Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Neznani leteči predmeti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
34 komentarjev na to temo

#1 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 10. januar 2006, 15:43

ste kdaj razmišljali o tem, da življenje ne izhaja iz zemlje in da je mnogo nas prišlo iz drugih planetov? se strinjate s tem, da obstaja drugje življenje? ste razmišljali, da nas tuja bitja iz vesolja nadzorujejo, da se ne uničimo...svoja razmišljanja o tem lahko napišete v to rubriko, je pa dobrodošel tudi kak očividec nlpja
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#2 Schoty

Schoty
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 10. januar 2006, 15:46

ubistvu..se ne obremenjujem s tem..in ne vrjamem v te zadeve..zato ker mislim, da ni nobenega dokaza o tem če je kaj nlp-jev a pa tega.. x:)x ..mislm da je to pudobno bogu x:)x ..če vrjameš uredu če ne pa tud uredu-vedno bo tvoja udlučitev..to pa da nas nadzorujejo in testerajo x:Dx ne morm si predstavlat-lohk že ampak x:Dx

#3 Lya

Lya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 88

Objavljeno: 10. januar 2006, 16:57

ja, kr doskrat razmišljam o vesolcih in podobnih stvareh, še posebej ko pogledam kakšen dobr ZF film al pa serijo. Vesolje je tok veliko, da bi blo kr mal čudn, pa tut žalostn, če bi samo mi živel v njem. Pa te nenavadni pojavi o katerih poročajo ljudje (ki jih ponavad obsojajo, da se jim blede), mogoče so pa res kej vidl. Enkrat sem brala o tem, da naj bi Maji, Inki al pa Azteki (ne vem točn kateri) častil vesoljce kot bogove, ker so našl ene poslikave na katerih je mogoče vidt leteče krožnike in ljudi, ki se jim klanjajo. osebno bolj verjamem v obstoj vesoljcev kot v Boga - mogoče je pa bog tut vesoljc. xDDx
life is uncertain - eat dessert first

#4 lilita

lilita
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 116

Objavljeno: 10. januar 2006, 19:27

http://www.disclosureproject.org/
Živi in pusti živeti!!!

#5 zaspanko

zaspanko
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 142

Objavljeno: 10. januar 2006, 19:46

:N: :N: :N: me je eden zadnjič okrog novega leta trofil v glavo in se mi vse nekaj x^x x^x x^x x^x . kontra suče... eh ehe
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :-)

#6 učenik

učenik
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 480

Objavljeno: 10. januar 2006, 20:06

vesoljci...seveda so, v to verjamem, vendar ne na movie način xrolleyesx (te pride ukrast, pol pa razkosat, pa napravce u tebe devat) xrolleyesx sam mislim pa tudi tole, da so vesoljci, ki so veliko bol tehnološko razviti, ampak veliko bolj ''primitivni'' kot mi, in obratno x:Dx no to je samo moje mišljenje... x;)x

#7 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 10. januar 2006, 20:09

Možno je, dokazano pa še ni (to jeiz enga vica) :lol:

Kaj pa vem, glede na to, kolk je vesolje ogromno, je vse možn....zakaj bi bli pa mi edina pikica v vesolju, kjer so inteligentna bitja???
Sam upam, da niso nasilni, pa da nas bojo kej pametnga naučil, če nas majo na oku. x;)x

#8 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 10. januar 2006, 20:14

A kšn nas ma zihr na oku....pa raj ne pride k vidi kaj počnemo in v kaj spreminjamo ta naš svet..... x:)x :vragec:

:shuriken: :shuriken: :shuriken:
cosmic dancer

#9 lilita

lilita
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 116

Objavljeno: 10. januar 2006, 20:17

xsrcx http://forum.vesolje...b5d72045bad2109
http://www.teodora.s...lt-23000,1.html
http://www.mariborca.../M90-cudezi.htm

Mogoče vas bo to zanimalo...

xwizardx xwizardx xwizardx xwizardx xwizardx xwizardx xwizardx xwizardx xwizardx xwizardx xwizardx xwizardx xwizardx (13)
Živi in pusti živeti!!!

#10 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 11. januar 2006, 11:24

ste kdaj razmišljali o tem, da življenje ne izhaja iz zemlje in da je mnogo nas prišlo iz drugih planetov?

Mislim, da ni potrebe po tem. Vesoljske teorije o nastanku človeštva so sicer zanimive, vendar niso potrebne za kaj več kot intelektualno igro. Zakaj bi zapletali stvari bolj kot je potrebno? Mnoge znanosti so dokazale, da smo ljudje otroci zemlje in to zelo mladi otroci in ni nobene potrebe za mešanjem vesoljcev.
Vsekakor pa bi bilo neumno trditi, da smo ljudje edina inteligentna vrsta v vesolju.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#11 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 11. januar 2006, 11:33

Sam jest sm pa enkrat vidu eno čudno zadevo na nebu.Od tle tudi moje prepričanje v E.T.S kolegi smo ponoči ležal na hrbtih, gledali v jasno nebo in debatirali.Nakar sem opazoval eno piko k potuje nad mojim horizontom.Zgledala je kot satelit.Gledam gledam in jo sledim.Seveda se mi ni zdela nič posebnega dokler ta pika ni naenkrat ful pospešila in nardila en tak zasuk na desno in v tem pospešku izginila pred bližnjo zvezdo.Sm bil kr šokiran...ampak dokaz sem le dobil icon_smile_wink.gif škoda da noben od mojih frendov tega ni videl, pa pol tut nismo debatiral o tem k sm jim povedov, ker se mi je "kao" dozdeval vse skupej


Sam kvotam že napisano u eni drugi temi.

#12 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 11. januar 2006, 13:13

mogoče pa so inteligentni "vesoljci" povsod okrog nas in na vseh drugih planetih, le, da jih mi s svojimi čutili in napravami nismo zmožni zaznati. Mogoče živijo v takih pogojih, takih dimenzijah, ki so nam čisto nepredstavljive, in zato mislimo, da jih ni... so iz snovi, ki oddajajo tako svetlobno valovno dolžino, take barve, ki jih nobena naprava ne zazna, prav tako valovnih dolžin zvoka, njihovega govora, če ga sploh imajo...
Saj so menda celo na Zemlji še obstoječi škratje in vile, le v drugi dimenziji, ki je nam nepoznana.
sploh pa je treba definirati, kaj pomeni živo bitje, in kaj inteligentno.. x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#13 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 11. januar 2006, 13:23

Ja itak da obstajajo, sej grem z njimi vsak vikend na izlet tko mal po galaxiji x:Dx

Pred pol leta je blo v ekstra magazinu al v E+ tud oddaja na to temo. Tisti, ki so videl UfO so rekl da se je full lepo bleščal in da so začutil neko posebno energijo. En gost oddaje je pokazal tudi slike iz analognega digitalnega fotoaparate, katere so bile preverjene na nekem inštitutu in tudi overjene za verodostojne.

V Ameriki so pa odkrili UOF makete v podstrešju od prejšnega lastnika. In tako naj bi on ponarajal fotografije.

Saj je tudi neka organizacija, ki naj bi imela naposredno kominukacijo z nezemljani. Ne vem kako se že reče.
Ampak predstavnki te organizacije zatrjujejo, da imajo napravo za kloniranje človeka. Njihova miselnost tudi pravi, da bi se vsak moral klonirat. Naj bi imel tehnologijo, ki prenese celotno zavest v novo klonirano telo.
Tako naj bi po njihovem dosegel nesmrtnost.

#14 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 11. januar 2006, 13:32

Čudno....zakaj bi moral zavest "prenašat" iz enega telesa v drugega? Sej menda ni pogoj za nesmrtnost fizično telo?
V fizičnem pogledu tako in tako nič ni nesmrtno...vse se prej al slej razgradi, uniči, razpade, preoblikuje in spremeni... x:)x x:Dx

:shuriken: :shuriken: :shuriken:
cosmic dancer

#15 učenik

učenik
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 480

Objavljeno: 12. januar 2006, 16:23

UFO-unidentified flying object

#16 AmonRaa

AmonRaa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 220

Objavljeno: 23. januar 2006, 09:54

Vesolje je ustvarjeno za življenje.

Menim, da preveč ljudi dela na tem, da bi iz nezemljanov naredili "business" oziroma popularno kulturo, nakar popolnoma popačijo podobo nezemljanov. Namreč delni razlog naše omejitve je, da ne poznamo našega izvora, in Vesolje jemljemo kot veliko puščavo. Prav tako je, kot pri otroku, ko ne pozna svojih "staršev" in okolice v kateri živi. Dodati moram, da marsikateri ima zmotno predstavo o nezemljanih. Življenje na Zemlji se vrti v krogu, zato je po eni strani tudi razumljivo, da nekatere tudi ne zanima, kaj je realnost, ker se obremenjujejo z ustaljeno. Recimo, da smo začeli delat prve prave korake zoper zvezdam v sedanjem času. Znanstveniki odkrivajo popolnoma nove dimenzionalne teorije, ki pravijo, da je Vesolje enajst dimenzionalni prostor, in sicer teorija strun.(takoimenovana string theory). Recimo tako kot je vesolje, tako je življenje. Samo človek ima v normalnem stanju 4 dimenzonalno percepcijo, živi pa v razkolu 3 dimenzije. Kar vidi izven 4 dimenzije, je "paranormalno".

Skratka, kar sem hotel povedat je, da mora človek najprej spoznati sebe in svojo okolico, pol študirati, kdo se nahaja v njegovi bližini. x:)x

p.s.
Osebno sem videl NLP pri 8-ih letih. Dogodek pa sem dojel pri 25-ih.

Lep pozdrav Forumaši.

Zaenkrat sem še x^x na Luninem netu....

To temo je popravil/a AmonRaa: 23. januar 2006, 09:59

Resnica je samo ena, vse ostalo je iluzija.

#17 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 13. maj 2017, 19:11

Smešno sploh, da je to še vedno javna tajna, ampak ker tako pač je, potem snemajo tudi dokumentarce, ki želijo da se to že enkrat pove, razkrije in razgrne vse to, predvsem pred občo publiko..

 

http://www.collectiv...-human-history/

 

https://www.youtube....h?v=p-duAuIqsOQ

 

https://www.youtube....h?v=jkYtscXtCO4

 
 
 

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#18 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 27. avgust 2017, 11:19

Vesolje je ustvarjeno za življenje.

Menim, da preveč ljudi dela na tem, da bi iz nezemljanov naredili "business" oziroma popularno kulturo, nakar popolnoma popačijo podobo nezemljanov. Namreč delni razlog naše omejitve je, da ne poznamo našega izvora, in Vesolje jemljemo kot veliko puščavo. Prav tako je, kot pri otroku, ko ne pozna svojih "staršev" in okolice v kateri živi. Dodati moram, da marsikateri ima zmotno predstavo o nezemljanih. Življenje na Zemlji se vrti v krogu, zato je po eni strani tudi razumljivo, da nekatere tudi ne zanima, kaj je realnost, ker se obremenjujejo z ustaljeno. Recimo, da smo začeli delat prve prave korake zoper zvezdam v sedanjem času. Znanstveniki odkrivajo popolnoma nove dimenzionalne teorije, ki pravijo, da je Vesolje enajst dimenzionalni prostor, in sicer teorija strun.(takoimenovana string theory). Recimo tako kot je vesolje, tako je življenje. Samo človek ima v normalnem stanju 4 dimenzonalno percepcijo, živi pa v razkolu 3 dimenzije. Kar vidi izven 4 dimenzije, je "paranormalno".

Skratka, kar sem hotel povedat je, da mora človek najprej spoznati sebe in svojo okolico, pol študirati, kdo se nahaja v njegovi bližini. x:)x

p.s.
Osebno sem videl NLP pri 8-ih letih. Dogodek pa sem dojel pri 25-ih.

Lep pozdrav Forumaši.

Zaenkrat sem še x^x na Luninem netu....

Malo opiši dogodek ,ko si videl NLP pri 8 letih.



#19 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 7. september 2017, 12:18

Vraiment sympa ce site web

 

 


#20 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 9. september 2017, 09:34

Vraiment sympa ce site web

 

 

Ti si pa kot virus nadležna - pa dej ne vsiljuj se po forumu in ga ne zastrupljaj ???



#21 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 13. september 2017, 20:59

Malo opiši dogodek ,ko si videl NLP pri 8 letih.

 

AmonRaa,

Kaj si zdaj zamrznil ,si videl NLP ali nisi ?



#22 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. september 2017, 22:15

AmonRaa,

Kaj si zdaj zamrznil ,si videl NLP ali nisi ?

 

Raje se vprašaj, če je sploh še "aktiven" član...tongue.png

 

Aja, duša ne pozna časa, kaj pa je za njo 10 ali več let...tongue.png

 

 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#23 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 14. september 2017, 18:49

Raje se vprašaj, če je sploh še "aktiven" član...tongue.png

 

Aja, duša ne pozna časa, kaj pa je za njo 10 ali več let...tongue.png

Ko pišem ne gledam datumov !

Drugače ,ali si pozabil ,da sem tudi okoli mumij aktiven.



#24 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 21. september 2017, 12:01

Franchement vous êtes formidable d'avoir fait un site pareil,

voyance sérieuse gratuite par mail



#25 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 17. junij 2018, 07:55

https://www.disclose..._medium=newsbot

 

 

02.jpg?itok=LeIaie_g

 

 

NASA Video Appears To Show A Gigantic Object Coming Out Of The Sun
 
 
 

A NASA video shows a gigantic shape emerging from the sun. The event was spotted on helioviewer.org, a website launched by NASA and the European Space Agency (ESA) to give regular people access to images and data from the sun. Archived images go back as far as 15 years.

The video clearly depicts a massive object exiting the sun and moving away quickly. It is shaped like a butterfly and manages to maintain a consistent structure as it moves away from the sun. Whilst some have speculated that it a normal solar ejection of some sort, such as a flare, it does not seem to match any known patterns consistent with a flare or any other usual solar activity.

Is our Sun a stargate?

The object is expansive, estimated to be as much as 100 times the size of Earth. The video has led some to suggest that the sun itself may, in fact, be a portal between dimensions and realities, or perhaps just our own reality and it acts as a “Stargate”. This idea was introduced by a man named Corey Goode. He claims to have been working on classified and secret space programs for many years, and that those programs have been in operation for even longer than his employment- such as the Warden Space Program thought to have begun in the 1980’s.

Darren Perks, an investigative researcher with Huffington post was informed by the Department of Defence that “Solar Warden” was indeed a program but had been shut down. Other theorists have pointed to the findings of Gary Mckinnon who gained access to Air Force Space Command and believes he read information suggesting an extraterrestrial presence in “Solar Warden”.

 

Whatever the explanation behind the strange butterfly emission is, the video itself is real. Perhaps in the future, more light will be shed on its origin and if it has any connection to alien life outside our solar system.

https://www.youtube....h?v=nzpS9_FrlSU

 

 


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0