Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Internetna poznanstva


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
497 komentarjev na to temo

#476 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 15. november 2004, 10:50

<{POST_SNAPBACK}>Strinjam se s tem, da ti lahko nekdo prek neta pusti globok vtis, oz. ga naredi nate, ali ti nanj!
Leta nazaj, ko sem bil še radioamater in sem na tak način spoznal veliko ljudi, se mi je večkrat zgodilo, da sem si o nekom ustvaril podobo, na podlagi pogovorov, razmišljanja te osebe,.....in ko smo se srečali, sem bil skoraj vedno razočaran, ker se moja podoba v glavi ni ujemala z resničnostjo! In radioamaterstvo, je zelo podobno internetnemu spoznavanju! Od takrat naprej, sem si ubil v glavo, da si ne delam podob ljudi, za katere nevem, kako izgledajo in lahko rečem, da nisem bil več razočaran. Osebo, s katero se pogovarjaš (na tak ali drugačen način) pač ne ocenjuješ po izgledu, ampak samo po duši, karakterju. In če se lahko s tem sprijazniš in to zmoreš, ne bo nobenih razočaranj, ko in če se, srečaš kdaj! x;)x  x:)x



:palec:
i
zavestno ločujem net z realnostjo, ravno zaradi tega ker nočem bit razočarana. ker veliko preveč energije porabim za to da spremem dejansko stanje in odvrzem iluzije.

#477 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 15. november 2004, 12:47

<{POST_SNAPBACK}>Ampak, mar ni vztrajati, verjeti, biti zakonit do sebe sploh ena prvin osmišljanja obstoja in bivanja na tem nedoločnem planetu?




je, seveda...eno izmed sizifovih del.... x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#478 sysyphe

sysyphe
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 257

Objavljeno: 15. november 2004, 19:03

<{POST_SNAPBACK}>je, seveda...eno izmed sizifovih del....  x;)x



Ljubim te.
Let the sunshine in

#479 modrec69

modrec69
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 15. november 2004, 22:11

<{POST_SNAPBACK}>Ljubim te.


.... a to internetno w:Iw :irs:
Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

Objavljena slika

http://ogledalo.blog.volja.net/

#480 sysyphe

sysyphe
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 257

Objavljeno: 16. november 2004, 18:42

Tudi, ...če te že zanima.
Let the sunshine in

#481 modrec69

modrec69
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 16. november 2004, 20:27

x:Dx me ne ... x:Dx
Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

Objavljena slika

http://ogledalo.blog.volja.net/

#482 sysyphe

sysyphe
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 257

Objavljeno: 17. november 2004, 10:49

Torej molči.

Molk je zlato, pravijo.
Let the sunshine in

#483 modrec69

modrec69
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 17. november 2004, 16:16

ahaaaa, zato nimam zlata ... tnx x:px x:Dx
Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

Objavljena slika

http://ogledalo.blog.volja.net/

#484 sysyphe

sysyphe
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 257

Objavljeno: 17. november 2004, 17:56

Maš, maš. Prisluhni žvenketu.
Let the sunshine in

#485 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 19. november 2004, 17:42

<{POST_SNAPBACK}>Tudi, ...če te že zanima.



se dobro da tudi, in ne samo!
sem se ze ustrasila... :switz:


custvo je seveda obojestransko.
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#486 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 20. december 2004, 10:30

Pred kratkim je bilo nekje drugje veliko napisanega...
Bil je en Pokowc z zanimivo ikonco, pa ne vem več natančno, o čem je pisal. Pa kaj. Vedno lahko pogledam. No, potem se je v fotkah razkrilo, da ima žensko podobo. Ha! Meni ni bilo nič hudega... ali je bilo to prej ali potem zaradi tega -
1budala, heh, zanimivo ime! Se bere Enabudala ali Prvabudala? Vsekakor zna v napisanem prebrati celo misel in ne samo nekaj skritih besed. V fotki, ki sem jo tu objavil, zna prebrati celo zgodbo. Mogoče ji prsti tipkajo hitreje, kot teče misel. Mogoče je treba tipkati počasneje, da potem ni potrebno toliko brisanja. Ampak to razvado pač omogoča tak gumbek. Tudi sam sem že brisal, zato da sem brisano nadomestil z bolje napisanim. Kakšne izkušnje in zakaj imajo drugi, pa ni moja stvar.

---
So pa lunatiki "po difoltu" fajn. Tudi taki, ki po forumu lovijo ženske, a se včasih potem malo opečejo s svojo lovko...
Ampak če napišem, tapata je fajn ... ali pa da je un fajn dec, komu sem potem kaj s tem naredil? Kot bi bili zato drugi avtomatično manj. Ker se vedno primerjamo med seboj.

V resnici smo vsi približno enako omejeni, čeprav se nam zdi, da so med nami ogromne razlike. Da smo boljši od drugih. Ali da so eni boljši od nas. Odvisno, kakšno mnenje imamo o sebi. Poglejmo mravljice, pridne, imajo svoj sistem; koliko jih lahko ločimo med seboj, da so ene boljše od drugih? Nihče še ni dokazal, da ni bistveno naprednejših civilizacij od naše... z njihovega gledišča bi si bili verjetno precej precej podobno omejeni... še vedno smo omejeni s svojim telesom.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#487 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 20. december 2004, 11:58

Sanjalica, vse je odvisno od tega, kaj od internetnih poznanstev pričakuješ. Če iščeš ljubezensko zvezo, potem si res lahko razočarana, saj se gotovo vsak dela lepšega in popolnejšega, kot pa v resnici je. Jaz npr. pa iščem le klepet in nisem bil še nikoli razočaran, ko sem "sodopisovalca" srečal v živo. Razgovor v živo je vedno stekel enako sproščeno, kot pisanje po netu.
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#488 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 20. december 2004, 16:56

res je, Bigm!

moje izkusnje so popolnoma enake :palec: x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#489 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. december 2004, 17:25

Hja, objektivno mnenje...
vsak ima svoje, glede na njegovo lastno objektivnost, izkusnje in pricakovanja.

Ali je oseba sposobna, zmozna objektivnosti..., pa je meni tesko vprasanje!
...se zase ne vem oz. ne morem trditi povsem; o drugih sodim lahko le na podlagi svoje objektivnosti; kar pa je omejeno! Vedeti zase na podlagi objektivnosti drugih, pa je se bolj omejeno! ane? :vio:

----------------------

<{POST_SNAPBACK}>Eni precej časa preživimo za PC.
Iz takšnih in drugačnih razlogov.
In med nami se stkejo vezi. Takšne in drugačne  x;)x .
OS (baje) na veliko krožijo...
Zanima me; koliko smo si sposobni ustvariti objektivno mnenje o ljudeh, ki jih nekoč srečamo (če pride do srečanja).
Verjamem, da ima vsak o vsakem določeno mnenje (vsaj tisti, ki so precej na netu); ali ob srečanju ugotovite, da je to tisto kar ste pričakovali, ali ste razočarani, zadovoljni, presenečeni; je po srečanju lažje oz. težje komunicirati....
(Tina, Marsika, če je podobna tema...oprostita  x;)x  x:)x )



#490 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. december 2004, 18:25

:palec: Se stirnjam Bigm, Tinka! Na mene je vsakdo deloval v bistvu tako kot deluje prek postov, se nikol nisem bila razocarana, vsi so bolj ali manj enaki, kot sem si jih predstavljala...
Nic ne pricakujem, vsi smo samo ljudje, stekam pa, da si folk utegne drugac zamisljat...
Vsakdo ima v glavi neko podobo, nejasno sicer, kar mu ustreza, in potem nekak nehote tako zacne razmisljat o tej osebi....
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#491 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 20. december 2004, 21:53

Hejo!

Meni je zanimiv pa en drug aspekt.

Kar ene par lunatkov se je že oglasilo takole čisto orenk pri meni, nakar pade fora "al se bova tikala al vikala". Pravi hec.

To je menda zato, ke sem že napol siv pa bolj resen zgledam. Valjda.

x:Dx

#492 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. december 2004, 19:47

Eh kaj, ti tud tko, tu, 'resen zgledas'. ;) :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#493 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. december 2004, 19:47

pa ne da bi bil to kak saturncek nekje tamle na vzhodni sceni... :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#494 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 21. december 2004, 19:53

Hja jaz kadar sem resna, pa baje grdo gledam :sori:
glede poznanstev iz foruma, nihče me še v živo ni razočaral, pogovor je vedno prijetno stekel...nazadnje sem spoznala Mbmetuljčico in njenega moža, enkraten par in komuniciranje med njima je ravno takšno, kot sem si ga predstvaljala, da mora biti...

#495 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. december 2004, 19:55

Jaz sem Aliano blazno fajn dozivela (saj res, kje pa je kaj?).... pa itak... v bistvu me preseneca, da lahko koga kaj ali kdo rpeseneca. :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#496 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 23. december 2004, 18:49

[...nazadnje sem spoznala Mbmetuljčico in njenega moža, enkraten par in komuniciranje med njima je ravno takšno, kot sem si ga predstvaljala, da mora biti...




:flower:

Hvala Selene, ves sva se ze doma z mozem dogovorila, da gre on naprej k mojem stricu, ki zivi v Litiji. Ko pa smo se usedli, in smo zaceli klepetat, pa se mu kar naenkrat ni dalo vec nikamor... x:Dx . Ocitno si nanj naredila dober vtis... x;)x . Sicer pa verjetno tako na vse naredis dober vtis, tako mlada in lustna x:)x
Lep vecer ti zelim, pozdravi hcerkico x:Xx

Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#497 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 23. december 2004, 20:02

hvala bom xsrcx

#498 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 28. december 2004, 21:48

:2src: glede internetnih poznanstev je pač tako, da smo v moderni dobi računalnikov, vse premalo časa za druženje, in nekaterim res ne preostane nic drugega, da v vsesplosnem brzenju, nimajo stalnih partnerjev in je to idealna prilika poznanstev, xDDx so primeri , kot jaz poznam , da so se nekateri spoznali iz daljnih dežel, komunicirali in nakoncu koncev spoznali, da so usojeni ..... xDDx so pa tudi zalostni primeri, v tujuni, kot so posilstva, razne zlorabe itd....ker res ne vemo, kdo vse sedi na oni strani pc-ja....nekaterim je zgolj za pretvarjanje, laži, vcasih pa naletimo tudi na prekrasne ljudi, in si ustvarimo prekrasna prijateljstva, ki lahko trajajo in smo lahko hvalezni danasnji tehniki, ki nam to omogoča.... xDDx treba pa je vseeno biti previden in cloveka na drugi strani kar se da prepoznavati.... x;)x x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0