Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

kozmetika Just


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
51 komentarjev na to temo

#1 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 7. februar 2007, 16:17

Pred kratkim sem kupila kremo kozmetike Just in sicer Tea tree kremo. Pa me zanima, kaksne so vase izkusnje s to kremo, za kaj vse jo uporabljate... meni jo je kozmeticarka priporocila za celjenje rdecih pikic, ki so posledice mojih mozoljev....

hvala x;)x
Uspeh je drznim zagotovljen!

#2 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 7. februar 2007, 16:25

a to imaš olje ali kremo?
...jaz se spomnim, da je moja mama grgrala to olje, ko je imela probleme z dlesnimi...to je vse kar vem, žal :sori:

jaz imam olje 31 in ga uporabljam za herpes, pa kadar sem prehlajena, čaju dodam kapljico ali pa malo vdihavam.
od justa imam drugače še dnevno in nočno kremo, pa čistilo za obraz.
mi res ustrezajo njihovi izdelki....se mi zdijo kvalitetni.
:palec:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#3 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 7. februar 2007, 16:36

krema tea tree je
Uspeh je drznim zagotovljen!

#4 orientalka

orientalka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 57

Objavljeno: 7. februar 2007, 16:50

jaz je ne bi uporabljala, ker eterična olja dražijo kožo ( ja tudi tee trea dolgoročno) in ker je premastna in ti bo povzročila mozolje. tudi kozmetičarke morajo poskrbeti, da se stranke vrnejo.

madežki od mozoljev grejo stran z glikolno kislino ali salicilno kislino. v lekarni kupi od avene diacneal ali cleanance K kremo (nujno mora imeti oznako K). čez dan obvezna sončna zaščita s kremo, ki ne povzroča mozoljev- avene ima eno s faktorjem 50, reci da naj ti da za mastno oz mešano kožo.
hmmm....

#5 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 7. februar 2007, 16:59

ok tnx

samo mene se vedno zanima kar sem napisala zgoraj zakaj vse jo uporabljate to kremo, ce jo imate.....

kar se tice vracanja h kozmeticarki, mislim da ni poslovna poteza, .... rekla pa mi je naj se namazem samo tam kjer imam mozolje (v bistvu sploh niso vec) samo se rdec flekec je ostal....
Uspeh je drznim zagotovljen!

#6 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 7. februar 2007, 17:29

uporabljam nekaj justovih izdelkov.
njihova eterična olja so itak zakon

kar se tiče kreme tee trea, zelo univerzalna krema:
aha, tudi jaz sem si vedno namazala kožo tam, kjer je nastal kak zmazek od mozolja x:o)x
-pri vnetjih, glivicah, udarninah, ranah, pikih, žuljih, tudi pri herpesu,čeprav za to boljše olje 31,
tudi po britju je fajna..
če se bom še kaj spomnila, bom pripisala..

sicer uporabljam še njihovo sivkino kremo, s katero si včasih namažem tudi obraz.
sestra uporablja še druge njihove izdelke in je čist navdušena, zadovoljna..
si pa poglej njihovo spletno stran..(www.naturaljust.si)
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#7 Milika

Milika
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 7. februar 2007, 17:36

Vsakemu človeku mogoče ne paše ta krema, jaz jo tudi imam in jo uporabljam za razno razne reči, če je potrebno seveda. Just proizvodi so mi pa zelo ok. Pa srečno naprej ! :)

#8 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 7. februar 2007, 18:24

tut jest uporabljam to kremo, po potrebi. sem jo uporabljala tut že pri zatiranju mozoljčkov pa mi je pomagala. jo pa uporabljamo doma tut pr kakšnih pikih poleti, pa pri odrgninah. je res vsestranska.

imamo pa doma tut ognjičevo kramo, ki je tut ok. nasploh imam z justovimi izdelki zaenkrat same dobre izkušnje. :palec:
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#9 orientalka

orientalka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 57

Objavljeno: 7. februar 2007, 20:34

ok tnx

samo mene se vedno zanima kar sem napisala zgoraj zakaj vse jo uporabljate to kremo, ce jo imate.....

kar se tice vracanja h kozmeticarki, mislim da ni poslovna poteza, .... rekla pa mi je naj se namazem samo tam kjer imam mozolje (v bistvu sploh niso vec) samo se rdec flekec je ostal....



tudi če le na droben delček kože daš komedogeno kremo (tako, ki zamaši poro), je dovolj, da ti nastane mozolj. in ta krema je taka. sicer ni nujno,da se ti bo to res zgodilo, tako da lahko tvegaš. sestavine so pri kozmetiki zelo pomembne, osebno dam ogromno na to. lp
hmmm....

#10 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 9. februar 2007, 11:55

bejbe hvala vam za vase komentarje, zdej vidm da je ta krema res vsestranska......

torej etericno olja od Justa pa lahko kupim edino tako kot to kremo ali se prodajajo tudi v kaksni od trgovin?
Uspeh je drznim zagotovljen!

#11 študentka S.

študentka S.
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 13. februar 2007, 19:39

Justovi izdelki se lahko kupijo samo preko svetovalke. V štacune in lekrane ne bodo kdaj prišli.

#12 SuzyQ

SuzyQ
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 23. avgust 2007, 14:50

Krema tea tree je krema s čajevcem in drugimi sestavinami, med katerimi so rastilnska olja, eterična olja in izvlečki. Krema je primerna za sončne opekline, vnetje kože v predelu plenic, za razpokane roke in noge, za zelo suho kožo, kot krema po britju in pri kožnih izpuščajih. Med drugim lahko kremo uporabljate še pri : herpes simplex, manjše opekline , psoriaze , akne , vaginalne srbečice , srbečice po koži , hemeroidi , temenice zobni abces , sinusitis in pri vseh ranah na koži. Krema tea tree je poleg tega tudi odlično pomagalo za topljenje ušesnega masla. :flowerface:

Če potrebujete kakršne-koli JUSTOVE izdelke ali svetovanje glede uporabe ali če imate kakšne zdravstvene težave, se lahko obrnete name, sem namreč svetovalka za JUST! xokx

Želim vam lep sončen dan! xDDx

#13 SuzyQ

SuzyQ
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 23. avgust 2007, 17:05

Hvala za informacijo. Odslej bom res uporabljala besedo hemoroidi. xDDx Kar pa se tiče Olja 31 - kar imaš verjetno v mislih - gre resnično za švicarski izdelek znamke JUST. Veseli me, da si bil z oljem zadovoljen. Če ga boš ponovno potreboval, se lahko obrneš name. x^x

#14 _Hanch_

_Hanch_
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 25. avgust 2007, 19:02

Živjo!
Sivkino eterično olje (kot sem prebrala na Luninem Netu in tudi sama sprobala) pomaga proti mozoljem. Ampak eteričnih olj si nikol ne smeš dajat direktno na kožo! Zmešaj nekaj kapljic s prekuhano vodo (več je napisano na luninem netu).

#15 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 4. september 2007, 14:25

Ima mogoče kdo izkšnje z Ognjičevo kremo? Jaz se spomnim krem (neslovenskih proizvajalcev). Takrat je bilo tako (že precej let nazaj). Če te je opeklo sonce, si se namazal in naslednji dan, si bil ne samo rjav, skoraj črn,.... potem pa začeli kremo izdelovati s slovenskimi navodili in glej, naslednji dan po uporabi naše kreme sem bila še bolj rdeča kot pa prej in sem si rekla: balkanska etiketa, balkanska kvaliteta.
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#16 SuzyQ

SuzyQ
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 6. september 2007, 18:54

Pozdravljeni!

Jaz poznam ognjičevo kremo, in sicer od proizvajalca JUST. JUST je švicarsko podjetje, vendar ognjič pridobivajo iz Albanije, kjer ne uporabljajo pesticidov in drugih škropil, kar je zelo pomembno za naše telo. Morda ste imeli ravno zaradi tega stranske učinke. Moram pa tudi priznati, da vsaka koža drugače reagira, morda ste občutljivi na kaksno snov, ki vsebuje krema. Justova-Ognjičeva krema vsebuje same naravne sestavine tako, da se stranke dosedaj še niso nikoli pritožile. Vsebuje pa naslednje rožice: sojino olje -> kar spodbuja in obnavlja celice, slezenovec->pomirja in osveži kožo, ter se hitro vpije v kožo, ameriški slamnik->krepi obrambni sistem kože, obnavlja razdraženo kožo, utrjuje uvelo kožo, tokoferil acetat->derivat vitamina E, najdemo ga v kuruznih kalčkih in je odličen antioksidant, preprečuje staranje kože, ščiti pred onesnaženim okoljem, bio hyauluronic acid (kislina)-> dobijo jih iz kulture kvasovk, vlaži kožo, utrjuje, allatoin->pridobivajo ga iz gabeza njegova lastnost pomirja, vspodbuja obnavljanje celic, kožo mehča in mladi. No, to so vse sestavine, ki jih ta ognjičeva krema vsebuje. Vzemi to, kar ti narava ponuja.

Ognjičeva krema pa se uporablja za:
- za suho kožo,
- za osebe, ki se večkrat dnevno tuširajo,
- če imate sončne opekline,
- proti brdavicam,
- za obnovo kože npr. proti brazgotinam,
- odpravlja utrujenost nog...

Upam, da sem bila dovolj jasna. Uživajte življenje! x^x

LP, SuzyQ

Ima mogoče kdo izkšnje z Ognjičevo kremo? Jaz se spomnim krem (neslovenskih proizvajalcev). Takrat je bilo tako (že precej let nazaj). Če te je opeklo sonce, si se namazal in naslednji dan, si bil ne samo rjav, skoraj črn,.... potem pa začeli kremo izdelovati s slovenskimi navodili in glej, naslednji dan po uporabi naše kreme sem bila še bolj rdeča kot pa prej in sem si rekla: balkanska etiketa, balkanska kvaliteta.



#17 Layla

Layla
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 20. september 2007, 09:25

Mi smo z Justom vedno dobro založeni. Predvsem gre v promet kopel materina dušica. Kadar otročki smrkajo in kašljajo jih skopamo v tej kopeli in jim fejst pomaga x;)x . Poleg tega da se odmašijo noski, menda tudi krepi imunski sistem.

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. september 2007, 09:41

hecno k je glih ta tema osvezena. x:)x

namrec glih vceraj sem uporabila to kremo, ki jo omenjate, in sicer sem zdravila kozhne posledice strahotne alergije/nahoda, ker je bla kozha kot opechena, sem jo (nos in okol nosu) izmenicno mazala s sentjanzevkinim oljem in s tole kremco.
sicer sem se vedno vsa taka zaubhla pa grozna, samo nos ni vec tok rdec oz. rozhevinast. xDDx

tud sicer sem zadovoljna s kremo tole, uporabljam jo za vse zivo, npr. po britju se najprej vedno namazem z alojo, potem pa vcasih se s to kremo (ce se mi zdi potrebno).
sem nagnjena k manjsim poskodbam, kamor sodijo tud ureznine in potem kremo vecX uporabim tud v primeru zdravljenja slednjih.

nekoc pa sem jo celo uporabila notranje (noznica), ker me je motil beli tok (pa ceprav je bil normalen, brez vonja, ni kazalo na kaksno vnetje)... in sem jo namazala na tampon. in to pocela kak dan, dva in se mi je beli tok povsem skuliral.
(ne vem pa, kako bi blo oz. kok hitr bi pomagala, ce bi blo vnetje, res kaksen drugacen sumljivejsi izcedek)

mazala sem s to kremo tudi (ze iztisnjeni) mozolj oz. skoraj tur, ki se je naredil sinu poleti....
tako da ne vem, kako je s tem v primeru mazanja samih mozoljev, vendar vsekakor pomaga zdraviti ranice od slednjih
(je bla prav skor 'operacija' s tistim turom.. grozovit je bil.... znanka, k je mela podobno, si je morala kupit bepanthen, mi smo pa pocajtal sam s tole kremo)...

tako da se mi zdi res kvalitetna in OK, sem vesela, k mi jo je ena Lunatkica prijazno poslala (xsrcx) in pol k mi je je glih zmanjkal, kot naroceno pa spet podaril en Lunatek (xsrcx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 24. september 2007, 10:43

kar se tiče kreme tee trea, zelo univerzalna krema:
aha, tudi jaz sem si vedno namazala kožo tam, kjer je nastal kak zmazek od mozolja x:o)x
-pri vnetjih, glivicah, udarninah, ranah, pikih, žuljih, tudi pri herpesu,čeprav za to boljše olje 31,

pa ti je pri glivicah pomagala?
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#20 natty

natty
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 28. marec 2009, 17:22

mene pa zanima če lahko lamelno kremo od just uporabljam za obraz oziroma čemu je namenjena?

#21 celje

celje
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 30. marec 2009, 15:28

mene pa zanima če lahko lamelno kremo od just uporabljam za obraz oziroma čemu je namenjena?


LP Lamelna krema je namenjena pri koži,ki se hitro izsuši,prepričuje njeno izsušenost,ker spodbuja
delovanje zunanjega zaščitnega sloja(na primerpri osebah, ki delajo na odprtem ali imajo tanko in občutljivo kožo.)
-Blaži srbež in hrapavost kože, spremljata luskavico in dermatitis.
-Je brez vonja, tako da jo občutljiva koža še lažje prenaša .
-Njeno ceno upravičujejo dragocene rastlinske snovi, ki jih vsebuje.

"VLAŽI-MEHČA-POMIRJA- ŠČITI-UNIČUJE BAKTERIJE-ZOŽUJE PORE.

#22 euii*

euii*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 14. maj 2009, 19:44

SuzyQ js bi pa res pri tebi naročila to kremo od Justa Tee Tree če se da.. x:)x
Marsa katero kremo si pa ti mislila to za mozolje in beli tok ipd..? to bi tut rada nabaula, sliš se zlo uredu :D mam res velke težave z usakodnevnim nastajanjem miljonih mozoljev in rdečimi fleki še dolgo po tem ko je mozolj že izginu.. zelooo me moti tudi beli tok, ki je tako belkasto rumen, ne vedno iste barve, brez vonja, ki ga imam vsaak dan in to ne čisto malo... :sori:


#23 anja.majci

anja.majci
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 2. junij 2009, 14:20

mene pa zanima, če je katera iz okolice ptuja ki lahko naroči JUST kreme ker bi mogla imet predstavitev na domu to pa mi je groza :{

#24 novojutro

novojutro
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 25. junij 2009, 20:38

Pozdravljena,



nisem ravno iz Ptuja, ti pa lahko naročene izdelke pošljem po pošti x;)x

Če te karkoli zanima pokliči na 051-270-419, Tina

lp

#25 primorka1

primorka1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 4. januar 2012, 21:38

lep pozdrav

mene zanima, če je mogoče kdo že kupil od justa ampule proti izpadanju las, ker mi zelo izpadajo lasje in me zanima, če te ampule res kaj delujejo in kako se jih uporablja




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0