Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako športamo ?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
14 komentarjev na to temo

#1 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 4. avgust 2016, 16:10

Vse kar storimo za našo postavo, tudi hojo po stopnicah, sprehajanje kužka ali kaj drugega. In vse je dobro!!!

Torej, danes je zame bila zame hoja v hribčke, imam še fitness oz. steper z utežmi in trebušnjake.

To naj bi bla stalnica. Upam da bo res!

#2 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 4. avgust 2016, 20:09

Na kavču wink.png



#3 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 13. september 2016, 20:39

KOšnja vrta.Pedometer bi pregorel,če bi ga imel:) 19747464757523647325468 korakov...:)

PLus šport na 16 načinov.Predvsem poleti kolo,košarka.POzimi pa hokej,tek na smučeh,bordanje,smučanje.Letos čez zimo nameravam hodit v bazen in savno.Jes.


Darling,stand by me

#4 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 6. januar 2017, 14:31

Hooookej! Super fajn šport,mišice kar vredu trpijo,če znaš drsat kolkor toliko.Ampak kaj ko se najde premal somišljenikov.

Ta vikend bo taprava Kanada pri nas,vsaj temperaturno.....Uh,bi pa dal ,da sem 2 tedna nekje v Edmontonu,Montrealu ali Quebecu....hokejskih mestih....


Darling,stand by me

#5 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 7. januar 2017, 07:30

Pravi športni dečko wink.png

 

Jz se bolj rekreiram, v mladosti pa kar zares športala. Sedaj hoja - dolina in hribi,  največ kolesarjenje, rolam. Namizni tenis ful rada špilam, a v bloku ni placa za mizo shranit. Pozimi hoja, smučanje. Bližnji hrib je idealen za razgibavanje. Cca pol ure gor, glih prav zadihaš in že si nazaj. 



#6 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 10. januar 2017, 16:09

Hvala Silvija.No,pac clovekovo bistvo je gibanje ane....
Ma super,da ti je ostalo,da gibljes,no sej tud jst nisem nek sportnik,no vsi so mi pa v soli govoril kaksen sportnik,da sem.Mogoce bi mogu bit,ampak z mojim karakterjem tezko:)Ping Pong pa res ja,rabis prostor,no mi mamo tako mizo jedilno(Drugace krojaska),da damo prt dol in mrezco,woila:)
Zdej pa hokej,mrazzz in matranje misic,pri hokeju cist enih tretji.Pa se lep sport je,ker ni za pičke.A lahko recem pička?:)
Darling,stand by me

#7 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 11. januar 2017, 11:20

Lahko rečeš. Pa še bistvo zajameš biggrin.png



#8 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 21. januar 2017, 11:28

V to temo se v bistvu ne bi smel vtikat ker če je vprašanje Kako športamo je moj odgovor - nikako... sing.gif

 

No ja... laugh.png ... če pod šport lahko štejem kolesarjenje do trgovine ali pošte - cca 3 km dva do trikrat na teden.

Pa - če ni premrzlo(po alefovo zelo široka definicija) zjutraj cca 2 km nordijske hoje(spet zelo široka definicija)

 

Bi bilo bolje več, vem, bi bil potem manj podoben svojemu avatarju...wink.png ylflower.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 21. januar 2017, 16:30

V to temo se v bistvu ne bi smel vtikat ker če je vprašanje Kako športamo je moj odgovor - nikako... sing.gif

 

No ja... laugh.png ... če pod šport lahko štejem kolesarjenje do trgovine ali pošte - cca 3 km dva do trikrat na teden.

Pa - če ni premrzlo(po alefovo zelo široka definicija) zjutraj cca 2 km nordijske hoje(spet zelo široka definicija)

 

Bi bilo bolje več, vem, bi bil potem manj podoben svojemu avatarju...wink.png ylflower.gif

Te ne vidim podobnega avatarju, razen če misliš v psihološkem smislu. Tudi zato, ker se mi zdi, da sem enkrat prebrala, da si kao zapopadel pravilno prehranjevanje....lahko pa, da se mi je kaj sanjalo whistling.gif azzangel.gif



#10 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 22. januar 2017, 10:23

Te ne vidim podobnega avatarju, razen če misliš v psihološkem smislu. Tudi zato, ker se mi zdi, da sem enkrat prebrala, da si kao zapopadel pravilno prehranjevanje....lahko pa, da se mi je kaj sanjalo whistling.gif azzangel.gif

Nič se ti ni sanjalo, mogoče samo malo površno bereš... sing.gif

 

Nikjer nisem zapisal pravilno prehranjevanje ampak vegansko.

Ne povsem, enkrat ali dvakrat na mesec kakšen mesni greh, ostalo pa vegansko - brez hrane živalskega porekla.

O tem kaj je "pravilno prehranjevanje" bi bilo bolje razpravljat v kakšni drugi temi - je tudi tema za to.

Tukaj samo to - pravilno prehranjevanje NI samo vegansko ali vegetarijansko.

Problem je v sestavi in količini hrane in pa seveda kako vnešene kalorije porabiš.

 

Pri meni je problem predvsem v vnosu in porabi... tongue.png laugh.png

Tako da oblika avatarja ostaja...wink.png

Se pa stanje izboljšuje... icon_smile_approve.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#11 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 22. januar 2017, 13:39

Nič se ti ni sanjalo, mogoče samo malo površno bereš... sing.gif

 

Nikjer nisem zapisal pravilno prehranjevanje ampak vegansko.

Ne povsem, enkrat ali dvakrat na mesec kakšen mesni greh, ostalo pa vegansko - brez hrane živalskega porekla.

O tem kaj je "pravilno prehranjevanje" bi bilo bolje razpravljat v kakšni drugi temi - je tudi tema za to.

Tukaj samo to - pravilno prehranjevanje NI samo vegansko ali vegetarijansko.

Problem je v sestavi in količini hrane in pa seveda kako vnešene kalorije porabiš.

 

Pri meni je problem predvsem v vnosu in porabi... tongue.png laugh.png

Tako da oblika avatarja ostaja...wink.png

Se pa stanje izboljšuje... icon_smile_approve.gif

Res je, ko berem, ponavadi kar pohitim, ker skušam malo omejiti svoje sodobne motilce časa, kar so zame tudi forumi. Zapomnila sem si, da si govoril o spremembi svojega načina prehranjevanja. Se strinjam, zdravo ali pravilno ali kar je še teh izrazov - danes je veliko razprav, možnih poti in priseganj na ta ali oni način. Uporabila sem posplošen izraz. 

 

Drugače pa, grem sedaj malo pretegnit noge na soncu. 



#12 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 23. januar 2017, 09:44

Nič se ti ni sanjalo, mogoče samo malo površno bereš... sing.gif

 

Nikjer nisem zapisal pravilno prehranjevanje ampak vegansko.

Ne povsem, enkrat ali dvakrat na mesec kakšen mesni greh, ostalo pa vegansko - brez hrane živalskega porekla.

 

Izgleda, da tudi jaz površno berem - se mi sanjalo ni, da bi imeli tukaj kakšnega vegana. Surprise ohmy.png Te je mogoče kaj Free navdihnil?



#13 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 23. januar 2017, 16:54

Izgleda, da tudi jaz površno berem - se mi sanjalo ni, da bi imeli tukaj kakšnega vegana. Surprise ohmy.png Te je mogoče kaj Free navdihnil?

Pa res površno bereš... laugh.png

 

Če bi brala pozorno - post št. 10 v tej temi - bi vedela da sem vegan samo... icon14.gif 99% icon14.gif ... icon26.gif

In ne, ni me navdahnil Free ampak zdravje.

Tudi tisto parodijo športa ki jo izvajam občasno sem začel zaradi zdravja.

Če že prej ne, je pri mojih letih pametno naredit kaj v tej smeri...  a045.gif

 

Delam na tem da zamenjam trenutnega avatarja v tega 52805f74af0a945c9f3cd9f0.jpg


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#14 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 27. januar 2017, 14:37

Hitrostno drkanje....ups,drsanje.Ma ne,hokej je zakon.....Še NFL in KHL sem po malem začel spremljat in naše legionarje.Reprezentanco pa seveda že kar lep čas.


Darling,stand by me

#15 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 27. januar 2017, 18:14

Hitrostno drkanje....ups,drsanje.Ma ne,hokej je zakon.....Še NFL in KHL sem po malem začel spremljat in naše legionarje.Reprezentanco pa seveda že kar lep čas.

laugh.png biggrin.png ylflower.gif

A ni bil to lapsus Marjana Stareta izpred... icon14.gif ... let?


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0