Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Denar in duhovnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
132 komentarjev na to temo

#1 MIKE

MIKE
  • Zavrnjeni
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 18. september 2002, 01:00

Zanima me ali sta ta dva pojma med seboj povezljiva?

So cene raznoraznih delavnic, predavanj, upravičene?

Je možno, da nekdo, ki pomaga so-človeku za to zahteva plačilo?



Zdaj,... zdaj ... in samo zdaj

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 18. september 2002, 01:00

..ej v Božanskem smislu tega ne bi smelo bit :)

a kaj ,ko pa ekonomija´ ne dopušča skoraj ničesar zastonj; sistem dopušča preživetje le tistim, ki si to lahko privoščijo
glej, še cerkev fehta za mošnjiček :|

pokowc

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2002, 01:00

Mike - o tem smo ze malo debatirali v temi Denar(v istem Forumu) - *vse teme najdes, ce das - prikazi vse teme in poisces na straneh zadaj. Forum deluje po sistemu, na vrhu je tisto, kar se zadnje objavi.
Tem ne brisemo, niti jih (zaenkrat, morda bo to smiselno kasneje, ko bo se vec strani tem) ne spravljamo v Arhiv.

Brez tezav se o tem razpravlja tudi tu, v novi temi, ki si jo zdaj odprl, vendar samo da ves - ker smo se tega ze malo dotaknili...

Poleg tega pa smo malo o tem govorili tudi v temi: "Duhovnost - modna muha ali nacin zivljenja".

Tole je bil samo intermezzo - opomba, da se ne bos cudil, ce ne bomo navduseno odgovarjali (ker smo o tem pac nekoliko -nekateri- ze govorili).

Marsa
<font color=blue>
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso</font>
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 19. september 2002, 01:00

Jaz gledam na to kot na izmenjavo energij. Sistem je pač tak, da imamo denar, takega smo si ustvarili sami!

Če mi nekdo nekaj proda, izdelek ali ponudbo, je v to vložil svojo energijo in jaz mu jo vračam z denarjem, svojo energijo pa vlagam v svoje delo, ki mi ga plačujejo drugi. Vsak ima svoje talente in smiselno je, da vlagamo svojo pozitivno energijo v to. Denar je samo fizična manifestacija te energije, če hočete neka vrednostna lestvica, ker smo tudi razumska bitja z možgani in egi izgleda da to potrebujemo. Čeprav v resnici ne!

andrej

#5 MIKE

MIKE
  • Zavrnjeni
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 19. september 2002, 01:00

Aha, torej iz tega stalisca sklepam, da je Duhovnost le ena trgovinska branža. Ti meni, jest tebi.

Torej v samem globokem bistvu duhovnost ni Jezus, ni Buda ... onadva in mnogi njima podobni.

Na nek način, lahko sklepamo, da je današnja duhovnost potemtakem v svojem osnovnem bistvu le Coca Cola, McDonalds ipd.

Ali sem kaj spregledal oz napačno razumel.

Zdaj,... zdaj ... in samo zdaj

#6 someone

someone
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 19. september 2002, 01:00

.....................................................................
Torej v samem globokem bistvu duhovnost ni Jezus, ni Buda ... onadva in mnogi njima podobni
....................................................................

tocno tako

.....................................................................
Na nek način, lahko sklepamo, da je današnja duhovnost potemtakem v svojem osnovnem bistvu le Coca Cola, McDonalds ipd.
.....................................................................

Moje mnenje je, da je osnovni smisel duhovnosti predvsem iskanje ciljev,spoznavanje,zavedanje,iskanje samega smisla zivljenja.Vse to pa nujno pripomore k lastni osebni rasti.

"Danasnja duhovnost", kot jo ti imenujes ima pomoje isti osnovni namen oz.smisel , vendar so na tej poti k osebni rasti pac ovire(v danasnjem casu pac denar,mcdonalds,coca cola..) , ki pa so zagotovo potrebne....namen duhovnega razmisljanja pa je, da jih presezes oz.prepoznas in jih torej izlocis kot oviro na tvoji poti k osebni rasti.

Torej ne BUDA, ne COCA COLA, ne Mc DONALDs, ne DENAR, TI SAM SI SVOJA DANASNJA DUHOVNOST.

To je seveda samo moje mnenje.

LP

Someone

#7 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 19. september 2002, 01:00

Lahko kot Mike ali pa kot someone, izbira je naša!

Vse skrivnosti tega sveta se skrivajo v nas samih. Poglej sebe in videl boš vesolje in poglej stvarstvo in videl boš sebe. Smo kreatorji lastnega sveta.

andrej

#8 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 20. september 2002, 01:00

Pri tehle delavnicah se mi zdi takole: ja je veliko za dat, a veliko tudi dobiš. Tisti, ki jih izvajajo so morali veliko vložit da so kar so in znajo kar lahko dajo naprej. Zato cene pač so. Ene v denarju, druge v energiji. Boljše da daš denar, kot da ti pobere energijo na kak drug način, kar tudi delajo.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#9 MIKE

MIKE
  • Zavrnjeni
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 20. september 2002, 01:00

quote:

Pri tehle delavnicah se mi zdi takole: ja je veliko za dat, a veliko tudi dobiš. Tisti, ki jih izvajajo so morali veliko vložit da so kar so in znajo kar lahko dajo naprej. Zato cene pač so. Ene v denarju, druge v energiji. Boljše da daš denar, kot da ti pobere energijo na kak drug način, kar tudi delajo.



Hecno je kako spretno in z obračanjem besed se pride na vseh in podobnih forumih. He he.
Ali pa sem sam tak osel, da res ne znam pravilno vprašat. Pa se ponovim v šriši obliki.

Torej današnja duhovnost ni tisto kar sta delala in z zgledom kazala Jezus, Buda in ostali veliki misleci, temveč je le neka znamka ala Coca Cola, ki izkorišča tržno nišo in slabotnost, ter težave ljudi.

Kar se tiče energije in daj dam verzije, je to čisto sodobna izmišljiotina za opravičevanje polnenja lastne riti. (moje mnenje)
Niti nauk Jezusa ali Bude če uporabim njiju za osnovo, nikjer takih energij nikoli ne omenja. Omenja le ljubezen, sočutje, razumevanje in pomoč sočloveku.

Predvsem me zanima denar iz tega stališča.

In ravno tako, so kao mnoge delavnice namenjene pomoči, in odpravljanju raznoraznih težav.

Seveda pa se ob blaginji, ki v našem narodu na splošno pada, sprašujem kako lahko nekdo, ki zasluži 60.000 SIT na mesec, ob tem preživlja dva ali tri otroke, sploh lahko pomaga s takimi "kvazi" duhovnostmi, delavnicami in terapijami.

Pa ne mi prosim, priletet z odgovori, da je to njihova karma, da je to njihova pot, ker je to spet le ena od opravičljivih besedičenj sodobnih duhovnosti, ki jih nikakor ni zaslediti niti v 10 zapovedih ali podobnih svetih spisih.

v tej smeri sem mislil peljati razgovor...

Edi

Zdaj,... zdaj ... in samo zdaj

#10 MIKE

MIKE
  • Zavrnjeni
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 20. september 2002, 01:00

quote:

Pri tehle delavnicah se mi zdi takole: ja je veliko za dat, a veliko tudi dobiš. Tisti, ki jih izvajajo so morali veliko vložit da so kar so in znajo kar lahko dajo naprej. Zato cene pač so. Ene v denarju, druge v energiji. Boljše da daš denar, kot da ti pobere energijo na kak drug način, kar tudi delajo.



Hecno je kako spretno in z obračanjem besed se pride na vseh in podobnih forumih. He he.
Ali pa sem sam tak osel, da res ne znam pravilno vprašat. Pa se ponovim v šriši obliki.

Torej današnja duhovnost ni tisto kar sta delala in z zgledom kazala Jezus, Buda in ostali veliki misleci, temveč je le neka znamka ala Coca Cola, ki izkorišča tržno nišo in slabotnost, ter težave ljudi.

Kar se tiče energije in daj dam verzije, je to čisto sodobna izmišljiotina za opravičevanje polnenja lastne riti. (moje mnenje)
Niti nauk Jezusa ali Bude če uporabim njiju za osnovo, nikjer takih energij nikoli ne omenja. Omenja le ljubezen, sočutje, razumevanje in pomoč sočloveku.

Predvsem me zanima denar iz tega stališča.

In ravno tako, so kao mnoge delavnice namenjene pomoči, in odpravljanju raznoraznih težav.

Seveda pa se ob blaginji, ki v našem narodu na splošno pada, sprašujem kako lahko nekdo, ki zasluži 60.000 SIT na mesec, ob tem preživlja dva ali tri otroke, sploh lahko pomaga s takimi "kvazi" duhovnostmi, delavnicami in terapijami.

Pa ne mi prosim, priletet z odgovori, da je to njihova karma, da je to njihova pot, ker je to spet le ena od opravičljivih besedičenj sodobnih duhovnosti, ki jih nikakor ni zaslediti niti v 10 zapovedih ali podobnih svetih spisih.

v tej smeri sem mislil peljati razgovor...

Edi

Zdaj,... zdaj ... in samo zdaj

#11 someone

someone
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 20. september 2002, 01:00

Je pa mozno s 60000 sit na mesec in dvema otrokoma odit v knjiznico, se vclanit za simbolicno ceno in si zastonj priskrbet knjige, s temami ki te zanimajo...seveda tudi o duhovnosti oz. osebni rasti.

Torej se enkrat se ponavljam ... OD TEBE SAMEGA je odvisno kako bos deloval, zivel, in kako srecen bos.

Denar nima tukaj veze, denar te lahko samo pokvari (pohlep) , ali pa kot sem ze rekel ga nekako presezes, da ti je samo sredstvo (ENO OD MNOGIH) v zivljenju. Imas ga seveda toliko, koliko si ga zasluzis(spet SAM seveda).

Zgovarjat se na to, da zasluzis 60000 sit na mesec in imas dva otroka , in zaradi tega ne mores zazivet duhovno oz. graditi na svoji osebni rasti, je popln nesmisel pomoje.

LP

Someone

#12 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 20. september 2002, 01:00

pa gre se zato, da bi človek morda rad pospešil, ker nima časa se ukvarjati z seboj, ker ima dnevne zahteve ... zato pač ostanejo delavnice ... , da se privlačno´ ozaveščiš duhovnega razvoja.


pokowc

#13 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. september 2002, 01:00

quote:

Hecno je kako spretno in z obračanjem besed se pride na vseh in podobnih forumih. He he.
Ali pa sem sam tak osel, da res ne znam pravilno vprašat. Pa se ponovim v šriši obliki.
Torej današnja duhovnost ni tisto kar sta delala in z zgledom kazala Jezus, Buda in ostali veliki misleci, temveč je le neka znamka ala Coca Cola, ki izkorišča tržno nišo in slabotnost, ter težave ljudi.
Kar se tiče energije in daj dam verzije, je to čisto sodobna izmišljiotina za opravičevanje polnenja lastne riti. (moje mnenje)
Niti nauk Jezusa ali Bude če uporabim njiju za osnovo, nikjer takih energij nikoli ne omenja. Omenja le ljubezen, sočutje, razumevanje in pomoč sočloveku.
Predvsem me zanima denar iz tega stališča.
In ravno tako, so kao mnoge delavnice namenjene pomoči, in odpravljanju raznoraznih težav.
Seveda pa se ob blaginji, ki v našem narodu na splošno pada, sprašujem kako lahko nekdo, ki zasluži 60.000 SIT na mesec, ob tem preživlja dva ali tri otroke, sploh lahko pomaga s takimi "kvazi" duhovnostmi, delavnicami in terapijami.
Pa ne mi prosim, priletet z odgovori, da je to njihova karma, da je to njihova pot, ker je to spet le ena od opravičljivih besedičenj sodobnih duhovnosti, ki jih nikakor ni zaslediti niti v 10 zapovedih ali podobnih svetih spisih.
v tej smeri sem mislil peljati razgovor...
Edi
Zdaj,... zdaj ... in samo zdaj


uf, ja ja seveda;
poriniti sogovornika v izbiranje: DA ali NE!
-Agresivna komunikacija in se sprenevedati, da obstajajo
druge moznosti. Ja, strinjam se obracamo besede, stavke in pomene.
In pojasnjujemo sebi, odgovarjamo sebi! Ozvavscamo sebi!
Obracamo svojo nevednost in nejasnost.
Menim, da je prav da racuna-jo, hkrati tudi ni prav!
Kar mislim sedaj je, da pogledam kako reagiram jas v primeru,
ce dam pomoc! kar pa ni merilo, oz. da naj bi drugi poceli isto!!
ane? torej opredeliti se ali je prav ali mi zveni nekako kot
vprasanje, ki si ga postavis ti sam ob doloceni situaciji!!!
Ti imas vest, ti ves ali je prav, da racunas prijatelju ali ne,
ali prav, ce racunas za organizacijo necesa oz. tistega v kar si
vlagal energijo. pa cetudi bo za zdravljnenje drugih. ane.

Nekateri zdravitelji zdravijo zastonj (primer pozanani in zelo
uspesni zdravitelj g. Domancic, ki zdravi v Kranjski gori).
Nekateri zdravitelji se zavedajo, da ni njihova energija temvec
energija visjega jaza ali kakor si pac razlagate. menim, da zelo
spodbudno in pohvalno.

Negativne misli NE BODO pripomogle k zboljsanju ekonomske situacije!
Zivimo v sistemu, ki smo si ga zgradili, kejr smo do neke meje odvisni
drug od drugega.

Nekateri povedali so mi, da so leta in leta vlagali energijo v
znanje, ucenje, izobrazbo zdraviti, uciti ljudi, etc...ko so
postali samostojni niso imeli 0, kakor znanje in ko so ga
posredovali naprej so zanj racunali.
Torej ali je utemeljeno ali ne, naj vsak presodi sam ane.

Torej potemtakem morda obstaja razlika med tem ali posredujemo
energijo iz vesolja naprej ali vlagamo svojo-lastno ane?
morda nekdo porece; saj je vse vesolja energija, saj je vse nasa,
etc... morda res, morda ne.

Kako lahko pomaga?? se sprasujes;
a res? zakaj pa da ne?
nekateri se ne znajdejo kaj prevec dobro v tem sistemu, znajo
pa marsikaj in svoje sanje uresnicujejo korakoma in stopicljajoce.
nekateri spijo in sanje vmirajo.
lazni ideali se rusijo in prave vrednote prihajajo na plan, vcasih.
le kako lahko pomaga??? cudi me tvoje vprasanje?? :/ - zakaj pa da ne??!!
mar je vrednota 60.000 sit mesecno razlog za nekoga nesposobnost?
teoreticno v nekem pogledu - da! sicer pa se ne strinjam.

ne vem, toda kakor se mi je zazdelo si precej jezen na nekoga???
ali nase?
Ce kdo zeli zasluziti za svoje znanje in zdravljenje -prav, naj zasluzi,
morda je prav tako, morda bo tisti denar porabiv za boljso kvaliteto
lastnega zivljenja (privoscim), morda ga bo vloziv v ponovno
izobrazevanje, morda ga bo dal drugemu zdravitelju ali njegovemu ucitelju,
morda ga bo dav v dobrodelne namene ali ga vloziv v prostore kjer bo
zdravil njegove paciente, ali pa zakadil v iluzijah ali ojacav lastni center.

"They originated when man first chose 2 ignore God's rule. Simply put - in the beginning, the Human was made perfect in God's image. They had no need 4 knowledge. They were also given freedom of choice. The Tree of Knowledge and the Tree of Life r reflections of this freedom. The human is now a reflection of their choice. They could have simply chose not 2 choose. God being centrifugal in nature, freedom was the CAUSE and choice was the EFFECT. In knowing their perfection made in God's image, there was no need 2 choose. In fact, there were NO NEEDS. There was only love in an all-knowing state b4 the fall. The worst thing u can do is give up ur God-given right 2 choose. 4 in it - u can choose not 2 choose. Therein is the final judgement. The illusion ceases and u awaken from ur dream. Now the healing begins... " - by PRINCE
- fajn, da sem se spomniv, prav zame danes :) pa se zastonj ;) ce odracunam priklop na internet,
armotizacijo racunalnika, elektriko, moje oke, stanovanje-prostor, caj in vodo, plin, etc...

Kaj pa ce je karma? Cetudi ni napisano v svetem pismu? Ali je sveto pismo merilo?

Ja res je, nekateri so srecni, da lahko placajo tisoce denarja, da zacnejo spet sanjati, imajo upanje, voljo, dobijo vero, etc...zakaj pa ne!
1 stavek, 1 beseda, 1 dejanje, 1 povezovanje, 1 stik, 1 upanje lahko nekomu spremeni zivljenje.
pa cetudi spozna v mcdonaldsu ali med pitjem kokakole.

ja saj res; sdaj sem se vprasal kaj bi jas narediv zastonj
koliko sem sam pripravljen dajati zastonj, tudi tisto kar
ne pocenm najraje ali z veseljem pa ceprav je drugemu v zdravje.
pa cetudi nimam vile z bazenom ali pa ce sem lacen.
a se tudi ti soocas z taksnimi vprasanji v sebi?

#14 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 23. september 2002, 01:00

Jaz sem dal že kar nekaj denarja za tako imenovane duhovne delavnice ali kar koli že. Nikoli mi ni bilo žal. Tabi MIKE v tolažbo pa tole. Veš kaj sem spoznal pri vsem tem. Da je vse znanje vse vedenje že v meni vse lahko najdem v sebi. Zato MIKE če ti je škoda denarja, če znaš in če si UPAŠ, poglej vase, globoko vase, v dno svoje duše, tam so vsi odgovori ZASTONJ!!!

andrej

#15 MIKE

MIKE
  • Zavrnjeni
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 23. september 2002, 01:00

quote:

ja saj res; sdaj sem se vprasal kaj bi jas narediv zastonj
koliko sem sam pripravljen dajati zastonj, tudi tisto kar
ne pocenm najraje ali z veseljem pa ceprav je drugemu v zdravje.



Free, to je to!
Tukaj odpadejo vsa vprašanja, o karmi o tem ali je sveto pismo tako in drugačno. Tukaj odpadejo vsa vprašanja, ki sem jih sam zastavil na začetku, tu odpade ves balast napisan do sedaj. In podobno smo govorili tudi tukaj:

http://www.gape.org/...0442262;start=0

Ne jaz, ampak ti!

Lep dan vsem bralcem ....
Edi-son


Zdaj,... zdaj ... in samo zdaj

#16 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 2. oktober 2002, 01:00

Kakor sem ze enkrat poudarjal v denarju ni nobene duhovnosti, ampak samo pohlep. Ali je pohlep duhovna stvar? Seveda, malo morgen.
Ja sam ka mali pao s lipe

#17 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 25. julij 2003, 12:53

Jaz tudi načeloma mislim, naj se te zadeve ne bi prodajale, po drugi strani pa nekdo, ki se ukvarja samo s tem rabi sredstva za preživeti, torej jih mora nekje dobiti.

Saj mislim, da kar 99% vseh izobraževanj plačijemo (izven rednega šolanja), tudi za brezplačne tečaje tujih jezikov ali česa drugega že dolgo nisem slišala.

Trenutno jaz osebno nimam kakšne hude potrebe po delavnicah in mi je v veliko veselje prebiranje literature in izmenjava mnenj na forumu, če si bom pa zaželela delavnice, bom pa pač plačala kolikor taka zadeva stane.

#18 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. julij 2003, 13:15

hmmm zanimiva prepričanja o denarju tukajle... skoraj kot "v prostem času se malo ukvarjam z duhovnostjo"... x:Dx ...

vse ima tak pomen, kot mu ga sami pripišemo..in potem nam na ta način tudi služi... x:)x x;)x ... ne vidim razloga, da bi ločevala denar od duhovnosti, ampak je pa res tudi, da ne vidim pomena duhovnosti v tem, da se jo grem malo ob prostem času, ker, kot je nekje rekel aakhut - duhovnost se živi... denar in življenje... to bi pa šlo x?x x;)x x:Dx

#19 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. julij 2003, 20:40

Duhovnost se torej živi... tudi tisti, ki o tem nič ne ve, na svoj način duhovnost živi... drugo pa so tehnike, znanja, spretnosti... za to, da jih osvojiš, je podobno, kot se greš učit tujega jezika ali neko drugo znanje, za katerega se najbrž ne sprašuješ, zakaj moram pa to plačati
x?x :eek: ... x;)x ... zato je hecno reči, da ti nekdo zaračuna "duhovnost"... eno so tehnike, drugo si ti in tvoja duhovnost, ki vedno je... :vio: x:)x :vio:

#20 Nia

Nia
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 28. julij 2003, 09:42

Jaz sem dal že kar nekaj denarja za tako imenovane duhovne delavnice ali kar koli že. Nikoli mi ni bilo žal. Tabi MIKE v tolažbo pa tole. Veš kaj sem spoznal pri vsem tem. Da je vse znanje vse vedenje že v meni vse lahko najdem v sebi. Zato MIKE če ti je škoda denarja, če znaš in če si UPAŠ, poglej vase, globoko vase, v dno svoje duše, tam so vsi odgovori ZASTONJ!!!

andrej

Strinjam se! x^x :palec:

#21 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 28. julij 2003, 10:12

Ravno včeraj sem se peljal s taksijem.
In med vožnjo mi je taksist začel razlagati kako
se on v prostem času ukvarja z alternativno medicino,
vse živo prakticira.
Med drugim tudi reiki. Potem mi je začel
razlagat kako srečuje vse sorte samozvanih zdravilcev in mojstre.
Pa, da je enemu rekel če je reiki mojster potem
pa naj zažge list papirja z roko.
Da če je mojster da to bi pa že moral znati.
In tako naprej.

Meni pa ni šlo v glavo, on tak mojster, pa v Ameriki in na
Kitajskem so mu ploskali in oh in sploh,
potem pa vozi taksi.
Ne vem, meni to ne gre v glavo.
Če ima tak dar kot pravi potem bi moral biti tudi finančno preskrblje.
To mi ne gre skupaj. V duhu duhovnosti, vesolje bi pa že moralo poskrbeti,
da se nekdo s takim darom lahko s tem tudi preživlja,
glede na to koliko dobrega lahko naredi soljudem.
Če lahko skoncetrira energijo, da zažge list paprija z rokami,
zakaj ne more skoncetrirati energije za svoje blagostanje?

#22 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 28. julij 2003, 11:03

ja zanimivo, kaj,
sam glej zakaj bi se javno aktiviral, če pa želi lahko ustrezno živet v zmirnem˝ prikazovanju˝ svojih sposobnosti ._.


...hej lahko pa te je okrog prnašau? ( ta je še bolj verjetna)

#23 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. julij 2003, 11:09

Jaz tudi mislim, da ni vsakomur smisel življenja vnovčenje talentov. Saj kakšno zadevo lahko počneš samo zase in samo občasno x:Dx x:px

#24 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 28. julij 2003, 11:33

Janja, točno tako :palec: !

Tudi jaz dam kar nekaj denarja za knjige, pa občasno za kakšen tečaj, pa mi še na misel ni prišlo, da bi kozmos hotel, da sem jaz zdaj neki bioenergetik, zdravilec ali kaj drugega samooklicanega (vse kar sem se naučila, prakticiram zgolj na sebi in bližnjih).

Je pa denar energija in je lahko tudi duhovnost, odvisno od oči s katerimi gledamo ...

Menim, da je bil denar koristno porabljen za moj razvoj..., no, pa tudi prosti čas koristno preživet
( x;)x , Mateja!), saj sem spoznala mnogo zanimivih stvari, povrh vsega pa še cel kup prijetnih ljudi!

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#25 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 28. julij 2003, 11:46

Mucamaca x8Dx :palec:

ko svoja nova spoznanja (pridobljena v prostem času x;)x ) integriraš v svoje vsakdanje življenje, pomeni, da to živiš... x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0