Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

tranzit severnega vozla


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
8 komentarjev na to temo

#1 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

Ali ima tranzit severnega luninega vozla kakšen vpliv, če tranzitira vrh črte hiše? Natalno je vozel v prvi hiši.

#2 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

Seveda. Vsi planeti imajo dva vozla. Pomembni so vsi, najvech so
znani Merkurjevi in Lunini. Lunini regulirajo astralna popotovanja.
Severni je izhod iz tela, juzhni pa vhod (nazaj). Vash tranzit
True Node je bistven kar kako bo on napredoval tako boste tudi Vi,
kako bo retrogardiral boste tudi Vi (REPETITIO EST MATER STVDIORVM).

Zobe, ptavne zadeve in trikotnike boste vspeshno reshevali!

http://207.88.74.110/pucklist

Claudio Valentin Solis

#3 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 23. avgust 2002, 01:00

Tranzit severnega vozla ti prinaša željo po izobraževanju (dvojček), kajti tvori opozicijo z MC, ki je v tvojem primeru v strelcu (spoznavanje z filozofijo, skratka z vedami ki jih spoznavaš). Spoznala boš tudi svoje poslanstvo, očitno se poduhovljaš, lepo.
Ko ti bo tranzitiru 4 hišo, bo tvoj otrok postajal samostojnejši (selitev, morda zaradi študija ali partnerstva), možna bolezen enega od tvojih staršev (če sta ali je živ, drugače razčiščevanje otroških travm (spraševala se boš kaj je bilo v tvojem otroštvu, kaj so ti nudili - mentalna sprava).

DR.G

#4 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. februar 2004, 21:14

Jaz imam tale tranzitni severni vozel(retro!) v drugi hiši, kaj bodo to dobitki x?x , saj čakam, ampak o teh tranzitih, kakor tudi o aspektih tako malo piše, a je to še vedno skrivnost x?x

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 21:25

Zanimivo, ko si to privlekel (*in ravno ti) - jaz imam Saturn ze nekaj casa precej tocno na S vozlu (orbis manj kot stopinja) - v 8. hisi.
Zanimivo, imava glih obrnjene, Boris.
Torej seveda imam juznega pa v drugi... :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. februar 2004, 21:28

Potem je tko, kar je pri meni dobiček je pri tebi izguba x?x ....lep večer tebi in tvojim x;)x :palec:

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 21:30

No, ja, vem da se jih tudi takole interpretira, jaz se skusam izogniti temu posplosevanju in zgolj taksni opredelitvi teh tock...
Nekako tako, podobno kot tocka fortune seveda nikakor ne pomeni srece same po sebi, ki nam nekako pade z neba, tudi tu ti tocki oz. konkretno s vozel ne pomeni srece same po sebi, pac pa nekako, kaj si prinesel s sabo, kar 'vlagas' v svojo osebnost, da se bo lahko razvila v popolnost in torej v sreco... tako nekako...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. februar 2004, 21:34

Saj jaz niti ne pričakujem kaj posebenega ne, še posebej ne ker bo ta S. vozel v kvadratu z natanim S. vozlom in Plutonom iz 6.hiše tam sredi avgusta letos(22.8.)!

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 21:38

Ja, seveda, ce se pa na nekaj naveze (in ce je to recimo Pluton, vendar slednje bolj, ce je zate pomemben, ce tvori kaksne pomembne aspekte, je na tockah ipd., v 6. kar mocno deluje, vendar ne nujno slabo, kt ga navadno interpretirajo), pa je pac vecja tezha tega vpliva...
Potem moras pa res pazit, pa se nekega Marsa sem videla, da omenjas, in se Vojka, ki ti nekaj pravi iz drugega vira znanja...
Torej, no, pa saj, vedenje sicer ne pomeni vedno tudi izognjenja, pac pa vcasih pomaga in pride prav. :) :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0