Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prepoved parkiranja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
9 komentarjev na to temo

#1 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. november 2003, 08:16

hoj...
Ko je Mushi tak živec in mora stvari urejat, ker jih ne noben drug... ker nobenega drugega ne briga.. sem se tud tole spravila reševat sama.. samo če mi bo ratal kej rešit...
V glavnem..
Tle ko stanujeva je pri zavijanju na glavno cesto nasproti znana picerija.. jst da pridem v službo moram vedno cesto prečkat, ker zavijam proti CE (zavijam na levo in čez gl. cesto), na moji desni strani pa na avtobusni postaji vedno parkirajo kombiji, šleparji.. ki se grejo zjutri namakat na kofe v oštarijo... in jst nč ne vidim na tist pas na katerega zavijam, sta se mi pa tud že pripeljala dva vštric.. ko je eden prehiteval drugega... Kolkrat sem klicala policijo in jim težila naj kontrolirajo tam promet.. konec koncev.. nima potem avtobus tam nikamor ustavit, folk nikjer avtobus čakat in avtomobili ven težko pridejo iz stranske na glavno cesto... In pol policaji pravijo.. ja velik problem, samo mi tam skoz bit ne mormo... bo pa enkrat se tam neki nrdil...
Pisala sem priporočeno Občini, lastniku picerije in policijski postaji... kaj je kdo dolžan nrdit... v kolkem času... in na koga se obrnat.. če nč ne bojo zrihtal..
Jst ne tratim svojga časa brezveze in priporočeno dajam na pošto.. a jih naj dam v časopis, na radijo al kaj... pa kdo mora koga poterat.. da bo ukrepal... lastnik ma dost parkirišča.. le da morajo potem ti vozniki ki grejo proti LJ, zaviti dol s poti, tako pa parkira ob glavni cesti, sam da svojo rit v vozilo in šiba naprej....
Lepo prosim komentirajte... pa velik uporabnih al pa tud ne.. nasvetov.. bom vse probala.... x;)x
Mushi

#2 Docko

Docko
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 4. november 2003, 16:58

Poizkusi doseči dogovor z lastnikom, da bi tam, kjer tako z velikim veseljem parkirajo, postavili kovinske količke.
Tak problem smo imeli tudi mi. Kolikokrat se je že zgodilo, da ni prišlo do težkih nesreč. In tako je lastnik s pomočjo drugih reagiral. Pogovoril se je z odgovornimi ljudmi. Ampak so preveč odlašali. Zato je sam postavil količke. Sedaj pa obiskovalci pridno zavijejo na parkirišče. x:)x
Za vsakim dežejem posije sonce

#3 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. november 2003, 17:14

:vragec:


ZHEBLJE PODSTAVT....HEHE



666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#4 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 4. november 2003, 19:35

Hehe Mushi, vedno sem imel občutek, da si pravi mali "živc" ... x:Dx No, moji občutki so se izkazali za resnične. Kot je nekdo rekel, takšni, kot smo na forumu, smo tudi v resnici. x:Dx

Hja, gnjavatorstvo je najbrž vse, kar ti ostane .... :o|o:

#5 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 4. november 2003, 22:56

Ja pri nas za Lj.-Bežigradom ne mormo drugače parkirat kot na pločnike.

:sori:
Ja sam ka mali pao s lipe

#6 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 4. november 2003, 22:58

:vragec:


ZHEBLJE PODSTAVT....HEHE



666 zlobijeu....tralala

:palec: Pol pa še odpri firmo: VULKANIZERSTVO! x;)x
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#7 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 5. november 2003, 09:21

Ej... pa se je le našlo neki odgovorov...
Folk... tam ko parkirajo ti pivci je drgač avtobusna postaja!!!!!! Tko da je tam da ustavi bus... ne morjo pol žel. količkov tam postavit..???
Še kej komentirajte.... xrolleyesx
Mushi

#8 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 6. november 2003, 19:31

Zakaj pa pajkcev nobeden ne pokliče x?x Na avtobusni postaji pa res ne moreš parkirat.
Ja sam ka mali pao s lipe

#9 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 7. november 2003, 09:45

Volk veš kolikokrat sem jih že... samo pol ko pridejo... že onega več ni.. pa včasih kontrole pol mal nrdijo... pa je ok... pol jih pa ni.. pa se spet začne...
xnckrivx
Res ni mi jasno... sej moti vse, ampak nobenega tolk da bi lajal tko kot jst... včeri sem se pa zdrla na ene... kombi spet, pa 4-je tipi lepo na easy čez cesto zjutri prihajajo... se uprem na hupo da me opazijo kmeti, pa desno okno odprem in se derem... da nimajo kaj tle parkirat... pa on voznik.. prosim? prosim? prosim? ko da je gluh al pa butast.. se zaderem še enkrat... da nimajo na avtobusni kej parkirat, pa jst nč ne vidim na cesto... je rekel sej mi ne parkiramo, mi se sam ustavmo.. pa se je zdel sam sebi neznansko duhovit, in ni kapiral da v meni kr vre od togote, pa hvala bogu da sem bla prvezana in v avtu, ker drgač bi ga tak treščla na nos. RES. Pol bi verjetno on mene nazaj... skratka stepla bi se.. pol sem mu rekla da drugič pa policijo kličem. Pa smo šli..
Pa mi je blo boljš.. sej povedala sem kar sem hotla.. ne pa tist, ko ponavad se mučim vn prit, oni pa veseli v oštariji tiste kelnarce bulijo ko tle majo vse take kratke kiklce... pa tud če ma noge kot klavir.. by the way to je picerija AIDA na Vranskem...
Mushi

#10 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. november 2003, 10:05

pa sem mislil da mam jaz probleme s parkiranjem, k sem en listek dobil, najbrž je že huje če ti kdo zaparkira, line of sight...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0