Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ciscenje kamnov, luna in eliskir


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1 komentarjev na to temo

#1 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 272

Objavljeno: 24. februar 2002, 01:00

Vasa internet stran mi je izredno vsec, saj sem nasla ze veliko resnicno koristnih napotkov in informacij.

Zanimajo me poldragi kamni.
Doma imam "tigrovo oko", a me zanima ciscenje kamna.
Zdi se mi, da je ciscenje vezano na kozarec vode in luno.

Mi lahko natancno razlozite potek ciscenja?

Kako je s pitjem vode, v kateri je bil kamen?

#2 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 272

Objavljeno: 24. februar 2002, 01:00

Lahko ga ocistis na zelo veliko nacinov:

- lahko ga das preprosto v vodo (v keramicno, porcelanasto ali stekleno posodico) prek noci.
- lahko tej vodi dodas zlicko soli.
- lahko ga ocistis na soncu (das ga na okensko polico ali na nek primeren kraj, kjer bo cimbolj cimdlje obsijan s soncem.
- lahko pa ga ocistis na luno: na prazno ali na polno luno (odvisno, ali ga hoces ocistiti pred prvo uporabo - v tem primeru je boljsa prazna, ali pa ocistiti od sebe oz. energij, ki jih je vsrkal ze z naso nosnjo - v tem primeru pa izkoristimo polno luno).

- lahko ga ocistis tudi tako, da ga postavis v blizino vecjega mocnega kamna z ociscevalno mocjo, npr. kamene strele ali ametista.

Nasvete za pripravo eliksirja iz kamnov pa si preberi na netu pri poglavju Zivcne in psihicne tezave.

Gre za to, da v keramicno (ne plasticno ali kovinsko) posodico polozis pravsen kristal (3-5 cm) in ga prelijes z vodo.
Zjutraj vodo popijes.

Tam imas nasvet mislim da za kameno strelo, a pri vseh kamnih postopas isto. Razen seveda pri Malahitu (ki ga ne cistimo z vodo, ampak v zemlji ali na Soncu).

Za kozo bos uporabila Aventurin, za energijo in pretok in ociscenje kameno strelo, za intuicijo ametist, za samozavest oniks itn...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0