Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dobro jutro!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
227 komentarjev na to temo

#1 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. maj 2004, 08:57

Najbolj obožujem jutra, pa sončne vzhode, pravzaprav tisto paleto barv na nebu in v naravi, ki se ponuja malo pred sončnim vzhodom, imam raje kot taprav zajtrk x^x .
Hvaležen sem za vsak nov dan, ki se prebudi, danes, ko je pa nedelja pa namenoma nič ne načrtujem, saj se ponavadi zmeraj kaj lepega in pozitivnega zgodi...lep dan, Borism x:)x :palec:


#2 GOMETULJCICA

GOMETULJCICA
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 388

Objavljeno: 30. maj 2004, 09:07

Jutro oziroma sedaj že dan.
Vreme je pri nas danes res čudovito. Sončno, brez oblačka na nebu. Glede na to, da sem včerajšnji dan preživela delavno, si bom danes malo bolj odpočila in se odpravila na kakšen sprehod v naravo z mojo boljšo polovico.

Objavljena slika
Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo,
temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo!

#3 Rosa

Rosa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 30. maj 2004, 09:28

Dobro jutro (ali že dober dan - za Angleže je do 12h itak še jutro :-) !
Jaz sem danes že v knjigah, no pravzaprav bolj v časopisih. Danes bo moje kraljestvo pisalna miza s pogledom na sončen in vetroven dan. Mogoče mogoče popoldne skok s padalom (tandem) z Vremščice, če se vreme umiri, da poživim kri pred izpiti, ki so pred mano. Žal zaenkrat ne kaže, da bi burja imela namen sesti k počitku, tako da bo ta izkušnja morala še počakati :C: Upam, da mi ne bodo prej vetrnih elektrarn nasadili tam gor, da bom še uspela uživati v preletu nad Vremsko dolino, ki jo imam tako rada.
Vsem želim lepo nedeljo, polno drobnih sončnih trenutkov.
x:)x

#4 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 30. maj 2004, 09:33

Jz sm že prpravla zajtrk pa ga že tud :yumy: . Zdej se morm it pa malo uredit za eno sveto obhajilo. Tamali bojo res mel xokx vreme...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#5 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. maj 2004, 09:36

U, lep obred x^x , vreme bo x^x , naj vam vse se "poklapa"...lepo nedeljo x:)x :palec:

#6 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. maj 2004, 09:40

Dobro jutro (ali že dober dan - za Angleže je do 12h itak še jutro :-)  !
Jaz sem danes že v knjigah, no pravzaprav bolj v časopisih. Danes bo moje kraljestvo pisalna miza s pogledom na sončen in vetroven dan. Mogoče mogoče popoldne skok s padalom (tandem) z Vremščice, če se vreme umiri, da poživim kri pred izpiti, ki so pred mano. Žal zaenkrat ne kaže, da bi burja imela namen sesti k počitku, tako da bo ta izkušnja morala še počakati  :C:  Upam, da mi ne bodo prej vetrnih elektrarn nasadili tam gor, da bom še uspela uživati v preletu nad Vremsko dolino, ki jo imam tako rada. 
Vsem želim lepo nedeljo, polno drobnih sončnih trenutkov.
x:)x

Rosa pozdravljena med nami!

Vidim, da si pravi junak, če skačeš v tandemu, saj sem tudi jaz že enkrat poslusil, pa s kamero :eek: x^x , ampak me je bilo tolk strah prej, preden sem se odrinil, da raje ne povem :sori: xrolleyesx .....glede vetrnjač, sem proti, sem že bil na vaši Vremščici, super razgled imate, pa je res pihalo, ampak količke pa nisem ven pulil x8Dx , ker jaz sem bil tam pred desetletjem in več....lep dan, pa srečno x:)x :palec:


#7 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 30. maj 2004, 09:52

U, lep obred x^x , vreme bo x^x , naj vam vse se "poklapa"...lep nedeljo x:)x  :palec:

Hvala :palec: Tudi tebi in vsem forumcev eno sončno in toplo nedeljo x:)x x:Xx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#8 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. maj 2004, 09:54

x:)x :detelca: xgoldfishx xcrossfingx

#9 Rosa

Rosa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 30. maj 2004, 09:59

Ojla! Ha! Zaenkrat še nisem "junak(-inja)", ker ne skačem še, ampak bom prvič poskusila, kako bi zgledalo. Samo še ugoden veter moram počakat, pa bo akcija.
Tebi velja en :palec: za korajžo, ker si že letel. Glede strahu pa: (vsaj meni) itak vsak padalec, s katerim govorim, ve povedat, da ga je pred vsakim štartom, ko se odlepi od tal, vsaj malce strah - ampak da razgled, ko si gor, odtehta vse.

:palec: :palec:

#10 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. maj 2004, 10:04

Se strinjam Rosa, ko se odlepiš od tal straha ni nikjer več, škoda, da sva bila pretežka oba, ker sem letel le slabih 10 minut, ampak bo potrebno še ponoviti, to je pa res užitek nad užitki, ampak tistemu zadaj moraš pa tudi zaupati, če ne je še težje x^x

#11 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. maj 2004, 10:22

obožujem jutra...pa sem ga danes vseeno kar nekaj prespala...se zbudila šele ob devetih x:Ix :sori: ...sam sem mogla mal uštukat tedenski primankljaj preden bi prešel v kronično pomanjkanje x^x x:Dx

borism :palec: .......mene to še čaka, vm, da bo prišlo na vrsto, da enkrat probam ZRAK x:)x
rosa :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#12 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. maj 2004, 10:23

AMIS, če si taprava vodnarka, vem, da boš to poskusila, vse je za ljudi, enkratno je res...lepo nedeljo x:)x :palec:

#13 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. maj 2004, 10:30

x:Dx itak da bom...sem probala že tolk stvari in to si res že dolgo želim...pa enga "norca" moram najt k me bo pripravljen s tamalim letalom peljat in luping nardit...uf, zdej sem se spomnila, da mam še nekaj zanimivih stvari za nardit in probat...tko da pred devetdesetim res ne bom mela časa za škripnit x:Dx x:o)x x:)x x:Xx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#14 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 30. maj 2004, 10:41

Jaz ustanem zgodaj, ob ene pol 6, delam jogo, pojem zajtrk, peljem psa...potem je ura ze ene 8 in se zacnem uciti. Zjutraj mi gre se najvec v glavo.
Nic drugace kot vsak dan torej..
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#15 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 1. junij 2004, 08:05

Danes imam v planu eno tečno zadevo, ki jo moram naresti vsak mesec enkrat poštimat :o|o: , pa doma kaj prijetnega počet. Kaj točno, še ne vem :inocent: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#16 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 1. junij 2004, 08:18

jaz bom pa danes popoldan zopet za svojo dušo poskrbela,tko al pa drgač... nekako ne dovolim več, da gre dan kr mimi mene

#17 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 1. junij 2004, 08:22

xokx

Me too, sam še čakam, kaj mi bo padlo na pamet, kaj si bom zaželela x:px .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#18 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 1. junij 2004, 15:05

Danes imam v planu eno tečno zadevo, ki jo moram naresti vsak mesec enkrat poštimat  :o|o: , pa doma kaj prijetnega počet. Kaj točno, še ne vem  :inocent: .

Ta tečne zadeve sem se rešila, jupi, sam še ta simpatična doma x:px .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#19 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 1. junij 2004, 15:37

jaz bom pa danes  popoldan  zopet za svojo dušo poskrbela,tko al pa drgač... nekako ne dovolim več, da gre dan kr mimi mene

me že čaka xsrcx

#20 Mikica

Mikica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 270

Objavljeno: 1. junij 2004, 16:10

Jaz imam pa en problem...sončnega vzhoda nikoli ne vidim...zato ker... :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:

Rada dolgo spim!!!!! :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *

#21 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 1. junij 2004, 16:19

hja ob 5ih popoldne je skrajni čas da človek vstane čene tud sončnega zahoda ne vidiš x;)x :vragec:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#22 Mikica

Mikica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 270

Objavljeno: 1. junij 2004, 17:01

Tako dolgo pa tudi ne spim... x;)x
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *

#23 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. junij 2004, 15:24

Zjutraj sem imel v načrtu manj "našpanan" dan, pa kaj, ko te noter potegne(delo!), bilo je pa čudovito jutro, kot po večini zmeraj x^x ...lep dan, B. x:)x :palec:

#24 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. julij 2004, 13:48

V kratkem me čaka nekaj prikupnih juter -16, ko se ne bo nikamor mudilo.... Verjetno bom zgodaj vstajala (ne ob 4h kot zdajle, ampak do 6 skor ziher), pa si privoščim potem sprehod po naši naravi :2src: , ki je ob tistih urah še zasanjana, včasih se kake meglice dvigujejo, vse je nekak tiho, samo nam se mudi v službo. Potem domov na tibetančke, pa na eno kratko zgodbico - ta pozitivno, ki si jo privoščim vak dan, pa zajtrk in kavica, potem pa verjetno smuknem nazaj k dragemu v objem xsrcx :palec: . Verjetno se bomo šli družinsko mečkanje x:Dx , ponavadi se pridruži Cyberček, ki naju s postelje praktično izrine,ker on bi se tudi samo mickeno božal :inocent: :2src: xsrcx . pa mu človek ne more odreči ko naredi tiste svoje prikupne proseče učke :8): .

Potem pa vsak dan sproti nekaj posebnega, saj imava med dopustom obletnico poroke, pa oba rojstna dneva, en kup posebnih dni, pa vsi, ker bova vsak dan cel dan lahko skupaj. Komaj čakam, sem že vnaprej vesela, vem da bova vsak dan kaj ušpičila, je tudi on tak navihan, vedno pripravljen kako hecno ali pa noro stvar narest (k da nisem že jaz dosti).
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#25 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 28. julij 2004, 17:27

če ne vstanem saj okoli 7-h se mi zdi, da sem kar zafural dan...






....pol pa spim do 10h,,,,ha ,ha :) #)
Vsaka ovira je priložnost.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0