Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Nadgradnja foruma


  • Please log in to reply
128 replies to this topic

#1 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • posts 445

Posted 29. December 2012, 21:47

*
POPULAR

Ekola, vse je pripravljeno za upgrade našega sistema. Predvsem bo zaradi tega manj napak pri delovanju sistema, pa vse skupaj poenostavljeno, bolj pregledno itd.
Se bo začelo danes (sobota, 29.12.2012) enkrat po 22h.

#2 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • posts 445

Posted 30. December 2012, 03:53

Takole, prva runda je končana. Zdaj pridejo finese ;)

Upam da samo odpravljanje minimalnih napak

 

Lahko kar tukaj napišete če najdete kakšne napake.



#3 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • posts 8,988

Posted 30. December 2012, 04:07

Hvala za vse update in za posodabljanja foruma  


Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 30. December 2012, 10:39

Super forum, pregleden, vse... smile.png

Sicer pogrešam temnomodro varianto, saj si jo kasneje uštimam.

 

Na osrednji strani foruma pri 'statusu' me čudi, da se nanizajo tako, da so najnovejši na dnu oz. najprej je bil na dnu, ko sem pa osvežila, fa pa sploh ni bilo.

 

Tudi na osebni strani je malo napakic, recimo 'frendi' so se mi tako hecno nagnječili. icon_smile_clown.gif

 

 

o shit, smeškov nisem nič probavala, zdaj pa vidim, da ne dela oz. imajo nove kode, jih ne bom več mogla na pamet pisat - al boš še kej usklajeval oz. kaj s tem?


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 30. December 2012, 10:44

Zdajle sem hotla popravit eno črko (č namesto l), pa ko sem dala 'shrani spremembe', se ni nič zgodilo.



Pogrešam možnost 'na vrh' vsaj spodaj na strani (prej je bilo pa pod vsakim postom).


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 30. December 2012, 10:57

Pogrešam možnost 'na vrh' vsaj spodaj na strani (prej je bilo pa pod vsakim postom).

 

saj je.

Spodaj je puščica, kul. :)

(ni pa pod vsakim postom, a to ne moti velikega duha :))


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • posts 445

Posted 30. December 2012, 10:58

Žal vidim da so se nekako porušili avatarji / profilne slike. 

Ni veliko pomoči, najbolje da si naložite novo profilno sliko


Mitja

#8 anne

anne
  • Lunatik
  • posts 3,137

Posted 30. December 2012, 10:59

Na lastnem profilu ne delajo levi meniji.

 

Sicer pa hvala za trud, se moram pa še navaditi na nov izgled:)


Life begins at the end of your comfort zone. 


#9 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • posts 445

Posted 30. December 2012, 11:01

o shit, smeškov nisem nil probavala, zdaj pa vidim, da ne dela oz. imajo nove kode, jih ne bom več mogla na pamet pisat - al boš še kej usklajeval oz. kaj s tem?

 

Smeškoti bi moral zdej delat. In ostale so iste kode


Mitja

#10 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • posts 445

Posted 30. December 2012, 11:05

Na lastnem profilu ne delajo levi meniji.

 

Hm, meni dela. Probaj čisto spodaj na dnu spremeniti dizajn


Mitja

#11 anne

anne
  • Lunatik
  • posts 3,137

Posted 30. December 2012, 11:08

Na posamezni strani ne dela link zgoraj na lastni profil. Na osrednji strani ni okenca za vpis statusa v Kako si danes, temveč moraš iti na svoj profil in napisati tam. 



Hm, meni dela. Probaj čisto spodaj na dnu spremeniti dizajn

 

Ne najdem dizajna:) Uporabljam pa Google Chrome. 

 

Aja, če kliknem zgoraj na svoj profil s srednjim miškinim gumbom, potem odpre v novem zavihku, v istem pa ne... 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 30. December 2012, 11:11

Smeškoti bi moral zdej delat. In ostale so iste kode

 

da vidmo. :)

 

 

x8Dx :vragec: x^x x;)x



Jess! xokx


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • posts 445

Posted 30. December 2012, 11:33

Ne najdem dizajna:) Uporabljam pa Google Chrome. 

Čisto spodaj na dnu levo imaš linkec "Spremeni dizajn".

Meni dela tudi v Chrome

 

 

Na osrednji strani ni okenca za vpis statusa v Kako si danes, temveč moraš iti na svoj profil in napisati tam. 

 

 

Hm ja, tega zgleda ni v novi verziji. Bom probal ročno dodat



Zdajle sem hotla popravit eno črko (č namesto l), pa ko sem dala 'shrani spremembe', se ni nič zgodilo.

Hm, meni deluje


Mitja

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 30. December 2012, 11:59

Hm ja, tega zgleda ni v novi verziji. Bom probal ročno dodat

 

Sej se bomo navadili, po mojem se ne rabiš s tem bezat.



Hm, meni deluje

 

ok bom probala ponovno



Tega tgornjega sem lahko porpavila (dodala sem vmes 'zdaj'), vendar pa ko sem šla gor na tisti post, ki sem ga že prej hotla popravit, pa se spet ni nič zgodilo.

Čudno



Prej je bilo videti popravljeno, zdaj ko sem pa osvežila, pa spet ni.

Skratka, ne dela mi očitno ta funkcija. :o|o:


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 Silica

Silica
  • Lunatik
  • posts 4,135

Posted 30. December 2012, 11:59

testing.... samo nekaj me zanima


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 30. December 2012, 12:03

sem na mozili



pa neskončno počasi nalaga 'nove objave' (osrednja stran se pa hitro odpre oz. osveži)



tudi komentarje počasi nalaga


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 Silica

Silica
  • Lunatik
  • posts 4,135

Posted 30. December 2012, 12:03

No, čist nam je zasnežilo forum smile.png

Minuskov ni več... okoli česa se bomo pa zdej pričkali? icon_smile_clown.gif  icon_smile_big.gif

Smeškoti mi ne delajo (razen kod), niti tule na Mozilli, niti na Chromu (tam niti urejevalnika ne pokaže). Ne vem zdej, ali je problem pri meni ali tule, ker tole s smeškoti smo že imeli.  

Na svoj profil tudi ne morem, razen če kliknem z desno in "odpri v novem zavihku".

Linka "spremeni dizajn" ni nikjer.

Fajn, da se vidi, kdo lajka. Pa recimo, piše "Micka, Janez, Jože in trije drugi lajkajo to objavo". A se da pogledat, kdo so tisti trije drugi ali samo meni spet ne dela?

Avatarja vidim da mi ne prikaže pri komentiranju. Vidim ga normalno, če grem na svoj profil, zamenjat ga pa ne morem - "nastavitev fotke ni uspela".

 

icon_smile_clown.gif

 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#18 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Posted 30. December 2012, 12:21

Silica ... staro fotko, ki je sicer ne vidiš moraš prej zbrisati wink.png ... pol pa gre!

 

všeč nov forum ... malo se še lovim pevc.jpg ... a ni sile

 

hvala za lepo novoletno darilo icon1_thumbup.gificon1_xmas.gif



#19 Silica

Silica
  • Lunatik
  • posts 4,135

Posted 30. December 2012, 12:26

Aha, zdej pa je! Dankešn :)


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 30. December 2012, 13:08

Zdaj pa tudi meni dela popravljanje objave. x^x


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 30. December 2012, 14:40

V isti liniji kot je puščica za 'na vrh', tik pod osnovno prikazno mapo - zraven oranžnobelega gumbka rss


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 30. December 2012, 14:53

prvi linkec desno od rss, ki je skrajno levo spodaj.

očitno ti ne prikaže, ker desno od tega je pa jezik, se pravi je dizajn med rss in jezikom. icon_smile_clown.gificon_smile_big.gif


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 30. December 2012, 14:58

tongue.png ...hvala marsa vseeno....icon_smesko.gif

Sej se bo zrihtal. x:)x x;)x


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • posts 8,159

Posted 30. December 2012, 16:17

Na brzino prečekiral...probal tri brskalnike IE, Mozilla, Chrome...samo pri prvem mi je odprlo profil, ostala dva ništa...designa pa tudi jaz ne vidim...kaže mi samo nek oranžni kvadratek kao radijski valovi, desno pa "slovensko", vmes ništa...

Vidim neke lajke...podobno kot FB...pa še imena izpiše...smajlijev pa zaenkrat nema na vidiku...

Pa še neka čudna fora...ko sem se odjavil, kao zaprl browser, odprl novega in pritisnil "favorites"- LNF, bil kar avtomatično prijavljen, kot da se prej sploh ne bi odjavil...probal parkrat na vseh browserjih...

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#25 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Posted 30. December 2012, 16:26

Na brzino prečekiral...probal tri brskalnike IE, Mozilla, Chrome...samo pri prvem mi je odprlo profil, ostala dva ništa...designa pa tudi jaz ne vidim...kaže mi samo nek oranžni kvadratek kao radijski valovi, desno pa "slovensko", vmes ništa...

Vidim neke lajke...podobno kot FB...pa še imena izpiše...smajlijev pa zaenkrat nema na vidiku...

Pa še neka čudna fora...ko sem se odjavil, kao zaprl browser, odprl novega in pritisnil "favorites"- LNF, bil kar avtomatično prijavljen, kot da se prej sploh ne bi odjavil...probal parkrat na vseh browserjih...

 

Enako!!!

Kar ostala začuda 'neodjavljena'...

 

Še to bi dodala: ko kdo nekoga citira, ne piše kdo je bil citiran.

 

Upam, da naši predlogi oziroma opažanja pomagajo. Sicer pa design ni napačen. Mal se ga že navajam. Sam, če je pa že NAD-gradnja, bi blo pa fajn čim več funkcij, ne pa da tiste, ki so že, izginjajo.

 

p.s.; upam, da nisem kej čudnega spet napisala, ker ne morem pol popravt...objavljam...:-)))






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users