Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zven


  • Prijavi se, če želiš komentirati
255 komentarjev na to temo

#1 Fridaa

Fridaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 10. september 2003, 11:26

Zanima me, če ga poznate, imate izkušnje... vas je zdravil, vam je vedeževal, delal regresijo... Vaši vtisi? Ga priporočate ali ne?
ima pa stran na internetu: http://www.geocities.com/virzenski
Fridaa

#2 Fridaa

Fridaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 14. oktober 2003, 12:49

ok, sem že dobila nekaj mnenj, hvala,
torej res dosega uspehe pri zdravljenju
Lepo je slišati vaše izkušnje. x^x
Fridaa

#3 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 3. november 2003, 09:11

sicer o njem ne vim nič
samo po ogledu njegove strani me tud divji konji ne bi zvlekli k njemu ... x8Dx

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. november 2003, 10:06

ok, sem že dobila nekaj mnenj, hvala, ...

Kje pa so oz. kaksna pa so?
Tukaj vidim samo en komentar. x:)x x;)x
Sem sla pa tudi jaz chekirat sajt. x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Fridaa

Fridaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 10. december 2003, 15:57

Marsa dobila sem po mejlu komentarje,
ne vem zakaj niso hoteli objaviti tukaj.

Sem oklevala, no, medtem sem bila pri njem in res sem še vedno pod močnim vtisom.

Zdravi, vedežuje, dela regresije, refleksoterapije... ve, enostavno ve...
predvsem zdravi raka, pa tudi konje!

uči o črpanju prane
imam pozitiven vtis
Fridaa

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2003, 16:03

OK, fino, hvala, Fridaa, lepo od tebe, da si dala povratno info. :palec:
Stekam, ja, eni nocejo biti 'vpleteni'. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2003, 22:36

:eek: :eek: x?x
Odstekano... :eek:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. december 2003, 06:49

a ni ravno to Bern tam v tisto temo napisal... x?x :eek:... le kje je ta Zven dobil tvojo cifro :o|o: ... zanimiv način 'iskanja pomoči potrebnih' ... :unsure: :huh:

#9 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. december 2003, 12:49

Ne vem sicer, če je to zdaj to, kar je Bern tam omenjal... da nekateri pošljejo podobno vsebino... kao nekaj 'visi' nad tabo in jaz ti lahko pomagam... ampak, če je... potem pravim, da je 'zanimiv' način... najprej človeka prestrašiš, potem pa se predstaviš kot njegov rešitelj... xrolleyesx

kaj vem, pokliči ga in njega vprašaj, kaj je mislil s tisto črno magijo... x?x :eek:

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. december 2003, 14:43

Tole je vse skupaj res zelo cudno in odstekano.
Obstaja seveda ful variant, pa ce se tako ugibamo in ce si jh spomnimo 10, ni nujno, da bo kaj od tega res.

1. - Lahko je dejansko to, da ta Zven posilja morda sms-e nakljucnim stevilkam, pa ce se prime, se prime.
2. - Lahko je fora nekoga, ki nas pozna in se malo poigra z nami, kot izhodno cifro pa da tole (ne vem sicer, zakaj bi to kdo pocel, a prav tako ne vem, zakaj bi posiljal to kao z namenom zdravljenja - ce se ta, ki to 'potrebuje', ni sam javil).
3. - Nekdo hoce skodovati Zvenu in to posilja kao v njegovem imenu, da bo tako dosegel recimo protiucinek.

(*to ni iz trte izvito, sem ze zdavnaj hotela komentirat nekje v Dnevniku ali kje poleti, pa potem nisem vec nasla - namrec Pokowc ali kdo je napisal, da ta in ta oseba (neko ime in priimek) kao posilja viruse... Pomota!!! Najverjetneje jih ne posilja seveda on - ce jih, jih itak nehote, najverjetneje pa je kaksna caka - tako je krozil celo virus, ki ga je posiljal admin.lunin.net :xx!: x!x :eek: - seveda ga ni, a to je pisalo v vrstici posiljatelja, in celo mail -'obvestilo LN'-, ki je izgledal zelo podobno kot ce bi ga dejansko posiljal LN (torej midva) -a ga ni! x!x
Torej - lahko krozi karkoli in karkoli in kdorkoli se lahko vpise kot posiljatelj).

Tako da - jaz bi, Bobnar, ravnala, kot sem ze prej rekla (v oni temi, ki si omenil tole) - skenslas tole in se ne ukvarjas vec s tem. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 11. december 2003, 16:22

hoj,

oprosti...sem dolgo časa razmišljala ali sloh kaj napisati...Zven Kofol...to je ta človek...doma v Kopru...
Moja prijateljica ima grozno izkušnjo z njim...in zvlekla je tja potem še dve prjatlci...vse so odnehale...pobral je ogromno denarja...šlo pa je za uroke. Čisto so bile zmešane...
Kar je pa najbolj grozno je pa to...pravi takole: če hočeš da urok deluje bom moral priti vate...kar pomeni, da sexaš z njim...ne morem ti dati energije če ne pridem vete...
Skratka ne hodi tja...če imeš spoštovanje do sebe...one ga niso imele...ampak je že tako da so morale spoznati...da če te nekdo nima rad...ga z urokom ne moreš prisilit da te ima. Poleg tega pa so morale spoznati še njega, ki pa jim je pustil veliko posledic.
Pojdi tja...samo ko te bo prvič začel otipavat...se spomni kaj sem ti napisala...
Me žalosti ker vem da taki ljudje obstajajo na svetu, res žalosti...

Lp, S
Objavljena slika

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. december 2003, 19:22

:sori: :V:
Grozno, a vseeno kul in hvala, da si dala to semle, saj zato pa so forumi.
A upajmo, da gre za kaksnega drugega Zvena (?) - sem sla pregledat, pa ni nikjer priimka, niti ni podano, odkod je.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 11. december 2003, 21:59

Marsa gre za isto osebo...sem poklicala kolegico...je rekla da je to njegova stran... :V:
Še za inf. gsm št. je 041 210 660...je tudi na netu, če se ne motim...rajš ne grem pogledat...ker me kr zmrazi že samo da pomislim... :C:

Lp, S
Objavljena slika

#14 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 11. december 2003, 22:28

Nagraužno tole, sončk! :O: :xx!:
Pa še iz mojga kraja je! :OO!: :bomb: Sem vesela, da ga ne poznam. Je pa dobro, da si tole napisala - si bom zapomnila, če bom kdaj slišala za to ime!

#15 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 11. december 2003, 22:49

Bobnar, samo moje mnenje:
Jaz mislim, da če bi bile tiste "pozitivne izkušnje" čiste, bi jih ljudje objavili tukaj, ne pa pisali Fridi po mejlu. Se ti ne zdi? :o|o:

#16 dr.Zgaga

dr.Zgaga
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 12. december 2003, 08:10

http://med.over.net/...83#reply_121724


namesto Tine tokrat za vse Vas,
dr.Zgaga

#17 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 12. december 2003, 09:14

Hoj bobnar...
tako se je začelo z mojo prijateljico...prvo je naročila horoskop preko neta...potem pa ji je on začel pošiljat sms-je, češ da je ona pod črno magijo in da ji preti nekaj slabega...tisti večer se je usedla za svečo...po njegovih navodilih...in morala držati nekaj minut roke nad svečo...no naslednji dan pa že...pošlji mi sliko in tvoje podatke...tak je začetek...
Veš Bobnar očitno mu zmankuje strank potem pa brska koga bi lahko še poklicu in ga mau ustrašu in ti bi mu za to plačeval...Moja prjatlca mu je plačala vse skupaj 500.000,00 v dveh letih...o pa še to a veste ta gospod je tako zelo prijazen, da če nimaš in ne moreš dati denarja takoj...lahko plačaš vsak mesec nekaj...kako zelo je prijazen :vragec:
Bobnar ti si sicer fant...tako da upam da otipavanja pri tebi nebi bilo...bi ti pa tolk več denarja pobral...Ne nasest...vsaj njemu ne...zanj vem da je pokvarjen...O pa še tole sm vam pozabila povedat...je prjatlca zvedla da ga hoče ena prjavt...ko je še hodila k njemu...pa mu je una ful težila po telefonu da nj ji vrne denar pa da ga bo prjavla...ipd. Pol je pa moji prjatlci reku da je una bla ful zalublena vanga pa da on ni hotu bit z njo...zdej se mu pa hoče maščevt...BOLANO. No pa ker smo prišli tako daleč...ena od teh punc je bila v mladosti posiljena...on pa jo je zdravil tako da jo je še on malo posilil...sej veste...drugače se ne more dati energije :angry: ...Skratka tolk je teh groznih stvari k jih je tale tipo naredu...sam to vam rečem ne hodte tja.

Lp, S
Objavljena slika

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2003, 09:39

...češ da je ona pod črno magijo in da ji preti nekaj slabega......

:xx!: :xx!: :xx!:

Nisem hotela v bistvu komentirat kaj prevec... pa tudi, ker pojma nimam o doticnem cloveku, pa je brez veze kar nekaj sklepati, da je slabo in tako.
Ampak...
Tele finte dobro poznam - ko sem delala na liniji, sem delala z eno tako zensko - vsakemu je 'prodala' black magic, da ga bo pa skinila, je pa treba vsak dan klicat in toliko in toliko casha.
In se CELO MENI je nekaj kao... pa sem rekla - je ze kar kul, veste, name pa tole ne pali...
Pa sem imela mir - potem sem se pa itak po hitrem postopku odrolala od tam...

A se kljub temu menim - sam si izberes tole.
Saj imas valjda kaksen instinkt, en pikric intuicije...

Dr. Zgaga - thanx (namesto Tine, a?)! x:)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 Fridaa

Fridaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 12. december 2003, 09:56

Ne morem verjet, tako prijazen in vse... in uglajen brez čiračar,
počutila sem se še cel teden s polno energije kot ne pomnim,
prav zabavno se je bilo pogovarjat z njim in res je vedel stvari o meni,
ki jih ne bi mogel drugače, vem, da ima moči, a če je kaj od naštetega res,
lahko, da vse te svoje moči tudi izgubi,
vse svetlo želim vsem
Fridaa

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2003, 12:09

Fridaa - kul se mi zdi, ko podas svoj odziv.
Ves kako je s tem tudi... hmm.. saj nihce ne pravi, da morda nima kaksnih sposobnosti - samo zgolj imeti jih nam ne pomaga oz. nam lahko v nekaterih primerih celo skodi - ce jih npr. nepravilno usmerjamo.

Svetujem ti, da odgovore poisces v sebi.
Na LNF si oglej (*oz. tisti, ki morebiti dobivate kaksna cudna sms sporocila) temo Crna magija, prekletstvo in kaj menimo o tem - in kaj jaz sama menim o tem.
Kot sem rekla, sem poznala eno tako zensko, celo me je pa tudi ze nekoc zdavnaj nekdo klical nekaj in mi prodajal nekaj podobnega (a s Stajerskega konca in bila je zenska).
Jaz si tega ne pustim spustiti/vcepiti/vsaditi vase in tako to vame ne more priti.
Svetujem ti, da se tudi ti ravnas po tem.
Bolj trden je nas svet, manj skodljivosti lahko vdre vanj, poleg tega pa smo ne samo bolj zdravi, pac pa tudi srecnejsi in uspesnejsi.
Vse je ze v nas.
Obrni se tudi vase - kaj pa tebi pravi intuicija?

Ob prvih znakih tega, kar so te opozarjali, prekini vse stike. Na klice (te) se ne javljaj, sms-e takoj izbrisi.
Edino, kar lahko posiljas v njegovi smeri, je zdravilna energija.

Ovij se s pozitivnostjo - na tole pa cimprej pozabi.
Pojdi v naravo, meditiraj, obdaj se s kristali, ukvarjaj se z jogo, s tibetanci - prepricana sem, da bos na ta nacin vec naredila zase - pa se zastonj bo.
Pa se SAMA ZASE bos to naredila - nihce drug ne bo tega opravil bolje zate.

In, kar je najpoglavitneje - obdaj se s pozitivnimi ljudmi...

Ker v nasa zivljenja hodijo tisti ljudje, ki smo jih morda priklicali vanj in spustili notri...

***

Vse lepo in srecno - razmisljaj tudi tako, da si imela sreco - ker zdaj ves - vsaj to plat oz. se nekaj mnenj. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 12. december 2003, 12:40

Tako je Marsa :palec:

Fridaa ti pa poslušaj sebe...res moraš sama razmislit...vem da je zdravje nekaj kar si vsak človek želi imeti...vendar premisli, če ti ta človek zares lahko to ponudi...ali pa ti bo zdravje še poslabšal...ko boš videla kašen je...
Ne misli da bo do tebe kdaj nesramen...nikakor...saj bo od tebe dobil denar...samo ta denar ne bo pošteno zaslužen...si kdaj pomislila da si se tako počutila ko si šla od njega...ker ga sklepaš kot nekakšnega odrešitelja, ki te bo rešil in te pozdravil...to je v glavi Fridaa, toliko beseb je bilo že povedanih na to temo...kakor razmišljaš tako živiš...Vem da si zdaj totalno navdušena nad njim...one so bile tudi...pa misliš da si zaslužiš da te nekdo žejno čez vodo pelje :xx!: to se vprašaj...
Vem da sem ti zdej totalno tečna, pa najedam...sam še sama ne vem zakaj bi ti tako rada povedala da NE več tja hodit. Bi mi blo lahko čist vseen ker te itak ne poznam...ampak mi ni, pa upam da tole nisi vzela za slabo.

Zaupaj vase,

Lp, S
Objavljena slika

#22 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 12. december 2003, 12:47

tega tipa ne poznam, mi je pa ana pravila, da je hodila k nekemu "mojstru" in se zaljubila vanj, pol jo je pa kar nekaj časa vlekel v vse mogoče čudne stvari, da se še zdej ni čist pobrala.....pa ni bla edina.......očitno mu godi, da se pacienteke zaljubljajo u nega in se s tem potrjuje al kaj?

men se zdi to čist bolano :xx!:

saj vem kako sem jst nasedla ko sem začela iskat odgovore na vprašanja :xx!: x:Dx

na vso srečo nas pamet sreča, sam zgleda da se mormo kdaj tud opečt, da se poslušamo x:Dx

punce ne se dat :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#23 Fridaa

Fridaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 12. december 2003, 13:56

še sem zmenjena in če se osredotočim samo glede zdravja,
menim, da lahko pomaga in hvala- bom bolj previdna, toda zaenkrat sem bila zadovoljna prejle sva se pogovarjala in sem ga pozvala, da sam kaj semle odgovori, saj menim, da je dobro še slišati DRUGO PLAT
še vedno ne morem verjet, lepo se je bilo z njim pogovarjati, se smejati,

škoda, če je kaj od tega res Fridaa

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2003, 14:22

... ugotovim, da sem ga pred 6-7 leti res enkrat poklical tako za hec, da vidim "kaj bo povedal"... seveda sem na to totalno pozabil, še manj sem ga resno jemal....
On očitno ni. (weird, ane?) ...

Tole je res cudno - sem prehitro prebrala, pa mislila 6-7 mesecev, zdaj pa vidim - let!!
Ja. zelo weird, da ima se zdaj tvojo stevilko... Mogoce je pa zagustilo, treba kaksen racun placat...

Eni dobre, drugi slabe?
Hmmm - kje pa je kaksna dobra?
Fridaa ne steje (se) - saj se ni konec - saj sama pravi, da se bo se obrnila nanj - torej so tretmani se 'potrebni' - zakaj pa oz. kako to? Ali je slo za tako tezko ozdravljivo oz. resljivo zadevo?
Pri slabih pa je se en moment - morebitni opeceni oz. nategnjeni se bo morda nerad izpostavljal - ker zdaj, ko je spregledal, ve, kako naiven je bil, pa mu je nerodno, ali pa, ce se ni cisto ozdravljen, je to zanj se bolece.

Ja, prav si storila, Frida, da si njega osebno pobarala, da se oglasi v temi - sama ze hocem slisati oz. poznati tudi drugo plat (ali pac vse ali cimvec plati).
Morda pa je njegovo mnenje se bolj zazeljeno (oz. njegova prisotnost) na Forumu Med.over.net (v temi, ki je dr. Zgaga podal link) - ker tule prakticno ni negativnih mnenj (izhajajocih iz osebnih izkusenj). ...
Tam pa so.

Morda pa samo se tole: zdravilec oz. terapevt in 'stranka' oz. obravnavani naj ne vzpostavljata osebnih in celo intimnih odnosov in ze samo to, da on klice stranke okoli (in ocitno jih, saj je klical tudi Bobnarja), bi lahko bil dolocen znak neprofesionalnosti.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2003, 14:29

jest bi ga pa poslušal; verjemi mu, zihr neki lebdi nad tabo itak, da ja...sem to jest pogruntal že davno :V:  :palec:

Pokowc, tole je cist brez veze, no...
Zakaj? Po cem sklepas? Iz neke osebne izkusnje, kar takole splosno - ali ti tudi vidis onstran ali kako?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0