Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Hudicheva stopinja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
73 komentarjev na to temo

#1 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 18. december 2003, 16:53

Nazadnje smo imeli eklipso na 16 tau. To je blizo opozicije na hudichevo zvezdo Alpha Serpentis.

SERPENS CAPVT je lahko tudi Vash ascendent. Gre se za nevarno pozicijo. Ni za shloganje, razbili

bi geomantijsko napravo che bi Glava Kache bila na ascendentu (torej iztok).

Seveda Mars ali Pluton okoli 19 sco ali tau so zelo ... nevarni ... !

Primer? Jansha 19 sco Luna (kar napamet), 12ta hisha, che se spomnem.

Luna = slovenci, 19 sco = hudich.

#2 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 18. december 2003, 20:20

Luna = slovenci, 19 sco = hudich.

x?x :eek: :sori: ananta (intruder, claudio)... kaj to pomeni xrolleyesx

#3 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 19. december 2003, 00:47

da smo vsi podvrženi nekemu tihemu mučenju, maščevanju in podobi apikomplexa.
ja serpens, kacha.

#4 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. december 2003, 07:13

x:Ix A je to luna v 12 hiši, notranje trpljenje, saj v bistvu veliko slovenčkov notranje trpi?

#5 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 19. december 2003, 08:55

jansha je bil v zaporu, 12ta hisha,... pa je tudi nevaren za dezhelo,... kaj pa vi sklepate? lahko je demoniziran? a je sploh she aktuelen?

#6 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 19. december 2003, 14:10

hm.. 12hisa.. kaj pomen ce mas Uran notr? se hujs? :eek: :eek: :eek: :eek:

#7 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. december 2003, 14:38

xrolleyesx Nekoč je nekdo napisal "daleč od ponorelega sveta"...???

#8 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 19. december 2003, 16:26

Najboljš je, da vse Liderje damo testirat in tko naredimo res pravo selekcijo, ustreznost vladanja. tk bo manj kaj prkrajšanga v sistemu... .

#9 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 20. december 2003, 10:48

Jansha je bil kar priden fant, nekaj bolj aktiven. Nobeden ne bi pogruntal kaj bo nastalo od njega! Zdi se mi, skoraj je nemogoche da ga tudi Marsa ni poznala v shtudentske dneve.

Torej cheprav 19 sco (SERPENS CAVDA, Alpha Serpentis) je "samo zvezda" (?), hudich (los voladeros) resnichno obstaja in ti prav zdaj sugerira.

Exorcizm? O5 ali pa pater Stanislav obchasih Pri Pauli.

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. december 2003, 11:02

x;)x .... Intruder - sem samo diskreten clovek.
Janso sem poznala seveda in imam celo z njim povezano osebno in kar sochno, predvsem pa zabavno zgodbo. x;)x
Pa seveda ne samo o njem - iz rokava bi lahko stresla mnogo sochnih in pikantnih zgodbic o vseh mogocih znanih - ce bi samo hotla. x;)x xDDx
(iz prve roke, seveda, in ne rekla kazala).

Sem pa skoz mislila, da je drugje ta hudich - na 17. ali koliko ali pa na 23 (Neptun oz. asc).
Na 21 pa imam 'samo' in ravno (!) tocko Fortune.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 20. december 2003, 11:13

Marsa. Saj se za 21 gre. Na 19 je _bil_ hudich. Zdaj je nekjer na 22?

Fortuna!?! Madon'ca. Potemtakem todi hudich dela za tebe. Svanimir Dupor kater nam je prodal autorsko za Duporjeve knjige (za stojadina) 'ma 19 sco
ascendent. Poznam jih she. Nevarni so in posebno talentirani.

Duporjevo Lilit 'mam na 16 tau (opposing evil). Mnda ti ta Fortuna da posebno norost in najdesh stik z child inside ali true mindwill.

Ne kregash se. Ne jezish.

A sem z Jansho nogomet? Nekaj bolj pikantnega z Heleno Blagne,

pa zdej ne pijem :vragec:

P.S.

Unukalhai Unuk-al-Hay mu se reche, 'meli smo to zvezdo tudi na tem forumu. A je Mitja kar obdrzhal data-bejs?;) :eek:

#12 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. december 2003, 11:44

Na 21 pa imam 'samo' in ravno (!) tocko Fortune.

sam in samo, a nimas tud duha gor ? hehe ti ti ti hudicek, ti, jst sem se ze ustrasil, da mam gor tocko ljubezni pa sem preveriil, in videl da je na 25, vse ostalo pa se lepo izogiba na vsaj 5 stopinj gor mars pet dol satrun... :) oh fak, ja midpointe sem pa pozabil najbrž jih mam cel kup gor, ampak pustmo to :) jst že nisem hudiček... :) dejmo mal aakhuta pretipat če ma kaj tam :) morda kako tako reč da bi ful hotu bit hudiček pa ne more bit :( revež bogi..
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. december 2003, 11:49

Marsa. Saj se za 21 gre. Na 19 je _bil_ hudich. Zdaj je nekjer na 22?

Fortuna!?! Madon'ca. Potemtakem todi hudich dela za tebe. Svanimir Dupor kater nam je prodal autorsko za Duporjeve knjige (za stojadina) 'ma 19 sco
ascendent. Poznam jih she. Nevarni so in posebno talentirani.

Duporjevo Lilit 'mam na 16 tau (opposing evil). Mnda ti ta Fortuna da posebno norost in najdesh stik z child inside ali true mindwill.

Ne kregash se. Ne jezish.

A sem z Jansho nogomet? Nekaj bolj pikantnega z Heleno Blagne,

pa zdej ne pijem :vragec:

P.S.

Unukalhai Unuk-al-Hay mu se reche, 'meli smo to zvezdo tudi na tem forumu. A je Mitja kar obdrzhal data-bejs?;) :eek:

Ves, imam zanimivo - tocka fortune(12.h)-asc-tocka duha(1.h) (od 21/22 do 25/26 sco - po manj kot dve st. razlike med sabo).
Tako da ce je na 22., potem pa ni niti dve st. oddaljena od mojega ASC! :eek: in jo torej lahko stejem kot nekaksno 'pogojno konjunkcijo'...

Tistile djavo, ki si rekel ("na delu")... To je po mojem zato, ker imam konjunkcijo tocke duha, ascendenta in fortune - tako si nekako podzavestno zavestno pripravim teren, da se odvija v mojih smereh... ali je to djavo? :inocent: x;)x

Sin? Ta je rekel Sonji, ki je sla k njemu iskat zapiske (duporjeve), da ce bi bila riba, ji ne bi dal! :eek:
Potem sem rekla - a pol meni ne bi dal? pa je rekla, ne, saj bi videl tvoj chart in tvojega plutona (posebej se je navudseval nad skorpijoni in vodnarji), pa bi ti potem seveda dal. x:Xx x:Dx x;)x

Aja, ps. Mitja? Ne stekam? Morda si kaj posiljal? Najbrz se ni prisel do tega - vem, da sta nekaj komunicirala. Se oglasiva, ko bova manj v guzvi (december!!) ko bos v LJ, se oglasi, da ti dam LK. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 20. december 2003, 20:27

Marsa.


Saj se za 21 gre. Na 19 je _bil_ hudich. Zdaj je nekjer na 22?


Fortuna!?!



Kaj pa če imaš na 23 st.Neptuna?(tretja hiška) :vragec: x:Dx in,seveda,čist bliz IC.....
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#15 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 23. december 2003, 10:14

Sam mene pa res zanima..ta "hudičeva stopinja" upam da 5. stopinj v Skorpijonu v 1. hisi (ASC) ..hvalabogu mam 25 stopinj strelca še notr..glih ne pomen.. tega x:Dx

A bi mi kdo znal povedat kaj pomen Uran 12. hiša v Škorpijonu Opozocija z Kironom v 6. hiši v Biku, tega nikjer ne najdem razloženga :inocent:

#16 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. december 2003, 11:59

Saturnina :2src:

x8Dx Pravijo, da opozicija kirona in urana lahko pomeni tudi učenje astrologije. Izkoristi to. x;)x

#17 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 23. december 2003, 13:12

Aja? :eek: opa... a si ti sure x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

#18 juki1

juki1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 27. marec 2004, 06:51

Dober dan!

Po dolgem času spet na forumu....

Jest man ascendent na 21 stopinji škorpiona.... kaj naj bi to pomenilo? A bi me mogl kej skrbet?

Hvala za vaše komentarje!

Lep dan še naprej!!

#19 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. marec 2004, 21:02

Juki1 Si resna konkurenca našemu lokalnemu hudičku Aakhutu... hehe,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#20 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 30. marec 2004, 18:11

Sedna je nasproti, v konjunkciji z my own Cassini Lilith.

Sedna update: http://puck.dhs.org/sedna

http://puck.dhs.org/...n...dna Update

#21 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 21. januar 2005, 15:59

<{POST_SNAPBACK}>Nazadnje smo imeli eklipso na 16 tau. To je blizo opozicije na hudichevo zvezdo Alpha Serpentis.

  Seveda Mars ali Pluton okoli 19 sco ali tau so zelo ... nevarni ... !

Primer? Jansha 19 sco Luna (kar napamet), 12ta hisha, che se spomnem.


Zvezda UNUKALHAI je glavna zvezda v ozvezdju Serpentis, zdaj na 20 st. Škorpijona. Povezana je z zgodbo kače, ki je skušala ubiti Herkula, ko je bil še majhen. Prinaša nevarnost ugriza od kače, nevarnost skritih zarot, daje okultna znanja, medicinska znanja, nosi dotik življenja. Ob slabih aspektih možno, da se znanje zgrešeno uporabi. Če se tu nahaja Jupiter-denar gre v slabe namene (npr. za goljufije, plačan umor). Primer, če se tu nahaja konjunkcija Lune in Saturna (kamena hiša, zgrajena na območju, kjer je polno kač).
Obenem daje nek poseben odnos do kač. Tudi zdravilce, ki znajo pripraviti iz kačjega strupa zdravilo.

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. januar 2005, 16:02

Wow stanka, pih! x^x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 21. januar 2005, 16:21

Gre se za ozvezdeje Serpens Caput. To ozvezdeje lahko izhaja na iztoku in je Pholus notr pa še kaj ta hip.
http://users.tmok.co...l/16ascendants/
Bilo bi še kaj za povedati. Namreč ko so observirali da ozvezdje izhaja so pazili na natančno zvezdo (Alpha). To pomeni tudi da je teorija novega datuma (verjetno, che pa ni 25000 let stara).
Gre se seveda za resničnega hudiča. O tem lahko v specialnoj diskusiji, kar je zamudno.

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. januar 2005, 16:24

<{POST_SNAPBACK}>...O tem lahko v specialnoj diskusiji, kar je zamudno.

x:Dx x:o)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 21. januar 2005, 16:30

Pholus sedaj tranzitno na 29st.58min. Škorpijona?
Kakšnen vpliv ima?
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0