Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Droge


  • Prijavi se, če želiš komentirati
419 komentarjev na to temo

#126 Alice in Wonderland

Alice in Wonderland
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 95

Objavljeno: 16. januar 2006, 15:51

:C: :C: . :C: :C: . :C: :C: .

MAD xnckrivx NESS
xribax xribax i'm lost in my own world with 3 3 little brown horses... xribax

xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx


Sleeping with Andy Warhol!

#127 prav

prav
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 25. januar 2006, 19:30

ne se ne strinjam. Labilen je tist k si vsakič naroči nek alko, k skus kadi, k mora zmeri bit omamljen. Tist ki pa se omami zarad svojega lastnega užitka IN NE ZARADI TEGA DA BO PRED DRUGIMI SPROŠČEN-KER DRUGAČE TO NI...ni zasvojenec.Če drži to mejo je vse v redu, če pa je ne...Je pa tud razlika na čem si. LAH SAM POVEM DA OD GANJE FIZIČNO ŠE NI BIL NOBEN ODVISEN, OD VSEGA DRUZGA PA JE NAROD ŽE BIL. A pol so ljudje k cigarete kadijo tud labilne osebnosti, pa uni k skus čokolado jejo tud...pa ne bom več naštevala.-Na splošno je vsak z nečim zasvojen pa se po možnosti tega niti ne zaveda! Ker pač obleke niso droge je vse kul, ker cigareti niso ilegalizirani je vse kul, pa da ne govorim o alkoholu...! Ganja pa je od tega najmanj škodljiva-maj škoduje pljučam-ni še noben umrl, niti ne omami te tako da se ne bi zavedal-si popolnma normalen, samo bolj blago se počutiš. ŠE ENKRAT PA PONAVLJAM, DA NISO VSI GLIH ZASVOJENI AMPAK SI SPALJO KŠN JOINT IZ ČISTGA MIRU!!!!PA NIMAMO NOBENE PREZNINE V SRCU IN NE VEM KJE ŠE!-POL SO TUD INDIJANCI IMELI PRAZNINO V SRCU? NE VEM VELIK SO MEL DELA-FIZIČNGA-PA SO SE VSEEN ZAKAJAL.
JST PRAVM KAR JE NARAVNGA TI NE MORE ŠKODT, SAM MEJE MORJO BIT, KAR JE PA KEMIJSKEGA IZVORA JE PA STRUP-tud tableti!
Vse se da z rastlinam pozdravt-kot naprimer mojo astmo-z marihuano, kar pa je že dokazano oziroma so to že ugotovili!
čaw

:palec: se 100% strinjam nimam kaj vec za dodat x;)x

#128 untitled

untitled
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 080

Objavljeno: 25. januar 2006, 19:40

ja zato pa pr nas kr nekaj folka zblojenega zarad ganđe ;)
se še malo pa se bota lahko spet udeležila "Legalize it"
srečno x;)x

#129 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 25. januar 2006, 19:55

pri nas na faksu ful folka za dnar žica, pa so vsi vidno zadeti...
enkrat sem celo na wcju uporabljene inzulinke našla...c c c c
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#130 BarbEE

BarbEE
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 25. januar 2006, 20:55

Droga je najslabša stvar k se je kdaj nardila na svetu. ljudje jo jemljejo kot manj nevarnega sovražmika saj ne stopi iz za vogala in te ustreli, ampak se prikrade v tvoje življenje, brez da bi sami to hoteli ali celo nameravali.
pogledamo naokoli...skoraj polovica mladih kadi, pije, kadi travo, manj je tistih, ki posegajo po trših drogah.
mislm pa da je za to kriv svet in obremenjenost predvsem mladih, čeprav se nekateri drogirajo le na kakšnih zabavah, žirkah itd.. omogočajo nekakšen odmik od realnega življenja, sprostitev --> nekateri gledajo tko na to zadevo (jaz) drugi pa "ZABLUZIJO" pa si s tem uničijo življenje. vsaka stvar ma svojo mejo.

berem tukaj na forumu, pa so nekateri komentarji kar precej za lase privlečeni se opravičujem ampak ne prikazujejo nobenih izkušen z drogami ampak samo kako človek misli da je. tole sem se probala čim boljše izrazt sam ne vem če mi je ratalo. xrolleyesx

fajn je kdaj kej spit, kej skadit, mal posmučat, pa kšno sladkarijo pojest. x:Ix x:Ix x:Dx

#131 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 26. januar 2006, 03:40

BarbEE :palec: dobrodošla

Mal sem zmeden xnckrivx komentar in ikonca se izključujeta :eek:

Meja je precej nevidna stvar, je ganja lahko koga tud huuuudo namedla in odpelala
Ene droge načnejo spomin, ene telo, ene psiho, ..........
Mal vsega te pa mal povsod zdela x:Dx
Se pa strinjam da je marihuana verjetno najmanj škodljiva, za telo
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#132 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 26. januar 2006, 07:58

Alkohol in cigareti naj ne bi spadali pod kaegorijo droga. Ker drugače bi država in proizvajalci izgubili preveč keša.
Drugače bi se ganja lahko komot legalizirala, ampak bi določeni ljudje zarad tega premal zaslužil.

Its all about the money.

#133 odium.p.

odium.p.
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 214

Objavljeno: 26. januar 2006, 09:35

pri nas na faksu ful folka za dnar žica, pa so vsi vidno zadeti...
enkrat sem celo na wcju uporabljene inzulinke našla...c c c c


Psihosomatski simptom slovenskega sistema in družbe !! :sad:
V TEMI ZEMLJE EDEN ŽAREK SVETI, NE ZAZNA GA VEČ ZAVEST, LE DUHA GLOBOKI SPLETI.
Michael newton

oduim.p.'s Blog

#134 BarbEE

BarbEE
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 26. januar 2006, 14:25

onix hvala za dobrodošlico ane. x;)x x;)x

drugač pa moje mnenje o drogah ... pa kaj jst delam ... to sta dve različne stvari (na žalost) ... mislm sej spodi piše ... smučanje pa sladkarije...to je napisan v prenesenem pomenu x;)x

trava za telo je res najmn škodliva ja tut jst tko mislm .. sam psiha tvoja je pa čist oprana an.. mislm kronično pohanje je tut mal u piii.... k spat ne moreš če ne skadiš đointa čez dan saj enga ... zbran tko al pa tko ne morš bit kaj šele da bi se spravil karkoli narest xrolleyesx

#135 NajStnIca

NajStnIca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 26. januar 2006, 22:05

no boys no cry, no ganja no fly! x:)x (just joke)

#136 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 27. januar 2006, 19:33

BarbEE
sam psiha tvoja je pa čist oprana an.. mislm kronično pohanje je tut mal u piii.... k spat ne moreš če ne skadiš đointa čez dan saj enga ...

xrolleyesx
mogoče pa zato ne spim veliko zadnje čase x;)x bom probal, če mi glih to manjka
al pa kakšno lajno zategnt, mi bo še toplo zraven :inocent:
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#137 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 27. januar 2006, 19:51

jst mam ful slabih izkušenj iz centra za odvisnike-ti ljudje so taaaakšni manipulatorji, da si noben niskt ne more. to te tko okol prsta ovijajo-ko čigumi. sm pa mela tut sošolca v srednji šoli na horsu. obup :xx!:

ne upam si sploh predstavljat kako bi blo s takim človekom živet. pa še 200 % ne ozdravijo, če se že po čudežu odločjo za
zdravljenje. once a junkie, always a junkie.

največja žalost je pa, da si že osnovnošolčki možgančke kurjo z gandžo... :V:
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#138 BarbEE

BarbEE
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 28. januar 2006, 18:42

xrolleyesx
mogoče pa zato ne spim veliko zadnje čase x;)x bom probal, če mi glih to manjka
al pa kakšno lajno zategnt, mi bo še toplo zraven :inocent:


ja če boš pa kšno lajno zategnu pa zih ne boš mogu spat ane :inocent:

#139 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 29. januar 2006, 00:57

Mogoče pa :o|o:
Če ne probam, ne bom vedu :inocent: in bom ostal neveden x:Dx
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#140 Alice in Wonderland

Alice in Wonderland
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 95

Objavljeno: 29. januar 2006, 01:33

VSAK IMA SVOJO ZGODBO

Vsega pač ne morš pozabt xrolleyesx :vragec:
Preteklo poletje je rušilo vse meje moje morale...
x:Ix Zaj* sql, tamal me je fuknu s fleta, mt fasala zivčnga... lubi odšel na zdravljenje... xrolleyesx
......................jst pa še zmeri vsa ozka.....
- ozke zenice -

Mineva drug mesec odkar mi je potegnl, kwa's dogaja z mano.
Moje astralno telo je totalno skurjeno.
Vse pogosteje so vame drezala nižja astralna bitja, ter zganjala cel cirkus.
Ker me je že od mejhnega strah duhcov xduhx ANd ker sm mela pred par leti mal zastrašujočo sceno s tem,
sem se umaknila.

Trenutno me daje osamljenost.
Skenslala sm velik folka, k ga dopa. Umetniki, bodoći režiser, celo profesor na osnovki...
Discipliniranost duha in volja mi prepovedujeta, da bi se s kom družila, vsaj zaenkrat še ne.
Čeprav nekatere pogrešam... :ermm: ...
Privajanje na realn life me zabava. Smiselnost ustvarjanja - risanje- oblikovanje- estetika- se me je zopet dotaknilo.
Počas prebujam svojo otopelost, ter se veselim življenja. x;)x

Ostaja pa še sum x?x , ter lastno nezaupanje.



Sleeping with Andy Warhol!

#141 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 29. januar 2006, 01:51

VSAK IMA SVOJO ZGODBO

Vsega pač ne morš pozabt xrolleyesx :vragec:
Preteklo poletje je rušilo vse meje moje morale...
x:Ix Zaj* sql, tamal me je fuknu s fleta, mt fasala zivčnga... lubi odšel na zdravljenje... xrolleyesx
......................jst pa še zmeri vsa ozka.....
- ozke zenice -

Mineva drug mesec odkar mi je potegnl, kwa's dogaja z mano.
Moje astralno telo je totalno skurjeno.
Vse pogosteje so vame drezala nižja astralna bitja, ter zganjala cel cirkus.
Ker me je že od mejhnega strah duhcov xduhx ANd ker sm mela pred par leti mal zastrašujočo sceno s tem,
sem se umaknila.

Trenutno me daje osamljenost.
Skenslala sm velik folka, k ga dopa. Umetniki, bodoći režiser, celo profesor na osnovki...
Discipliniranost duha in volja mi prepovedujeta, da bi se s kom družila, vsaj zaenkrat še ne.
Čeprav nekatere pogrešam... :ermm: ...
Privajanje na realn life me zabava. Smiselnost ustvarjanja - risanje- oblikovanje- estetika- se me je zopet dotaknilo.
Počas prebujam svojo otopelost, ter se veselim življenja. x;)x

Ostaja pa še sum x?x , ter lastno nezaupanje.


Lepa pripoved, potrudi se, da jih bo še več :palec:

#142 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 29. januar 2006, 07:37

VSAK IMA SVOJO ZGODBO

Vsega pač ne morš pozabt xrolleyesx :vragec:
Preteklo poletje je rušilo vse meje moje morale...
x:Ix Zaj* sql, tamal me je fuknu s fleta, mt fasala zivčnga... lubi odšel na zdravljenje... xrolleyesx
......................jst pa še zmeri vsa ozka.....
- ozke zenice -

Mineva drug mesec odkar mi je potegnl, kwa's dogaja z mano.
Moje astralno telo je totalno skurjeno.
Vse pogosteje so vame drezala nižja astralna bitja, ter zganjala cel cirkus.
Ker me je že od mejhnega strah duhcov xduhx ANd ker sm mela pred par leti mal zastrašujočo sceno s tem,
sem se umaknila.

Trenutno me daje osamljenost.
Skenslala sm velik folka, k ga dopa. Umetniki, bodoći režiser, celo profesor na osnovki...
Discipliniranost duha in volja mi prepovedujeta, da bi se s kom družila, vsaj zaenkrat še ne.
Čeprav nekatere pogrešam... :ermm: ...
Privajanje na realn life me zabava. Smiselnost ustvarjanja - risanje- oblikovanje- estetika- se me je zopet dotaknilo.
Počas prebujam svojo otopelost, ter se veselim življenja. x;)x

Ostaja pa še sum x?x , ter lastno nezaupanje.




Trezno življenje je pravo življenje :palec: :palec: :palec:

Bravo Alice

#143 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 29. januar 2006, 15:53

"Trezno življenje je pravo življenje"

Ja, samo pravo za dosego cesa? Biti varno spravljen v svoje okvirje? Pa se zaradi cesa drugega verjetno. Kaj podobnega.
Norost je vcasih najvecja modrost…

#144 lilita

lilita
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 116

Objavljeno: 29. januar 2006, 20:22

VSAK IMA SVOJO ZGODBO

Vsega pač ne morš pozabt icon1_rolleyes1.gif icon_smile_evil.gif
Preteklo poletje je rušilo vse meje moje morale...
icon_smile_blush.gif Zaj* sql, tamal me je fuknu s fleta, mt fasala zivčnga... lubi odšel na zdravljenje... icon1_rolleyes1.gif
......................jst pa še zmeri vsa ozka..... - ozke zenice -

Mineva drug mesec odkar mi je potegnl, kwa's dogaja z mano.
Moje astralno telo je totalno skurjeno.
Vse pogosteje so vame drezala nižja astralna bitja, ter zganjala cel cirkus.
Ker me je že od mejhnega strah duhcov duhec.jpg ANd ker sm mela pred par leti mal zastrašujočo sceno s tem,
sem se umaknila.

Trenutno me daje osamljenost.
Skenslala sm velik folka, k ga dopa. Umetniki, bodoći režiser, celo profesor na osnovki...
Discipliniranost duha in volja mi prepovedujeta, da bi se s kom družila, vsaj zaenkrat še ne.
Čeprav nekatere pogrešam... ermm.gif ...
Privajanje na realn life me zabava. Smiselnost ustvarjanja - risanje- oblikovanje- estetika- se me je zopet dotaknilo.
Počas prebujam svojo otopelost, ter se veselim življenja. icon_smile_wink.gif

Ostaja pa še sum icon1_question.gif , ter lastno nezaupanje.




--------------------
Pred popolnim izzivom v tebi
svet ne obstaja

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
xscratchx Tvoj podpis pove vse,pač da si radoveden človek,kar je dobro ampak velik izziv,ki mu preži včasih neizbežna nevarnost za življenje,iz katerega ne najdeš več izhoda.
Droge so nevarna stvar,s katero mnogokateri mladi experimentirajo in mislijo,da bodo dosegli tisto neznano,kar naj bi se skrivalo v "drugem svetu"..,na žalost se mnogi ne zavedajo,kaj vse se lahko "prilepi"na njihovo auro...potem nastane v človeku samem prava vojna svetov,zaradi česar mnogi pristanejo na psihijatriji...
Zato je bolje biti trezen!!!
Zaupaj sebi in svojemu življenju,naj boš TI,kot tvoj OTROK sama sebi---ČUVAJ SE IN IMEJ SE RADA!!-
Živi in pusti živeti!!!

#145 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 1. februar 2006, 19:44

Grem rajs kr enga navit......
In to pocnem ze dlje kot pa je marsikdo tukaj star pa niti najmanj nimam obcutka da mi kaj skodi.
Se mal pa bodo gobe.....
Kemija mi pa ne sede in tudi ekstrakti v praskasti obliki niti najmanj
Narava je zakon!!!!!
Norost je vcasih najvecja modrost…

#146 lilita

lilita
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 116

Objavljeno: 1. februar 2006, 22:21

Grem rajs kr enga navit......
In to pocnem ze dlje kot pa je marsikdo tukaj star pa niti najmanj nimam obcutka da mi kaj skodi.
Se mal pa bodo gobe.....
Kemija mi pa ne sede in tudi ekstrakti v praskasti obliki niti najmanj
Narava je zakon!!!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------
ti kar x:Dx x:Dx :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: ,pa brez paranoje..
Živi in pusti živeti!!!

#147 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 1. februar 2006, 23:20

Grem rajs kr enga navit......
In to pocnem ze dlje kot pa je marsikdo tukaj star pa niti najmanj nimam obcutka da mi kaj skodi.
Se mal pa bodo gobe.....
Kemija mi pa ne sede in tudi ekstrakti v praskasti obliki niti najmanj
Narava je zakon!!!!!


pac si se odlocu za tak nacin zivlenja.. ne skodi (vsaj ne, ne vem kaj). sam razen ene osebe ne poznam nikogar, ki bi kadil prav vsak dan (vsaj 2 joli) pa, da bi delov solo (studij) zraven (in to uspesno). no pa se temu se je baje zalomu 1. letnik na faksu (kateri pa se - moramo priznati - zalomi kar veliko folku, vkljucno z mano). x:)x

ce enkrat ze mas uteceno sluzbo..utecen nacin zivljenja.. pac to je tvoj nacin zivljenja - kajenje. pol res ni ne vem kaj skodlivo. je pa STAGNIRANJE in nic drugega - zame dovgcas.

no js tkoaltko studeram pa si ne morem privoscit se zakajat vsak dan. pa tud ce ne bi vec studeral, ne bi kadil vsak dan - skoda zivljenja. tisto obdobje 5 let vsakodnevnega (skoraj brez prestanka, no je blo tud ksno obdobje micken pavze od vsakodnevnega) je blo najbol neproduktivno obdobje mojga zivljenja. no po drugi strani sem dobil tudi nekaksen nov pogled na svet in ("samo") glede tega je bila cudovita izkusnja!! (za katero sem zelo vesel, da sem jo dozivel!) - vendar pa ne bi rad ostal na tem nivoju. js (upam, da) grem naprej! zivljenje je le cudovito popotovanje..

no pa te res ne nameravam "spreobracat" x:o)x

uzivaj v kajenju! js si ga z veseljem prcinim enkat na mesec v ozji druzbi prijateljev - kar je pa vec pa res ne!

#148 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 2. februar 2006, 10:53

------------------------------------------------------------------------------------------------------
ti kar x:Dx x:Dx :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: ,pa brez paranoje..


Saj ce hoces kak nasvet glede paranoje kar vprasaj :):D:)

uzivaj v kajenju! js si ga z veseljem prcinim enkat na mesec v ozji druzbi prijateljev - kar je pa vec pa res ne!


Vsak ima svoj ritem a ne :), eni tud seksajo enkrat na mesec, jim je to vec kot zadosti
...drugi so pa bolj potentni :D
Norost je vcasih najvecja modrost…

#149 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 2. februar 2006, 12:26

Vsak ima svoj ritem a ne :), eni tud seksajo enkrat na mesec, jim je to vec kot zadosti
...drugi so pa bolj potentni :D


:palec: ma ja itak mas prav. vsak ma svoj ritem. eni tud pijejo enkat na mesec, jim je vec kot zadosti..drugi so pa bolj.. delajo pa pijejo pa delajo pa pijejo..druzga ne rabjo..

#150 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 2. februar 2006, 12:35

:palec: ma ja itak mas prav. vsak ma svoj ritem. eni tud pijejo enkat na mesec, jim je vec kot zadosti..drugi so pa bolj.. delajo pa pijejo pa delajo pa pijejo..druzga ne rabjo..


:D

vse ima svoje meje, jasno. Ne verjamem da je seks dvakrat na dan zdrav,
pa kakrsnkoli ritem ze imas. Meja pri uzivanju psihoaktive je pa res zelo
individualna. Nekateri ne bi smeli niti poizkusiti nic od tega, slaba karma pac:)
Norost je vcasih najvecja modrost…




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0