Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

VABLJENI V ŠOLO ASTROLOGIJE

astrologija učenje šola mihela bern jasmina cvetka stanka rrk osnove

  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,156

Posted 12. October 2015, 09:28

Oj, če koga mogoče zanima

se jutri začne tečaj tehnik predvidevanja v Ljubljani

vse informacije so na spodnjem linku

http://www.astrolosk...ja-v-ljubljani/

 

Prisrčno vabljeni!


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#2 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,807

Posted 13. October 2015, 15:49

Mihela, eno vprašanjce, podatka namreč nisem zasledila: koliko ur oz. tednov pa vključuje ta tečaj? 



#3 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,156

Posted 13. October 2015, 21:55

16 tednov

najdaljši tečaj

ker je nujno iti postopno, pa veliko vaj


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#4 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,156

Posted 19. October 2015, 12:28

KDOR BI RAD PRIČEL Z UČENJEM ASTROLOGIJE OD ZAČETKA  LAHKO TO STORI TRENUTNO V LJUBLJANI IN SEŽANI

http://www.astrolosk...jo-v-ljubljani/

http://www.astrolosk...ogijo-v-sezani/

KMALU PA BO LAHKO VSTOPITI V PROCES ASTROLOŠKEGA IZOBRAŽEVANJA TUDI V CELJU IN NOVEM MESTU POD BERNOVO TAKTIRKO :)

sporočim, ko bodo znani vsi podatki :)


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#5 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,156

Posted 23. October 2015, 06:47

no in kot sem obljubila še v Celju

http://www.astrolosk...logijo-v-celju/


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#6 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 23. October 2015, 17:23

al je ta zadeva tko dobra tržna niša, da se jo ponuja v vse več lokacijah,

ali pa ni zanimanja, pa treba žicat folk malo tu, malo tam tongue.png



#7 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,156

Posted 23. October 2015, 19:18

spodnja povezava ti bo mogoče pomagala razumeti, da širimo znanje, ki marsikomu lahko prav pride in pa tudi, da tudi mi (kot vsak drugi človek) delamo za denar... lahko si moj mecen, obljubim, da bom zastonj učila in svetovala... če bom zaradi tvoje podpore lahko oblekla in nahranila svoje otroke ter plačala račune... nič več kot to ne rabim, nisem draga...

 

http://www.astrolosk...odavna-znanost/


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#8 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 23. October 2015, 19:56

moja podpora je moj nasvet

imej redno službo

v prostem času pa delaj analize, uči,... in kasiraj na črno

 

tako boš razbremenila živce, kako plačat račune ipd wink.png

 

kot vedno je izmed sto učencev le mala peščica vztrajnih, kateri napredujejo dalje

ostali so itak iskalci bližnjic do rešitve svojih ponavljajočih problemov

in ravno ti iskalci, ti poberejo največ časa in energije

takim ljudem jaz pravim energijski vampirji

svoje probleme vedno znova filtrirajo skozi učitelja in to se potem nalaga, dokler te ne začne počasi pobirat

 

na koncu ugotoviš, da ves trud, čas in denar od takih ljudi, nima nobene vrednosti, kajti

sanacija in regeneracija sebe, postane finančno zelo drag šport

 

vso srečo wink.png



#9 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • posts 4,804

Posted 24. October 2015, 06:57

To kar si napisal Gold... imeti službo... Jz pa se ravno tule trgam na delčke. Privezana z varnostjo službe, kot rastlina na vrtu, ki ima nešteto korenin v zemlji. Lahko jo izruvaš, a še vedno je nekaj vztrajnih koreninic, ki se držijo ali odtrgajo in tam ostanejo. Toliko let na enem mestu, nezadovoljstvo pa raste in raste. Prodajanje samega sebe v nesmisle birokracije, tuljenja v en rog, ko nimaš več prostora, ko nisi slišan, da bi lahko bilo drugače. Na tem mestu: ostaneš in tuliš z volkovi ali greš. Drugih šihtov skoraj ni, leta pa tudi že tista, ko čejo mlajše... Kaj lahko na drugi strani počneš? Na privat? Združiš to, kar rad počneš in od tega živiš? Je pa res ja, da delo na področju ala delo z ljudmi tudi svašta... Pač tako je, plusi in minusi, na eni in drugi strani. 

 

Nekaj osnov astrologije se bom pa ob priliki tudi jaz lotila. Sam v Ce nam hodila, kaj šele Lj. Sicer pa, naj vsak počne tisto, v čemer je dober, pa si raje menjajmo. Bomo vsi imeli več. 



#10 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,156

Posted 24. October 2015, 07:08

Gold. : Veš kolikokrat sem razmišljala kot ti. Veš kolikokrat izgubila voljo rinit dalje, nisem jaz nek poslovnež. Kolikokrat hotela vreč puško v koruzo. Samo tu je moje srce, tu je moj talent in to res rada počnem. In sedaj sodelujem še  z drugimi astrologi, tako da nisem veš samo zase odgovorna.

 

Silvija: Stabilna služba je v tem času vredna vsega zlata, sploh če imaš odgovornost poskrbeti za svoje najbližje. Res je veliko borbe, če želiš prodret in če delaš take stvari, kot jaz, obstaja vsesplošna poniževalna drža do tvojega dela, moraš biti tudi karakterno močen, da se ne zlomiš, ko se ponosem otrok pohavli kaj dela njegova mama, pa mu učiteljica s ponižujočim tonom da vedeti, da je to kar nekaj. Vse ima svoje pluse in svoje minuse. Sam če je nekaj tvoje poslanstvo je včasih občutek, kot da tako in tako ne bi mogel drugače.


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#11 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • posts 4,804

Posted 24. October 2015, 07:12

Mihela... Izpolnjevati svoje srce, zame je to vredno tega. Jaz pa v svoji službi nisem jaz. In klinc pa taka varnost, ko izgubljaš sebe. Se pa počasi odcepljam tudi jaz, sploh ker otroci so pri kruhu. Za jest se bo pa že še kaj našlo. Čutim, da moram naprej. 



#12 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • posts 4,804

Posted 24. October 2015, 07:15

Učiteljice so pa take in drugačne, hvalabogu so tudi svetle izjeme. Ma če tvoj otrok nima večje težave, kot da se morata potem pogovorit, kakšen je tvoj poklic in se ob tem uči sprejemati različnosti življenja.... Boljše kot meni, ko bi lahko učiteljica rekla: ti, kaj je pa tvoj fotr tako galamo delal včeraj ponoči, da so policaji okol hodili... wink.png biggrin.png



#13 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,156

Posted 24. October 2015, 07:52

Ja Silvija imaš prav. Sedaj ko so otroci že iz gnezda, je pa res čas, da pomisliš nase in živiš tisto, kar je zate pomembno.

To z učiteljico je malenkost, jaz sem se z otrokom potem pogovorila in je razumel.

Ampak ja veliko ljudi te apriori doživljajo kot da je s tabo neki narobe, kot da zavajaš ljudi, ampak ni važno, sej nismo iz cukra narjeni.

Ja, ti kar deli to , kar je tebi ljubo. :) če želiš imeti svoje podjetje...  modro in postopoma... prvo popoldanski s.p. ker je z njim najmanj stroškov, potem pa dalje, če se obrne dovolj denarja


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#14 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,156

Posted 24. October 2015, 08:10

Služba ima smisel samo, dokler ti več da kot vzame. Problem je, kar nam službe dajejo občutek varnosti, ki ga tako jebeno rabimo, čeprav s to pretirano potrebo po varnosti življenju sporočamo, da se ga bolj bojimo, kot bi z njim sodelovali. Življenje bolj kot varnost ljubi avanturo. In zaradi tega filinga varnosti in prirojenega občutka, da nismo dovolj dobri, je potem folk pripravljen hodit v službo čeprav sploh plače ne dobi ali je pa mizerna. Misliš, da te samo dejstvo, da lohk rečeš, da imaš službo že naredi boljšega od nekoga, ki je nima. To je zabloda. Ljudje smo samo večji ali manjši mojstri upravljanja z energijo.

Če jaz kaj vem, je astrologija veda, ki bo prosperirala. Z zavedanjem naravnih ciklov, z vstopom Regulusa po več tisoč letih v devico,se bo v ljudeh samo krepila potreba po razumevanju svojih notranjih energij, in razumevanju s čim vse smo vpeti v kaj vse. Ljudje bomo želeli poznati astrologijo tako kot osnove psihoterapije, ali osnove medicine, ali osnove energetske medicine. Poznat in razumet sebe, svoj energijski ustroj je pravzaprav edini možen napredek. Tako da - naj živi astrologija in čimveč dobrih astrologov!

iz tvojih ust v Božja ušesa

na žalost jaz ne vidim tako

vidim, da človek izgublja potrebo po poglabljanju znanja

da nabira zananje samo na površju... v smislu informacij...

in resna astrologija zahteva poglobitev, ne le zbiranje informacij.... vse vede izgubljajo zaradi tega, ker je informacij preveč, vse je dostopno, ni pa poglobitve, nič ne znamo iz drobovja... če smem temu tako reči....

Regulus v devici nam najbolj od vsega sporoča, da bodo največjo vrednost v naslednjih dva tistoč let imele osnovne surovine... hrana in voda bosta pomembnejši od zlata...da moč ne bo več tako zelo pomembna, da bodo pomembnejše naše veščine, to kar konkretno znamo narediti... in  daja ženski in njenim uporabnim življenjskim znanjem o telesu in zdravju prednost pred  bliščem, pomembnostjo in podobnim.... Regulus v devici, ker ima Merkur tako vladavino kot višino, sporoča tudi, da ne bo več srce tisto, kar bo vodilo človeštvo, ampak razum, in kot veste, ko razum prevzame vajeti, je tehnološki napredek lahko zelo velik, vendar manjka toplote, srca, osmišljenosti in še marsičesar. Razum je v bistvu zelo hladna energija. Izjemno koristna če je povezana s srcem, sočutjem in ostalimi kvalitetami, toda sam je suh in lahko vodi v skrajnosti... koloniranje in podobne stvari... ko tehnološki razvoj nezmerno presega ostale razvoje, kot so čustvena inteligenca, duhovni razvoj in podobno....

Ker istočasno vstopamo še v vodnarjevo dobo, je vse skupaj še toliko bolj neprijetno. Saj vodnar res da sipa znanje iz neba in je vsekakor najbolj napredna in izjemno bistra energija, vendar za ravnotežje rabi nasprotni pol, leva, torej srce in plemenitost... če tega nima, postane racionaliziran in za svoje ideale in vizije pripravljen žrtvovati marsikaj, tudi dobre človeške odnose. V glavnem vse skupaj lahko kaže dolgoročno zanimanje za astrologijo, vendar v njeni najbolj matematični sliki, ne toliko v njenih globinah in možnostih, da prinese vpoglede in duhovni razvoj. 

Seveda je to samo moje malo mnenje. Upam na najboljše, da se tehnološki razvoj vsaj malo uskladi tudi z razvojem čustvene inteligence in pa duhovne rasti.


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#15 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,807

Posted 24. October 2015, 09:24

moja podpora je moj nasvet

imej redno službo

v prostem času pa delaj analize, uči,... in kasiraj na črno

 

tako boš razbremenila živce, kako plačat račune ipd wink.png

 

kot vedno je izmed sto učencev le mala peščica vztrajnih, kateri napredujejo dalje

ostali so itak iskalci bližnjic do rešitve svojih ponavljajočih problemov

in ravno ti iskalci, ti poberejo največ časa in energije

takim ljudem jaz pravim energijski vampirji

svoje probleme vedno znova filtrirajo skozi učitelja in to se potem nalaga, dokler te ne začne počasi pobirat

 

na koncu ugotoviš, da ves trud, čas in denar od takih ljudi, nima nobene vrednosti, kajti

sanacija in regeneracija sebe, postane finančno zelo drag šport

 

vso srečo wink.png

 

So stvari, ki verjetno nikoli ne bodo prav množične - to so stvari, ki zahtevajo poglabljanje, predano delo, tudi določeno čustveno, intelektualno in duhovno zrelost, da jih lahko sprejmeš in ti kaj pomenijo. Če delaš na takem področju, se je dobro tega zavedati, nima se smisla preveč obremenjevati s tistimi, ki ponujenega ne sprejmejo ali pridejo le po energijo, kot pravi Gold. Pobira te samo v primeru, da svoja pričakovanja projeciraš v udeležence, ker v tem primeru se energijsko neugodno zapleteš s tistimi, ki jih omenja Gold. Če imaš stvari pri sebi poštimane, to v resnici ni kak poseben problem - že najdeš "svoje" ljudi ali pa se znaš primerno prilagoditi tudi drugim in ti stvari tudi energijsko štimajo. Je pa to kar zahteven proces, kjer se uči tudi učitelj.

 

Služba ima smisel samo, dokler ti več da kot vzame. Problem je, kar nam službe dajejo občutek varnosti, ki ga tako jebeno rabimo, čeprav s to pretirano potrebo po varnosti življenju sporočamo, da se ga bolj bojimo, kot bi z njim sodelovali. Življenje bolj kot varnost ljubi avanturo. In zaradi tega filinga varnosti in prirojenega občutka, da nismo dovolj dobri, je potem folk pripravljen hodit v službo čeprav sploh plače ne dobi ali je pa mizerna. Misliš, da te samo dejstvo, da lohk rečeš, da imaš službo že naredi boljšega od nekoga, ki je nima. To je zabloda. Ljudje smo samo večji ali manjši mojstri upravljanja z energijo.

Če jaz kaj vem, je astrologija veda, ki bo prosperirala. Z zavedanjem naravnih ciklov, z vstopom Regulusa po več tisoč letih v devico,se bo v ljudeh samo krepila potreba po razumevanju svojih notranjih energij, in razumevanju s čim vse smo vpeti v kaj vse. Ljudje bomo želeli poznati astrologijo tako kot osnove psihoterapije, ali osnove medicine, ali osnove energetske medicine. Poznat in razumet sebe, svoj energijski ustroj je pravzaprav edini možen napredek. Tako da - naj živi astrologija in čimveč dobrih astrologov!

 

Ja, se strinjam. Pravzaprav je življenje večno lovljenje ravnotežja med pustolovščino, odkrivanjem novega in ustvarjanjem (dinamična, pogonska energija) in varnostjo (stabilnost, statična energija). Ko uspešno lovimo dinamično ravnotežje med obema skrajnostma, nam to prinaša občutek živosti in zadovoljstva z življenjem. 



#16 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,156

Posted 24. October 2015, 13:48

kar se energetskih vampirjev tiče, učenci astrologije to iz mojih izkušenj niso

ravno zato ker astrologija sili v soočanje s samim seboj

in to je redkokdaj bližnjica, ki jo čustveni vampirji iščejo 


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#17 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • posts 7,528

Posted 26. October 2015, 11:17

Učiteljice so pa take in drugačne, hvalabogu so tudi svetle izjeme. Ma če tvoj otrok nima večje težave, kot da se morata potem pogovorit, kakšen je tvoj poklic in se ob tem uči sprejemati različnosti življenja.... Boljše kot meni, ko bi lahko učiteljica rekla: ti, kaj je pa tvoj fotr tako galamo delal včeraj ponoči, da so policaji okol hodili... wink.png biggrin.png

Učiteljce so vse po vrsti od prve do zadnje, razen ovih na novo, na zasluženem oddihu v toplicah al na morju.. kjer uživajo v tki krompirjevih počitnicah da naberejo prepotrebno energijo za tist mesec dela ki jih čaka do božičnih.


prenos.jpg






Also tagged with one or more of these keywords: astrologija, učenje, šola, mihela, bern, jasmina, cvetka, stanka, rrk, osnove

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users