Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Mavrična sobota


  • Prijavi se, če želiš komentirati
374 komentarjev na to temo

#1 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. februar 2004, 10:24

Kdo od vas bo jutri tam :8):

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. februar 2004, 11:32

Fino da si odprl Stane, bomo imeli se tu (saj smo ze imeli, mislim, da je Pokowc odprl, pa se ne spomnim, kaj je ze bilo, ali smo potem kar v isto nizali ali kako, ko je bila odprta za tocno konkretni datum).
Mavricna sobota - smiselno se mi zdi, da je tu (samo sem prestavila v Sporocila, sicer pa pustila tam tudi link, tako da jo bos tudi v Forumu Aktualno nasel), sicer pa bom kasneje zbrisala podnaslov in bo to ta tema - da ne boste vsakic odpirali nove.
Pa naj se vse niza sem. OK?

Vem za nekoga, ki bo (skoraj) gotovo tam - Bern. :)

Meni se zdi fino, da taka zadeva je in cestitke vsem zasluznim, da se je tole sfuralo, da se je prijelo. :palec:
Sama nisem se nikoli bila (prvic ker imam sobote za dom in za razne stvari za LN, ki ne delam cez teden, drugic pa ker sem tak tip cloveka, da nikamor v bistvu ne hodim, mislim takole fizicno..., najvecjo in najplodnejso rast dozivljam sama s sabo oz. ze sproti, v zivljenju, tako me predavanja navadno ne zanimajo zelo, novih poznanstev pa si ne morem privosciti sklepati..., niti si jih blazno ne zelim...).

Takole 'od dalec' spremljam, pa pozdravljam prireditev, poleg tega sem pa ravno prejle pomislila, kako fino in posreceno ime ima pravzaprav. x:)x :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. februar 2004, 11:51

Saj tudi jaz ne vem, kaj bi naj tam počel, glede na teme, ki so na programu. Bi bil verjetno edini materialist med njimi, kar zadeva pojmovanje funkcioniranja človeškega telesa x:Dx

#4 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 13. februar 2004, 14:34

Ali pa bi bil precej presenečen.

Pozdrav!

#5 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 13. februar 2004, 14:55

imam namen it risat k Jasni, ker sem že enx pri njej risala in si narisala sonce na majico in nadvse uživala... mogoče ujamem še kako predavanje...
bom videla...tudi par lunatkov smo na vezi, da se na Mavrični malo najdemo in počvekamo :palec: x8Dx

Bila sem že večkrat na Mavrični soboti, Bern me na videz gotovo pozna x:Ix
Če bo vse po sreči, se mu jutri predstavim kot Stanka z dvema a x:Dx
xrainbowx Stankaaaaaa xrainbowx

x;)x x:)x

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#6 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. februar 2004, 14:56

Nikoli ne veš :8):

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. februar 2004, 14:28

Danes je pa lepo, upam, da uzivate, vsi prisotni. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. februar 2004, 14:40

Tudi sam sem mislil, da se mimogrede iz Portoroža oglasim, pa se je obrnilo, tako, da danes nisem videl niti morja, niti Berna spoznal :sori:

#9 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. februar 2004, 20:18

Je bil kdo tam :8):

#10 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 14. februar 2004, 20:39

Oja, kar nekaj nas je bilo. Oziroma kot je rekla Marsa - Bern bo gotovo tam, verjamem pa, da bo še kdo kaj napisal, kako je bilo.

Z mojega zornega kota smo imeli lepo vreme in lepo počutje. Zadovoljstvo tistih, ki odhajajo, je odličen občutek. Vsakdo najde kaj zase.

Malo utrujen po štrapacu cel dan, ampak zadovoljen.

Z lunatki, ki so bili tam, se nisem naklepetal toliko, kolikor bi se rad, par smo jih pa le rekli, anede?

Pozdrav vsem!

Če bo kaka fotka ratala, jo objavim.

#11 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. februar 2004, 20:43

Ampak, za kakšno predavanje te pa nisem videl na seznamu. Si poslušal Susmana, naslov teme se mi zdi nekam čuden?

#12 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 14. februar 2004, 21:02

bilo je odlično, končno sem se uspela osebno zahvaliti Tadeju za točno napoved lansko zimo! in razlagal mi je še o tistem primeru, kako je našel kozarce s horarno astrologijo...
spoznala lunatke! super! navdušena sem
Bern uživala sem nadvse :palec:

xchatx

sicer zamudila Jasno in risanje na majico, ampak super Ištar Antares predavanje in seveda Ljudmila o regresijah, sploh pripovedi svojih primerov so res me prevzela

pomladni pozdrav iz moje ljube Štajerske :flower:
Stankaaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#13 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. februar 2004, 23:01

Bilo je lepo in dobro na mavrični soboti.

Veš Sstane, sicer pa je bilo veliko od tistih, ki pridejo tja, nekoč materialistov.
No, morda kdo o tem sploh ne razmišlja. Zate pa bi rekel, da si prej holist kot materialist - a to je le moj pogled.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. februar 2004, 23:03

Super! :palec:
Enkrat se pa 'potrudim' xDDx pa se jaz priletim malo pogledat. x:)x x;)x x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 15. februar 2004, 00:50

Kaj Vojc, a si se spet skrival s klobukom  x:Dx

Ne pokowc, tokrat nas je bilo kar nekaj takšnih.
Sicer pa se nikoli ne skrivam. Kdor odpre oči, ali srce - me vidi.


lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#16 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. februar 2004, 10:07

Objavljena slika

Bern, kupil sem Karmo, je tvoj priimek glavne urednice :8):

#17 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 16. februar 2004, 08:31

A res, Stane? Jaz imam priimek naše glavne urednice? To pa je res zanimivo.

Če bi ti uspelo priti, pa ti žal ni, bi spoznal kar oba.

Pa še par lunatkov zraven.

Pa izvedel marsikaj zanimivega.

Morda kdaj drugič.

Če pa še knjigo prineseš s seboj, recimo, bi znalo biti pa še bolj zanimivo.


Lep pozdrav!

Bern

#18 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. februar 2004, 10:50

Bern, malo sem se nerodno izrazil, nisem mislil, da imaš ti njen priimek, ampak ona tvojega, seveda. Res mi je žal, da me ni bilo tam, naslednjič zagotovo pridem. Vaju sem pa malo spoznal po fotoreportaži iz podelitve Osebnosti leta, ampak se ne spomnim, da bi tam pisalo, da je tvoja žena urednica Karme, zato sem vprašal.
Se mi zdi, da sem enkrat že spraševal, če bi mi kaj objavili, pa sem potem najbrž pozabil, revija mi je pa všeč.
Ne vem pa, če bi moje mehanicistično pojmovanje delovanja biostrojev, torej tudi človekovega organizma, pasalo tja, ker izgleda, da pri meni marsikdo vidi samo to, ne pa tudi, da trdim, da je fizika le predpogoj za miselne procese, za duhovno življenje, brez katerega bi človek ne bil človek.
Hvala za odgovor.

#19 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 16. februar 2004, 11:13

Z Mavrične sobote sem prišla polna lepih vtisov, bil je tak lep pozitiven dan, super predavanja in vse kar se je tam dogajalo.

Spoznala sem Berna (že prej sem ga videla v reviji Jana), ženo Olgo - občudujem vaju in vajin trud, ki ga vlagata v te aktivnosti. :palec:

Spoznala tudi Stanko - ej pravi nasmejani sonček si x:)x , spoznala pokowca - full si faca x:Dx .

Ja Vojko, kaj pa ti? Ali si bil tisti s klobukom? x?x Ja potem pa te tudi poznam, mi je pa žal da nisem govorila s tabo. x;)x

Res je bilo super, še danes sem polna lepih vtisov.

Hvala vsem lunatkom, ki ste bili tam, da sem vas spoznala x:)x
Rika

#20 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 16. februar 2004, 12:51

rika x^x :palec:
res tud mene veseli, da smo se spoznali in malo skupaj nasmejali! sem si prej zamišljala enga dekliča, si pa prava moderna ženska, deluješ mi kot levinja ;)
V okviru Mavrične, bi lahko zmeraj bilo kako mini lunino srečanje.
Super je bilo, ker nas je povezal Bern! in kar poklical eno in drugo, drugače bi skoraj šli en mimo drugega, kar bi bilo res škoda.
Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#21 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 16. februar 2004, 14:56

Super je bilo, ker nas je povezal Bern! in kar poklical eno in drugo, drugače bi skoraj šli en mimo drugega, kar bi bilo res škoda.

V okviru Mavrične, bi lahko zmeraj bilo kako mini lunino srečanje.


Mogoče res, samo ne formalizirajmo preveč, ker bo vse skupaj izpadlo slabo. Zaenkrat je tole, kar smo imeli oni dan, čisto v redu. Lahko bi šli mimo, pa nismo šli, in po mojem je bilo čisto v redu. Prav prisrčno je bilo. Predstavljanje pa vzhičenje pa to.

Če delaš velike plane, kako in kaj, potem ni tisto pravo.

V primer dogovora (tako kot na primer dogovarjanje za piknik nekje drugje na forumu), je pa tudi to mogoče.

Za zment se je, bi reku Podgurc.

Lep pozdrav vsem!

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. februar 2004, 15:00

:palec:
Menim, da bi to seveda bilo cisto kul, zakaj pa ne, konec koncev, a ne? x;)x x:)x x:Xx

Fino, da je izpadlo tako, da ste se imeli lepo in da ste polni pozitivnih vtisov! x:Xx :palec:

Cestitke vsem zasluznim za taksno stevilo uspesno izpeljanih Mavricnih, dbest ko se je prijelo! :palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 16. februar 2004, 15:31

Ja, ja Bern, nič se otepat,
bomo kar ziher imel zmeraj eno malo srečanje, saj nas bo vedno nekaj prišlo, ti nas boš pa skup spravil. Kako to, da smo Vojkota zgrešili?


rika  x^x  :palec:
res tud mene veseli, da smo se spoznali in malo skupaj nasmejali! sem si prej zamišljala enga dekliča, si pa prava moderna ženska, deluješ mi kot levinja ;)
V okviru Mavrične, bi lahko zmeraj bilo kako mini lunino srečanje.
Super je bilo, ker nas je povezal Bern! in kar poklical eno in drugo, drugače bi skoraj šli en mimo drugega, kar bi bilo res škoda.
Stankaaa


Ja, thx Stankaa, leva imam v Uranu, to pa menda nič ne pomeni, aja pav 12. hiši. Sicer sem si pa kar taka všeč, poznam 3 levinje pa so vse take, da bi šle kar preko žrtev, pa neki blefirajo, pa mi to ni všeč. Morda mi pa res kaj zbija ven, kar je levu podobno, kaj pozitivnega? xrolleyesx

Prijetno vsem skupaj želim. x:)x
Rika

#24 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. februar 2004, 15:36

Če bi imel kaj las v rezervi, bi si jih začel puliti, da nisem bil tam. x:Dx

#25 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 16. februar 2004, 15:41

x:Dx ja, lepo je blo sploh tisti feeling, da se že dobro poznamo in debata o tisti pa tej temi..., tale Vojko, da nam je ušel, katastrofa! in sem gledala s :eek: in s :2src: xsrcbumx
verjetno me že pomlad preveč zanaša in premočno vpliva tisto prijetno sobotno Sonce :flower:
in moje xgoldfishx xgoldfishx niso bile tako natančne, drugače bi tud njega intuitivno začutle in bi ga za rokavček pocukale x:Dx
Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0