Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Zverinske modrosti



Fotka

MISEL naj vas vodi skozi dan

Avtor: Audente , 10 november 2008 - - - - - - · 1 313 Ogledi
KNJIGE ~ ČLANKI : SPREMENI IGRO
Za vsak dan bom napisala lepo misel, ki vam jo podarjam. Če želiš, jo lahko napišeš tudi ti.Imej se prekrasno.


Fotka

SPOROČILA Angelske Ljubezni

Avtor: Audente , 26 april 2008 - - - - - - · 15 204 Ogledi
ANGELSKI BLAGOSLOVI
Danes sem vzela v roke angelske karte Marjetke Novak.Vesela sem, da sem se odločila za nakup. Znova in na malo drugačen način bo druženje z angeli.....KDO SO ANGELINekateri pravijo, da so sli (beseda angelos izhaja iz hebrejske besede mal'akh, ki jo prevajajo kot "sel" ), veličastna bitja svetlobe, ki prinašajo modrost in ljubeče misli, da bi...


Fotka

ANGELČKI ZA VAS

Avtor: Audente , 13 april 2008 - - - - - - · 2 262 Ogledi
ANGELSKI BLAGOSLOVI
Lani na ALTERMEDU sem se ustavila na stojnici, kjer je imela Marjetka Novak razstavljene karte. Tako so me pritegnile in rekla sem si, vzemi si eno v roke.  Karta, katero sem potegnila, je imela izjemno močno sporočilo ( zame osebno) in še kar nekaj časa sem se  spraševala, kako je mogoče, da sem vzela iz  kupčka ravno to karto in ne katero drugo. Ker še...


Fotka

MISLI

Avtor: Audente , 09 april 2008 - - - - - - · 1 935 Ogledi
KNJIGE ~ ČLANKI : SPREMENI IGRO
Z vsakim uspehom si samo kupimo karto do še težjega problema.Henry Kissinger


Fotka

ZMOREM...z Lojzko

Avtor: Audente , 08 april 2008 - - - - - - · 1 443 Ogledi
KNJIGE ~ ČLANKI : SPREMENI IGRO
he he, tale knjiga mi je prišla v rke : Loiuse L. Hay- ZMOREMin afirmacija ki sem jo odprla na slepo:IMAM ČUDOVITEGA LJUBIMCA IN SKUPAJ SVA SREČNA IN MIRNA.






Zadnje objave

Zadnji komentarji

Aktivni uporabniki: 0

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0

Najdi na mojem blogu

MISLI, ki me vodijo :)

Če bi še izboljševali odnose, bi to lahko preraslo samo še v ljubezen.........Ko vzljubiš samega sebe si začel z romanco za celo življenje x:XxObjavljena slikaNothing is impossible, sky is the limit   x:px   Dobri prijatelji so kot zvezde... Ne vidis jih vedno, vendar ves, da so tam nekje.  Poleg miru mora biti še kaj,kar daje našemu življenju smisel!?Res je. Dobrota.Mnogim ljudem v življenju spodleti. Ne zaradi pomanjkanja sposobnosti ali pameti ali celo poguma, pač pa preprosto zato, ker svoje energije niso nikoli usmerili k cilju.