Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Japonski kristali


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1 komentarjev na to temo

#1 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 272

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

"Prijateljica mi je pred kratkim dala ti. japonske kristale, ki skrbijo za uravnoveseno presnovo (zmesati jih je potrebno s sladkorjem, figami, limonami in zaliti z vodo). Hotela sem najti nekaj vec podatkov na netu, vendra zal neuspesno, zato se obracam na vas. Zanima me, od kod izvirajo, kaksne spremembe povzrocajo v nasem organizmu."

#2 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 272

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

Mislim, da je ze odprto nekje na LN Forumu tole - tile kristali...
Sama sem to furala, vendar nisem vedela, da gre za "japonske kristale" :)
Ko sem jaz to uzivala, je to bila "tibetanska goba" (ali kaj ze).

Sicer je ze nekaj casa, a se bom poskusila spomniti malo...

Vsak dan (ali na dva dni) morate obnavljati to gobo...
Ne smete uporabljati nicesar kovinskega - kupite si velik steklen kozarec (kot. npr. za bovlo) ali kaj drugega primernega in dovolj velikega, za precejanje si kupite plasticno, dovolj veliko cedilo (recimo premera cca 20cm), prav tako si kupite plasticno zlico oz. kuhalnico.
Vsakic to izperite in natocite na kristale novo vodo, notri pa dajte eno (dobro oprano!) limono (najbolje, da jo na polovici zarezete), nekaj zlic sladkorja (lahko uporabite tudi rjavega, se prav tako obnese), dve oz. nekaj fig in nekaj sliv.
Mislim, da je to vse, kar je potrebnega vedeti.
najbolj pomembno je, da ne smemo pustiti, da nam propade in jo moramo torej vedno obnavljati in to, da nikoli ne pride do stika s kovino...

To je vse, kar se zdajle spomnim (to smo uzivali skoraj desetletje nazaj).
Saj pravim - morda povprasajte se na Forumu.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0