Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

ASEA


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#1 sin

sin
  • Lunatik
  • posts 2,584

Posted 13. June 2012, 13:14

http://24ur.com/novi...dezna-voda.html

ASEA

Jo pijem, testiram. Okus je skoraj tak, kot bi pil vodo iz bazena xrolleyesx Prijetna je tudi na obrazu, koži. Koža postane mehka.

Zatrjujejo, da je povsem brez stranskih negativnih učinkov.
Ljudi s katerimi sem govoril oz. precej od njih pravi, da čutijo da pozitivno vpliva na njihovo zdravje. Celo več, nekateri pravijo celo o zelo izboljšanem zdravju in počutju. A NI zdravilo!
Kakšne so vaše izkušnje, a jo še kdo pije tukaj?

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#2 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 13. June 2012, 18:09

Zopet ena piramidna bedarija, s katero bojo kot v večino primerih , obogateli zopet Amerikanci.
Pa kdaj je bil interes Amerike, da bi ljudje živeli zdravo ??? Uporabite malo logične pameti, saj ni treba dosti, rezultat je vedno enak.
Kot mi je enkrat nekdo rekel: naberi neko travo, jo posuši in lično zapakiraj, ter jo prodajaj kot čudežno bilko za hujšanje. Predno bo folk pogruntal, da gre za nateg, boš ti že obogatel. No pa pojdimo prodajat bučke, narod ima dovolj denarja . x:o)x x:Dx x:Dx

#3 sin

sin
  • Lunatik
  • posts 2,584

Posted 13. June 2012, 19:11

Kakšne so vaše izkušnje, a jo še kdo pije tukaj?


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#4 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 13. June 2012, 20:18

Aja, pozabu sem napisat, da so se amerikanci mal zmotil, ne gre se za redox signal, pač pa za evro signal molequls. x:o)x x:o)x

#5 sin

sin
  • Lunatik
  • posts 2,584

Posted 14. June 2012, 15:00

Ne samo da se sliši, tudi je umetno narejen proizvod. No, mene to ne moti, če deluje in kao nima stranskih negativnih učinkov.
Seveda pa menim, da ni vse za vsakega in tudi vedno ne, kot ponavadi. Če bi bilo smiselno, človek ne bi potreboval uživati nikakršnih dodatkov ali dopolnil prehrani, a ker temu pač vedno ni smiselno, nekatere kdaj zaradi potrebe vseeno uživamo.

Praktično gre za fiziološko razstopino, ki pa je splošno znana kot povsem neškodljiva razstopina, podobna tekočinam v našem organizmu.
Ta razstopina pa ni samo klasična razstopina, temveč vsebuej tudi redoks signalne molekule. Gradiva o tem imam, same osnove o tem kaj je in kako jo ustvarijo, na bilijone reducentskih oksidantskih molekul, ki SO obstojne, kar do sedaj še nikomur ni uspelo. Prav tako dejstva ki so z njo povezana. So pač ameriško predstavljena. x:o)x

Iz Tube: ASEA The Whole Truth

No, torej point je v tudi v tem, da antioksidantom kao omogoča da delujejo, kar ASEA ni edina v tem. No, jst zdej spet uživam najmočnejši antioksidant na svetu + spil sem steklenico ASEA, ki pa delovanje antioksidantov pospešuje. Nekaj časa nisem užival nič dodatkov. Zdi se, da se moj organizem preprosto povedano čisti nesnage, ki se je nabirala sproti.


Samo tale ASEA se meni sliši čisto preveč .. umetno?


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#6 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Posted 14. June 2012, 23:33

[quote name='sin' date='14. junij 2012, 16:00' timestamp='1339682442' post='1055634810']
O tem je stane tudi govoril, a ne gre za isto zadevo.]


Zanimivo, na isti dan ob isti uri dve oddaji o soli.


http://24ur.com/novi...dezna-voda.html

#7 aseafan

aseafan
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 1

Posted 18. June 2012, 12:12

Sem bila na predstavitvi, prebrala sem veliko gradiva in si pogledala veliko prispevkov. Mene so prepričali. Danes sem prejela svoj prvi paket in takoj jutri začnem s pitjem ASEA. Pridružila se mi bo tudi celotna družina. Glede na to, da je ASEA rezultat 20-letnih raziskav na 7 univerzah in je zaščitena z 31 patenti, ne more biti neka prevara. Le Slovenci smo malo skeptični do mrežnega marketinga. Tudi sama sem bila. Nejeverni Tomažki naj si ogledajo kakšen prispevek, kjer je vse lepo razloženo:


http://www.youtube.c...h?v=2tX2QlRS6j0

http://mojaalergija.teamasea.com/

http://www.youtube.c...h?v=DpR_jYtiZWI

#8 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • posts 5,580

Posted 18. June 2012, 12:17

Ha ha, še en nateg, na katere boste verniki padli kot insekti na luč. x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#9 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Posted 18. June 2012, 16:02

http://www.pozitivke...040108184749482

#10 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Posted 21. June 2012, 13:04

Sem bila na predstavitvi, prebrala sem veliko gradiva in si pogledala veliko prispevkov. Mene so prepričali. Danes sem prejela svoj prvi paket in takoj jutri začnem s pitjem ASEA. Pridružila se mi bo tudi celotna družina. Glede na to, da je ASEA rezultat 20-letnih raziskav na 7 univerzah in je zaščitena z 31 patenti, ne more biti neka prevara. Le Slovenci smo malo skeptični do mrežnega marketinga. Tudi sama sem bila. Nejeverni Tomažki naj si ogledajo kakšen prispevek, kjer je vse lepo razloženo:


http://www.youtube.c...h?v=2tX2QlRS6j0

http://mojaalergija.teamasea.com/

http://www.youtube.c...h?v=DpR_jYtiZWI


Sem vas tudi jaz pohvalil.



#11 eva31072012

eva31072012
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 1

Posted 31. July 2012, 12:56

Dva meseca pijem ASEO. Prvi rezultati so se mi pojavili že takoj 1. teden (veliko boljše spanje), zdaj se pojavljajo izboljšanja na drugih področjih: ne rabim nobenih tablet proti bolečinam, ki sem jih pred tem kar pogosto uporabljala (glavobol, bolečine v križu). Celo nervozna sem manj. Če se ponoči zbudim, nimam problemov s ponovnim uspavanjem. Spim manj kot prej, a se zbudim spočita in imam veliko energije. Tudi spomin deluje bolje. Male rane posprejam, celo počeno žilico v očesu sem si "zbrisala" v parih urah!
Po naravi sem skeptik, ASEA me je prepričala. Objavljena slika

#12 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 31. July 2012, 13:13

Po vsej verjetnosti se jo da dobit tudi pri tebi xrolleyesx

#13 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,807

Posted 1. August 2012, 09:19

Sem bila na predstavitvi, prebrala sem veliko gradiva in si pogledala veliko prispevkov. Mene so prepričali. Danes sem prejela svoj prvi paket in takoj jutri začnem s pitjem ASEA. Pridružila se mi bo tudi celotna družina. Glede na to, da je ASEA rezultat 20-letnih raziskav na 7 univerzah in je zaščitena z 31 patenti, ne more biti neka prevara. Le Slovenci smo malo skeptični do mrežnega marketinga. Tudi sama sem bila. Nejeverni Tomažki naj si ogledajo kakšen prispevek, kjer je vse lepo razloženo:



Zaščitena s kar z 31 patenti??? Zakaj zaboga jih pa rabi tolk??? En dober izum rabi en sam dober patent, ki velja za cel svet in to je to! To, da nekdo vpije, da je zadeva zaščitena s kar 31 patenti xrolleyesx mi ni znak za zaupanje, ampak mi smrdi po nategu, sori. Sem pogledala in mi smrdi po mlatenju prazne slame. Cel kup kvazi strokovne latovščine. Polega tega, da so tisto kao strokovno pdf predstavitveno stran od ASEA napisali marketingarji in temelji na strokovnem kiksu, ki ga noben fiziolog ali molekularni biolog ne bi napisal! Ni namreč res, da telo vedno najprej porabi glikogenske rezerve in šele potem začne razgrajevati maščobe do maščobnih kislin(oni uporabljajo besedo mobilizirati). Telo uporablja eno ali drugo glede na intenzivnost mišičnega dela, maščobne kisline pa v telesu niso nadomestilo za glukozo iz glikogena, ker se razgrajujejo po drugi metabolni poti počasneje in potrebujejo za razgradnjo več kisika (beta oksidacija maščobnih kislin), zato se pri hitrem intenzivnem delu porablja neposredno glukoza ali glukoza iz glikogena, pri počasnejšem dolgotrajnem delu pa telo dobi energijo z razgradnjo maščobnih kislin. Maščobne kisline so v telesu shranjene v molekulah maščob z razlogom in njihova povečana koncentracija v krvi ali celicah pod vplivom ASEA neodvisno od potreb organizma po energiji, bi za telo pomenila težavo (porušeno ravnotežje). Poleg tega so objavljene le neke tabele, brez avtorjev in ključnih podatkov o raziskavi ter diskusije rezultatov. To, kar trdijo o ASEI, ni podprto z nobeno študijo, ki bi bila objavljena tako, kot to velja v znanosti. Poleg tega tisti rezultati v tabelah niso bili pridobljeni v neodvisnem laboratoriju, North Carolina Research Campus je namreč soustanovil in finančno podprl biznismen na področju prehranskih dodatkov Murdock, ki stoji tudi za proizvodnjo in trženjem ASEE.

#14 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,807

Posted 1. August 2012, 10:24

http://24ur.com/novi...dezna-voda.html

ASEA

Jo pijem, testiram. Okus je skoraj tak, kot bi pil vodo iz bazena xrolleyesx Prijetna je tudi na obrazu, koži. Koža postane mehka.

Zatrjujejo, da je povsem brez stranskih negativnih učinkov.
Ljudi s katerimi sem govoril oz. precej od njih pravi, da čutijo da pozitivno vpliva na njihovo zdravje. Celo več, nekateri pravijo celo o zelo izboljšanem zdravju in počutju. A NI zdravilo!
Kakšne so vaše izkušnje, a jo še kdo pije tukaj?


Zveni sicer kot da bi bila navadna deževnica, tud deževnica je fajn za kožo in lase. Upaj samo, da res ni iz kakega bazena! :eek:

#15 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Posted 4. August 2012, 23:20

Zveni sicer kot da bi bila navadna deževnica, tud deževnica je fajn za kožo in lase. Upaj samo, da res ni iz kakega bazena! :eek:


V deževnici ni niti ščepca Soli ;)

#16 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 5. August 2012, 00:33

V deževnici ni niti ščepca Soli ;)


Zato je tudi toliko boljša. x:)x

#17 gogi11

gogi11
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 8

Posted 9. September 2012, 07:11

Jaz se čudim Vam ,kateri sploh niste probali aseo pa nabijate stvari ,katere ne sodijo in so izven konteksta.Naj povem ,da sem videl neverjetne stvari,katere je zaslužna asea.Naprimer boljše spanje-zjutraj več energije in spočiti.krčne žile so se občutno izboljšale,...tako,da prosim ne natolčevanje o nečem ,kar sploh ne poznate.Hvala!!!!

#18 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • posts 2,807

Posted 9. September 2012, 07:59

Jaz se čudim Vam ,kateri sploh niste probali aseo pa nabijate stvari ,katere ne sodijo in so izven konteksta.Naj povem ,da sem videl neverjetne stvari,katere je zaslužna asea.Naprimer boljše spanje-zjutraj več energije in spočiti.krčne žile so se občutno izboljšale,...tako,da prosim ne natolčevanje o nečem ,kar sploh ne poznate.Hvala!!!!


Pri spanju ima psiha ključno vlogo. Če verjameš, da te nekaj uspava, te bo to zelo verjetno tudi zares uspavalo, pa tudi če je to deževnica. Stanje krčnih žil je pa odvisno od cele vrste dejavnikov. Nobene od teh stvari ne moreš zanesljivo pripisati ASEI. Za tako trditev bi potrebovali dvojno slepo študijo v kontroliranih pogojih neodvisnega inštituta (da bi ovrgli placebo efekt, učinke drugih možnih dejavnikov in pristranskost), česa takega pa v teh postih nisem nikjer zasledila. Ampak nič se ne daj, ti kar verjemi, če ti to pomaga in nima stranskih učinkov :2src:

#19 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 9. September 2012, 08:45

Pri krčnih žilah je problem dehidracije, ravno tako pri srčnih bolnikih, ali sklepni revmi.
Normalno je, ko ste začeli v telo vnašati malo več tekočine, kot običajno, se potem tudi opazi rezultat, pa če ste pili navadno vodo ali pa kaj drugega nesladkega.
Po vsej verjetnosti aseo tudi poplaknete z kozarcem vode in tukaj potem tudi pride do nekih pozitivnih sprememb.

#20 gogi11

gogi11
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 8

Posted 9. September 2012, 08:49

Lej ti bom pa še nekaj napisal ,kar sam doživljam...imel sem bolečine v križuin sem šel k zdravniku in mi je dal tablete ! Vzel sem jih 4 in je bolečina nehala. Po tem sem po 4!! tabletah nehal in začel z aseo in lej psiha gor ali dol nehalo me je boleti! danes zjutraj recimo me je spet začel-toliko ,da sem čutil križ-bolečine in nato vzel aseo...in po 1 uri so bolečine nehale ,oziroma ne čutim križa ,da me boli.Imam pa priajtelja ,ki je zdrav in se veliko ukvarja s športom in po aseji nima drugi dan muslkelfibra!To so na živih ljudeh preizkusi! spremembe je čutil že po parih dneh.Pa mi prosim to razloži(placebo efekt)

Lp Gorazd

#21 gogi11

gogi11
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 8

Posted 9. September 2012, 08:53

Gold!! Aseo vzameš dvakrat po en štampel! To mislim ,da s tekočino,ki jo naravno piješ nima nič...V glavnem moraš vzeti ,da verjameš!Nejevernih Tomažov je pa itak veliko tako da...


Lp Gorazd

#22 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 9. September 2012, 09:21

Če bi ti nekdo v prazno steklenico od asee natočil navadno deževnico, in ti za to ne bi vedel, bi bil efekt popolnoma enak .

Bolj verjamem zadevi Revitan, saj voda iz pipe ne vsebuje toliko konzervansa, kakor ustekleničena voda.


http://www.revitan-h2o.si/

#23 gogi11

gogi11
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 8

Posted 9. September 2012, 09:32

Ti verjameš?! jaz pa vem na lastni koži! To je velika razlika ,pa prosim ,če si nepoučen ne piši prosim kar atko pavpalno.
Lp Gorazd

#24 gold

gold
  • Lunatik
  • posts 6,960

Posted 9. September 2012, 09:35

Nastavek revitan sem dlje časa uporabljal, zato mi ni potrebno samo verjeti in pisati pavpalno . x;)x

#25 gogi11

gogi11
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • posts 8

Posted 9. September 2012, 10:17

jaz pa aseo-2 meseca in jo še...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users