Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

dr. Hauschka in ostala bio kozmetika


  • Please log in to reply
- - - - -
243 replies to this topic

#1 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 80

Posted 2. December 2004, 22:12

A kdo uporablja dr.Hauschka kozmetiko.Jaz sem začela pred 4 meseci. Mi res odgovarja ,edino probleme imam s šamponom in balzamom, ker imam po pranju las, lase ful trde. A ma kdo podobne izkušnje. xrolleyesx

#2 tinka

tinka
  • Lunatik
  • posts 5,486

Posted 2. December 2004, 22:39

nisem porabljala lasnih zadev, drugo obcasno, je bil ok.
morda je voda kriva...? se zelo spreminja trdota, vcasih je iz iste pipe zelo drugacna.
jaz bi v bistvu dezevnico, ce bi se dalo...

sem videla, da sprasujes po dermatologu - zal ne poznam nobenega, morda ti zdravnik svetuje?
jaz sem bila pri par razlicnih, pa ni bilo haska...na koncu sem se sama se najbolj pozdravila,
si umirila kozo. ne vem, kake probleme imas, mogoce bolj konkretno poves, pa pade kak nasvet x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#3 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 80

Posted 3. December 2004, 10:04

Imam veliko znamenj. Pa bi rada da jih malo nadzorujejo. Sem imela enega dermatologa ki bi kar vse ven odrezal, sam pol bom takšna kot da bi me prerešetali z brzostrelko : )
Drugače pa tudi baje ni fajn kr vse ven rezat....

No to bi bilo to...
Hvala vseen..

#4 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 80

Posted 3. December 2004, 10:08

Glede Hauschke pa me zanima tut če je že kdo opazu kej več od kolekcije kot samo kreme za obraz, šamponi,...recimo kaj od dekorativne kozmetike in ostalih stvari na http://www.dr.hauschka.de/
In seveda kje? Jaz sem zaenkrat našla Hauschko v Sanolaborju, Biotopu in v Cityparku.
Po mojem je pa pri šamponu to narobe ker piše v navodilih da ne priporočajo za kemično obdelane lase, da imam jaz pramene....

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • posts 60,730

Posted 3. December 2004, 10:09

hm, morda imamo celo nekaj vec o tem ze, pikah?
Ko je nataly govorila ali kdo ze... xscratchx
osebno sem tud mnenja, da jasno ne 'kar vseh rezat'. halo?
rezes one ki so na pregibih, ki strlijo ven... itd.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 tinka

tinka
  • Lunatik
  • posts 5,486

Posted 3. December 2004, 10:40

jaz sem si dala tri porezat, ki so bile na kocljivih mestih (rob modrca in podobno).
ni krize, se skoraj ne vidi...so mi jih pa posmodili tudi (kar je svojevrstna izkusnja).
ne vem, prej sem hodila na preglede, pa so mi pac pogledali vsako leto ali dve, se ne spomnim.
mislim, da je smiselno t na kaksno punkcijo, da ti pogledajo, kako je stanje, in ce je ok, si pa sama naprej nadzorujes rast, obliko...opazujes pac.
ne vem, kako je to pri nas, jaz sem imela na nizozemskem antropozofa dohtara, in so bili zelo v redu tudi za vse take stvari...ni me dal pod noz, sem sama hotela za tiste tri.
ostalo pa...naj bo, se spreminjam v dalmatnica x:Ix
ampak taki smo vsi v moji familji...
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#7 Tina

Tina
  • D član
  • posts 2,142

Posted 3. December 2004, 10:57

Imam doma arašidovo olje z dodanim eteričnim oljem limone in je prav krasna zadeva.
xflowx
Objavljena slika

#8 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 80

Posted 3. December 2004, 16:09

Tina: A to olje je za znamenja? KJe pa to dobiš? Mislim takšnega brez dodatkov.
Jst si na znamenje dam ognjič al pa natresk. Je baje tut fajn za to.
Marsa: No kje ste govorili o tem?
Tinka: Men so zrezal že 5, pa posmodil že tut kakšno. Sam ne vem no, ko se gledam se mi zdi da jih je res vse več pa da so čudni pa to. Zato bi rada kakšnega res dobrega dermatologa, ki si vzame čas pa to . Ja sej vem da sanjam, sam mogoče pa se najde kdo ki koga pozna.

x:)x

#9 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 80

Posted 3. December 2004, 16:10

Smo čist zašli iz teme. Kaj pa Hauschka. Pozna kdo alternativo. Kje se kej dobijo te stvari. Se mi zdi da smo v Sloveniji ful švoh s tem?

#10 principesa

principesa
  • Lunatik
  • posts 3,055

Posted 20. December 2004, 20:17

glede kozmetike dr.Hauscha naj ti povem da je skoraj popolna za vsako zensko, ki ji seveda odgovarja tale holisticen nacin nege :) jaz jo uporabljam, odkar delam z to kozmetiko, in mi zelo , zelo pase , dobis jo samo v lekarnah, bio- TRGOVINAH , TO SO PAC SPECIALIZIRANE TRGOVINE, ZA KATERE SE ODLOCI UVOZNIK TE ODLICNE KOZMETIKE>:uvoznik je NUTEX d.o.o KLOPCE 7,Dol pri Ljubljani....ta kozmetika nima testerjev, oziroma samo v lekarnah lahko kupis majhno kremico (TESTER PO 800 SIT)Obstaja potovalni komplet v katerem dobis pak. po 10g in 5 g naslednje proizvode:čistilno kremo,čistilno mleko,tonik za obraz,kutinova dnevna krema,dnev. vlazilna emulzija,in rozna dn. krema....se vsaka stranka se je vrnila po vecjo kremo :)ce te zanima kaj vse vsebuje celotna paleta naj ti povem :holisticna nega in zascita kože pred soncem:sunscren cream 20,lotion 15, lotion8, after sun lotion in ena za zasciito otrok, holisticen nacin nege za kopanje in tusiranje:gel za tusiranje, cvetnega in svezega vonja,sivkina kopel,limonina kopel,rozmarinova kopel,žajbljeva kopel,smrekova kopel, potem deodorant cvetni in osvežilni gremo naprej:) rožno olje za telo, fitness olje,rožno vlažilno mleko za telo, to je vse za telo xDDx in zdaj za lase: čisti šampon za vse vrste las, zeličšni balzam za lase, neemovo olje za lase, in losion za lase, xcivx potem nega rok: krema za roke je odlicna, in stik za nego nohtov, nega ustnic :2src: stik za nego ustnic, balzam za ustnice... potem imas dve maski : pomlajevalna maska za obraz in rožna maska, čistilna maska in hranljiva maska potem imas zeliščne ampule za nočno negoS in pa zel. ampule za nočno nego N (s je za obcutljivo kozo ) POTEM JE AKTIVNA KREMA ZA NEGO KOŽE OKOLI OČI , olje za obraz, bronzni koncentrat, potem kutinova dnevna krema, rožna dn. krema, dn. tenirana krema tonik za obraz, tonik za obraz - special, mleko in kremo za ciscenje ... kot si videla holisticen nacin nege nima nocnih krem , ker mora naša koža ponoci dihati..... zdaj v novembru pa je prisla na trg se odlicna DEKORATIVNA kozmetika... vsebuje, šminke, špirale, puder v prahu, tekoči puder, stik za popravke, svincnike za oči in črtala za obrobo ust, naj ti povem da ta kozmetika ne rabi reklame in je ne bos zasledila ker je odlicna .... nekateri holivudki igralci JO UPORABLJAJO da ti ne govorim o nemkah in angležinjah ki so kar ponorele ko so jo videle v SLO.. upam da sem ti kaj malega povedala, o tem bi se lahko razpisala v esejih :) lp xsrcx :2src:

#11 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 80

Posted 22. December 2004, 20:58

:palec:
Ja vse to vem, ker imam njihov prospekt in sem naročena na novice, ampak zanima me kje v >SLO lahk kupiš šminke, maskare, pudre,.....Sama uporabljam rožno kremo, čistilno mleko, tonik, ampule, tonirano dnevno kremo, kremo za telo in šampon in balsam, ampak ta zadnja dva mi sploh ne odgovarjata. Lase imam kot iz slame, če se operem s tem šamponom in balsamom.

#12 principesa

principesa
  • Lunatik
  • posts 3,055

Posted 23. December 2004, 11:23

:2src: JA LJUBICA ZLATA saj sem ti povedala kje v SLO:) nevem v katerem kraju ti živiš, ampak ta kozmetika se prodaja izključno v specializiranih trgovinah in kozmetičnih salonih.....BIO- trgovine in lekarne....Kje pa si zdaj kupila ? dekorativno dobis povsod tam, kjer za negovalno...lp xDDx

#13 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • posts 9,884

Posted 23. December 2004, 13:00

Mene pa zanima, al majo te kremce v Sanolaborju?

Kolk prbližno pa stane krema Day Rose Cream od Hauschke? A je fuuul draga?

Jst mam mešan tip kože z izrazito suho kožo na licih. Sm prejšn teden kupila od Loccitaneja eno kremo (immortale lotion za mešano kožo), k naj bi ful pomagala (za popi.dit draga), ampak mene koža na licih še zmer srbi - tok je suha :V: .

mam pa vlažilce zraka v vseh prostorih, tako v službi, kt doma, pa ni nič boljš.

xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#14 principesa

principesa
  • Lunatik
  • posts 3,055

Posted 23. December 2004, 14:48

:2src: ojla :)) povprasaj SANOLABOR , ce jih imajo , te kremce:) dr.Hauschkove kremce so za normalne, suhe in mešane kože, predvsem dnevne:) po cenovnem rangu spadajo v srednji ( vsaka zenska ali dekle si lahko privošči, ker je znatno cenejša od "svetovnih profitnih znamk" ena rozna kremca te pride okoli 3500sit, zdaj je odvisna cena predvsem od marže trgovca :vragec: kar se tice LOCCITANE.... je zelo draga kozmetika, in ne paše vsem tipom kože.... če ne pa povprašaj v firmo NUTEX..... ki je edini zastopnik in uvoznik za SLO trg....kje v tvoji bližini bi lahko kupila ... lepo te pozdravljam in želim prijeten dancek xDDx xsrcx

#15 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • posts 9,884

Posted 24. December 2004, 07:57

Če koga zanima: ja, majo to kozmetiko v Sanolaborju, Rose Day Cream 30ml stane 3.669,00 SIT.

Jst sm si jo nabavla. Po strukturi gre za (navidez) mastno-težko kremo (v tubi). Na suho kožo je težje mazljiva, boljše je na mal vlažno kožo mazat. Krema se hitro vpije, ne pušča mastnega leska in po 10min se sploh nč mastnega/svetlečega ne pozna. Dobro diši-sicer pa to ni indikator za dobro kremo.
Bom še poročala čez par dni kakšna se mi zdi. To so zaenkat le prvi vtisi x8Dx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#16 smrketa

smrketa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 169

Posted 17. March 2005, 13:53

Kje pa bi se dalo dobit katalog od dr. Hauschke?

Pa še to: če se ne motim, spada Occitane kozmetika v višji cenovni razred (nisem še poskusla njihovih stvari), pa me zanima, koliko približno stane ena njihova krema in ali je res 100-odstotno naravna?

Hvala. xsrcx

#17 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 80

Posted 20. March 2005, 20:51

pooblaščeni uvoznik za Slovenijo je:
Nutex d.o.o.
Tel.01/56-47-170 http://drhauschka.nutex.si
Vsak ponedeljek med 8.in 10 uro lahko dobite brezplačne nasvete o kozmetiki dr. Hauschka (na zgornji številki). Drugače pa imajo kataloge v Sanolaborju, Bazilica Zel (zeliščna lekarna v Cityparku Ljubljana in najbrž še kje)
xokkx

#18 Tan

Tan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • posts 37

Posted 20. March 2005, 22:32

Jaz tudi uporabljam to kozmetiko - kreme... in sem super zadovoljna.

Lase pa imam tudi jaz po pranju čisto trde in si jih ne morem razčesat.

Tan

#19 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • posts 1,034

Posted 21. March 2005, 12:40

Moja hčerka ima kodraste lase in ji v Trstu kupujemo fluid za lažje česanje-jojoba fluid.Se mi zdi veliko boljši kot kakšni balzami, lasje se svetijo in se jih da fajn česat. Mogoče se da pri nas dobit kaj podobnega x?x .Aja sem se spomnila , da sem videla v Muellerju, tak fliuid-škatla je zelena in na njej je slika indijanca. Firmi,ki to dela se pa reče HELAN. Lep dan x:)x
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#20 bogglefreak20

bogglefreak20
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPip
  • posts 79

Posted 21. March 2005, 12:50

<{POST_SNAPBACK}>Kje pa bi se dalo dobit katalog od dr. Hauschke?



Katalog dobiš v Sanolaborju in drugod, kjer prodajajo Hauschko.

Jaz uporabljam njihovo kozmetiko za mastno kožo obraza. Sem izjemno zadovoljen, tako da nameravam kupiti še vsaj olje za telo in šampone. Pa najbrž še kaj. x;)x
Beatus, qui venit in nomine Domini!

#21 smrketa

smrketa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 169

Posted 21. March 2005, 21:28

Hvala lepa vsem za info. x:o)x Bo treba sprobat. xsrcx

#22 smrketa

smrketa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • posts 169

Posted 13. April 2005, 19:18

Bogglefreak, katere izdelke za mastno kožo uporabljaš? x?x x?x

#23 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 80

Posted 23. April 2005, 20:49

Sam en hiter info. Zdej sem mal sprobala še dekorativno kozmetiko od Hauschke. Puder je fajn, maskara je premal "močna" za moje pojme, naročila sem še črtalo in senčilo za veke. Javim kako bo

#24 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • posts 1,034

Posted 23. April 2005, 20:59

Fajn xDDx A kremo za sončenje si že sprobala?
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#25 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • posts 80

Posted 24. April 2005, 06:24

Ja. Dela. Sem imela tisto za otroke z 22 faktorjem. Letos bom poskusila še After Sun losijon x:)x




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users