Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
* * * * * 2 x ocenjeno
4361 komentarjev na to temo

#4351 ID-ka

ID-ka
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 9. marec 2006, 20:36

Včeraj sem sanjala, da sem s prijateljem sedela na skali, za najinima hrbotma pa sta bila dva človeka (temna, kot senci). Enega sem udarila (ne vem, zakaj) in dal mi je ogrlico z velikimi brušenimi roza kamni (zelo lepa roza barva, podolgovati, z belimi črtami, napeljani so bili na črni vrvici). Potem sta vstala in odšla skozi vrata v nek prostor, midva pa za njima. V tem prostoru je bilo ogromno "ljudi" (niso bili ljudje, ampak nekaj podobnega, bolj temne sence) in so se pripravljali na nekakšno tekmovanje proti enemu človeku, ki je samo enkrat doslej zmagal (pa še to kar precej let nazaj). Ful so se režali, da proti njim nima šans. Celo eno vitrino so imeli, v kateri so bili kipci teh ljudi-senc in en kipec prestrašenega človeka (tisti, ki je enkrat zmagal). V rokah je držal kij za bejzbol in bil čisto sključen.
Hoteli so, da tekmujeva z njimi proti temu človeku. Nič nisva rekla, samo hodila sva po prostoru in na koncu srečala tega človeka. Igral je na nek instrument in midva sva sklenila, da tekmujeva z njim. Ful je lepo igral... plesala sva... in pol me je zbudila budilka. Me prav zanima, kaj bi se zgodilo pol. Sam zbudila sem se z dobrim občutkom. x:)x

Ful zanimive sanje...

Zadnje časa zelo veliko sanjam. Sicer na koncu ne vem kaj, spomnim se samo drobcev...
History must repeat itself because we pay such little attention to it the first time.
Blackie Sherrod

#4352 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 9. marec 2006, 21:41

Amis, mene pa zanima, kaj pomeni, če sanjaš kake znane osebnosti, zvezde in podobno...

Jaz sem pred kratkim sanjala Madono, da je bila kao moja prijateljica in je prišla k meni v moj kraj na obisk, pa da je z mano govorila kar slovensko... Pa sploh nisem neka oboževalka Madone. Zakaj sem jo sploh sanjala?
Sanjala sem, da sem šla z njo na eno pijačo (kot grem navadno s kakšno mojo prijateljico) in da je bila čisto normalno oblečena in nič našminkana, tako da drugi ljudje niti niso takoj opazili, da je Madona. Ko pa jo je natakar v lokalu prepoznal, so vsi gostje začeli gledati v naju. Ona pa je potem vsem v lokalu častila pizzo...
Ma ke čudne sanje! Ko sem se zbudila, sem se začela prav režati temu, kar sem sanjala... :D

#4353 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 10. marec 2006, 09:39

amis ne boš uganla kaj sem sanjala x:Dx :vio:
spet o delfinih xsrcx tak sem plavala z njimi :2src: :vio: čis sem se pomirila x:)x

drugi del pa je bil o službi.....prvo je moja sodelavka v sanjah pokazala svoj pravi obraz :xx!: ampak ob nepravem času, ker so jo drugi tudi spoznali kaka je v resnici..potem pa sem se znašla na drugem delovnem mestu x:)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4354 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2006, 09:48

Tamara, jaz sem enkrat sanjala da je bil Bill Clinton pr men na kosilu, enkrat pa da je bil Rok Petrovic pr men v sobi (no slednjega sem pol dejansko spoznala in je najin pogovor potekal skoraj cist isto kot v sanjah xDDx).
Sanjala sem tud Stepanijo pa vse zive znane. xDDx

**

Amis, tolle je pa blazno odstekano; se spomnis ko sem sanjala oranzne oci?
no danes pa sem sanjala, da se gledam v spegu in mam svetlozelene oci!!!!!!!!!!!
Brez zajebancije!! :eek:
a ni odstek??
(in tud zelenkaste mam dejansko mal - sam ne tko - v sanjah so bile svetlozelene, kot recimo... hm, Socha)
Iste sanje no!!! :eek:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4355 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 10. marec 2006, 11:19

kaj že sem sanjala? uh, se poskušam spomniti, pa ne gre.
aja, hodila sem po mestu in gledala izložbe s čevlji. večina so bili normalni čevlji, dva para sta bila mogoče malo čudna. zanimivo.
druge sanje: en par, punca je šla spat, potem pa je tip oprezal in poslušal, ali punca spi, ali diha, da mu ne bi kam ušla. neprijetno.
še pred tem pa vem, da sem imela ene blazno čudne sanje. kar sredi mesta je bila železnica vsepovprek. zmeda.

#4356 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 10. marec 2006, 12:32

hojla....sanjala sem, kako sem nekje v našem kraju v eni zapuščeni , stari hiši si urejala stanovanje..v drugem nadstropju, ki je zgledalo kot postrešje...kjer ni bilo ne strehe, ne zidov...samo stara, lesena, preparela tla.......fora je bila, da sem mogla sama celo nadstropje v podstrešju porušiti do temeljev......lesena tla, vse je bil preparelo in staro in sem jih morala sama podreti in to kar en meter v globino.....še vprašala sem tm nekoga, moškega, kaj res, morm vse to porušit, je reku ja...........in pol sem začela sama z uničevanjem tega lesenega podna, vse je bilo strohnjeno, polno pajčevin...staro ...in potem, je bilo vse pripravljeno,da se lahko na novo zgradijo tla in tudi stene, zidovi...ker prej jih ni bilo...v stari hiši........skratka na novo celo stanovanje v zgornjem nadstropju, vključno z novo streho.vse....... xsrcx zgleda Amis, da sem so vse pripravila, za novo življensko obdobje, ha?.....preteklst, temelje, hiše, pa pustila za sabo in na njih zgradila novo življenje, prihodnost......samo ne vem,kaj ma moški pr tem.......
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal

#4357 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 10. marec 2006, 16:34

Tamara, jaz sem enkrat sanjala da je bil Bill Clinton pr men na kosilu, enkrat pa da je bil Rok Petrovic pr men v sobi (no slednjega sem pol dejansko spoznala in je najin pogovor potekal skoraj cist isto kot v sanjah xDDx).
Sanjala sem tud Stepanijo pa vse zive znane. xDDx

**

Amis, tolle je pa blazno odstekano; se spomnis ko sem sanjala oranzne oci?
no danes pa sem sanjala, da se gledam v spegu in mam svetlozelene oci!!!!!!!!!!!
Brez zajebancije!! :eek:
a ni odstek??
(in tud zelenkaste mam dejansko mal - sam ne tko - v sanjah so bile svetlozelene, kot recimo... hm, Socha)
Iste sanje no!!! :eek:

mogoč je pa to sam posledica moje pohvale za tvojo ikonco
xrolleyesx x;)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4358 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2006, 16:37

xideax

saj res, vcer sem z ikoncam prckala pa povecevala pa oci sem mela vmes ze na ikoni!!!

xokx cist pozabla...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4359 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 10. marec 2006, 16:41

da dopolnim tisto zgoraj, kjer sem pisala, da je bila železnica čez celo mesto. imela sem čuden filing glede teh sanj, potem pa sem se spomnila, zakaj tako neugoden občutek - sanjala sem namreč, da so švigale strele vsepovsod. :eek: bilo me je strah.

#4360 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2006, 16:41

joj blazota!!!!
zdajle sele vidim, da mamo 180 strani x:o)x sanj! :eek:

kaj nardimo?
dvojko?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4361 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 11. marec 2006, 09:17

joj blazota!!!!
zdajle sele vidim, da mamo 180 strani x:o)x sanj! :eek:

kaj nardimo?
dvojko?

Moje sanje, del II. :palec:
Possible—but highly unlikely.

#4362 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2006, 09:39

oukidouki. :palec:

MOJE SANJE 2
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0