Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

kozmetika Just


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
51 komentarjev na to temo

#51 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. april 2013, 23:07

Jaz sem v preteklosti kupil kremo s tea tree-jem pa še nekaj...glede na to kaj vse piše, da je koristno, sem jaz pri sebi ugotovil tudi malo stranskih učinkov, se je začel delat mal preveč "mozoljčkov" glede na to, da je kao naravno...Mozoljčki se pri večini ljudi začnejo delati kot reakcija kože na neko snov, ponavadi je to kakšna umetna sestavina....Sem šele potem šel čekirat vse sestavine s čudnimi izrazi...Za moje pojme nekaj ne more biti naravno, če ima "umetne" primesi pa tudi če je v malih količinah...Za moje pojme se pod naravno šteje samo tisto kar je 100% iz naravnih snovi pa tudio če ni "eko"...Ne pa da vidim stvari, ki jih na veliko oglašujejo kot naravno potem pa z drobnim tiskom piše naravni izvlečki, z dodatkom nekih konzervansov in ne vem kaj še vse...Nekateri celo napišejo, da je večji del iz naravnih snovi, določen manjši delež pa iz umetnih...Ponavadi tudi koža drugače reagira na domače zadevce kot pa kakšne umetne...

 

Ker pa so naravne zadevce dražje, se jih splača malo delat doma, določene je pa že zaradi rožic (sestavin),  ki ne rastejo pri nas, bolje kupiti pri preverjenih prodajalcih (izdelki s certifikatom)...Kakor jaz ugotavljam najnujnejša kozmetika (milo, šampon, zobna pasta, kakšna kremca) spet ni tak strošek, da si obični človek ne bi mogel privoščiti., saj se ne kupuje vsak dan al pa teden. Pa telo tudi ne rabi toliko, da bi se ga moralo non stop mazat...

 

By the way....ta boljši dermatologi pravijo, da je za akne najboljša obična voda in naravno milo...čeprav po mojem mnenju tudi kakšen "zvarek" z žajbljom, kamilico al pa kaj podobnega ne bi kaj preveč škodil...

 

Meni glih zaradi tega ta kozmetika Just ne sede kaj preveč...vsaj to kar jaz uporabljam...Raje uporabljam druge "naravne" znamke, me pride ceneje pa še boljši feeling imam...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#52 Borci

Borci
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 6. december 2017, 10:36

Moja že dlje časa govori, da ji je bila všeč Babor kozmetika in sedaj razmišljam o nakupu. Pred časom je bila na enem tretmaju kjer so jo uporabljali in od takrat je ne more prehvalit http://www.rehamed.s...bor-kozmetika/.

 

A ima kdo izkušnjo s to kozmetiko, glede na ceno, ki je- se splača takšen nakup ali obstaja mogoče kakšna druga varianta vrhunske kozmetike. Včasih se mi zdi, da znamko lahko preplačaš- je pa res, da smo si ljudje različni in nekaterim zelo odgovarja, drugim spet ne... Vsak nasvet dobrodošel






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0