Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Delavnica za regresoterapevte na ljubljanskem koncu


  • Prijavi se, če želiš komentirati
39 komentarjev na to temo

#1 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 21:29

Še enkrat bi vas želela opozoriti na mojo delavnico za regresoterapevte, ki se bo odvijala v nedeljo, 5.12. v društvu Spoznanje na Brezovici pri Ljubljani,Društvo Spoznanje s pričetkom ob 9:30.
Na delavnici se boste spoznali z najbolj pomembnimi stvarmi, ki jih mora vedet regresoterapevt, preden prične opravljati svoje delo, je pa terapija po vzorcu
švedskega doktorja medicinske tehnologije Jana Erika Sigdela, ki živi in dela v Dutovljah na Krasu.

Prosila bi vse zainteresirane, da me pokličete na telefon 041 884447 in potrdite svojo udeležbo ali pa napišite tukaj, ker moram vedet, kaj in kako zaradi skript. Na seminarju vas bom seznanila s teorijo regresije, kako v tehniko in naredili bomo tudi praktični prikaz na nekom....

Zadeva je zanimiva, zato vljudno vabljeni

Cena seminarja je 50 evrov, za člane društva popust, torej 40 evrov

Pridite, pričakujem vas, da kakšno zanimivo rečemo:)

Mojca



MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#2 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 26. november 2010, 07:22

Še enkrat bi vas želela opozoriti na mojo delavnico za regresoterapevte, ki se bo odvijala v nedeljo, 5.12. v društvu Spoznanje na Brezovici pri Ljubljani,Društvo Spoznanje s pričetkom ob 9:30.
Na delavnici se boste spoznali z najbolj pomembnimi stvarmi, ki jih mora vedet regresoterapevt, preden prične opravljati svoje delo, je pa terapija po vzorcu
švedskega doktorja medicinske tehnologije Jana Erika Sigdela, ki živi in dela v Dutovljah na Krasu.

Prosila bi vse zainteresirane, da me pokličete na telefon 041 884447 in potrdite svojo udeležbo ali pa napišite tukaj, ker moram vedet, kaj in kako zaradi skript. Na seminarju vas bom seznanila s teorijo regresije, kako v tehniko in naredili bomo tudi praktični prikaz na nekom....

Zadeva je zanimiva, zato vljudno vabljeni

Cena seminarja je 50 evrov, za člane društva popust, torej 40 evrov

Pridite, pričakujem vas, da kakšno zanimivo rečemo:)

Mojca




Samo povezava do lokacije - Brezovica 513 b - LOKACIJA

Lepo bodiObjavljena slika

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#3 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 26. november 2010, 09:00

Če imte kakršnakoli vprašanja, pa kar vprašajte.....
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#4 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 26. november 2010, 13:15

No, ker ocitno nihce nima nobenega vprasanja...
mene zanima nekaj v zvezi z regresijo...

Pri cem ti lahko regresoterapija pomaga

Ob domnevi, da izvirajo informacije iz podzavesti,kako smo lahko prepricani, da so informacije ki jih med regresijo dobimo, res iz nasega preteklega zivljenja...saj ves, nasa podzavest je brezmejna bankka podatkov , vtisov ...

hvala za odgovor

lep snezen pozdrav

#5 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. november 2010, 13:22

kdo je bil moj pra pra dedek?
ali je na saturnu zivljenje?
kako dolgo bom zivel?
kdaj bom dobil veliko denarja?
kako bo z mojim zdravjem?
kako delat samo tisto kar me dusevno osrecuje?
zakaj sem pomemben?
kdaj bo na svetu mir?
x:Dx

Če imte kakršnakoli vprašanja, pa kar vprašajte.....



#6 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 26. november 2010, 13:33

kdo je bil moj pra pra dedek?
ali je na saturnu zivljenje?
kako dolgo bom zivel?
kdaj bom dobil veliko denarja?
kako bo z mojim zdravjem?
kako delat samo tisto kar me dusevno osrecuje?
kdaj bo na svetu mir?
x:Dx


ok, free, tukaj ti podajam odgovore na tvoja vprašanja. Upam, da boš zadovoljen.

beri:

-Tvoj pra pra dedek je bil en kul možakar, mogoče malo bolj odločen kot ti, ampak verjemi, da je bil blazno kul. V tehniki nehipnotične regresije ga boš sigurno srečal, zato ti toplo priporočam, da se jo naučiš....
-Na saturnu je življenje.
-Živel boš toliko časa, dokler ne bo tvoje poslanstvo tukaj na zemlji končano.
-ko začneš živet The secret in delat z njim, ne pa da pozabiš na to, da obstaja.
-kot boš ti želel
-hm jaz že delam, pa ti? vem da ne...aja, sprašuješ, kako? Tako da tvoje miselne vzorce, ki te ovirajo, spraviš iz sebe in začneš živeti tako, kot ti paše...jebeno delo, ampak nevermind.....
-na svetu bo mir ravno takrat, ko bo človeštvo toliko odraslo, da se bo zavedlo, da se je brez veze kregat in tekmovat
- pomemben si pa zato, ker si edinstven
Zadovoljen z odgoovri? Če te še kaj zanima, pa kar svobodno vpraši:)
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#7 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 26. november 2010, 13:37

No, ker ocitno nihce nima nobenega vprasanja...
mene zanima nekaj v zvezi z regresijo...

Pri cem ti lahko regresoterapija pomaga

Ob domnevi, da izvirajo informacije iz podzavesti,kako smo lahko prepricani, da so informacije ki jih med regresijo dobimo, res iz nasega preteklega zivljenja...saj ves, nasa podzavest je brezmejna bankka podatkov , vtisov ...

hvala za odgovor

lep snezen pozdrav


zakon, sneg matexDDx
allora....regresoterapija ti recimo lahko pomaga, ko ima človek v sebi določene miselne vzorce, ki tega ovirajo pri njegovem odnosu do ljudi, do stvari, do lokacij itd....Lahko ti pomaga rešit kak problem, ki ga že dolgo imaš v sebi...recimo strah, ker v regresiji še enkrat podoživiš dogodek in čustveni naboj napram temu dogodku se izniči.
Glede na to, da so ljudje-to boš izvedela na tečaju, šli dejansko preverjat stvari in ljudi, ki naj bi v obliki tega pacienta nastopali v tisti regresiji, pa glede na to, da so določeni ljudje prepoznali predmete itd......ko so jih res peljali na tisto lokacijo, to pomeni, da regresija je učinkovita......
Več si lahko prebereš na tej strani
http://www.christian.../index_slo.html

Jaz učim po tej šoli.....
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#8 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 26. november 2010, 13:49

Hvala za odgovor, se slisiva

lp

#9 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 26. november 2010, 13:53

Hvala za odgovor, se slisiva

lp


Ok Kristina. Pokliči me.
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#10 charlesdarwin

charlesdarwin
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 26. november 2010, 15:49

free
a mene interesuje ko je moj tata

#11 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. november 2010, 18:58

x;)x :palec:

ok, free,



#12 Čuško

Čuško
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 26. november 2010, 19:40

Živjo Mojca,

Sem mal bral o tej nehipnotični regresiji, pa mi ni čist jasno, kako lahko prikličeš prejšnja življenja, če pa ne greš v hipnozo. Kako greš lahko zavestno nazaj? A te mora kdo vodit ali greš lahko tudi sam? A je to podobno kot kakšna meditacija? A greš v alfa stanje ali v theta ali sploh nič? Dej prosim mal bl razloži s tehničnega vidika.
A greš lahko s to regresijo nazaj tudi po trenutnem življenju?

Hvala

Zasnežen pozdrav

#13 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 26. november 2010, 20:12

Dala sem stran, mislim da na kristinin post, kjer si lahko preberete nekaj več. Torej....
Si kdaj meditiral na način, ko si si pred seboj predstavljal travo, slap, živali, nekaj, kar ti je lepo itd...? no, za tiste, ki ste, na en tak način......Se pravi, zavedaš se tukaj in zdaj ,ampak hkrati si pa tudi tam i veš, akj se dogaja...Tako kot v taki meditaciji....Na začetku je dobro, da te kdo vodi, potem pa lahko greš tudi sam. Moje izkušnje z regresijo so bile prvi korak v duhovnosti, zato vam lahko iz lastnih izkušenj povem, da stvar deluje, razen pri okoli 10% ljudi, ki morajo delati še kaj na sebi, preden lahko pridejo v to stanje. Ti ljudje imajo načeloma močan ego in zaradi tega še niso pripravljeni sprejeti teh izkušenj.
Z delom na njih pa potem lahko marsikaj dosežemo.
Stanje...pojma nimam, kako naj ga opredelim, lahko bi mu rekla, da je podoben reveriju v dianetičnem auditingu,če kdo pozna. Mogoče bi Matjaž tukaj lahko malo bolj podrobno pojasnil, ker jaz osebno nisem ne fizik, niti se ne ukvarjam s kvantno fiziko in temi stvarmi, sem bolj energijsko usmerjena in zato tehle terminov ne poznam dobro.....
S to regresijo greš lahko seveda tudi v sedanje življenje, ampak je bolj efektiven in priporočljiv dianetični auditing, ker je za sedanje življenje bolj efektiven, govorim iz lastnih izkušenj.

Kaj naj še povem.....S podobno metodo greš lahko tudi v prihodnost, reče se ji progresija, ampak jaz osebno za to uporabljam timeline, ki sva ga odkrili s prijateljico Nastjo. Stvar je presenetljivo točna za ljudi, ki so že toliko odprti, da gredo brez bojazni na astral in se srečajo z raznoraznimi astralnimi bitji.

Pa hvala za vprašanja, Čuško in upam, da si zadovoljen
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#14 Čuško

Čuško
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 26. november 2010, 20:25

Hvala Mojca za hiter odgovor. :palec:
Link sem si že prebral, ti si mi pa lepo odgovorila, kar sem še hotel vedeti.
Enkrat sem poslušal en CD, kjer greš z vodeno meditacijo nekam v gozd, kjer je ogledalo.
In potem se v tistem ogledalu odvija zgodovina in ko se najdeš v določenem času, vstopiš v ogledalo in naj bi bil v enem od prejšnjih življenj.
Verjetno je to nekaj podobnega?

Pozdravček
Čuško

#15 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 26. november 2010, 21:16

hm, ja neki takega, le da jaz ne uporabljam ogledala, ampak stolpnico ter dvigalo, s katero greš najprej poiskat svojega vodnika, to je višje astralno bitjece, ki je tam zato, da te vodi skozi regresijo, nato pa greš v prejšnja življenja.....
Celoten postopek se imenuje regresoterapija, regresija je pa le del regresoterapije.....
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#16 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 27. november 2010, 10:53

Moytsa...glede na to, da med regresijo gres poiskat svojega vodnika v astral...glede na to, da se v astralu gibljejo tudi izgubljene dusice...ali lahko naletis na kaksno le teh...

#17 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 27. november 2010, 13:03

lahko, seveda:) ampak tale regresija je vodena in usmerjena, ne pa lutanje po astralu in raziskovanje le tega, zato se pri tej tehniki nimaš ničesar batix:)x
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#18 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 27. november 2010, 18:21

Ali to pomeni, da je regresoterapija podobna rebrthingu ali kaksni drugi psihoterapevtski tehniki in se ukvarja tudi z dogodki trenutne inkarnacije osebe?
Oz. se le ta ne nujno ukvarja z dogodki prejsnjih zivljenj, ki so ostali zapisani v avricnih obrocih, temvec se lahko ukvarja tudi s temi, ki so se zapisali v sedanjem zivljenju, recimo kot travmaticne izkusnje iz otrostva, ki osebi posledicno bremenijo avricno pretocnost?
Iz energijskega vidika razlike verjetno ni kajne?

zakon, sneg matexDDx
allora....regresoterapija ti recimo lahko pomaga, ko ima človek v sebi določene miselne vzorce, ki tega ovirajo pri njegovem odnosu do ljudi, do stvari, do lokacij itd....Lahko ti pomaga rešit kak problem, ki ga že dolgo imaš v sebi...recimo strah, ker v regresiji še enkrat podoživiš dogodek in čustveni naboj napram temu dogodku se izniči.



#19 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 27. november 2010, 20:54

Regresoterapija in rebirthing ni eno in isto in niti ni podobno.....Ker pri rebirthingu predihavaš, regresija pa je vračanje. Kot sem že povedeala, pa je podobna dianetičnemu auditingu...do neke mere, seveda......ampak tudi to ni enako......Sem pa že poveddala, da z regresijo lahko zdraviš tudi dogodke iz sedanjega življenja, s tem da jaz osebno raje za ta življenja uporabljam auditing, vsaj na začetku čiščenja......
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#20 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. november 2010, 08:59

aaaa sej nihce ne pravi, da je isto :OoO: pa tudi ni bil to point glih. podobno (in ne isto) v tem, da se odstranjuje neke tezave, ne v nacinu izvajanja tehnike oz. tehniki sami.
v citatu Kristini, ki sem ga citiral pac nisi navedla za kdaj velja: ali tezave sedaj, ki imajo izvor sedaj, ali za tezave sedaj, ki imajo izvor v prejsnjih zivljenjih. zato pa sem vprasal.

torej aha, si ze povedala :inocent: :palec:

Regresoterapija in rebirthing ni eno in isto in niti ni podobno.....Ker pri rebirthingu predihavaš, regresija pa je vračanje. Kot sem že povedeala, pa je podobna dianetičnemu auditingu...do neke mere, seveda......ampak tudi to ni enako......

Sem pa že poveddala, da z regresijo lahko zdraviš tudi dogodke iz sedanjega življenja, s tem da jaz osebno raje za ta življenja uporabljam auditing, vsaj na začetku čiščenja......



#21 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 28. november 2010, 11:54

ja, sem povedala....Lahko ti povem da je regresoterapija cel proces, tukaj sledi še dosti poogvarjanja in tega....Regresija pa samo del procesax:)x Tudi o tem bo govora na tečaju.
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#22 Sirius81

Sirius81
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 20. junij 2016, 10:13

Pozdravljeni,
izkusila sem regresijo oziroma poskus te in vam iz lastnih izkusenj lahko povem, da je to pravzaprav sugestija in ne regresija. Torej besede terapevta izzovejo tvorjenje slik s pomocjo lastne domisljije na osnovi ze videnega in slisanega s tv, iz knjig, zgodb,itd. Pravzaprav je smesno in tisti, ki temu sledi to hoce in tudi verjame.

#23 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. junij 2016, 10:38

biggrin.png Si čisto predstavljam. Isto je s karmično diagnostiko. O istem problemu, ki ga imaš, bo vsak videl svojo sceno, pomagal ti bo pa tisti, ki mu lahko verjameš. Zato se gradi ta scena na avtoriteti terapevta.

 
Pri karmični diagnostiki se lahko vidi vzroke, ki se vlečejo čez 100 ali 1000 lifeov...vprašanje je kaj je osebek pripravljen sprejet, prenest in sprocesirat...Pa ajde priznajmo večina, ki jih to izvaja nima sposobnosti tega videt, ampak delajo bolj na blef...tongue.png
 
V svojem bistvu KM nima veze z avtoriteto terapevta, ampak deluje čisto po drugačnih zakonitosti. Drugače povedano tudi če se terapevtu nič ne verjame, če zna ta "povozit blokade/ vzorce", se bo vseeno dogajalo na veliko...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#24 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 21. junij 2016, 06:43

Moytsa...glede na to, da med regresijo gres poiskat svojega vodnika v astral...glede na to, da se v astralu gibljejo tudi izgubljene dusice...ali lahko naletis na kaksno le teh...

 

Te "regresoterapije" sploh niso tako nedolžne. Tisti, ki jih vodijo, nimajo prav nobenega nadzora nad tem, kar ljudem dogaja na astralnih ravneh. Kakšni astralni vodniki, lepo te prosim!!! In ljudje se zapletajo z bitji in dogodki in zvlečejo vase marsikaj, kar jim življenje zaplete in povzroči en kup težav. Ne razumejo nečesa zelo pomembnega: ne moreš "delati red" z nižje ravni na višjo raven, ampak ravno obratno. V resnici vse informacije, ki so za nas pomembne, pridejo na našo raven tukaj in zdaj, če smo v dobrem stiku z Dušo (Atman v hindujskem svetu, Mista Peo ali Veliki človek v indijanskem...) in preko nje v molitvi z Bogom. Rabiš samo mir in tišino in pa predvsem ponižnost v smislu skromnosti in umirjanja ega. Haklc je v tem, da ljudje niso skromni in hočemo nekaj več, nekaj bolj fensišmensi, pa neučakani smo in bi radi instant rešitve, vedno se pa najdejo taki, ki so to pripravljeni tudi ponuditi (zaradi nevednosti ali pohlepa po slavi in denarju). 



#25 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 21. junij 2016, 07:11

astral ni neka višja raven, čeprav je finosnovna ... astral je sranje ...

tam najdeš vse kar se je zahaklalo in ne zna naprej ...

jaa ... iz astrala si lahko potegneš veliko težav ...

deluje tudi v drugo smer in te lahko posrka ... ubije

 

se pa da preko astrala uredit veliko svoje nedokončane karme ... predvsem v smislu pogovora z vpletenimi dušami ...

 

Nisem mislila astral kot višjo raven, mislila sem na to, da gredo ljudje z ravni ega iskat astralne vodnike, da bi delali red na astralu. To ne more prinesti uspeha. 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0