Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Bruno Groening - krog prijateljev


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#1 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Posted 3. November 2007, 20:21

Učenje Bruna Groeninga aktualno še danes.

Bruno Groening je umrl leta 1959 v Parizu. Izgledalo je, da je s tem vse končano. Njegovi sovražniki so si oddahnili. Večina njegovih prijateljev se je razkropila. Ostala je samo mala skupinica in dalje sledila njegovemu Učenju. Vendar se je tedaj začelo dogajati nekaj nerazumljivega: izcelitve. Bruno Groening, čudodelni izcelitelj, kot so ga imenovali, ni bil več tukaj, kljub temu pa so se še naprej dogajale izcelitve. Najprej v majhnem krogu, kasneje pa širom po svetu kar je potrjeno s strani zdravnikov.

Izcelitve po duhovni poti se dogajajo še naprej.
Danes Krog prijateljev Bruna Groeninga nadaljuje njegovo Delo in je postal eno največjih združenj za izcelitve po duhovni poti. V tem Krogu so se našli ljudje, ki so doživeli izcelitve preko učenja Bruna Groeninga oziroma ljudje, ki jih želijo doživeti. Znotraj Kroga prijateljev obstaja medicinsko-znanstvena strokovna skupina (MWF), ki izcelitve preverja in jih dokumentira. V nekaterih državah je Krog prijateljev, ravno zaradi svojih zaslug za zdravje ljudi, javno priznan in cenjen.
Krog prijateljev Bruna Gröninga je eno največjih združenj za izcelitve po duhovni poti na svetu, ki iskalce pomoči in druge zainteresirane ljudi brezplačno uči, kako sprejemati izcelitveno moč. To moč lahko občutimo v telesu ter prinaša pomoč in izcelitev, celo od kroničnih, degenerativnih in težkih organskih obolenj.
Izcelitve, ki so potrjene in dokumentirane s strani neodvisnih zdravnikov, potrjujejo besede Bruna Gröninga, da "neizceljivo ne obstaja, Bog je največji zdravnik!"

Dokumentarni film FENOMEN BRUNO GRÖNING - Po sledeh "čudodelnega izcelitelja"
KDAJ;nedelja, 4. november 2007 @ 14:00 CET - 20:00 CET
KJE: Dijaški dom Tabor, Vidovdanska c. 7, Ljubljana - vhod iz Kotnikove
Ljubljana, CT 1000

Rezervacije za ogled filma na telefonu 041/411-087 ali na internetni strani www.gh-film.org
Vstop prost, prosimo za prostovoljne prispevke

Za seznam vseh aktualnih dogodkov prireditelja Krog prijateljev Bruna Gröning kliknite http://bruno-groening.org .

#2 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Posted 9. November 2007, 21:51

Fenomen Bruno Gröning - Po sledeh "čudodelnega izcelitelja"
Predstavitev filma v elektronski obliki (DVD)
ali projekcija 35mm filmskega posnetka

Celje Nedelja:
16. dec. 2007 14:00-20:00 uri*
06. jan. 2008 14:00-20:00 uri*
27. jan. 2008 14:00-20:00 uri*

CELJSKI DOM-mala dvorana
Krekov trg 3
SL-3000 Celje

Rezervacije kart
Tel.: +386-51-309 017, +386-5-9010307
Vstop prost, prosimo za prostovoljne prispevke
Organizator: Krog prijateljev Bruna Gröninga
Rezervacija kart na spletu vklj. 2 odmora)

Ljubljana Nedelja:
25.11.2007 14:00-20:00 uri*
16.12.2007 14:00-20:00 uri*

Dijaški dom Tabor
Vidovdanska c. 7
SL-1000 Ljubljana
(vhod iz Kotnikove ulice –
nasproti Ledina centra)

Rezervacije kart
Tel.: +386-1-5181584
Mob.: +386-41-411087
Vstop prost, prosimo za prostovoljne prispevke
Organizator: Krog prijateljev Bruna Gröninga
Rezervacija kart na spletu

#3 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 27. February 2009, 13:50

x:)x
http://www.bruno-gro...rg/sl_index.htm

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#4 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 2. March 2009, 11:09

po celi Sloveniji se dobivajo prijatelji Bruna in si polnijo svoje akomulatorje,stvar je tako preprosta,da bolj ne more biti-priklopiš se na zdravilni tok in uživaš,lahko vsak dan,kar doma. :vio:

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#5 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 20. April 2009, 07:47

Glazba za umiritev in uživanje.... x;)x


http://www.bruno-gro...efaultmusik.htm

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#6 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • posts 1,610

Posted 20. April 2009, 17:34

Živijo,

a mi kdo lahko pokaže statistiko čudežnih ozdravljenj. Kajti v vsakdanjem življenju, se marsikdo pozdravi raka, pa je bil ateist in ga je medicina že praktično odpisala. Se je kdo pozdravil HIV ali stekline?

LP


#7 zalaya

zalaya
  • Nepogrešljivi
  • posts 1,110

Posted 20. April 2009, 18:11

Težko. Čudežno ozdravljenje se zgodi, pa ne zaradi - kogarkoli - pač pa zaradi naše vere v "nekaj" ali "nekoga".
Zdravimo se sami s svojo vero v...., noben zdravnik, zdravilec... nam ne more pomagati, če sami ne verjamemo v uspeh, ozdravljenje, sploh pri težko ozdravljivih boleznih.

Tako da, don karlos, nič in nihče ti ne daje pravice jemati ljudem vero.... v karkoli pač verujejo-mo, saj nam ta vera pomaga preživeti. Pa če je tebi všeč ali ne, da veuješ oziroma verjameš, te pa nihče ne sili. Pri tem imaš čisto proste roke, zato imamo tudi ostali pravico verjeti kar hočemo!
... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...

#8 zlata ribica

zlata ribica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 53

Posted 20. April 2009, 20:10

Težko. Čudežno ozdravljenje se zgodi, pa ne zaradi - kogarkoli - pač pa zaradi naše vere v "nekaj" ali "nekoga".
Zdravimo se sami s svojo vero v...., noben zdravnik, zdravilec... nam ne more pomagati, če sami ne verjamemo v uspeh, ozdravljenje, sploh pri težko ozdravljivih boleznih.


:palec:

Se popolnoma strinjam. VERA je ključ do uspeha.

Vse dobro!

#9 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 23. April 2009, 09:14


x:)x Učenje Bruna

Groeninga



Kdaj:


nedelja, 26. april 2009 @ 14:00 CEST - 20:00 CEST

Vrsta dogodka:


Kje:

Dvorana GG Bled


Opis:


Preprosta, naravna in brezplačna pot, zdravniško preverjena Z rastočo zavestjo za celostno medicino dobiva možnost izcelitve po duhovni poti pozornost tudi v strokovnih krogih. Pri tem prihaja na površje vedno znova eno ime- Bruno Groening ( 1906 – 1959 ).

V petdesetih letih je zbudil pozornost svetovne javnosti z izcelitvami in pustil znanje o sprejemanju duhovne moči (Heilstrom – življenska energija) .Množica zdravniško dokumentarnih poročil o uspehu govori o aktualnem delovanju njegovega učenja.

Učenje Bruno Groeninga
V starih kulturah se že tisočletja govori o obstoju neke vrste višje moči, ki lahko pomaga in izceljuje in tudi Bruno Groening izhaja iz tega.
Človeka primerja z baterijo, ki se skozi vsakdanjo uporabo praznin se mora zaradi tega vedno znova polniti. Kako se lahko vsak napolni z novo življensko energijo, pojasnjuje Bruno Groening na naslednji način;

Vera v dobro je tukaj ravno tako predpogoj, kot tudi volja za zdravjem in samo dobrim. Človek je vsepovsod obkrožen z izcelitvenimi valovi, ki jih mora samo sprejeti.
Po učenju Bruna Groeninga je Bog največji zdravnik. Zanj ne obstaja neizceljiva bolezen, temveč samo ljudje, ki se še niso sposobni odpreti temu duhovnemu delovanju. Vedno znova je svetoval; Ne bodite lahkomiselni- Prepričajte se sami!

Krog prijateljev Bruna Groeninga
Krog prijateljev Bruna Groeninga je eno največjih združenj za izcelitve po duhovni poti. Tukaj se lahko iskalci pomoči naučijo sprejemati Heilstrom. Pri tem se pogosto zgodijo presenetljive izcelitve celo dolgoletnih organskih obolenj. Veliko število poročil o uspehu pri otrocih, živalih in rastlinah dokazuje, da so vse predpostavke , da gre pri tem samo za avto ali tujo sugestijo brez vsake osnove. Še več, gre namreč za razumljivo delovanje neke duhovne moči, katere dejstvo se lahko dokaže z medicinsko metodo raziskovanja.

Vse aktivnosti v krogu prijateljev so brezplačne, vse se pokriva iz prostovoljnih prispevkov.Zelo važen in sestavni del Učenja Bruna Groeninga je ohranjanje svobodne volje. Vsak lahko v vsakem trenutku zapusti krog prijateljev, ker ne
obstajajo finančne ali pravne obveznosti. Ne dajejo se nikakršni medicinski nasveti, pregledi ali terapije.

Pomoč tudi za mladino
Mnogoštevilna poročila kažejo, da je izcelitev po duhovni poti možna tudi pri alkoholu, odvisnosti od drog, strahov, depresij itd..Ravno zato, da bi tem, ki na tem področju potrebujejo pomoč, lahko stali ob strani, obstajajo poleg skupnosti za mlade tudi posebne skupnosti za osvoboditev od vseh vrst odvisnosti ( najbolj potrebni pomoči)

Medicinsko- zdravstvena, strokovna skupina ( MWF )
Medicinsko znanstvena strokovna skupina ( MWF ) je mednarodni forum z nekaj tisoč zdravniki in predstavniki ostalih medicinskih poklicev iz več kot 50-ih držav, ki od leta 1992 raziskujejo pomoči in izcelitve po duhovni poti, ki so se zgodile s pomočjo učenja Bruna Groeninga. Pri tem se poročila o uspehu, v kolikor je mogoče na osnovi izvidov in pregledov neodvisnih zdravnikov znanstveno potrjujejo in dokumentirajo.V zadnjih letih je že nastal obsežen arhiv, kjer so ozdravljenja po duhovni poti z učenjem Bruna Groeninga tudi dokazana.Da bi s tem znanjem pomagali po vsem svetu bolnim, trpečim, in odvisnim, posreduje medicinsko znanstvena-strokovna skupina (MWF) svoje izkušnje v publikacijah, rednih predavanjih doma in v tujini na zasedanjih,

Tukaj boste našli vse kar je vredno vedeti o Bruno Groeningu, njegovemu Učenju, Krogu prijateljev, o MWF in več kot 200 poročil o uspehu.

Poročila o uspehu
Birgit Wagner_Stephany (36 ) Nemčija
Pri izpadu medvretenčne ploščice sem trpela bolečine v ledvenem predelu hrbtenice, tako da sem le kratek čas lahko stala na nogah.Od 10-leta dalje sem imela alergijo na mačke in seneni nahod.Leta dolgo stalno slabšanje vida so pripeljala konec leta 1986 do oslepitve desnega očesa.Razen tega sta oba moja otroka dolgo trpela za
Težkim nevrodermitisom in bila zaradi tega na strogi dieti.Tri dni po uvodu v Učenje Bruna Gorieninga junija 1993 so hude bolečine v hrbtenici enostavno izginile. Ure dolgo sem lahko likala in celo težka bremena od tedaj dalje lahko nosim brez bolečin.Popolnoma nedojemljivo je zame dejstvo, da sem lahko 14 dni po uvodu ponovno videla na slepo oko.Okulist mi je pozneje potrdil popolno ( 100%) vidnost desnega očesa.Izginile so vse alergije in moja otroka sta osvobojena nevrodermitisa in spet lahko vse jesta.

Avgust Muyers (79 ), Nizozemska,
Leta dolgo sem trpel za angino pectoris ( težava srca) , ki je pri najmanjšem naporu povzročila kratko sapo (težko dihanje) in bolečine v prsih. Štiri baypass operacije niso bile v veliko pomoč, zdravila so bolečine samo ublažile. Razen tega so me dnevno mučile revmatične bolečine, predvsem v kolčnem sklepu, ramenskem sklepu in komolcu.Konec leta 1994 sem prišel v Krog prijateljev Bruna Groeninga.Tri tedne pozneje so revmatične bolečine izginile in tri mesece kasneje sem bil osvobojen od srčnih težav.

Verena KONRAD ( 58 ), ŠVICA
Več kot 15 let sem trpela zaradi vnetja sklepov v desnem kolenu. Bolečine so me spremljale dan za dnem in me zelo omejevale.Mnoge terapije in medikamenti so prinesli ublažitev, toda bolečine so se vedno znova vračale.Leta 1996 sem našla Krog prijateljev Bruna Groeninga. Od konca leta 1996 so vse bolečine izginile. Ponovno lahko planinarim, telovadim in opravljam delo na vrtu, skratka vse……..

Robert Bohmer ( 25 ), Avstrija
Nekako tri leta sem trpel za depresijami; poskusi samomora, strahovi, strah pred izpiti, nočne more ipd..Dneve sem preživljal v postelji.Psihoterapije so prinesle le kratkotrajno izboljšanje.Kmalu po uvodu v Učenje Bruna Groeninga marca 1995 sem nenadoma občutil duševno osvoboditev.Po dolgem času sem se lahko ponovno smejal, enostavno zato, ker sem se krasno počutil.Že pozabljena, neslutena življenska radost se je povrnila vame.Osvobojen sem od duševnih obremenitev.

Društvo za duhovno pomoč prijateljev Bruna Groeninga,
Gerečja vas 44, 2288 Hajdina
www.bruno-groening.org

Za Krog prijateljev Bruna Groeninga
Pripravila:
Sonja Košenina 040/ 650 - 900

Dvorana PGD Grosuplje
Gasilska cesta 6, Grosuplje
Nedelja, 10.05. in 31.05.2009
14:00 – 19:30 (dva odmora)
Vstop prost, prosimo za prostovoljne prispevke
Organizator: Krog prijateljev Bruna Gröninga
Rezervacije: (do 15 min. pred pričetkom): tel.: 031 - 224 910
Naslednja prikazovanja: www.bruno-groening-film.org
ali Milena Turšič, Partizanska 28, 1290 Grosuplje
Tel.: 031- 224 910 (mob)

Dvorana GG Bled
Ljubljanska cesta 19, 4260 Bled
Nedelja, 26.04., 17.05. in 07.06.2009
14:00 – 20:00 (dva odmora)
Vstop prost, prosimo za prostovoljne prispevke
Organizator: Krog prijateljev Bruna Gröninga
Rezervacije: (do 15 min. pred pričetkom): tel.: 041 – 774 459
Naslednja prikazovanja: www.bruno-groening-film.org
Tel.: 041 774 459 (mob)

http://www.videopozi...lay.php?vid=256



Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#10 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • posts 1,610

Posted 24. April 2009, 09:12

A ni zanimivo formuliran tale poziv na kolektivno jebačino? Priklopiš se s penisom v vagino, ki ima beli tok(belo je zdravilno)
in uživaš, skor vsak dan in to kar doma in si polniš akomulatorje. Bruno je pa verjetno nek nemški vojaer, ki te opazuje medtem ko onanira.
V glavnem swingerski klub Bruna Goeringa je prišel v Slovenijo.
Če to bere poslanec Avrelij Juri bo veselje v Istri.


To bodo ekstaze. HI HI HI

Četudi tem poročilom o zdravilnosti BG ne verjamem. sem gledal myth busterse, kako so raziskovali konzervatorsko moč pramid. Frani Okič ali nekaj podobnega in mnogi njemu podobni, so trdili, da če postaviš jabolko v pramido na točno določeno mesto, bodo stvari manj gnile, naprimer jajca....

Poizkus pa je pokazal, da naprimer jabolka gnijejo enako v piramidi, kocki ali pa krogli. HI HI HI


Vsak človek zboli in se lahko tudi pozdravi. In sedaj trobentat, da je vsako ozdravljenje možno pripisat BG je malo naivno. V medicinski statistiki, vedno najdemo, da se nekdo pozdravi npr. raka pa ga je medicina praktično odpisala. Mu je doktor diagnosticiral verjetno smrt v nekaj mesecih. Pa se je človek potem pozdravil in potem zdravo živel še mnoga leta.

Torej koliko je v BG statistike in res čuda?

LP


#11 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • posts 1,234

Posted 24. April 2009, 13:24

Metoda po BG je pač ena od možnosti. Zakaj ne? Zakaj to osporavat tistim, ki jim to pomaga?!

#12 tantra

tantra
  • Lunatik
  • posts 7,320

Posted 24. April 2009, 19:42

Online resurces about Bruno Gröning;
Zivot i djelo Brune Groeninga. Opširan izvadak iz filma
http://www.youtube.c...re=channel_page

Bruno Groening (Gröning) Meditation
Please RATE this video. Stare into Bruno's eyes as your feel the healing energy


Bruno Gröning-Freundeskreises [glasba]
http://www.bruno-gro...efaultmusik.htm

HR-Bruno Groening Dokumentarni film Trailer 3
http://www.youtube.c...feature=channel

Dokumentarni film Fenomen Bruno Gröning - Po sledeh "čudodelnega izcelitelja"
http://www.bruno-gro...defaultfilm.htm
http://www.bruno-gro...rg/sl_index.htm

Bruno Groening [videos]
http://www.youtube.c...e...oening&aq=f

"Krog prijateljev Bruna Gröninga
Groening, zdravilec, kot se je imenoval, je umrl 1959 v Parizu.
Krog njegovih prijateljev nadaljuje njegovo delo, duhovna zdravljenja se dogajajo naprej.
Prijateljski krog Bruna Gröninga šteje nekje 12 000 pristašev v Nemčiji.
Kjer je tudi sedež.
Vstop na zdravljenja prost, prostovoljni prispevki željeni."

#13 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 26. April 2009, 10:10

:2src: Prijateljev Bruna G. je preko milijona po celem planetu....in društvo se širi in širi-bolj, ko so ljudje v težavah in obremenitvah-bolj iščejo pomoč in tukaj je brezplačna.

imenoval in se še imenuje IZCELJITELJ... x;)x :2src: :palec:

Edited by Agape, 29. June 2009, 20:16.


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#14 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 26. April 2009, 10:24

Poizkus pa je pokazal, da naprimer jabolka gnijejo enako v piramidi, kocki ali pa krogli. HI HI HI


x8Dx v piramidi jabolko ne zgnije-ampak se posuši-sem sam poizkusil...prav tako mumije..

Vsak človek zboli in se lahko tudi pozdravi. In sedaj trobentat, da je vsako ozdravljenje možno pripisat BG je malo naivno. V medicinski statistiki, vedno najdemo, da se nekdo pozdravi npr. raka pa ga je medicina praktično odpisala. Mu je doktor diagnosticiral verjetno smrt v nekaj mesecih. Pa se je človek potem pozdravil in potem zdravo živel še mnoga leta.

x;)x samo od sebe se nič ne zgodi-odpisani človek od zdravnikov-se je moral sam krepko potrudit in spremenit svoj pogled na življenje,prehrano,vodo,da se je izvlekel.poiskal je pomoč,mogoče v sebi skozi vero v sebe ali Boga-mogoče skozi prehrano-mogoče skozi BG-poti je veliko,ampak samo po eni se pride do cilja in samo cilj-zmaga je pomembna,ker po dveh poteh ne moreš hodit-ne prideš na cilj.
Preizkušnja v življenju je najdit si pravo (za sebe) Pot.... x!x

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#15 janko

janko
  • Lunatik
  • posts 9,703

Posted 26. April 2009, 11:36

Poizkus pa je pokazal, da naprimer jabolka gnijejo enako v piramidi, kocki ali pa krogli. HI HI HI


x8Dx v piramidi jabolko ne zgnije-ampak se posuši-sem sam poizkusil...prav tako mumije..

Vsak človek zboli in se lahko tudi pozdravi. In sedaj trobentat, da je vsako ozdravljenje možno pripisat BG je malo naivno. V medicinski statistiki, vedno najdemo, da se nekdo pozdravi npr. raka pa ga je medicina praktično odpisala. Mu je doktor diagnosticiral verjetno smrt v nekaj mesecih. Pa se je človek potem pozdravil in potem zdravo živel še mnoga leta.

x;)x samo od sebe se nič ne zgodi-odpisani človek od zdravnikov-se je moral sam krepko potrudit in spremenit svoj pogled na življenje,prehrano,vodo,da se je izvlekel.poiskal je pomoč,mogoče v sebi skozi vero v sebe ali Boga-mogoče skozi prehrano-mogoče skozi BG-poti je veliko,ampak samo po eni se pride do cilja in samo cilj-zmaga je pomembna,ker po dveh poteh ne moreš hodit-ne prideš na cilj.
Preizkušnja v življenju je najdit si pravo (za sebe) Pot.... x!x


In s tem je bolezen opravila svojo nalogo x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#16 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 12. June 2009, 07:08

x:)x x;)x kot informacija...

če imate slučajno zdravstvene težave ali pomanjkanje energije, pojdite na uvodno brezplačno predstavitev učenja Bruna G., ki poteka v krogu prijateljev BG, že skoraj po vseh večjih mestih Slovenije...

preveri in začuti, ter se odloči skozi sprejete energije....


imajo dnevne ozdravitve vseh mogočih obremenitev telesa...

http://www.bruno-gro...ltheilungen.htm


če vas zanima, vprašajte na spodnji mail in vprašajte, kdaj in kje so brezplačne, neobvezne predstavitve prijateljev BG v bližini vašega kraja...

Kontaktni naslov za zainteresirane i za iskalce pomoči,odvisnosti itd..

Milan Strizzich
Zg. Hajdina 10 B
SI-2288 Hajdina
Telefon: +386 2 7810231

E-Mail: slovenia@bruno-groening.org



http://www.bruno-groening-film.org


ali pa uživajte v glasbi...

http://www.bruno-gro...efaultmusik.htm

x;)x x:)x x;)x

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#17 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 14. June 2009, 08:44

x:)x priporočam. xDDx :2src: :palec:

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#18 gregori

gregori
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 28

Posted 16. June 2009, 09:36

Izgleda da je tale Bruno delal na pravih izhodiščih neosebnega. Usmerjal je to kar od Vira že itak teče, a naša kamnita zavest tako težko spusti skozi..
Samo več takih ki Božjega ne prodajajo..

#19 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 16. June 2009, 13:18

x:)x za to nam BG drži most, ki gre preko kroga prijateljev-brezplačno- denarno...
je pa pušca za kakšen evro....prav tako knjige, daš kot čutiš in bereš dobre stvari... xDDx :2src:

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#20 tantra

tantra
  • Lunatik
  • posts 7,320

Posted 17. June 2009, 17:30

Po kolenih naj se plazijo, klečijo ... tisti,
ki jim je to všečno. ... -)

#21 mako106

mako106
  • Lunatik
  • posts 7,055

Posted 17. June 2009, 17:32

i like it x:Dx

#22 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 17. June 2009, 19:00

x:)x a mi zaupaš, koliko je stalo, kje in kdo je to vodu, ker danes in že prej to ni tako potekalo...in ne poteka...bila je zloraba v osebne namene xDDx

pridi se prepričat, da nekaj ni štimalo...nikoli se ne prosi za to kar ti govoriš, ampak samo za osebo..ime, nič drugega in Kozmos ve, kaj najbolj potrebuješ...


Kontaktni naslov za zainteresirane i za iskalce pomoči,odvisnosti itd..

Milan Strizzich
Zg. Hajdina 10 B
SI-2288 Hajdina
Telefon: +386 2 7810231

E-Mail: slovenia@bruno-groening.org

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#23 mako106

mako106
  • Lunatik
  • posts 7,055

Posted 17. June 2009, 21:42

plazenje po kolenih je predpriprava za doggy style x:Ox

i like it x:Dx

#24 Agape

Agape
  • Zlati član
  • posts 506

Posted 18. June 2009, 06:48

Takrat se še nisem zanimala za religijo in enostavno nisem vedla, kako reagirat in vsi so zavzeto ubogali. Nihče ni razmišljal tako kot jaz. Nisem se pa hotela kregat. Bil je le en tak dogodek in ne krona duhovnih vaj.


xDDx

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#25 gregori

gregori
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 28

Posted 20. June 2009, 03:35

Ne pozabimo: še nikoli ni noben človek pozdravil drugega človeka. Naj bo zdravilec ali medicinec. Lahko samo izboljša pogoje za spremembo stanja. Lahko da obliž čez rano a celice spojiti ni v naši moči... Resnični vzdrževalec je najbliže možno, pa gledamo daleč naokrog, da bi ga našli.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users