Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moja zveza


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
12 komentarjev na to temo

#1 polycrab

polycrab
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 19. september 2002, 01:00

Hoj!
Nova tukaj (lunin.net pa spremljam že dalj časa - the best!!)
No, sej ni tko hudo, kot se sliši v naslovu teme (''help!'').
V bistvu sem nagovorila Jupi zato, ker so se mi zdeli njeni odgovori in razmišljanja, ki jih je namenila drugim v forumu, ful zanimivi in izčrpni.
Zato, Jupi - ali pa kdorkoli drug, ki bo pri volji - bi te prosila za kratko analizico mojega razmerja (ki je zame nekaj čist novega, kaj več ti pa drugič...)!
jaz (zase sem že izračunala):
Sonce - Rak (6.hiša),
asc. - Kozorog,
Luna - Škorpijon (10),
Venera in Mars - Bik (4),
Merkur - Rak (6),
Jupiter - Dvojček (5),
Saturn - Lev (7),
Uran - Škorpijon (9),
Pluton - Tehtnica (9),
Neptun - Strelec (11).

ON:
17.08.1981, okrog 4.00 zjutraj v Ljubljani (asc. v Levu ali Raku?)

Hvala in lep pozdrav!

#2 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 19. september 2002, 01:00

zivio
bolj mi bo pomagalo ce mi das tvoj rojstni datum
in tocno uro! rojstva
a si ljubljancanka ?
ce ne maras na forumu podati tvoje podatke pa na email naslov
astradamus@gmx.net ker tole risanje po listih in racunanje mi jemlje prevec casa.
jupi

#3 polycrab

polycrab
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 19. september 2002, 01:00

ja, seveda, ni problem: 27.06.1977, 20:05, ljubljana.
LP!

#4 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 19. september 2002, 01:00

Hvala
prej sem malo povrsno brala kar se njega tice
okrog ure se mi kar zdi kako sta prisla do tega priblizno takole

ona "Ti tm na lunin neta je ena ki zna astrolsko povedat al sva za skb al nisva"
on A ja? (zacuden gleda in premisluje ce se je pravilno odlocu da hod z njo)
ona: Ja!
on: Kaj pa rabi zato? ( pr sebi si misli . tolk je lusna naj ji bo ta veselje)

ona; samo tri podtake! dan ura in mesto.
on: Aha .... Pismu !! ura!? - to pa nevem.
ona: a ves kva ne? dej mamo poklic ona bo vedla!
On: je bejba! to je ideja cak mal
...ona se smeje in zardi ...
on mamo klice .......drrrrrrriiiiiiiiing
mama. Pri Janezovih
on: ej mami, a ves kva no , a ti slucajn ves kdaj sem rojen
mama: ja poba pa valjda vs vedu kdaj s rojen??? kva pa je teb!
on: ma ne no ej ...poslus ......uro rabim, to bos pa ja vedla ...
sej sbla zraven madonis
mama: ja ves da sem bila ...hm cak mal .... tole je pa ... ves tolk casa je ze ......... men se zdi ...... ( medtem film laufa o dogodku rojstva) ... foter me je pelu ... o ja to se vem ....vse rdece samoforje je spregledu ... tolk grozen je biu nervosn ... no kdaj je blo to ... ja no luna je sijala ...
on: maaaaaaaaaaammaaaa daj no baterija se mi spraznila k tolk razmislas mater
matka: no no ma leps se obnasi mulc, te bom prtegnla...
on: ja ja pol ... zdaj raj povej KDAAAAAAAJ!
mama: ja no blo je ... ja tem nekje ob stirih - luna je sijala to vem
pa babca je rekla no cez eno ura ma konc sihta
on. uff dons pa res tezka ... no dijo
Mama: zdele sem se ....
klik ni ga vec

;))))))))

ej na rojstni list naj pogleda! drugace bo cela storija nekam cudna
Jupi

#5 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 19. september 2002, 01:00


strelka

#6 polycrab

polycrab
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 20. september 2002, 01:00

HAHAHA!
Ja Jupi vidm, da maš kar dobro domišljijo, čeprav si mal kiksnila - on namreč nima pojma, da jaz tle gor visim.
Si pa nekje kar dobr zadela ta način, kako on komunicira po telefonu s svojo materjo.
Ura njegovega rojstva - sem kar jaz mati vprašala :) - pa je ob 4.07 zjutraj v LJ.
Če ti ni odveč, bi te torej res prosila za komentarček, pa fajn se mej še naprej!

#7 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 20. september 2002, 01:00

no malo heca mora bit kaj ne?
pri pisanju pa nisem gledala v zvezde ampak kvecemu v mojo fantazijo
in dobro voljo
bom uspela ti tolmaciti po sredi,
jupi

#8 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 21. september 2002, 01:00

Ne rabish rojstni. Nekaj cajta bo to zhe shlo. http://puck.dhs.org

#9 polycrab

polycrab
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 21. september 2002, 01:00

Jupi hvala že vnaprej,
intruder - kaj je na tej strani? jaz žal ne štekam nič. :)

#10 polycrab

polycrab
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 21. september 2002, 01:00

quote:


Ne rabish rojstni. Nekaj cajta bo to zhe shlo.



intruder, razloži mi to malo.

#11 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 24. september 2002, 01:00

Spoznala sta nek v tujina ali na enem mestu ki je bil obema tuj. Morda je bila povezana neka obveznost ali nujen opravek na tem mestu. Vajin komunikacija je odlocina, vedno si imata kaj za povedati. Velik idej in pogledov izmenjavata in o tem debatirata. Vajin pogovori si ob enem tudi custveno obarvani. Vendar oba razmisljata razumno in ne emocionalno, kar daje zdravoo kriticnost na poglede med vaju in stvari ki se vaju ticejo in misli s katerim se ukvarjata umsko. Luna v opozicija z venero kaze na dober odnos, velika privlacnost obstaja med obema, morda sta si za razlicna in se tako dopolnujeta. Z luno pa obstaja moznost da je veliko spremembe o nacinu komunikacije, okolice. Verjetno se bo to da izrazalo tako da bo eden od vaju kmalu po spoznanju se odlocil drugje stanovati, vendar ne dokoncno, ampak spreminja dom, lahko zaradi najemanja pride kasnej do vec selitvenih sprememb, ce bosta skupaj. Luna v kvadratu z plutonam kaze na precej emocionalen odnos – po eni strani si ne pustita svobode ali pa “sta priljepljena” kot rit pa hlace. Na zacetku veliko zaljubljenosti, je to lepo in razumljivo, da si zelita biti enem ob drugemu, vendar s casom lahko to postaja morda zoprno, ce nobeden od vaju nemore koraka narediti brez drugega. Neka vrsta ljubosumnosti je tudi cutiti, dokler se ta drzi normale je ok, bi rekla zdrava, ce je pa prevec je motece, ker bi se lahko eden od vaju pocutil kot last drugega ali potisnjen v nekaj kar mu ne pase. Luna z uranusom pa opozarja, da tega nesmeta dovoliti, ampak si pustiti svobodo v odnosu razmislanju in prostega casa. Cimer posta poskusila spraviti neke vrste reda v odnos, bo delovalo unicajoce –oz. postaja vajina zveza dologcasna – in s tem bi se zace l razpat.
Bolj ko se oba trudita biti nenavadne, nepricakovana in presenetljiva tem boljse bo vajin odnos. Naprimer lahko skupaj pocneta stvari, ki niso vsakdanja, tudi v intimnem odnosu ( izgleda da nimata nic proti ce sem ter tja se nekdo tretji(a) vpleta), ali pa se presenetita z nenadnim obiskom itd.
Luna z Saturnom kaze da oba jemljeta vajin odnos resno, tako kot tisti, ki so se navelicali iskanja in potikanje z drugimi in si zelijo nekaj stalnega ob sebi. Vsekakor nakazuje ta aspekt na daljsi in resen obstoj vajinega partnerstva. Za katerega menim da ima obstoj. Kot tretji faktor kaze tudi saturn v peti hisi nato da je zgodnja veza ( s tem mislim vajina zveza v mladosti – tako rekoc sklenjena).

Sonce kaze nato da je vajina komunikacija pomembna, brez nje bi zveza umrla, ( no za boljse razumevanje, nekateri komunicirajo z mimiko, ali custveno ali pa z telesno govorico in dejanj) Te stvari raje pocneta z govorom, s tem da si odkrito povesta kaj si mislita, kaj vas moti ali ne moti in kako mnenje imata. Vajini pogovori se na zacetku po vsej verjetnosti vrtijo o ljubezni o domu sorodstvenih odnosu okolju kjer ziveta predvsm pa hobije, katere so bolj umske kot vse druge ( naprimer : igranje saha – ali branje knjig itd). Morda bi sem ter tja bilo dobro ce bi si obadva dopustila vec obcutkov v zvezo, ni vse samouveno ( naprimer da je eden od vaju ozaljen, ali si povedati “ljubim te”. Kako pa bi drug sicer to vedel, ce si tega ne povesta. Isto veljajo tudi za vajine obcutke, prevec analize teh, ni dobro. Obcutki so del cloveka in izredno pomembni, za moskega in za zensko – jih kazati ni sramota – ampak lep obcutek.
Z Merkurjem je neglede v katero situacijo sta zabredla – tezavno, zaskrbljeno – se o tem lahko pogovorita. Raznlikost mnenj med vaju upostevata in si dopustita da je to v vajjini zvezi omogoceno. Kar v nadlaljnem pelje do tega, da imata kot par manj spitirov kot drugi, ker si lahko razumno izrazata in se pocutita da se med seboj res razumeta. Morda jih malce olepsata, ali oba zelo pazita na to kako se izrazata v medsebojnem odnosu. Dejstvo pa je, da oba sovrazita kletvice, ali primitiven nacin komunikacije, v tem primeru se oba strinjata, da se bolje odmakniti, ker se v druzbi “takih” ne pocutita prav udobno.

Mars imata v drugi hisi ki je v komposito isto vrednoteno kot 8 hisa. Mars kot bojevnik, bi lahko prinesel spore na tem podrocju, morda zaradi tega ker oba ali eden od vaju ne ceni denar in ga prevec zapravlja. Vendar si oba trudita da bi na tem podrocju cim bolj zasluzila in s tem omogocala nadstandard. Ali se bo to uresnicilo tega pa zal composit ne pove. Se ena plat te pozicije je to da tvegata prevelik risiko. Sicer Jupiter kaze nato da sta oba iz dobrih his, kjer vajini strasi niso ravno revni. Morda sta oba malce razvajena ze od otrostva, pa bo to lahko iz tega nastal problem, ce ne bosta razumno ravnala.
Nekam zaskrblajoce je mars v opoziciji z neptunom, ki ponavadi kaze na prevaro. Kdo sedaj katerega vara – nevem. Varati ne v seksualnem podrocju ampak bolj izkoriscanje, z laznivo pretvezo – katera oseba ki laze skriva. Ponavadi se vsadaj skriva to, da se drogira ali pa na skrivaj pije ( alkoholik). Malo pozorna bodi in preverjaj njegove izjave, morda je cisto nekaj tretjega, cesar se neves. Neptun v strelcu kaze na obilnost, ali probleme v zvezi z pravico, sodisce, sekta. Po eni strani so vzroki mozno posikati med prijatelji ali druzbe - neptun kot vladar rib pelje do enajsti hise – vsekakor sta lahko tukaj to dve osebi pomembni ali vzrok za problem.
Tudi mars kaze nato da je nekaj neokritega ker vlada nad 12 hiso, kar se enkrat opozarja na to kar sem malo prej povedala. Kjer ima Neptun aspekt z saturnom, je zadeva ali problem obstajal pred vajinem prijateljstvem, malo verjetno je da bo kasneje. No casovne faktor ki kaze nato je le luna, ki je tudi povezana z saturnom. Najbolj siguren indiz in potriditev moje domneve, daje neptun v osmi hisi – ki zelo jasno nakazuje da je prevara v igri. Previdnost je mati modrosti. Preverjanje je pa boljse kot zaupanje – zase bi rekla – stori in preveri ce je res.
Neptun v strelcu in z jupiterjem prevec vpliva na vajin odnos- in povroci iluzije, ki jih imas ali imata – niso pa resnicne!
Na koncu se en podatek ki ga daje uranus v sedmi hisi in vladar nad vajinem Medium Coelijam ( MC) = skupni cilj. Pravzaprav je edini nemirni faktor v vajinem horoskopu ki nakazaje nenadne spremembo. V skupnem ziveljenju bi to pomenilo da si morata pustiti svobodo – veliko svobode – iluzija da bo to obicajen odnos, kakor jih imajo poroceni ljudje
Ki zivijo mirno in spokojno – tega nebosta uspela. Ce bi to hotela, zacenja vajin odnos razpadati. Morda se pa bo tudi drugace izrazil, da s tem ko bosta sklenila ostati skupaj ( tudi kot neporeceni par) se podasta na skupen nov cilj, ki je predvsem nenavaden. Ta polozaj v kompositu ne kaze stabilnost – ampak nemirje od tistega trenutka ko SKLENETA skupno partnerstvo.
Lep pozdrav
Jupi


#12 polycrab

polycrab
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 24. september 2002, 01:00

JUPI, najnajnajnajlepša hvala za tolmačenje!

Marsikaj mi je postalo bolj jasno, marsičesa pa se že sama zavedam.
Prej sem namreč imela 2 resni zvezi (s Škorpijonom in Ribo), ki sta bili čisto drugačni od te. Oba bivša sta me vedno želela ob sebi (s Škorpijonom sem mislila, da bom ostala za zmeraj, oba sva preveč visela drug na drugem in si pila kri, Ribak pa se je preveč naslanjal name in me dušil s svojo občutljivostjo in nerealnim sanjarjenjem).
Tudi sama sem občutljiva, a se mi zdi da tega od moškega ne potrebujem oz. samo do določene mere. Včasih sem si pri njima zaželela oddiha, malo zdrave distance...
Nikoli pa si takrat ne bi mislila, da se bom še najbolje počutila ob takem značaju, kot ga ima sedanji partner - ki je bolj razumski, hkrati čustven, in drži neko podžigajočo distanco, napetost v pričakovanju..., včasih pa me s svojim vroče-hladnim obnašanjem tudi malo furstrira, priznam.
Najino partnerstvo tako res ni običajno, saj ni prežeto z nenehnim ljubkovanjem, čustveno nabitimi srečanji, 'solzavimi' izpovedmi... In čeprav sem rekla, da me je prej pretirana čustvenost odbijala, si včasih pri njem vendarle zaželim malo več čustvenega izražanja - tistega z besedami. Potem se zavem tega kar si tudi ti napisala - ne bodi užaljena, če ti ne reče npr. 'ljubim te', če te potrebe ne znaš izraziti tudi sama.
Zato sem na začetku omenila, da si želim tvojo analizo, ker je to partnerstvo res nekaj čisto drugega kar sem izkusila doslej. Predvsem sem zelo zgodaj ugotovila, da partner potrebuje veliko svobode, in kar me je še posebej presenetilo - da si več svobode želim tudi jaz in da tako pravzaprav še najbolje funkcionirava.
Res je - pomembna je komunikacija in midva se najbolje izražava ko sva sama, vendar bolj z dejanji, dotiki, mimiko in nekoliko manj z besedami.
Nenavadnost, spremembe,... Tudi tu se strinjam s tabo, kajti naju bi verjetno res ubilo, če bi bila 'an ordinary couple'. Sicer (zaenkrat) še nisva počela nič posebej nenavadnega, vendar je najina zveza vseeno nekaj drugačnega, kar sva imela prej in kar na primer opažam pri prijateljih in to opažajo tudi oni. Včasih se mi zdi da naju skrivaj opazujejo in si mislijo kdo ve kaj...
Mogoče sva res prilepljena drug na drugega, vendar ne fizično, niti ne v vsakdanji komunikaciji po telefonu - lahko mine več dni ne da bi se videla in se slišiva zelo na hitro, pa vseeno čutiva neko zlepljenost.
Prepirava se res ne, me pa prav zanima zaradi česa se bova (če).
Ko si omenila razne skrivnosti, varanje - imaš prav, občasno sumničenje in ljubosumnost se verjetno loteva naju oba, vendar niti on niti jaz si nisva dala nikakršnega povoda za to, ali pa da bi si kdaj karkoli očitala in metala v obraz. Je mogoče le en prikrit strah pred izgubo. Za eno malo skrivnostno in intimno zadevo, ki bi lahko sodila v kontekst prikrivanja in varanja, pa mi je partner že povedal.
Še nekaj - kar si napisala na koncu - a misliš, da skupno življenje - čeprav brez poroke - čez nekaj let recimo ni možno oz. ni koristno za naju? Bi morala nekako živeti ločeno? Do sedaj sva že bila za nekaj dni ali tednov skupaj (drugače živiva pri starših), pa sem ugotovila, da res rabiva kak dan vmes vsak zase, ali pa da ne visiva skupaj cel dan. Verjetno bi si res morala organizirati tako, da bi bilo možno oboje - živeti skupaj in hkrati ne na konvencionalen način.
No, dovolj bo nakladanja,
še enkrat hvala lepa za trud in lep pozdrav!
polycrab

#13 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 24. september 2002, 01:00

n ce si ze zelita nekoc poroko - pa naj bo tako. Uranus z jupiterjem venero in luna, zahteva veliko prostosti, v medsebojnem odnosu, v sasu prebivanju skupaj, v razmislanju in odnoso. nekako tako da smatrata sicer da sta za skupaj kot dologorocni partner, vendar bo vsak sel svojo pot in pocel kar mu pade na misel, tudi na seksualnem podrocju, tak osnos ne pozna varanja ampak smatra to kot pripadajoce k zvezi, nikoli ne bi zahteval da se nekdo zardi tega mora izpovedati, ker smatra da se to tebe ne tice, pac ima svojo svobodo in jo zeli tako obdrzati. Ljubosumja nikoli ne sme biti, kajti zveza zahteva pripravljenost da je poleg zveze ali k zvezi sem ter tja oseba ki vajin odnos popestri na splosno in intimno. Naprimer bi to tako izgledalo zivita skupaj, vendar se eden od vaju naekrat zanima za trtejega, katerega povabi k sebi da zivi z vami. To je le en primer, in takih je milijon. Prostost nima meja.
Se en izraz takega odnosa je da sta ali postajata popolnoma ekszentricen par. no po domac recen "odtrgan" drugacen kot obicajni odnos v vedenju, na zunajnost itd.
Tretja moznost je skupni cilj na humanitarnem podrocju, ali prid zascita zivali, reform itd. - tako nekako lahko to vajino energijo spremenita v prid druzbe.
Na zadnjo vprasanje ali bo taka zveza tudi na tak nacin - nato bi rekla ti ne posebno ker imas luno v skorpionu, na zunaj morda delujes hladno, znotraj pa kuhas od ljubosumja. Ena plat tebe si zeli svobodo, druga plat si zeli opraviti solznosti in tretja plat te naredi nesigurno, kaksenkrat imas morda obcutek da si osamljena, si zelis nekoga, ampak ga z tvoji napadi pogosto ranis.
Z saturnom v tvojem hoskopu potrebujes potrdilo o tem da si ljubljena ne samo danes tudi jutri. ceprav se bos odlocila da bos pretezno tvojih ranih let raje sama zivela, bo tvija odlocitev o poroki prslo precej kasnej in bo resultat tvoje notranje sigurnosti - da si nasla pravega.
LP
Jupi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0