Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Astrološke karte :)


  • Please log in to reply
- - - - -
27 replies to this topic

#1 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 6. January 2016, 14:43

Attached File  943383_1500520606920176_5872478954800204221_n.jpg   40.43K   24 downloads

#2 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 6. January 2016, 14:50

Odprla sem temo ASTROLOŠKE KARTE smile.png
Posebnost moje astrološke karte je v tem , da ima izrisano petokrako zvezdo na vrhu neba. Jupiter najvišje na nebu. Zanima me, če kdo ve kaj pomeni ta petokraka zvezda z krakom obrnjenim navzgor . Hvala
POZDRAVLJENI ALJA smile.png

Datum : 2.5.1975 Ura: 9.29 dopoldne Rojstni Kraj : Celje

Po astrološki karti naj bi živela v tujini , kako je s tem ? In pa življensko poslanstvo me zanima smile.png
Hvala smile.png <3
Tudi me zanimajo kakšni pomebni aspekti , ki bodejo v oči... In če so zapisane kakšne pomembne spremembe v karti ali kaj prvo pade v oči ? Se iz astrološke karte lčahko razberejo tudi prejšna življenja .. ?

Hvala za odgovore , upam na čimveč resnih debat smile.png

Ostanite pozitivni smile.png <3

#3 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 6. January 2016, 22:50

retrogradni merkur zgleda kriv , da noben ne govori wink.png ???? LOL

#4 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 6. January 2016, 23:14

kaj paničariš

plačaj astrologa, pa boš hitro dobila odgovore

džaba se pa čaka wink.png



#5 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,020

Posted 12. January 2016, 09:33

A temu navdušenemu bitju, ki upa na resne debate, ne bo nihče odgovoril?



#6 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • posts 4,804

Posted 12. January 2016, 09:35

A temu navdušenemu bitju, ki upa na resne debate, ne bo nihče odgovoril?

Jz bi z veseljem, če bi imela kaj pojma. Astro me veseli, samo nisem še "prišla zravn" 



#7 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,020

Posted 12. January 2016, 10:57

Jah, odgovori lahko samo kdo, ki kaj ve wink.png inno.gif



#8 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 12. January 2016, 11:10

vsi nekaj vemo

v nasprotnem pa predvidevamo, da vemo scratchchin.gif



#9 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • posts 468

Posted 13. January 2016, 18:59

Nimaš nobenega področja v karti, ki bi bil bolj poudarjen kot drug. Velikega benefika ali prinašalca sreče imaš v 10. hiši kariere in družbenega statusa, kar ti daje popularnost na poklicnem področju, priljubljenost, čeprav, ne vem kako gre to skupaj z družino ali domačim življenjem. Vidijo se neki boji, med kariero in domom, med biti pošten ali pa ne. Poznana bi bila lahko zaradi ustvarjalnega dela, otrok, umetnost, športa. Tudi 9. hiša se nanaša na tvoj poklic, delo s tujci ali za tujino,v tujino, pravom, izobraževanjem, morda verske ali filozofske narave. Včasih ne boš videla prave slike o svojem delovnem mestu (morda ti bo kdo pokazal nekoliko drugačno sliko kot je v resnici), sicer pa si zanesljiva delovna moč. Čustva imaš nekoliko bolj spremenljiva, oziroma znajo biti tvoji odzivi nepredvidljivi, čustva skušaš obdržati pod kontrolo. Imaš močno intuicijo, znaš dobro pisat. Včasih si nemirna. Nagnjena si k tem, da se podrejaš partnerju, mogoče si kdaj pa kdaj nervozna  zaradi družine, sicer pa imaš moč in znaš uveljaviti svojo voljo. Včasih te bo morda imelo, da bi modernizirala zakon ali pa skočila čez plot. Imaš moč nad množico oziroma jih znaš s čustvi potegniti za seboj.



#10 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • posts 1,821

Posted 13. January 2016, 19:10

A boš kaj tut o njeni praktično neaspektirani Venerci v dvojčkih v dvanajsti rekla? flirt.gif



#11 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 14. January 2016, 15:07

Ja HVALA <3 za odgovor :)



#12 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 14. January 2016, 15:13

Zelo ste prijazni :) Res je bitka med kariero in domom . Je tudi res, da sem delala v tujini kot model in plesalka. Nastopali smo praktično povsod... Amerika , Francija , Grčija.. itd.  Je pa tudi res , da sem se leta 2008 spreobrnila v Evangeliste . Prva zaradi večje sreče v družini ali neke stabilnosti, pa sedaj pogrešam kariero . HAHAHA :) Saj bo vse se bo uskladilo .... sploh na poti v svetlobo lol ... :)

JA venera se pa uči ljubezni in pa kozmične ljubezni ... Duhovna rast skozi bolečino bi rekla ... Imam pa sedja neko čudno obdobje iskanja , zato pa sme se tudi obrnila na vas :)

 

Hvala , res ste face :) <3 <3 <3


Žečistodomače-a HVALA ZA RAZLAGO :) NAMASTE <3


Nimaš nobenega področja v karti, ki bi bil bolj poudarjen kot drug. Velikega benefika ali prinašalca sreče imaš v 10. hiši kariere in družbenega statusa, kar ti daje popularnost na poklicnem področju, priljubljenost, čeprav, ne vem kako gre to skupaj z družino ali domačim življenjem. Vidijo se neki boji, med kariero in domom, med biti pošten ali pa ne. Poznana bi bila lahko zaradi ustvarjalnega dela, otrok, umetnost, športa. Tudi 9. hiša se nanaša na tvoj poklic, delo s tujci ali za tujino,v tujino, pravom, izobraževanjem, morda verske ali filozofske narave. Včasih ne boš videla prave slike o svojem delovnem mestu (morda ti bo kdo pokazal nekoliko drugačno sliko kot je v resnici), sicer pa si zanesljiva delovna moč. Čustva imaš nekoliko bolj spremenljiva, oziroma znajo biti tvoji odzivi nepredvidljivi, čustva skušaš obdržati pod kontrolo. Imaš močno intuicijo, znaš dobro pisat. Včasih si nemirna. Nagnjena si k tem, da se podrejaš partnerju, mogoče si kdaj pa kdaj nervozna  zaradi družine, sicer pa imaš moč in znaš uveljaviti svojo voljo. Včasih te bo morda imelo, da bi modernizirala zakon ali pa skočila čez plot. Imaš moč nad množico oziroma jih znaš s čustvi potegniti za seboj.

HVALA VAM IZ SRCA <3



#13 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 14. January 2016, 15:23

Res je .... Alja Brence  Klapsic :) <3 https://www.facebook...c/photos_albums

Brence je moj prvi priimek , ki sme ga imela do 4 leta. In mamin rojstni. Ter od dedka in babice ;) :) <3  hahaaa



#14 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 14. January 2016, 15:26

Delam tudi z Angeli in Angelskimi kartami , lahko tudi komu pogledam za kakšno sporočilo :) NAMASTE <3



#15 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 14. January 2016, 16:51

Delam tudi z Angeli in Angelskimi kartami , lahko tudi komu pogledam za kakšno sporočilo smile.png NAMASTE <3

no, pa poglej scratchchin.gif



#16 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 17. January 2016, 14:41

Povej kaj te zanima ? katero podrocje ?



#17 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 17. January 2016, 14:47

http://www.angelmess...blog/francesca/

#18 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,288

Posted 17. January 2016, 18:07

gold zajebava, biggrin.png probaj pogledat meni .... in sicer zanima me področje job. wink.png



#19 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 17. January 2016, 18:39

gold zajebava, biggrin.png probaj pogledat meni .... in sicer zanima me področje job. wink.png

za čebelice se job začne spomladi, ob prvem cvetenju biggrin.pngbiggrin.png



#20 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 28. January 2016, 18:41

https://www.youtube....h?v=4XwMVzCwx60  MEDITACIJA ZA DENAR , RADI IMEJTE DENAR <3 <3 <3 <3 LOVE LOVE LOVE :)



#21 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 28. January 2016, 18:50

https://www.youtube....h?v=fFBeQEcAzYs Magnet za denar :) Denar prihaja k meni , kot kuža k prijatelju . Denar je moj porjatelj . Ljubim denar <3 Pozitivne afirmacije pomagajo :)  Za delo :) Izobilje :) Srečo , potovanja :)



#22 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 28. January 2016, 19:23

A boš kaj tut o njeni praktično neaspektirani Venerci v dvojčkih v dvanajsti rekla? flirt.gif

Kaj je z VENERCO v dvanajsti hiški <3 ?



#23 nataly

nataly
  • D član
  • posts 8,410

Posted 28. January 2016, 21:22

imej jo za angela varuha, za vsak primer :)))

čeglih bi jupiter tam bil boljši.

ampak to sem se jaz odločila...ker pač jaz tole dvoje tam imam.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#24 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 144

Posted 28. January 2016, 22:13

Pa njej ne bo nihče svetoval, naj umakne svojo karto?



#25 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 32

Posted 16. February 2016, 18:03

MOJ ANGEL VARUH JE JUPITER V 10.HIŠI ANGEL VARUH MIHAEL smile.png

Zakaj bi jo umaknila , če so mi jo delali že v časopisu ni skrivnost ... smile.png LOL




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users