Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vkljucevanje v forum


  • Prijavi se, če želiš komentirati
100 komentarjev na to temo

#1 KAMENA STRELA

KAMENA STRELA
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 19. avgust 2004, 12:38

Zdej pa dost tega.

Pogledam teme, naslove, pogledam v forum :8): .... in grem na zadnjo :sori: - 24. (ce ne se vec) stran. Nakar ugotovim, da so trije stalni clani foruma :vragec: ze vse predelal in bi bilo moje mnenje pod nivojem strokovnosti. Sicer pa je nit pogovora zgubljena ze deset strani nazaj. :xx!: Zato ravno sedaj nacenjam novo temo. Evo: Kako si prisel na lunin net in zakaj si se vkljucil na forum?

#2 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 19. avgust 2004, 12:46

Bravo Strelca! Prov simpatiziram s tabo x;)x
Jaz sem se vključila zato, ker sem hotela par stvari zvedt, pa ravno ugotavljam, da pojma nimam in da nič ne vem!
:xx!:
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#3 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 19. avgust 2004, 12:47

Evo in jaz kar takoj odgovarjam - na forum me je zamikalo ravno raradi pogovorov, ki niso vsi samo brcanje v temo ampak iz njih tudi marsikaj izveš. Sama sem še - glede na tisoče in tisoče komentarjev, ki so jih drugi podali - začetnik, je pa vseeno lepo da se lahko nasmejiš, predebatiraš, vprašaš modre, komentiraš - pa čeprav bedarijo....Lunin Net spremlajm že precej časa, a vedno le horoskop, lune, zdravje....nikoli forum...sedaj pa je časa dovolj energije tudi....za smeh se pa vedno priporočam...

tako... x!x
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#4 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. avgust 2004, 12:56

Jaz pa mislim, da imaš srečo, da ni Tine in Marse. :vragec: Ker takšno temo, če se prav spomnim - že imamo. x:px x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#5 KAMENA STRELA

KAMENA STRELA
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 19. avgust 2004, 12:59

xredx :OO!: :vio:

#6 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. avgust 2004, 13:01

Jaz sem na ta forum prisla, ko sem se s tipom razsla in zdej ful kle visim.
Na stran sem ze prej hodila, malce pogleda horoskop, pa kdaj je kej polna luna pa napovedi pa tak.
Drugace pa tudi jaz nimam kaj prevec pojma. se posebaj o astrologiji ne :sori:
Je pa fajn forum za cvekat pa se zabavat... x^x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#7 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 19. avgust 2004, 13:02

Jaz pa mislim, da imaš srečo, da ni Tine in Marse.  :vragec: Ker takšno temo, če se prav spomnim - že imamo.  x:px  x;)x

Kako ste prišli na Luno ?

Če ni Marse pa Tine, še ne pomeni da sami ne znamo linkov zrihtat x:Dx x:Dx x:Dx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#8 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. avgust 2004, 13:03

Gromska strela :OO!: ..a si vidla zdej Kamena strela? x;)x x:o)x x:Dx x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#9 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 19. avgust 2004, 13:03

:D Mal drugačn je kot kater drugi, a ne.... :palec:
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#10 obala

obala
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 19. avgust 2004, 13:06

Tudi jaz prebiram, prebiram... in kaj novega zvem! Všeč so mi razne debate, pa tudi humor nekaterih lunatikov. Edino, kar mi ni všeč, je to, da določene teme iz strani na stran zvodenijo, kot je ugotovila že Kamena strela. In potem prideš na čisto neko tretjo stvar, ki nima veze z naslovom... :sori:

Drugače pa imam lunin.net in vse, ki so tukaj, čisto rada! x:Xx

#11 KAMENA STRELA

KAMENA STRELA
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 19. avgust 2004, 13:09

Gromska strela  :OO!: ..a si vidla zdej Kamena strela?  x;)x  x:o)x  x:Dx  x:Dx

Kaj pa mislis da si, ce imas pschesnajst zvezdic x:Xx
Ja, ja sem si ogledala celih osem strani. Bo pa ta se malo ... osvezen, ne?

#12 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. avgust 2004, 13:09

Men pa je ta nedisciplina na temah prav všeč, ker drugalč postane mal suhoparen. x^x Hm, a smo tu na tej "novi" temi že rekli kako o seksu? :vragec: x:px x:o)x x:Dx x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#13 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 19. avgust 2004, 13:10

Fair bi bilo, da bi se v tole konkretno temo nič več ne pisalo, da Marsa ne bo imela preveč dela, pa tja na un link kaj dodalo, če ste imeli namen o tem xrolleyesx x:Dx :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#14 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. avgust 2004, 13:11

Janja, kul ikonca :palec: x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#15 KAMENA STRELA

KAMENA STRELA
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 19. avgust 2004, 13:32

Fair bi bilo, da bi se v tole konkretno temo nič več ne pisalo, da Marsa ne bo imela preveč dela, pa tja na un link kaj dodalo, če ste imeli namen o tem  xrolleyesx  x:Dx  :palec: .

Cool. Tud prav. xsrcx

#16 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 19. avgust 2004, 13:56

mene so pa prvlekl....me nagovarjal,,,,not tiščal....pa sem bla močna ,pa sem se upirala...me je skor zlomil....

x;)x

....na konc sem se pa preeeeeepuuuuuuuustiiiiiiilaaaaaaaaaaaaaa...... x:Dx x:Dx x:Dx :vragec: :vragec: :vragec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#17 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. avgust 2004, 14:00

A tebe se vedno na tak način dobi? x:px :vragec: x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#18 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 19. avgust 2004, 14:01

na forum sem prisˇel slucˇajno, ravno v trenutku, ko sem to rabil in tudi dobil tisto informacijo, ki sem jo rabil...ostal sem tu, ker se na tem forumu pocˇutinm prijetno in marsikaj lahko z vasˇimi prispevki  dopolnim v svojo resnico

enako.

ma tole z nevednostjo...vsak nekaj ve, kar drugi rabi, kamena&pomlad! x;)x :palec:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#19 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 19. avgust 2004, 14:47

Jaz sem že prej malce "špegal", še takrat, ko je bil stari forum (tisti v Microsoftovem ASPju), sploh po dejavuju l. 2002. Potem pa sem se enkrat vključil, ko se je nekaj vroče razpravljalo o tem, kakšni smo moški in sem tudi jaz prilimal en prav vroč post, ki večini žensk seveda ni bil všeč. In sem nadaljeval. x:Dx

#20 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 19. avgust 2004, 15:07

x:Dx :vio: :palec:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#21 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 19. avgust 2004, 15:09

Joj, kolk mene mika klele zdele neki napisat sam zato, k baje ne smemo več k ena taka tema že obstaja x:Dx

Tam sem že napisala, kako sem na 'luno' prilezla.
Zakaj točno pa sem gor vsake toliko časa kukam: včasih me kaka tema potegne, včasih se mi glih kej piše ...

Drgač pa nism zasvojena z 'luno', pa nbenga s kle ne poznam (vsaj ne da bi vedla), pa ....

Tako - pridem ko mi paše. Se mi pa zdi, da je to en precej 'kulturen' forum :palec: , pa kvaliteten (vsaj nekatere teme zelo!).
Ni glih čvek v prazno kot kje drugje. Lohk dobiš kej zase, če nucaš!

#22 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 19. avgust 2004, 15:27

TEMA OBSTAJA ŽE x:Dx

VEM x:Dx
Zato sem pa v to pisala - dons mam zdele glih ene žleht minutke, pa sem si dala duška x;)x

#23 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 19. avgust 2004, 15:37

brezveze,
sam po mlaju diši x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#24 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. avgust 2004, 16:30

Zakaj sem prišel na tale forum, sem že parkrat napisal v sorodnih temah, v glavnem, da najdem kup zanimivosti, od strokovnih tem, pa tudi do prijateljev... x;)x :palec:

#25 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 19. avgust 2004, 20:30

Oj!
Jah, v tistem obdobju sem se pri nekem pogovoru prvič srečal s duhovnostjo in sem itak hotel vedeti čez noč vse. Vsake toliko me malo prime :palec: x:Dx . Pri štrckanju po netu (hvala bogu za net) naletim na ta forum. Itak berem in berem... potem me pa prime, da bi nekaj napisal in bumf... kako postati član LF. Seveda se včlanim in potem sem se kar obdržal. Čeprav je res, da nisem ne vem koliko aktiven s posti... veliko več preberem.
Saj je bilo za Sokratesa tudi znano, da je veliko več poslušal, kot pa govoril x:Dx x:Dx x:Dx !
Ima pa svega i svašta...
ajdi
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0