Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Vedeževalnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 8 x ocenjeno
7694 komentarjev na to temo

#6826 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 28. februar 2010, 16:38

hmmm ...

kako kaže pa glede moje službe? koliko časa bom še ostala v trenutni?

pa faks me zanima. me zanima, če bodo kakšne komplikacije do oktobra. takrat se vpišem v zadnji letnik. delam na tem!

#6827 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 28. februar 2010, 16:50

Pozdravljeni.
Se jaz bi prosila za pogled v karte, imam pa tri vprasanja.
1. zdravje. Kako mi kaze, je vse ok, predvsem glede scitnice?
2. sluzba. Bo ostalo vsaj tako kot je ali bo se naprej slo vedno biolj navzdol?
3. ljubezen. Cez koliko casa je videti kaksno pozitivno spremembo? :)
Lepo prosim za odgovor. Se v naprej zahvaljujem! :)
Lep dan!

čaw, BlueStar,
glede zdravja. Res je videti nekaj težav. kot da sedaj aktivno iščeš načine, kako popraviti škodo, ki si si jo naredila v preteklosti. Očitno zdaj z zdravjem plačuješ neke stare grehe :inocent: bo pa še nekaj borbe, na srečo, jo boš zmagovala, sicer z nekaj žrtvami, vendar bo šlo x:)x počasi boš okrevala xsrcx

služba. Res izgleda, da je v službi ozračje v znamenju nekih skrivnih spletk, dvoumnosti, nedoločnosti in negotovosti...in to že od nekdaj. Karte predlagajo, da temu naredi konec in se postavi zase, vzemi pravico v svoje roke in odločno naredi korak naprej. torej, izboljšanje tvojega počutja na delovnem mestu je odvisno predvsem od tega, kar boš sama naredila s tem...ali v tej službi spraviš stvari v red, ali spremeniš le svoj odnos do te službe, ali pa to službo nekam zabašeš in se odpraviš novim izzivom naproti x;)x

ljubezen. Opa, tule se obeta pestro obdobje. Tudi sedaj izgleda, da ti ni hudega v čustvenem življenju, saj karte pravijo, da si povsem zadovoljna s trenutnim stanjem, da ti nič ne manjka. No, če ti manjka malo posteljne aktivnosti, te lahko potolažim, karte kažejo, da se bo pokazal junak, ki te bo telesno povsem prebudil in razvnel x8Dx hud žrebec! x:)x a vseeno se ne boš mogla znebiti občutka, da tu ni vse v redu in v ozadju vse tako razčiščeno, kot bi si želela. In tvoja intuicija se bo izkazala kot pravilna, saj se bo tvoj žrebec izkazal za nekoliko nezanesljivega in vprašljivega za tvoj okus resne zveze. Hja...tu se boš morala odločiti. Ali tvegati in uživati, dokler ne bo prišlo do hudega razočaranja, ali že takoj potegniti črto, prekiniti stike in se tako umakniti možnosti razočaranja?

ampak blueStar, zanimivo...ko polagam tebi, imam nek tak blažen, prijeten občutek...kot da do mene s tvoje strani prihaja zelo pozitivna energija...mi znaš to kako razložiti? a si res tak srček? :2src:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#6828 BlueStar

BlueStar
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 82

Objavljeno: 1. marec 2010, 11:55

Hey Cashy, HVALA za tvoj odgovor! x:)x Ti si pa res pravi srcek, da tako skrbis za nas, ki hocemo vse vedet v naprej xsrcx
Upam, da si se na morju odpocil in da si se imel lepo! :)

Hmmm, razmisljam zakaj bi lahko imel prijeten obcutek, ko meni polagas karte... edino kar mi pride na misel je to, da bos ti tisti zrebec, ki si mi ga napovedal x;)x x:Dx Hehe, malo sale, za lepsi dan x:)x
Moram ti povedat, da si me s tem zrebcem res nasmejal, si mi kar polepsal dan ali dva ali tri... :2src:

Hvala se enkrat za tvoj vpogled v karte, trud in cas! Lepo se imej in veliko srece na faksu ter povsod kjer jo potrebujes! :love:

#6829 horizont

horizont
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 1. marec 2010, 15:15

horizont, izgleda, da imaš za sabo neko nesrečno ljubezensko izkušnjo. Karte namreč pravijo, da si sedaj v procesu raziskovanja samega sebe, in ugotavljanja, kaj je tisto, kar te je pripeljalo v tokratni položaj, ko se ti je vse podrlo. Vstopaš v fazo celjenja ran, okrevanja in nabiranja novih čustvenih moči, ki jih boš usmeril v iskanje prave ljubezni. A ne bo šlo tako lahko. Karte pravijo, da je bistvenega pomena, da popolnoma pretreseš svoje temelje, svoja prepričanja in stališča glede sebe in glede ljubezni. Izgraditi boš moral povsem nov svet in nove poglede nase in na ljubezen nasploh. Nič več ne bo tako, kot je bilo x;)x. Karte sugerirajo, da se boš moral vrniti k svojim koreninam, spet začutiti svoj pravi jaz in ga postaviti v ospredje, svojo iskrenost, spet postati center svojega sveta. Ne dopustiti ženskam, da postanejo center tvojega lastnega sveta. Šele nato se bo začelo tvoje potovanje k iskanju prave ljubezni...in ne skrbi, prava ljubezen bo z novimi temelji in prepričanji prišla tebi naproti x;)x


Hej, hvala za odgovor. :)
V mojem suhoparnem vprašanju nisem navedla, da sem ženska, majsko dekle pri 31. :) Morda to kaj spremeni napoved?
:) hvala :)
Prijeten dan tu želim,
Horizont

#6830 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 1. marec 2010, 21:33

Hej, hvala za odgovor. :)
V mojem suhoparnem vprašanju nisem navedla, da sem ženska, majsko dekle pri 31. :) Morda to kaj spremeni napoved?
:) hvala :)
Prijeten dan tu želim,
Horizont

v bistvu sprememba spola ne vpliva na napovedi x:Dx
mi je žal, da ni bolj optimistična...no, v nekem smislu je optimistična, ker te bo življenje pripeljalo na pot, ki bo zate bolj izpolnjujoča in osrečujoča x;)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#6831 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 1. marec 2010, 21:56

hmmm ...

kako kaže pa glede moje službe? koliko časa bom še ostala v trenutni?

pa faks me zanima. me zanima, če bodo kakšne komplikacije do oktobra. takrat se vpišem v zadnji letnik. delam na tem!

o, kdo se je oglasil x:)x
no, glede službe, vidim, da pridno nabiraš tako dinarje, kot tudi izkušnje. V bližnji prihodnosti je videti, da si boš gmotni položaj dobro izboljšala in pridobila bogate izkušnje ter reference.
Res je, da te služba kmalu ne bo več nudila tistega, kar želiš, dolgočasila te bo in psihično ubijala. Na srečo boš kmalu dobila novo priložnost, ki ti bo pisana na kožo, saj ti bo ponujala povsem nov izziv, nič podobno ničemur prej...povsem nov začetek kariere x:)x

glede faksa, res si pridna in videti je, da si se našla v tem...te pa moram opozoriti, da se znajo zgoditi te komplikacije, ki ti lahko otežijo uresničitev tvojih načrtov, vendar ne smeš vreči puške v koruzo x;)x saj si si sama dokazala, da si borka in da te nič ne spravi iz tira x;)x

Hmmm, razmisljam zakaj bi lahko imel prijeten obcutek, ko meni polagas karte... edino kar mi pride na misel je to, da bos ti tisti zrebec, ki si mi ga napovedal x;)x x:Dx Hehe, malo sale, za lepsi dan x:)x
Moram ti povedat, da si me s tem zrebcem res nasmejal, si mi kar polepsal dan ali dva ali tri... :2src:

le, pazi, kaj si želiš ! Zarečenega kruha se največ poje ! In čisto komot se ga lahko prenaješ in si tako zapečatiš usodo :vragec: x:Dx in čisto sama si boš kriva, da si me boš nakopala na vrat x:px x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#6832 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 2. marec 2010, 08:26

o, kdo se je oglasil x:)x
no, glede službe, vidim, da pridno nabiraš tako dinarje, kot tudi izkušnje. V bližnji prihodnosti je videti, da si boš gmotni položaj dobro izboljšala in pridobila bogate izkušnje ter reference.
Res je, da te služba kmalu ne bo več nudila tistega, kar želiš, dolgočasila te bo in psihično ubijala. Na srečo boš kmalu dobila novo priložnost, ki ti bo pisana na kožo, saj ti bo ponujala povsem nov izziv, nič podobno ničemur prej...povsem nov začetek kariere x:)x

glede faksa, res si pridna in videti je, da si se našla v tem...te pa moram opozoriti, da se znajo zgoditi te komplikacije, ki ti lahko otežijo uresničitev tvojih načrtov, vendar ne smeš vreči puške v koruzo x;)x saj si si sama dokazala, da si borka in da te nič ne spravi iz tira x;)x

ja, sem se oglasila. x:)x

hja, ne vem, ali me ta služba ubija bolj psihično ali fizično ... x:Dx ravno zaradi dinarčkov vztrajam. nimam pa več določenih dvomov vase in cincanja ni več toliko ... pa upam, da bo od junija naprej nekaj, kjer bom lahko bolj izrazila tisto, v kar verjamem, za kar si prizadevam.

ravno skozi ovire človek vidi, ali je to to. in definitivno je. neuspeh je pa zato, da zbereš še več volje in se trudiš za tisto, kar je del tebe. treba bo poskrbeti za zdrav ritem in mirne živčke, pa bo.

hvala, Cashy! vidim, da si se res vrgel v branje kart. pa fajn ti gre. kar naprej tako! xwizardx

#6833 ena.

ena.
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 2. marec 2010, 11:25

Ko bo spet kdo v karte gledal naj še meni pogleda, če je kakšna menjava službe na vidiku.
Pa tako malo na splošno, če bo letos tudi kaj lepega.

do sedaj je bolj slabo.....


hvala,
Ena Zaspanka

#6834 ema32

ema32
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 2. marec 2010, 12:19

pozdravljeni mene pa zanima ljubezen in finance

hvala za odgovor

#6835 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 2. marec 2010, 13:03

Pozdravljen Cashy,
več kakor mesec je okrog x:)x pa bi imela za tebe, se ve če lahko?
Dvoje me zanima, prijatejstvo= moško in žensko.
1: moško- pred skoraj letom dni prekinila stike, potem sem naknadno poslala zanimiv link, a na to ni bilo odziva. Pravilno, ali mene še vedno firbec matra, a to prebira, kaj si o temu misli(nasplošno kaj si misli?
2. Žensko prijateljstvo, a sem resnično tak čuden patron? Skratka kaj je na stvari?
Vem, sem zahtevna, pa sej veš kako je pri človeku ženskega spola? x:Dx
Vedno nekaj ga zanima, raziskuje, kljuva, prebira, tuhta.......Še in še je poglavij, no kakor vidiš.
Vem zlat si :mezik: xokx

pa pa od tigtote xsmx
Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#6836 lrcr

lrcr
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 2. marec 2010, 19:32

Ali se mi bo javila oseba, ki je trenutno in začasno skoraj 3000 km daleč. Kaj se dogaja z njo, ali je srečna?
Hvala.

#6837 BlueStar

BlueStar
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 82

Objavljeno: 2. marec 2010, 20:01

le, pazi, kaj si želiš ! Zarečenega kruha se največ poje ! In čisto komot se ga lahko prenaješ in si tako zapečatiš usodo :vragec: x:Dx in čisto sama si boš kriva, da si me boš nakopala na vrat x:px x:Dx

Cashy, hvala za opozorilo, bom pazila kaj si zelim... ali pa tudi ne x;)x x:Dx Se strinjam, da se zarecenega kruha najvec poje... ampak, ves, vcasih cez cas postane zelo dober! x:Dx
Uzivaj cashy! x:)x

#6838 Lanna777

Lanna777
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 3. marec 2010, 20:32

Živjo Cashy.

Prosim, če poveš tudi meni na spošno... Hvalaaaaaaa...Sam mi res ni jasno kako ti rata šlogat brez vsakršnega podatka :wOOt:

Lepo bodi... Bay

Berimo pozitivne misli, imejmo prijatelje,
ki pozitivno razmišljajo, vzamimo si vzgled po ljudeh,
ki pozitivno živijo in kaj kmalu se nam bodo v življenju dogajale lepe reči.


#6839 Lanna777

Lanna777
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 3. marec 2010, 20:41

Živjo.


Prosim, če mi pobledaš v karte na splošno..


Hvala LP

Berimo pozitivne misli, imejmo prijatelje,
ki pozitivno razmišljajo, vzamimo si vzgled po ljudeh,
ki pozitivno živijo in kaj kmalu se nam bodo v življenju dogajale lepe reči.


#6840 Gost_razlika_*

Gost_razlika_*
  • Gost

Objavljeno: 3. marec 2010, 21:31

Mene pa zanima, zakaj Razlike točke 1, 2, pa 5 ne zanimajo. Se mi zdi, da so lih tiste točke še najbolj pomembne za razumevanje prerokbe....... :eek:


Ne gre za to, da me točke 1, 2, 5 ne zanimajo, gre za metafizičen kleč... vrzeli ki osmišljujejo. Ohoho. Skratka, mene še vedno zanima.

#6841 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 4. marec 2010, 00:32

črna puma, upam, da ob Behemothovi odsotnosti ne zameriš, če boš v 2010 plesala tako, kot ti bom jaz zdaj zažvižgal x:px
karte kažejo, da te je nedavno nazaj nekdo z nekim dejanjem zelo prizadel, počutila si se izdano...na ta račun je prišlo do nesoglasij, za katera si spoznala, da je najbolje, da pustiš vse na miru in greš lepo svojo pot. Tako si pustila za seboj nekaj tebi zelo dragocenega, vendar si menila, da moraš začeti novo pot. Izgleda, da je tvoja nova pot usmerjena predvsem na izgradnji same sebe, lahko svoje osebnosti, lahko pa tudi v materialnem smislu, da si se vrgla v razvoj lastne kariere, finančnih temeljev. Vse kaže, da te omenjena preteklost še nekoliko preganja, a na srečo se bo zadeva kmalu zaključila in karte menijo, da v tvojo korist, saj ti bo zadoščeno za nazaj.
Izgleda, da se trenutno res bolj posvečaš razvoju svoje finančne plati, iščeš priložnosti investicije, vendar si hkrati zelo zadržana in potrebuješ pri tem nekoliko več spodbude. Okolica te vidi kot bolj navznoter usmerjeno dekle, ki sorazmerno veliko časa in energije posveča tudi razvoju svoje duhovne plati, osebo, ki ima razvito intuicijo in jo tudi upošteva. Po vseh teh kolobocijah s tvojimi bližnjimi si močno želiš, da končno najdeš svoj prostor pod soncem, kjer boš povsem sprejeta, zadovoljna sama s seboj, in sama svoj center sveta (ugani, kje ga boš našla x:Dx ). Na splošno pa prihodnost zate izgleda zelo svetla, saj boš našla tudi čustveno izpolnitev in dobro energijo, ki te bo navdajala z veseljem do življenja, željo po novih izkušnjah in hvaležnostjo, da svet je takšen, kot je x:)x

srečno! xsrcx


ker si napovedal tako svetlo prihodnost, spregledam tisto kar je bilo zgrešeno x:Dx ... kar se pa centra sveta tiče, pa me res zanima kje ga bom našla ... al gre za eno tistih izjav, v stilu v svojem srcu, v sebi x:Dx

#6842 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 4. marec 2010, 02:16

Ne gre za to, da me točke 1, 2, 5 ne zanimajo, gre za metafizičen kleč... vrzeli ki osmišljujejo. Ohoho. Skratka, mene še vedno zanima.


Aha, hm..... :o|o: ....s tem ko ti namerno prezreš točke 1,2, pa 5., oziroma jih zanalašč ne omeniš, v bistvu Cashy - ju nakazuješ kje bi rada, da v svojih predvidih da povdarek. :inocent:

Oki, tut prou, če je tebi. :fiju:



Cashy, eno uslugico bi te prosu. Dej malčk pokuki v karte za Razlikco, in ji čimbolj kakovostno kaj povej. Le točk 1,2 in 5 se izogibaj kot hudič križa. x;)x


Uslugo vrnem kadarkoli boš rabu. x^x

#6843 Gost_razlika_*

Gost_razlika_*
  • Gost

Objavljeno: 6. marec 2010, 20:05

Uslugo vrnem kadarkoli boš rabu. x^x


ja, Keši, uslugo ti bo vrnil..... :onfire:
Juhu. A nisi nič vesel?

#6844 Lanna777

Lanna777
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 9. marec 2010, 20:50

Živjo.


Prosim, če mi pobledaš v karte na splošno..


Hvala LP



Name pa pozabil/a??? :xx!: :xx!:

Berimo pozitivne misli, imejmo prijatelje,
ki pozitivno razmišljajo, vzamimo si vzgled po ljudeh,
ki pozitivno živijo in kaj kmalu se nam bodo v življenju dogajale lepe reči.


#6845 ena.

ena.
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 10. marec 2010, 17:41

mene so tudi pozabili.
jaz pa kot, da bi e veno veliko črno luknjo padla.
Povsod samo en veliki nič, oz. same slabe stvari.
Slabo v službi, slabo v družini (širši), avantura poniknila....
Bo kdaj kaj lepše stanje na vidiku?

ena zaspanka

#6846 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 10. marec 2010, 17:53

Ej punca ne tako črno gledat, svet ni samo črnobel, je tudi barvan.
Najprej bodi optimistična, pozitivno naravnana.....saj vem, vedno ne znese, ali ko ti in napravi si, da ti največkrat to znese, videla boš, rožice bodo cvetele tudi v največjem snežnem metežu, ravno takem kot je ta trenutek, ko gledam skoz okno brrrrrr......ali je lepo, pa ne mislit, da sije vedno enako intenzivno sonce, ali sije pa, za tebe in za vse duše te zemljice....
Pošiljam ti veliko xsmx xloveyx in pozitive, probaj videla boš, xvrtcx xvrtcx xvrtcx xvrtcx xvrtcx lej vse te so za tebe xyesx x:)x
lp tigrota
Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#6847 ščipalka

ščipalka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 11. marec 2010, 14:40

Pozdravljeni družba. Mi lepo prosim kdo od vas pogleda v karte. Zanima me kako bi bo šel projekt katerega sem si zastavila že prejšnji mesec...Ter kakšno bo moje nadalno finančno stanje. Hvala za vzet čas in trud. Lep pozdrav.

Ščipalka

#6848 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 18. marec 2010, 12:41

Ko bo spet kdo v karte gledal naj še meni pogleda, če je kakšna menjava službe na vidiku.
Pa tako malo na splošno, če bo letos tudi kaj lepega.

do sedaj je bolj slabo.....


hvala,
Ena Zaspanka


po dolgem času mi je spet uspelo najti nekaj časa za polaganje kart...vem, da ste dolgo čakali, bom pa polagoma poskušal pokriti vsa vprašanja...

ena,
izgleda, da se bodo zadeve končno postavile na pravo mesto. Verjetno si že sedaj na pragu nepredvidljivih, a pozitivnih sprememb, ki ti bodo spremenile življenje in ga okrepile z varnostjo in stabilnostjo. Nov občutek varnosti in (končno! x:)x ) pozitivnega optimizma ti bodo dali novih moči, da boš aktivno posegla tudi na svojo poklicno pot in jo spravila v red, verjetno ravno z novo službo, ki ti bo dala večjo finančno varnost in stabilnost. Obzorja se ti bodo po težkem in bolečem obdobju počasi, a vztrajno jasnila x:)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#6849 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 18. marec 2010, 13:02

pozdravljeni mene pa zanima ljubezen in finance

hvala za odgovor

a tebe pa zanimata ljubezen in finance? Mene tudi...tvoja ljubezen in finance x:px x:Dx
no poglejva najprej za ljubezen...škoda, da nisi povedala, ali si že v vezi, bi vedel, ali naj polagam odnose ali splošno polaganje...
iz kart sodeč sem dobil občutek, da rada samozavestno vstopaš v zveze in pričakuješ, da bo moški in to, kar bo on vložil v zvezo, tebi prineslo srečo, radost in izpolnjenost. Ne vem, če je to povsem res, vendar karte kažejo, da si zaradi takih nepremišljenih vstopov v zveze pogosto razočarana, ker nikoli ni to, kar si iskala...iščeš na napačnem koncu zveze, namreč, pri njem, namesto pri sebi. Tako v zvezah često čutiš, da te partner ne razume, da nekaj skriva, vedno je nekaj čudnega in narobe, čeprav si niti ne znaš razložiti povsem jasno, kaj bi to bilo...in tako dostikrat ne veš, kaj storiti, da bi se zadeva popravila...
Predlagam, da si razjasniš, kaj točno hočeš, najprej od sebe, to razviješ, in na to tvojo novo lastno osebnost se bodo "nalepili" fantje, ki bodo zate primerni tudi na dolgi rok x;)x

finance
karte zaenkrat kažejo, da se ti na finančnem področju nič takega trenutno ne dogaja, kar bi ti lahko povzročalo skrbi. Izgleda, da si zaenkrat zadovoljna s tem, kar počneš in kar imaš. Vendar te v bližnji prihodnosti čaka velik korak, če že ne preskok, naprej v življenju. Mogoče kak nov posel, mogoče končna dozorelost, samostojnost, ki jo boš dosegla. Mogoče ti bo pri tem pomagal tvojo bodoči partner x:)x , je pa res, da se bodo na ta račun pojavili zavistni in opravljivi obrazi...ne meni se zanje, pojdi po svoji poti naprej x;)x za dobrimi konji se vedno praši x;)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#6850 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 18. marec 2010, 13:27

Pozdravljen Cashy,
več kakor mesec je okrog x:)x pa bi imela za tebe, se ve če lahko?
Dvoje me zanima, prijatejstvo= moško in žensko.
1: moško- pred skoraj letom dni prekinila stike, potem sem naknadno poslala zanimiv link, a na to ni bilo odziva. Pravilno, ali mene še vedno firbec matra, a to prebira, kaj si o temu misli(nasplošno kaj si misli?
2. Žensko prijateljstvo, a sem resnično tak čuden patron? Skratka kaj je na stvari?
Vem, sem zahtevna, pa sej veš kako je pri človeku ženskega spola? x:Dx
Vedno nekaj ga zanima, raziskuje, kljuva, prebira, tuhta.......Še in še je poglavij, no kakor vidiš.
Vem zlat si :mezik: xokx

pa pa od tigtote xsmx

o, tigrota x:)x še vedno kolebaš, kaj je bolje, moški, ženska? bova malo raziskala, kaj je na stvari:
moški:
iz kart sodeč izgleda, kot da je "vajino" obdobje že prešlo. Sama še iščeš stike, delaš na tem, da bi ponovno prišla v kontakt, vendar on meni, da je čas, da naredi nov korak naprej v življenju in staro pusti za seboj. Tudi zanj je bilo lepo, vendar življenje kliče po novih izzivih.
ženska:
izgleda, da sta obe s prijateljico v podobnem položaju, da ne vesta, kaj bi druga z drugo...ti kolebaš, kaj ona čuti do tebe, ona koleba in se sprašuje, kaj sploh želiš od nje...izgledalo je lepo, dober potencial za nadaljni razvoj prijateljstva, medsebojna naklonjenost, delala si na tem,d a bi se razvilo kaj več, vendar rezultati niso bili, kar si pričakovala in te je razočaralo...naj te potolažim in ti povem,d a psloh še nisi uporabila vseh sredstev, ki so ti na voljo, da dosežeš svoje cilje...gotovo obstaja še kak pristop, ki ga še nisi uporabila...sicer pa menim, da bi si morala malo prilagoditi svoja pričakovanja in si nehati "zidati gradov v oblakih". Potem bo vse skupaj mnogo lažje, saj bo šlo bolj spontano, odkrito in ne "outcome dependent" x;)x

pa srečno! x:)x

Ali se mi bo javila oseba, ki je trenutno in začasno skoraj 3000 km daleč. Kaj se dogaja z njo, ali je srečna?
Hvala.

hmm, po kartah sodeč predpostavljam, da se imata zelo rada. Oseba je šla daleč, uspešno opravlja svojo dejavnost, vendar menim, da je precej nesrečna zaradi vajine oddaljenosti. Postavljena je pred izbiro, ali kariera, ali ljubezen. Na koncu izgleda, da bo izbrala ljubezen x:)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0