Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Paranormalni pojavi - duhovi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
34 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. november 2003, 23:10

Hja, ej je kdo tukaj izvedenec za tole, mam en globok primer, osebne tragedije, z močnim temnim podtonom, in jaz sem preveč vpleten da bi lahko sam rešil, se bojim, da bi moja pričakovanja spremenila potek raziskave, povem zaenkrat samo da mi gredo dlake pokonci (nebi verjeli koliko jih mam, šele sedaj vem) če bo kdo zainteresiran mi pomagat, razrešit družinsko skrivnost, prosim naj napiše sem al pa naj mi pošlje osebno spročilce, če pa ste za lahko to javno razrešimo. Če bo treba pa gremo pol po denar.... (če zberemo dovolj dokazov) sej nevem kolk se dobi za življenjsko zavarovalnino... ampak kar nekaj. Dan zločina je 8. ne vem keri mesec ampak se mi zdi da november, leta 94. zelo močna astrološka numerološka, in še eno slikovno znamenje kaže na hud kažin v zvezi s smrtjo mojega strica. Rest in Peace.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 4. november 2003, 10:25

x:)x
Če hočeš ti lahk mal z nihalom zakrožim.
Sam pol rabm kaka konkretna vprašanja - popolnoma nedvoumna in ki se jih odgovori z da ali ne.

#3 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 4. november 2003, 12:01

El Nino, tole zgleda pa zelo skrivnostno. Sem pričakovala bolj splošno temo, pa sem kar malo presenečena.

Nimam nobenih izkušenj na temu področju, tako da ti pomagati pravzaprav ne morem, edino če potrebuješ kak bolj laični nasvet. Seveda pa nimam nič proti, če boš kaj več napisal o zadevi. Sem sicer skeptik po naravi, pa vendar me zadeva interesira.
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#4 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. november 2003, 12:14

:eek:
Postaja napeto!
Mushi

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. november 2003, 12:42

El Nino, tole zgleda pa zelo skrivnostno.


Postaja napeto!


Se vama zdi? x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 4. november 2003, 14:58

Če hočeš ti lahk mal z nihalom zakrožim.
Sam pol rabm kaka konkretna vprašanja - popolnoma nedvoumna in ki se jih odgovori z da ali ne.


(pa poglej marša še ti mal v karte... hehe, pa naj še kdo pogleda v zorec kave... čaja.... da vidmo zanimivost...)

Vprašanja Da ali Ne:

Ali v moji začasni residenci straši?
Ali je moj stric storil samomor ali je bila nesreča?
Ali se nekaj dogaja sedaj s mojim tretjim očesom?
Ali je na sliki ki sem jo videl pred kratkim res duh?

to bo dovolj za začetek... takoj ko dobim nazaj skener (se mi je pokvaru par dni preden je potekla garancija, hehe x:Dx dobim novga zastojn, slaba stran pa je da trenutno ga nimam..) vam dam tako sliko da vas bo dol vrglo, meni tista slika tako naježi dlake in to da je cel hudič, res huda stvar....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#7 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 4. november 2003, 15:01

Zbrisal sem kar sem napisal dva posta, včeraj, ko me je povsem strgalo, morda bi bilo boljše da bi pustil, ampak sem zbrisal ker je bilo povzeto iz pisma moji dragi... (preveč ljubezni premalo kako bi se reklo o duhovih, velik o telepatiji) ampak prvo noč ko sem spal v moji novi residenci je nekaj škripalo na podstrešju, in to niso bile mačke in to ni bil veter, rekel sem si da so mačke ampak mačke niso bile ker sem jih pol kasneje dostkrat slišal čist drgač... p.s. moj preminuli stric je edini škorpijon v naši familji (tak pravi) ful nenavadna zadeva.... ajd morem it mam Računalniški Praktikum x^x
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#8 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. november 2003, 15:03

:vragec:


TELEPATIJA?

stanje teleta ki "pati"?


666 zajebantkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#9 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 4. november 2003, 15:52

aja sej verjetno poznaš najbol preprost preskus če je nekje prisotna duša?

svečo pržgeš - če gori z mirnim plamenom ga ni, če brli pa ... :eek:
tud živali jih zelo dobro zaznavajo

duša pa lahko ostane na mestu, kjer je živela iz več razlogov
glej Tibetanska knjiga mrtvih

#10 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 4. november 2003, 18:12

El Nino, če gre za hudiča, potem je aakhut pravi naslov!
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#11 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 4. november 2003, 18:15

...mah nimaš se kej bat, sej je tvoja žlahta..probi navezat nek kontakt...zvabi ga bližje, pa naj ti pove kaj skrivnostnega, poučnega....jest bi tk...

#12 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 4. november 2003, 19:36

ElNino, sem prebrala tvojo prvo verzijo in mogoče se ti resnično tretje oko odpira... sam tolk, kar se pa tiče strica, hm, mogoče si pa eden izbranih ki je resnično videl duhca, a veš kaj bi nekateri dal da bi ga videli, tko da...vse je tako kot mora bit...baje x;)x

#13 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 4. november 2003, 20:48

El Nino, tole zgleda pa zelo skrivnostno.


Postaja napeto!


Se vama zdi? x;)x

x;)x

aakhut, tista 'tele, ki pati' je pa x:Dx x:Dx x:o)x

#14 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. november 2003, 21:19

:vragec:


tjah...elnino

che bosh preverjal s svecho, pazi na okna in vrata...morajo bit zaprta.....drgach prepih....ti pa panika x:Dx



666 duhcou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#15 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 4. november 2003, 21:24

šit, ej kaj sem sploh šla brat to temo. nocoj spet ne bom spala :xx!: :xx!: :xx!: :o|o:
mejte se radi....

#16 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 4. november 2003, 23:06

Nord ti ne boš spala??? kaj pa jaz, tretje oko se mi pomoje ne odpira, vsaj ne vem zakaj bi se mi ravno zdaj, jogo sem dokaj opustil, prav tako astrologijo, in tisto da bi ljudje radi videli duha... jaz ga nebi skor za nič na svetu, ker vsa stvar "gives me the creaps" resno, men se prav trže tu, nimam tistega občutka varnosti k sem ga mel prej, pa so glih tko ljudje okol mene in to, sam, fak, hm plamen, brli.... kak to misliš skor ne sveti, al zelo sremenljiv... to pa ja, sam tak je tud pr nas doma, vedno ko sem jaz zraven....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#17 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 4. november 2003, 23:16

...mah nimaš se kej bat, sej je tvoja žlahta..probi navezat nek kontakt...zvabi ga bližje, pa naj ti pove kaj skrivnostnega, poučnega....jest bi tk...

hm to pa res, hehe, morda pa bi me navadil igrat kitaro... dečko je bil odličen, seveda klasični kitarist, mel neke hude koncerte, no ja, ka pa vem, vsekakor je znal tako dobro igrat kitaro, da je lahko glasbeni faks naredu, sam heh, no če me kaj nauči bi bilo kul, ampak a sem poudaril da četudi je moja žlahta je to mrtva žlahta.... sicer pa tipo je bil bolj budistične narave, vegeterjanec... se mi zdi da še bolj strikten kot jaz... (sam neke sladke kruhke, zrnca in take neumnosti, mislim da niti mleka ni pil, jaj, jaz bi umru... hehe šalo na stran on je tudi.... no zdej je občutek za kaj takega zginu ampak prejle ko pa je luna začenjala prihajat v ribe, ej to me je tako mrazilo po hrbtu, morda se občutljivost naših merilnih "aparatov" poveča pr taki luni,... pride kdo k meni lovit duhove, al pa klicat.... kako se to počne, vraga, pomoje je blazno jezen kako ravnam z njegovo kitaro, hm doma v ajdovscini je zaprta v kovcek, z eno strgano struno.... kitara za 5000 mark.... pa še škorpijon, k sreči budist.... hehe, če ne bi me res fental,.. veste kaj pomoje je že kul, vsi ljudje pri naši hiši so meli dobro dušo so umrli, teta moje babice, je bla zelo verna, taka dušca, prav brez ega, sem pozabu, ampak mislim da strelka, ampak res čist svetnica, drobna in to... komaj se je kaj spomnim, moj deda, sicer vedno varal ženo... je bil dokaj nasmejan na stara leta... vsaj vsakič ko je vidu mene, ta tič, pa kaj pa vem, ful je bil zaprt v svojo sobo, harekrišne nabijal, zato ful folka razume stvar kot samomor (jasno skregan s svojim očimom, pač, nevem zakaj točno sta se skregala...) ful čudne stvari primerno gojišče za kakšnega duhca.... ful me freaka out ta zadeva vse skupaj, energija v tej hiši je neverjetna, doma je čist drugo, tu je nekaj strašnega, babica mi je zaupala, da sama nikoli ne hodi na podstrešje,... vraga, jaz pa tu spim... in od moje babice sem podedoval intuicijo... jaz grem spat, hm probat spat, itak se morem zbudit že ob 6.00 hjao, kako je kaj s tistimi odgovori z nihajem... res mi nebi bilo všeč da bi se mi tretje oko odprlo, nekak nisem pripravljen na to, preveč ega je še v meni, in nočem met duhovov na mojem teritoriju, lahk so pr sosedih, in jih grem tko vsake tolk časa pogledat, pr meni, pa takoj bi se preselil, no way... bom jaz tle ves presran... to mi bo vzelo par let življenja....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#18 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 5. november 2003, 06:50

El Nino, vse se mi zdi, da se spreminjaš v coprnika. Le malo se skrivaj pred cerkvenimi oblastmi, da te ne skurijo na grmadi!
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#19 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 5. november 2003, 08:20

Nekateri trdijo, da se na zemljo vrnejo oz. tm ostanejo tiste duše, ki bi rade še nekaj opravile ali pa razrešile kako zmoto, vprašanje,... :inocent:

Mogoče pa so nejasnosti okrog njegove smrti (kot si napisal, naj bi bil to samomor, ali pa nesreča), ki jih želi razjasnit. Ker si ti pač tam, poskuša stik vzpostavit s tabo. Prepusti se, pomagaj mu priti v stik s tabo, poskušaj razvozlati, kaj ti želi povedati. Mogoče bo to dovolj, da najde njegova duša mir in bo potem lahko odšel. Če je to tvoj stric, sem prepričana, da ti ne želi storiti nič žalega. :ermm:

Kaj pa ko je umrl? Ali si imel kake nerazumljive slutnje ali sanje? xideax Pojdi spat, mogoče se ti bo v sanjah kaj več razjasnilo. xzzzx
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#20 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 5. november 2003, 09:00

Dobro naslovljena tema....ki jo je ElNinov ego malo zmedel x:Dx x:Dx ....bom pa dodala svoj lonček(da me boste spet lahko zmerjali s coprnico x:Dx )

Duše umrlih - sama sem videla tasta, kar nekajkrat in tudi začutila njegovo prisotnost. Naredil je samomor.

Prvič je ful zaropotalo v peči. Sem bila s hčerko sama doma - takrat sem igrala snaho - bilo je okrog dveh ponoči, brez vetra, nikjer gorelo, v peči pa ropotalo full. Sem med tistimi, ki ne poznajo strahu in sem šla gledat kaj neki dogaja s pečjo. Seveda nič. (naj omenim, da je za časa življenja bil ful proti postavljanju peči v sobo - in po njegovi smrti so jo pač postavili..da ne bo zeblo).

V drugo smo sedeli moj, tašča in jaz v kuhinji in gledali tv.
Jaz lepo noge v lavorju - neko kopel za noge sem si delala in se lepo vrata odpro ....kljuka lepo počasi dol, odmik - vsi prilepljeni na vrata, kdo bo prišel skozi - glede na to, da so vhodna bila zakljenjena, ni bilo nobene mačke, ali psa..niti prepiha nikjer...in potem se vrata zapro nazaj(mimogrede - takšne finte je imel včasih tast..je odprl vrata in potem kao premislil in ni vstopil....)

Ali pa njegovi podrsavajoči koraki....vsake toliko časa...

Je potem enkrat za ziher prestrašil še taščo - pravi, da je čutila blazno težo na prsih in ni ji dalo več dihati..dušila se je in ga zavohala :vragec: , potem ga je preklela....ne bom točno o tem...v glavnem od tistih dob bil mir.

Še je nekaj takšnih primerov, pa se mi ne da več x:Dx

Nekako sem mnjenja, da mi duh ne bo hotel nič žalega..v bistvu me nikdar ni bilo strah, prej radovednost.
In začutiš potem, da se s smrtjo ne konča..ta krog

ElNino - nič bat...najprej pa res preveri, če je res prisoten sploh duh ali je na delu domišljija x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#21 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 5. november 2003, 10:34

Kaj pa ko je umrl? Ali si imel kake nerazumljive...


ja nerazumljiva smrt... ampak nobenih sanj se ne spomnim od takrat, sem bil še mali mulo... najbrž je vse skupaj plod moje overstreached imagination,,,... kot pravi tam natly, tole z ljubeznijo me meče, pa podstrešje v hiši kjer vse škripa, tema, novo okolje.... dejstvo da moja babica še vedno na nek način ni prebolela sinove smrti... pomoje mešanica vsega skupaj, ne vidim zakaj bi duh bil tam, poskus s svečko (hvala aakhut) me je pomiril... ni duhca, sori če je moj ego prišel vmes... upal sem da ne bo prišlo do tega... ampak ful dobr je to....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#22 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 5. november 2003, 10:58

sveča brli ko plamen utripa in slišiš poseben zvok brbrbrbrb x:Dx
seveda ne sme bit prepiha kr polne vela

če je stric nardil samomor to ni hec
ti se sicer nimaš česa bat, ker ti ziher nič hudga noče - še vesel si lahko če je njegova duša res ostala v stanovanju - ker al lahko dobiš še boljši dokaz o obstoju posmrtnega življenja?

aja - prisotnost duše dostikrat povzroča motnje na tehnićnih napravah (npr slika na TV začne letet, mobilniki nimajo signala ... )

ko boš mel občutek da je prisoten se kar pogovori z njim in mu povej, da veš da je tam
ker po smrti marsiktero dušo močno vznemirja, da je izgubila fizično telo in je noben ne vidi in ne sliši

verjetno nima dovolj energije ali vedenja da bi odšel v drugo dimenziju, kamor bi seveda moral iti
lahk da ga zavaja kaka druga duša
lahk da kdo tako hudo žaluje za njim, da ga ne pusti odit

svetuj mu
naj poišče svojo vodnico in naj jo prosi za pomoč

predvsem pa brez panike
ker tudi ti nenazadnje nisi nič drugega kot duša ki jo zaenkrat še obdaja kos mesa
in če se bojiš neke druge duše bi blo kot da se bojiš tud tistega kar je pravzaprav najboljše na tebi

#23 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 5. november 2003, 11:20

x;)x aja a je kdo kaj premišljeval o tem kak ni nobeno naključje da na grobove nosim sveče

sveče namreč oddajajo energijske vibracije, ki duši dajejo potrebno energijo za prehod v drugo dimenzijo

#24 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. november 2003, 13:02

:vragec:


zakaj sveche na grobovih?
ker je olje za oljenke predrago...parafin pa je mnogo cenejshi x:Dx


SVECHA JE SIMBOL LUCHI...VECHNEGA ZHIVLJENJA



666 vechnih zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#25 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 5. november 2003, 14:05

ne hudiček
se motiš

zakaj pa ne bi pol na grob al pa nagrobnik risali luči
al pa kipca luči
al pa npr. postvl solarno zunanjo svetilo na grob x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0