Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Veslanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
3 komentarjev na to temo

#1 tantric

tantric
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 139

Objavljeno: 19. februar 2009, 13:20

Pred leti sm odkril veslanje. Zares cudovit sport. V mislih imam kajak. Najbolje potovalni. V coln lahko spravite opremo za kampirane. Colnaris lahko po rekah ali morju. Cudovit je svet iz te nove perspektive. Za fotke ali samo dozivljane.
Z veslanjem se razvijajo vse misicne skupine. Priporocam. Ne bo vam zal.
Om hrim aim hrim Om Sarasvatyai namah

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2009, 13:26

wow. verjamem, sm zihr (prvic zarad fasicnacije nad vodo, rekami, tud divjostjo mal, pa se poznam mal iz fitnesa - mislm kar se tice mishic pa tega, no mam pa tud kaksno mejhno osebno izkusnjo ali dve, tri, sam ne na tak nacin kot ti oz. kot pravis - recimo kje na morju kdaj, al pa po krki tud mikrich... pa tko.. ne v kaksnih *pogojih*, skalah, brzicah, s kakimi opremami in taksnim). xDDx

Fajn tema v glavnem! x^x
(predvidevam da je se nimamo x:)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 24. april 2012, 16:05

Odličen šport , imam pa isto kajak vendar na kakšne hude brzice ravno ne upam in bi potreboval kakšnega izkušenega spremljevalca Objavljena slika
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#4 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 11. julij 2013, 08:36

Pred leti (ko še nisem imela otrok) sem se navduševala nad kajakom na divjih vodah, v Bohinju, kjer sem preživljala poletja, sem hodila v en poletni tečaj in sem naduživala v veslanju po Bohinjki (mim zloglasne Skale pa nisem šla nikoli . nisem zadosti obvladala zadeve ). Potem pa tujina, pa otroci ... in so šla vesla v kot za kar nekaj let. V zadnjih letih sem si še nekajkrat sposodila kajak v Bohinju za na jezero, za na divje bi pa rabila spet mal vaje ...  Je pa potem starejši sin nekaj let treniral veslanje na mirnih vodah (na žalost lani nehal). Čeprav me je vedno kajak nekak bolj privlačil, sploh na divjih vodah (sem zgleda bolj divje sorte človk), sem se navdušila tudi na tem mirnovodnim veslanjem. Kot šport ima eno prednost pred kajakom, namreč bolj delaš s celim telesom, ker se odrivaš tudi z nogami - mišice nog in trupa delajo še precej bolj kot pri kajaku. Pa prov lep šport je to, na Bledu sem videvala res lepe prizore veslaških čolnov (no, pa fejst fantov v njih wink.png) v poletnih jutrih, ko se je jezero bleščalo od jutranjega sonca in so čolni drseli po gladini ... 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0