Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Leto rojstva


  • Please log in to reply
- - - - -
8 replies to this topic

#1 rebeka

rebeka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 7

Posted 12. March 2002, 01:00

Spoštovani,
zanima me, kako letnica rojstva vpliva na osebnost. V Nostredamusu sem prebrala, da je npr. leto 1974 marsovo leto in da je bolje, če se ljudi, rojenih v tem letu izogibamo. Koliko pa to drži po vaše? Sem namreč ena izmed teh ljudi. Hvala za odgovor. Lep pozdrav!

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 12. March 2002, 01:00

Seveda ima tudi vsako leto svojo energijo in tudi "daje" ljudi s temu obdobju primerno energijo.

Vendar je takole posplosevanje povsem nesmiselno, poleg tega pa se sama, bolj kot ljudem, rojenim tega in tega leta, izogibam taksnemu posplosevanju, se posebej, ce pravi, da bi se bilo potrebno vsem ljudem, rojenim tega in tega leta, izogibati.

Mislim, da smo veliko vec, kot le leto, v katerem se pojavimo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 elizabeta

elizabeta
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 104

Posted 12. March 2002, 01:00

Točno tako, vsaka stvar je za nekaj dobra in za nekaj slaba. Res ne smemo posploševati.




E.

#4 lunca

lunca
  • Lunatik
  • posts 4,059

Posted 13. March 2002, 01:00

Mislim,da je zelo pomembno kako to marsovo energijo uporabimo,mislim,da je zelo ugodna za ljudi, ki to energijo uporabijo za telesne aktivnosti in so lahko tudi dobri športniki, zato je strah, da je ta letnik "zanič", odveč.

Helena Pirih

#5 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • posts 10,745

Posted 13. March 2002, 01:00

Leto 84 je merkurjevo leto ja! kaj pa v tem primeru?

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 14. March 2002, 01:00

Leto 74 naj ne opredeljujemo za slabo (ali kakorkoli), ker je posplosevanje neprimerno.
In prav tako je z ostalimi letniki...
Morda si poisces razlage kitajskega horoskopa in si poisces znamenje Podgane, ce bi se rad vkalupil v enoletne razlage.

Naredi preizkus - poglej sosolce!
Saj ste prakticno enaki - vsi isti letniki - povsem enakega videza in enako razmisljate, imate enake strasti in enake talente, enaka zanimanja in pomanjkljivosti... Ali pac ne? x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • posts 10,745

Posted 14. March 2002, 01:00

Ali pac ne. hehe No ja saj ravno to se mi zdi cudno kako naj cutim ta vpliv, morda je moja generacija bolj(nekaj) pa tega sploh ne opazim ker se mogoce premalo druzim z drugimi generacijami da bi videl razliko... sicer pa je to zahodni kitajec.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#8 Tadeja

Tadeja
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • posts 33

Posted 15. March 2002, 01:00

Tudi moji sošolci so večina isti letnik kot jaz (89). To leto naj bi bilo sončevo leto. Za tiste rojene v sončevem letu pravijo, da so močnega značaja, imajo veliko sreče... etc. Po mislih in dejanjih smo si kar podobni, ampak če je večina rojena v sončevem letu, zakaj potem nekateri nimajo tako trdnega značaja in imajo manj sreče kot drugi?
Najbrž na to vpliva horoskop, ASC...Sploh ne vem kdo si je izmislil lunino, sončevo, marsovo leto...etc. Čeprav mi je to všeč, da sem rojena v sončevem letu. Za druge pa ne vem, kaj jim to sploh pomeni.

Tadeja jereb

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 16. March 2002, 01:00

Seveda - natancnejso sliko dobimo, ce imamo preciznejse podatke.
Tako je pomemben dan, najbolj osebna in najbolj natancna pa je ura rojstva.
Na podlagi tega izracunamo osebni horoskop (ki se potem seveda zelo razlikuje od posameznika do posameznika, ne glede na to, da so vsi rojeni istega leta).

Res pa je, da lahko dobimo nekaksen vpogled ze tudi z letnico rojstva - a to daje ljudi, ki so rojeni v tem letu, generacijsko...

Se naprej bodi vesela in zadovoljna, da si rojena v Soncevem letu.

Jaz sem npr. rojena v Luninem letu - zdi pa se mi, da imam bolj izrazene stevilne druge lastnosti, ki jih ne pripisujemo Luni...

To jemljem kot dodaten podatek, zacimbico...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users