Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni Dnevnik LNF 14


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
2774 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. oktober 2004, 14:50

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF, Vesoljnega dnevnika LNF 2, Vesoljnega dnevnika LNF 3, Vesoljnega dnevnika LNF 4, Vesoljnega dnevnika LNF 5, Vesoljnega dnevnika LNF 6, Vesoljnega dnevnika LNF 7, Vesoljnega dnevnika LNF 8, Vesoljnega dnevnika LNF 9, Vesoljnega dnevnika LNF 10, Vesoljnega dnevnika LNF 11, Vesoljnega dnevnika LNF 12 in Vesoljnega dnevnika LNF 13 (*zadnja stran Dnevnika LNF 13 :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." x:)x itd. ipd. .. ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. oktober 2004, 14:53

:palec: Svecano otvarjam novi dnevnik na novem LNF. :palec:

... zalaufava forum, sibam na dolenjsko.
Mejte se, mal si vse oglejte. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 31. oktober 2004, 15:05

Dober dan vsem!!! x:Xx x:Xx

Waw dbest Marsa,kolk sta točna..... :palec:
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#4 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 31. oktober 2004, 15:43

Kul :palec:

#5 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 31. oktober 2004, 15:51

No, še tukaj en bravo :palec: x^x

Nov forum je še bolj praktičen in pregleden. Bravo obema. :palec:
Za vse, ki pa imajo pritožbe, pa naj se javijo v to sobo :madpro:

#6 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:08

Pozdravljeni na novem forumu, čestitke Marsi in Mitji :palec:

#7 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:10

:vragec:

morgen.... x:)x x:o)x
dons tak navihan dan tole....hihi
zvecher roza K4....vse v buchah....kokr en helovin
zejle pa jutranja kavica...hehe

666 zlomkastih x:Xx -ou se itaq de ve kam.....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#8 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:30

Ja živjo še od mene... xsrcx takoj, ko sem dobila mejl, sem letela gor čekirat, če dela x:Dx

Super zadevca x:Xx Marsa, Mitja, čestitke, se zdi, kot da sta tole opravila z levo roko, čist sta točna, hitra, učinkovita :palec:

Hih... mal se morm navadit na tale nov forum, zgleda, sploh oblike in velikost... sem še od včeri mal mačkasta, pa pol je še forum mal drugačen, pa imam res filing, da sem en tak vesoljček danes :vio: Da o mrku ne govorimo al pa polni luni, eh, sej bom šla v primerno temo pisat x:Dx x;)x

Aja... hehe... včeri smo se čist slučajno znašli v Vikingu, narodnjaki (južni x;)x ) totalni, ampak je bla pa žurka do konca :palec: toliko toplega folka s positive vibeom na kupu nisem videla že ful časa xsrcx Pa kolk se punce pedenajo, nisem mogla verjet!!! :eek: :2src: xokx


x:Xx vsem za super začetek na novi obliki foruma xokx


Sončna

p.s. Aakhut, mava midva podoben ritem vstajanja... jaz grem pa na jutranji čajček x:Dx x;)x

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#9 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:32

p.s. Aakhut, mava midva podoben ritem vstajanja... jaz grem pa na jutranji čajček x:Dx x;)x [/color][/quote]

hehe sonchica....she u K4 ulet zvecher....sicer se nek HOUSE rola...ampak...zhurka pa nepopisna

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#10 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:33

Dones sm še jest vstala ob 13ih,spat sem pa šla ob enajstih zvečer....to je že 13 ur.... :o|o: :O:
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#11 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:33

je že 14 cifra, cifra prepirljivosti upam,da bo bolj spokojno donosnejša in humano perspektivna x^x .Pada dež, siol spet diriktira nedeljski popravljivi internet :8): zato še nism zaspan, ampak odkrivam marsikaj,kar sm že pred leti nekak opustil, ker sem menil,da ne rabm tega, heh, pa ravno to˝me je poiskalo spet, da naj nadaljujem tam..heh,se mi smeji :N: (Vidim,da se notranji smeškoti hitro odpirajo)
:detelca:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#12 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:34

Ojojojojoooooooooooooooooooooj , kako je sexy tale forum ratu. Prav super obline, mislm na oblike, na dizajn oooooooooo :2src: :inlove:
ovo je ljubav na prvi pogled.
Ja sam ka mali pao s lipe

#13 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:35

Aja Marsa bo treba uro popravt.
Ja sam ka mali pao s lipe

#14 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:37

<{POST_SNAPBACK}>Aja Marsa bo treba uro popravt.



ti pa NAGLASAK x:Dx

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#15 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:38

v osebne nastavitve pejt xwizardx

#16 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:44

<{POST_SNAPBACK}>ti pa NAGLASAK x:Dx

666 zlomkou....tralala

A treba to malo sa naglaskom, jaz sam ne morm nić...
Ja sam ka mali pao s lipe

#17 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:45

<{POST_SNAPBACK}>v osebne nastavitve pejt  xwizardx

Aaaaaa, hvala, hvala, hvala, hvala x:Xx .

Evo pa sem ga nastavil na pravi cajt. x;)x
Ja sam ka mali pao s lipe

#18 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:46

<{POST_SNAPBACK}>A treba to malo sa naglaskom, jaz sam ne morm nić...


probi zamenjat tipkovnico x:Dx

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#19 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:48

[quote name='aakhut' date='31. Oct 2004 ob 16:33']
<{POST_SNAPBACK}>p.s. Aakhut, mava midva podoben ritem vstajanja... jaz grem pa na jutranji čajček x:Dx x;)x [/color][/quote]

hehe sonchica....she u K4 ulet zvecher....sicer se nek HOUSE rola...ampak...zhurka pa nepopisna

666 zlomkou....tralala[/quote]
Ne bo šlo... sem čist zblojena že tko, pa danes se lotim brat eno zadevco za faks, odlašam že par dni s tem... Se ti pa kdaj drugič nalimam, nč skrbet :vragec: x:o)x x:Xx

Za žur pa verjemem, da je kul, če je roza x:Dx x;)x

Nč, zdej sem mal po osebnih nastavitvah brkljala, si mal prenastavla zadeve, grem si en karamelino spajcat skupi, ker sem še zmer čist adijo... :wacko: :blink: xOOx :fiju:

Zlomk, še zame uživaj x:Xx


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#20 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:49

<{POST_SNAPBACK}>probi zamenjat tipkovnico x:Dx

666 zlomkou...tralala

A mislš? Imam sicer tipkovnico v cirilici, ampak mi še zmeraj dobro služi.
Ja sam ka mali pao s lipe

#21 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 31. oktober 2004, 16:51

Nč, zdej sem mal po osebnih nastavitvah brkljala, si mal prenastavla zadeve, grem si en karamelino spajcat skupi, ker sem še zmer čist adijo...  :wacko:  :blink:  xOOx  :fiju:


Kaj pa je bilo da si še zmeraj adijo. x?x
Ja sam ka mali pao s lipe

#22 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 31. oktober 2004, 17:05

Žur včeraj... pa nova oblika foruma... pa pol dobim filing, da imam vse mal premaknjeno v glavi x:Dx x:o)x ...saj kakšno glavo imam danes, sem pa itak v fotke dala x:Dx

Mal se morm še zbudit, sem ob treh pokukala iz pernice ven x;)x

Aja, Volk, a poznaš "Viking"-a? Tam na Trubarjevi nekje, tam sem bla včeraj... Žur do konca :palec: xsmx


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#23 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 31. oktober 2004, 17:16

<{POST_SNAPBACK}>Žur včeraj... pa nova oblika foruma... pa pol dobim filing, da imam vse mal premaknjeno v glavi x:Dx x:o)x  ...saj kakšno glavo imam danes, sem pa itak v fotke dala x:Dx

Mal se morm še zbudit, sem ob treh pokukala iz pernice ven x;)x

Aja, Volk, a poznaš "Viking"-a? Tam na Trubarjevi nekje, tam sem bla včeraj... Žur do konca :palec: xsmx
Sončna

Opa bato Viking? Pa kako da ne poznam! Ohoo vidi ti nju! Mogoče se pa bomo kdaj srečali tudi v Tranmontani! Tam je podobna muska, no ja me ni bilo že en mesec, ampak mi nekaj govori da bom tam kmalu.
Ja sam ka mali pao s lipe

#24 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 31. oktober 2004, 17:23

<{POST_SNAPBACK}>Opa bato Viking? Pa kako da ne poznam! Ohoo vidi ti nju! Mogoče se pa bomo kdaj srečali tudi v Tranmontani! Tam je podobna muska, no ja me ni bilo že en mesec, ampak mi nekaj govori da bom tam kmalu.

Hm hja no x:Dx Mene bi drugač bolj na partijih videl veš, ne pa na takih žurih, tole včeraj je blo čist slučajno x8Dx Je pa super filing, sem prav šefu lokala rekla, da takega filinga med folkom nisem vidla že ful časa in da svaka jim čast za tole :palec: Sicer se zna zgodit, da bom glih zarad tega še kdaj pristala tam (v Tramontani po moje glih ne, družba gre rajš v Vikinga), tako da ti sporočim prej, če bo tak slučaj xokx


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#25 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 31. oktober 2004, 17:57

Mujceki x:Xx

Sam mal od mene en pofočk, mam obiske kokr veste...gremo zdele na Helloween party

Sm vas pogrešala. Kok je dobr, vas spet videti :2src:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0