga drugega)
ali so vsi kristali primerni za programiranje?
ali je lahko programiranje dolgorocno ali kratkorocno?
kako vemo, da je kristal energetsko, prazen, ali ce je programiran?
...

.............
sam bl na kratko ... x:Dx x:o)x x:Ix
al pa delavnico 's kristali' naret-te!! x;)x

#5 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 14. januar 2004, 00:17

- Pa še osnovno vprašanje - kako je mogoče, da programiranje sploh deluje in kakšni pogoji morajo biti izpolnjeni, da deluje?

Free!

Na tole in tvoja vprašanja je na kratko nemogoče odgovoriti, vsaj na način, da bi imel kdo praktično kaj od tega ne. Osnovni problem je tudi ta, da dolgih razlag nihče ne bere. Na moje in tvoja vprašanja bi bilo torej treba odgovarjati separately, al pa zadeve pojasnt v seriji člankov, na osnovi katerih lahko folk išče dodatne informacije. Kaj pa o tem misli gruppenfuhrer (Marsa)? x^x

Delavnico bi že nekako speljali, samo kdo jo mora organizirati in zrihtati plac. Ali se s tem naš gruppenfuhrer sploh ukvarja? :o|o:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#6 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. januar 2004, 00:33

evo, sem vedu, da mi je slo neki iz glave med tem k em pisu!
pogoji - si podal, cool :palec:

ja, itak vem, zato se hecam, da na kratko, sej sem med navajanjem vprasanj postekal,
da je tu mozen cel sklop tem, za laike in ne laike!

plac ti jest zrihtam, pocen. pribl. 2.000 sit na uro.
lep primeren prostor, sicer malo svetlobe, toda cist, topel...
sicer jih pa mnogo ve za kaksen prostor, lahko celo pri komu doma, ker ne verjamem
da se bo gnetlo ljudi.

glede objave pa se lahko poda v Napovednik dogodkov na LN! in to brezplacno!

marsa pa bo verjetno ze povedala svoje mnenje x:o)x x:Ix

#7 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 14. januar 2004, 09:16

Jaz sem že za... (potem, maja...) x;)x



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2004, 11:03

-.....al pa zadeve pojasnt v seriji člankov, na osnovi katerih lahko folk išče dodatne informacije. Kaj pa o tem misli gruppenfuhrer (Marsa)? x^x

xyesx xyesx xyesx x^x x8Dx :palec: x;)x

...   Delavnico bi že nekako speljali, samo kdo jo mora organizirati in zrihtati plac. Ali se s tem naš gruppenfuhrer sploh ukvarja? :o|o:...

:o|o: S tem pa (se?) ne... Placa nimamo, organizacije tega vsega pa si ne moreva privosciti (fizicno, casovno).
Se pa lahko kdaj pocasi zacnemo dogovarjati, da bi nekdo to pocel - lahko v imenu LN, ki je pac referencen, Free recimo nekaj obvlada in tko.
Jaz bi to z najvecjim veseljem imela pod okriljem LN, samo preprosto mi ne znese, da bi se s tem sama ukvarjala. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. maj 2004, 16:45

PROGRAMIRANJE KRISTALOV

Priporočljivo je, da izbereš kristal dokaj pravilne oblike.

-Sedeš, se sprostiš, kristal vzameš v levo roko.
-Začutiš njegovo vibracijo, in se z njo uglasiš – se ji prepustiš, zavibriraš z njo.
-Mentalno povečaš kristal tako, da si ves v njemu in z njim vibriraš. Pozornost usmeriš v srčno čakro. Vdih iz središča zemlje, preko podplatov (hrv. tabani – lalala) v srce, izdih iz srca, preko temena v središče vesolja. Nato vdih iz središča vesolja, preko temena v srce, izdih iz srca, preko podplatov, v središče zemlje. Cikle tega dihanja ponavljaš. Pri tem ozavestiš, da iz središča zemlje vdihuješ transformacijsko moč zemeljskega ognja, iz vesolja pa univerzalno energijo ljubezni. Z vsakem vdihom naj v predelu tvojega srca raste krogla zlate energije. Tako dolgo, dokler ne napolni celega telesa, oziroma kristala (v prvi fazi si kristal povečal in si sedaj TI kristal). Ko je kristal poln energije, s povezanim dihanjem prenehaš. Ozavestiš, da si ustvaril steber energije; ti, oziroma kristal, si stična točka med transformacijsko energijo zemeljskega ognja (materije) in energijo univerzalne ljubezni iz kozmosa (duh). Ozavesti, da bo povezava tih dveh energij v kristalu obstajala vedno. Sedaj zadaj kristalu kakršnokoli nalogo; uresničitev bo podprta z grobimi in finimi energijami. Vpleti čustva. Čustveno se identificiraj z ukazom oziroma tistim, kar se bo zaradi programiranega kristala zgodilo. Ne dvomi v uspeh svojega dela. Kadar je kriza, vzemi kristal in se spomni , da na finoenergijski ravni dela zate.




:wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. maj 2004, 16:55

:palec: :palec: Dbest da si osvezil tole temo in podal tole, Nosorog! :palec: x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 1. julij 2004, 13:58

Osnovni problem je tudi ta, da dolgih razlag nihcˇe ne bere.

tole ni cisto res... x:Ix
mene v bistvu ravno to drzi nazaj, da se mi zdi, da ne vem zadosti, da bi kar nekaj eksperimentirala...
knjigo si seveda lahko kupis in precitas itd, ampak jaz mnogo raje to zvem od ljudi, ki imajo s tem osebne izkusnje.
torej si vzamem cas, da preberem, samo razlag ni navadno prav dolgih...zato hvala za to zadnjo! :palec: :vio:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#12 rozika

rozika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 21. november 2005, 12:54

Mene pa zanima naslednje: sama se šele začela dobro spoznavati svet kristalov, prav tako sem še dokaj nevešča v njihovem programiranju

Ker imam zadnje čase kar globoke skrbi in strahove se bojim, da bi kljub pozitivni želji in volji ter ustreznim postopkom kristale in moj atlantidski prstan podzavestno programirala negativno in bi to samo še poslabšalo moje (sedaj dokaj kravrno :V: ) stanje.

Kako naj se temu ognem ?

#13 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 21. november 2005, 14:20

mene tud to zanima.
verjetno ma to zvezo s čistostjo misli a ne?
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#14 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 21. november 2005, 19:30

Mene pa zanima naslednje: sama se šele začela dobro spoznavati svet kristalov, prav tako sem še dokaj nevešča v njihovem programiranju

Ker imam zadnje čase kar globoke skrbi in strahove se bojim, da bi kljub pozitivni želji in volji ter ustreznim postopkom kristale in moj atlantidski prstan podzavestno programirala negativno in bi to samo še poslabšalo moje (sedaj dokaj kravrno :V: ) stanje.

Kako naj se temu ognem ?



Izbereš kamen, ki ga je težje nehote programirati z dvomi ipd. (mineral, večje gostote, ki ne vsebuje vode), in ga ustrezno pozitivno programiraš. Napotke najdeš v moji "Mali enciklopediji zdravilnih kamnov", kaže pa, da bom imel 9.12. v Lj tudi dvodnevno delavnico o delu s kristali, na kateri se bomo učili in naučili tudi programiranja. Točna lokacija bo znana konec tedna.

lalala.com
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#15 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 19. januar 2006, 15:25

še nešto. glede tega programa s kristalom. jaz se družim z enim tipom (povej mi s kom se družiš, pa ti povem s kom si..ha, ha), ki je v bistvu na horsu. že zadnič sem z Marjanom nekaj govorila o tem, pa je rekel, da je to celo štorija dela.. skratka ful terapij in itd...
tip je drugače ful vredu. hiper intelegentno bitje in sploh... prvo sem imela neke pomisleke, potem se ugotovila, da me tip v nobenem smislu sploh ne ogroža, tak da .... on bi se sicer odvalil, ampak kot vsi jankiji seveda sam... sicer mu pa jaz s tem takoalitako ne težim.

a misliš, da ima to sploh kak smisel sprogramirati kak kristal??? potem bi ga najbrž mogel kdo drug sprogramirati, ne jaz... (sem rahlo skeptična do svojega energijskega znanja...upravičeno..)

Objavljena slika

#16 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 19. januar 2006, 16:03

(povej mi s kom se družiš, pa ti povem s kom si..ha, ha)

Tole je pa bl taka misel, kot: Onaj, koji je najbolji, je veoma dobar.

, ki je v bistvu na horsu.

Kar ves čas? Na kerem pa? Ma ponija al kakšnega unga ogromnga, kakršne majo na gradu Struga? Al hočeš povedat sam, da je zlo uspešen. Kadar nam kj rata, ponavad rečemo, da smo na konju. lalala

že zadnič sem z Marjanom nekaj govorila o tem, pa je rekel, da je to celo štorija dela.. skratka ful terapij in itd...
tip je drugače ful vredu. hiper intelegentno bitje in sploh... prvo sem imela neke pomisleke, potem se ugotovila, da me tip v nobenem smislu sploh ne ogroža, tak da .... on bi se sicer odvalil, ampak kot vsi jankiji seveda sam... sicer mu pa jaz s tem takoalitako ne težim.

a misliš, da ima to sploh kak smisel sprogramirati kak kristal??? potem bi ga najbrž mogel kdo drug sprogramirati, ne jaz... (sem rahlo skeptična do svojega energijskega znanja...upravičeno..)


Če se bo kdaj trdno odloču nehat, mu je lahko programiran kristal opora. Drgač pa - škoda se matrat.

http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#17 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 19. januar 2006, 16:24

ja, fuk, no... sem se zmotila.. napisati sem hotela: povej mi s kom se družiš, pa ti povem kdo si...

(mislim, da ta hors deluje tudi na daljavo.. energijske vezi pa to... sem že jaz cela zmedena...)

bo se odločil, ja... v naslednjem laifu, mogoče...

Objavljena slika

#18 angeo

angeo
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 23. februar 2006, 13:14

Živio nosorog,jaz jih programiram tako ,da jih očistim,se pogovarjam z njimi-uglavnem skrbim za njih kot,da so moji otročički!In res verjamem,da mi pomagajo(oz. tistemu,kateremu njihove učinke pošljem)!Lahko,da je le naključje,toda jaz mislim,da vendarle nekaj je na tem! x;)x


btw:svaka ti čast(obvladaš)Objavljena slika
A guardian Angel
Who will guide what you do,
Her pure essence is love,
Sent to watch over you

#19 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 23. februar 2006, 21:34

Živio nosorog,jaz jih programiram tako ,da jih očistim,se pogovarjam z njimi-uglavnem skrbim za njih kot,da so moji otročički!In res verjamem,da mi pomagajo(oz. tistemu,kateremu njihove učinke pošljem)!Lahko,da je le naključje,toda jaz mislim,da vendarle nekaj je na tem! x;)x
btw:svaka ti čast(obvladaš)Objavljena slika


Popolnoma zadel si. Kristal je na nek način živo bitje, med živimi bitji pa "špila" komunikacija.

lalala Nokvajstvemkuk
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#20 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 24. februar 2006, 08:07

Pozdravljeni,

z kamni glih ne govorim pa vendar po moje je vzajemna vibracija tista, ki nosi in povezuje.
To kar kamnu daš ti vrne na svoj način - dobra vibracija.

LP
Branko G

#21 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 24. februar 2006, 08:46

Nosorog, mi lahlo poveš, kateri kristali so najbolj primerni, ker že omenjaš take, ki imajo manj vode?

Zadnjič sem si kupila žad.Me je pač izbral,da gre z mano...

x?x

Astra
Per aspera ad astra

#22 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 24. februar 2006, 09:39

Nosorog, mi lahlo poveš, kateri kristali so najbolj primerni, ker že omenjaš take, ki imajo manj vode?

Zadnjič sem si kupila žad.Me je pač izbral,da gre z mano...

x?x

Astra


Astra, ne razumem popolnoma vprašanja. Najbolj primerni za kaj? Za programiranje?
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#23 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 31. maj 2007, 12:07

PROGRAMIRANJE KRISTALOV

Priporočljivo je, da izbereš kristal dokaj pravilne oblike.

-Sedeš, se sprostiš, kristal vzameš v levo roko.
-Začutiš njegovo vibracijo, in se z njo uglasiš – se ji prepustiš, zavibriraš z njo.
-Mentalno povečaš kristal tako, da si ves v njemu in z njim vibriraš. Pozornost usmeriš v srčno čakro. Vdih iz središča zemlje, preko podplatov (hrv. tabani – lalala) v srce, izdih iz srca, preko temena v središče vesolja. Nato vdih iz središča vesolja, preko temena v srce, izdih iz srca, preko podplatov, v središče zemlje. Cikle tega dihanja ponavljaš. Pri tem ozavestiš, da iz središča zemlje vdihuješ transformacijsko moč zemeljskega ognja, iz vesolja pa univerzalno energijo ljubezni. Z vsakem vdihom naj v predelu tvojega srca raste krogla zlate energije. Tako dolgo, dokler ne napolni celega telesa, oziroma kristala (v prvi fazi si kristal povečal in si sedaj TI kristal). Ko je kristal poln energije, s povezanim dihanjem prenehaš. Ozavestiš, da si ustvaril steber energije; ti, oziroma kristal, si stična točka med transformacijsko energijo zemeljskega ognja (materije) in energijo univerzalne ljubezni iz kozmosa (duh). Ozavesti, da bo povezava tih dveh energij v kristalu obstajala vedno. Sedaj zadaj kristalu kakršnokoli nalogo; uresničitev bo podprta z grobimi in finimi energijami. Vpleti čustva. Čustveno se identificiraj z ukazom oziroma tistim, kar se bo zaradi programiranega kristala zgodilo. Ne dvomi v uspeh svojega dela. Kadar je kriza, vzemi kristal in se spomni , da na finoenergijski ravni dela zate.
:wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt:

samo osvežujem, da ne pozabim kje sem to brala. x;)x
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#24 iztok 132

iztok 132
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 558

Objavljeno: 21. junij 2007, 16:05

Jaz sem svoj kristal že progrmiral in akiviral... mislim, da ima zdaj veliko boljše učinke... aktiviral sem ga z nihalom,
programilral pa po Noskotovem nasvetu











L.P.


iztok

#25 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 21. junij 2007, 18:36

Huuudo... x:px
Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0