Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mi Vsi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
634 komentarjev na to temo

#351 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 31. marec 2004, 16:56

:huh: :o nimam pojma, kaj mam v keri bajti.....

to je vse kar vem, jepa znimivo, če mene in mojo mami primerjamo:

Jaz: Sonce:Dvojčka
Asc: Devica*
Luna: Kozorog#

Mama: Sonce: Kozorog#
Asc: Strelec
Luna: Devica*

V dveh se ujemama x!x to mogoče kaj pomeni??? :inocent:

#352 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 31. marec 2004, 17:50

Jaz: Sonce:Dvojčka
Asc: Devica*
Luna: Kozorog#


:eek: Pa to ni normalno ;) pa tako fajn dvojčica je bla..... :V:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#353 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 31. marec 2004, 18:14

sicer pa tista sošolka z istimi očmi je mela tud lunco v kozorogu ;) na srečo asc v vodnarju ja.... ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#354 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. marec 2004, 19:38



Jupiter? Hecno.. in na marsu - se spomnis najinega stika tedaj, ko sem res bila jupitrovo marsovska (pa se en kancek sco). ;)

JA VERJETNO JE BIL KRIV ŠKORPION.

xrolleyesx Ja spomnim ja. Vse se poklapa super.

Veseli me, da ti je uran prinesel same dobre stvari je super. Mislim, da je temu tako, ker saturna nimaš slabo aspektiranega. Sicer pa imaš urana blizu MC in verjamem, da ti je prinesel ogromno novega, naprednega, svobodnega v vezi posla. :palec: Odraža pa se verjetno tudi na sami osebnosti.

Lunca, zdajle sem se spomnila, pa k sreci takoj nasla, v kateri temi je bilo... Saturn se mi zdi, da nimam dobro, pac pa pravzaprav kar 'slabo' aspektiran... v bistvu je 'v opoziciji' (*8 in nekaj) z Uranom, pa v kvadratu z ASC (ki je edini -!!!- kvadrat - no, vsaj s ta pomembnimi - v mojem chartu)... In ker ni zelo aspektiran, je na nek nacin pravzaprav se bolj potenten, se mi zdi... ne razumem ga v nulo, kot uran, neptun in pluton, nimam posebnega odnosa, mi je pa pravzaprav se kar zaveznik, ce tako pomislim... hm...
Drugo me je gnalo... zato ga pri sebi nisem toliko opazovala... a ves...
*ne vem, kam bi sicer vtaknila tole, danes, prejle, sem razmisljala o tem, pa ze v eni temi napisala, morda Dnevniku, pa potem zbrisala, ker je bilo -oz. izpadlo potem - cisto mimo.
Skratka... tale Saturn, ja... vedno sem bila bolj uranovska kot saturnovska... je pa saturnovska vedno bila moja studioznost... kako resna sem vedno bila, ko sem kaj delala... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#355 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 31. marec 2004, 19:45

Jaz: Sonce:Dvojčka
Asc: Devica*
Luna: Kozorog#


:eek: Pa to ni normalno ;) pa tako fajn dvojčica je bla..... :V:

hja, kak bi pa po tvojem moralo bit x?x x:)x

#356 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. marec 2004, 19:48

Aja to so tvoji polozaji Kris!
sploh nisem gledala pravzaprav, imam toliko dela s sabo. ;)

Seveda, saj o tem sva pa mogoce govorili celo (ali pa s tvojo mamo) - kristali seveda, kozorog...
Da pa si taka sramezljiva in vse, pa zelo lustna in fotogenicna, pa je devica...
He, neverjetno, seveda...
Kar pejt si chekirat, aja, saj si si ze. ;) :D x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#357 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 31. marec 2004, 19:58

Hja zdaj pa že vidim tukaj nekaj, "a patern" tele asc device, so vredu prjatlce, jih mam kar naprej naokrog v prijateljskih odnosih..., hudimano, pa tolk se otepam devic, zdaj pa trije frendi, dva devičnika, ena asc devica, sicer bikica z luno v ribah...., pol pa še pokowc, k je že kar nekaj časa around, to ni dobr, ni dobr, sm padu v "slabo" družbo..., pismu ej, na katero znamenje se bom pa zdaj spravljal, da je kao slabo, k device očitno niso več to, hm ma kdo kako idejo?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#358 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:02

pismu ej, na katero znamenje se bom pa zdaj spravljal, da je kao slabo, k device očitno niso več to, hm ma kdo kako idejo?

x:Dx x:Dx :palec:

#359 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:06

Hm, kris je asc. devička?

Sounds familiar x:Dx

Hm, zakaj se ne najdem v tem filmu.


Nino, usoda, heheehehhee x:Dx  :vragec:

Jep x;)x

...und was bedeutet das?

#360 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:13

Mein got, sie spriecht gut deutch.... pa zicer sem kje kaj zajebal, tisti glagol zgleda dokaj čudno.. ;) hehe, saj, škoda res, tolk lepe oči, pa dvojčica, spričo tega, sem moral naredit novo dekleracijo, asc device, so dol s seznama prepovedanih bejb, dokler spet ne bo kaka taka začela krožit s kakimi "bistrimi" "cvetočimi" ugotovitvami, da se mi bo kar zvrtelo, pol pa pokpok, pisalo v roke pa spet seznam....., sam kriza no zdaj nimam več antiideala, to je hudo, to je kt bi mel kompas na katermu mam sever nimam pa juga..., hehja, to pa že dobr vem iz fizike da ne gre, hm ja tehtnice bodo kar primerne..., nobene dobre ne poznam ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#361 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:14

Ej a pozna kdo kako Sco, tam okrog 8. novembra.. ? pomožnosti brez asc v devici...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#362 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:17

Mein got, sie spriecht gut deutch

''Mein Gott, sie spricht gut deutsch.''

Ja, jetzt ist es richtig!

x:Dx x:Dx

#363 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:24

Hm, kris je asc. devička?

Sounds familiar x:Dx

Hm, zakaj se ne najdem v tem filmu.


Nino, usoda, heheehehhee x:Dx  :vragec:

Jep x;)x

...und was bedeutet das?

DAS x:)x

#364 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:29

Etwas eigentlich, naturlich x;)x

Hm, kris je asc. devička?

Sounds familiar  

Hm, zakaj se ne najdem v tem filmu.


Nino, usoda, heheehehhee  


Ja, das ist alles x:)x

#365 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:34

He... a zdaj napoci torej trenutek, ko moram 'moderirat' - ker namrec - totalno off the topic, ce ze ne, pa off the .... vse... :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#366 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:35

Ja, ja ich lerne x:Dx !

Dann gehen wir noch einmal, ok?


Etwas besonders:

Hm, kris je asc. devička?

Sounds familiar  

Hm, zakaj se ne najdem v tem filmu.


Nino, usoda, heheehehhee  



x:Dx x:Dx

#367 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:36

He... a zdaj napoci torej trenutek, ko moram 'moderirat' - ker namrec - totalno off the topic, ce ze ne, pa off the .... vse... :D

oh, ups nisem vidla....to fast

zbrišem?

#368 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:37

Ej a pozna kdo kako Sco, tam okrog 8. novembra.. ? pomožnosti brez asc v devici...

moja hčerka x;)x
sonce-skorpijon
luna-strelec
asce-vodnar


poznam tudi sco - moj sin x;)x (asc pa moram pokukat...)

#369 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:45

Nur keine Panik bitte x:Dx

Ja, ja x;)x !

Ampak brez razlage pa bom ostala, ne? :o|o:


Sori Marsa xsrcx

#370 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 31. marec 2004, 21:32

Pa sem mislil da ne bom več srečal nemščine, zdaj jo pa še razumem celo ;) huh pa že marsa je vstopila.... ;) uhahuha,

Hm, kris je asc. devička?

Sounds familiar  

Hm, zakaj se ne najdem v tem filmu.


Nino, usoda, heheehehhee  


no štos je v tem zadnjič na partyu mi je ful napovedoval, bobnar, kao asc devičke gredo odlično z mano, jaz jih naravno ne prenašam, ampak konec koncev jih imam naokrog več kot vseh ostalih (ni normalno, od petih ljudi ki jih zdaj imenujem, na blef majo 3je asc devico)..., to je way to much, zame..., to dobi človek če ma, preveč opozicij v horoskopu ;) no ampak očitno se bom mogu s tem sprijaznit, hehe, še kaj ne razumeš?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#371 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 31. marec 2004, 21:33

Ninos, sm ti reku tamle....
hah, sj se mi je zdel, K. da si neke vrste zemlja, previdna in to..
sedaj je že zihr več Asc. Devic na Luni kot pa asc.Škorpijonov?
naj jih naštejem po spominu?
Po, Bo, Mi, Kr, Se, Aq, Ko ... ( moram mau pobrskat it....)
Nino, nared za škorpijone.... x:Dx

#372 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 31. marec 2004, 21:43

Se bom moral posvetovat z odgovorno urednico o omejitvi asc devic... to ne vodi več nikamor x:Dx :vragec: hehe, vsaj v moji sobi ni nobene asc device... tu sem še varen... čeprav kdaj pa kdaj kakšna vdre sem notr.., skor pa si upam v hudem sarkazmu in s cinizmom napovedat, da bom na koncu končal s kako asc devico, k se jih tolk otepam, čist tko na blef, mal ironije more bit, pol bom pa lohk zapel Ironic, od Alanis, s srcem in dušo, hahja te asc device, sem že pzabil pravzaprav kako se je stvar začela, najboljš da se konča, ta moj "virtualni" konflikt z njimi..., never did me any bad, never did me any good either... ampak ... ;) Kaj pa zdaj zdaj mam pa vse ljudi rad :2src:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#373 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 31. marec 2004, 22:40

ah, te devičke...tudi sama imam sonce v devici, ampak se sploh ne najdem v tem znamenju!

drugače pa še:

asc dvojček
luna oven
mars, venera, merkur, pluton tehtnica (mogoče mi je zato kot znamenje identifikacije(če že) bližje)

sonce peta hiša

dan: petek

ne vem, če je na mestu, ampak kaj pomenijo točki duha (škorpijon) in fortune (dvojček)?
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo

#374 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. april 2004, 07:50

Pesha - jaz imam hud stelij v ribah, pa se nisem nikoli nasla v tem znaku... In ze kot majhna, ko nisem se imela pojma, kaj sem, luna, asc in vse, sem brala one male pratike in pri sebi zakljucila - aha, skorpijon sem torej, ziher sem to v ascendentu.
In ko sem si ga kasneje sama izracunala, me sploh ni presenetilo, ker sem vedela - ker je bil to opis, ki je pasal meni.
Ribe ok, prvi trije stavki.. kul, vse... potem pa se je opis vedno bolj oddaljeval od mene. xDDx (pa imam sonce, luno, merkur, mars skupaj v ribah) :eek: x!x
Zdaj jo vidim, tudi tole ribo, pri sebi... ampak bolj nekako splosno, ali pa kot podrocja ustvarjanja, zanimanje, nekako...
A osebnosti nimam ribje... sem prevec... hm, taf nekako.
Skratka - tudi sama se ne najdem zelo v ribah.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#375 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 1. april 2004, 09:19

ah, te devičke...tudi sama imam sonce v devici, ampak se sploh ne najdem v tem znamenju!

drugače pa še:

asc dvojček
luna oven
mars, venera, merkur, pluton tehtnica (mogoče mi je zato kot znamenje identifikacije(če že) bližje)

sonce peta hiša

dan: petek

ne vem, če je na mestu, ampak kaj pomenijo točki duha (škorpijon) in fortune (dvojček)?


Hm, s tem, kar si napisala, je pa Devico po tem horoskopu res treba z lučjo iskati. Ni čudno, da se ne identificiraš z njo. Vsega živega je tu, še posebej če je Luna v 11. hiši, kjer malo diši po Vodnarju, odpuljenem, pa tistem, ki si pravila piše sam. Devica tega ne pozna.

Če pa si v Devici rojena proti koncu znamenja, potem pa sploh. Čimbolj proti koncu (recimo po 16.9.), tem močnejša je identifikacija s Tehtnico. Ker pa je tam še cela gneča planetov, pa sploh.

Potem je maša čisto popolna: ASC "zrak", Luna kar nekaj zraka, polna in močna Tehtnica - vse skupaj samo "zrak". In se Devica dokončno zgubi.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0