Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Fotke (2)


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
4183 komentarjev na to temo

#4176 Mikica

Mikica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 270

Objavljeno: 26. januar 2005, 13:22

jz sm se pa lih na velko noč rodila... x:Dx

Čestitam Tjazy... pol pa moreš dat tud od Filipa slikce, k se bo rodil :2src: :2src: :2src:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *

#4177 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 26. januar 2005, 13:54

<{POST_SNAPBACK}>Santos, še jaz si bom drznila nekaj reči. V svojih postih si včasih do nekaterih tako žaljiv, da kar glava peče. Mislim, da se imaš za večvrednega. Ne razumem, kdo ti daja pravico, da takole obsojaš ljudi.
Sam tolk od mene. In če kdo oddaja negativno energijo, si to ti. Večkrat. čeprav imaš tudi svetle trenutnke.
Pa da ne bom sam kritizirala - na fotkah se mi zdiš na momente podoben Nicholasu Cage-u (ravno včeraj sem gledala en film, v katerem igra).

Srečno, kljub vsemu.


Ne vem kje si ti prebrala v mojih postih, da sem goga žalil ??? :eek:
Očitno danes te mal Luna mede...saj cool, včasih paše se na koga strest in oddat mal negativne energije !!! x;)x :palec:

Kar se pa tiče energije...očitno mal ga bluziš...saj nisem nikjer v tvojih postih opazil, da bi se ukvarjala z duhovnostvo ali kaj podobnega, tako da dvomim da bi ti bila sposobna začutit kaj takega !!! :inocent: x:Dx

Kar se pa tiče tistega posta, ki sem ga navedel ( pač ena ), sem sam želel, da me ne omenja, če je to žalitev...pol očitno s tabo nekaj ni vredu...sorry ! :o|o:
Je pa tud ona v zadnjem postu mal obrnila besede, tako d bi ispadlo bolj v njen prid...in nato nisem hotel odgovorit, kot samo z ( Srečno & Kiss ), ker sem opazil, da človek obrača besede...in žal, nimam se več kaj pogovarjat !

Še enkrat ponovim, nobenega od tukaj omenjenih nisem užalil in še manj ( pač ena ), sem sam rekel moje mnenje...in tisto kar čutim, morda se je zdelo mal kruto ( žal, to je realnost )! :vragec: :fiju:

Srečno. xcrossfingx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#4178 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 26. januar 2005, 13:56

<{POST_SNAPBACK}>MIdva noseca

FILIP MAI mu bo ime..  x:)x


Čestitke !!! :wub:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#4179 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 26. januar 2005, 13:58

Aiwa, žur je bil fenomenalen...sam še ena blondinka je manjkala !!! x;)x x:Dx :palec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#4180 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 26. januar 2005, 14:08

joj kake vpizdarije delate x:Dx x:Dx x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#4181 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 26. januar 2005, 14:12

<{POST_SNAPBACK}>Ne, ne ukvarjam se z duhovnostjo, vendar pa lahko včasih vseeno kaj začutiš. Pa pustimo to, res ni moje področje.

Glede žaljenja; nekje sem zasledila, da si nekomu rekel o ocenjevanju inteligence. Popolnoma neprimerno, samo to sem želela poudariti.

Sntos: Ne mi omenjat...povej, kje in kdaj...koga sem užalil ??? Kakor je meni znano, tukaj na lunin.net, nisem se z nobenim kregal in niti se ne mislim kregat, kar to ni v moji naravi ! x^x
ČE pa dam kak komentar iz resnega stališča...je to pač, moj znak, ki ga imam v Soncu ( Kozorog ), tukaj izraža mojo resnost, hladnost in v časih "morda" preveč direkten! x;)x

Pravzaprav se ne mislim kregat, nikakor ni moj namen. Zdelo se mi je pač, da si bil preoster, to je vse (tudi če se tebi ne zdi). Ne vem kako bi bilo tebi, če bi ti nekdo rekel, da si zatežen.  :xx!:

Santos: Če bi mi kdo rekel, da sem zatežen...cool, me veseli in ne bi se več oziral do te osebe oz. mu sikal kr naprej z glupimi uprašanji...!! x^x

Morda je res luna kriva, pa moram mal zarenčat.  :o|o:

Kakorkoli že, no panic. Bodi fajn in uživaj.  :palec:

adieu


Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#4182 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 26. januar 2005, 14:50

Ej, folk, tema je fotke!

In da ne bom še moi čisto offtopic... Tamara xsrcx :palec:


Se mi zdi, da bo res že čas odpreti Fotke 3 :inocent:

#4183 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. januar 2005, 14:51

Ja. :D xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4184 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. januar 2005, 14:56

FOTKE 3.

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0