Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 15


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1792 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. december 2004, 12:39

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF, Vesoljnega dnevnika LNF 2, Vesoljnega dnevnika LNF 3, Vesoljnega dnevnika LNF 4, Vesoljnega dnevnika LNF 5, Vesoljnega dnevnika LNF 6, Vesoljnega dnevnika LNF 7, Vesoljnega dnevnika LNF 8, Vesoljnega dnevnika LNF 9, Vesoljnega dnevnika LNF 10, Vesoljnega dnevnika LNF 11, Vesoljnega dnevnika LNF 12, Vesoljnega dnevnika LNF 13 in Vesoljnega dnevnika LNF 14 (*zadnja stran Dnevnika LNF 14 :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." x:)x itd. ipd. .. ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 14. december 2004, 12:45

Bravo Pluton, Mars in Marsa :palec:

sem še enkrat prebrala, skrajni cajt, da zrihtaš zavarovanje, (to ti služi kot en izgovor,ne?) in greš v akcijo! Kapo dol pred tvojim znanjem in tvojo domačo ambulanto, ampak so zadeve, ki jih vseeno medicinska znanost mora dobit v reševanje...

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. december 2004, 12:49

<{POST_SNAPBACK}>(to ti služi kot en izgovor,ne?)

Ja, to je res. xDDx :8):

Thanx, Stanka, saj bom, zdaj imam pa vsaj kopalnico, pa blazotno texta pod streho, avotrskega, mojega, remek delo. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 14. december 2004, 12:50

Marsa, če hočeš imeti rada druge, moraš najprej imeti rada sebe!

Poskrbi zase in svet bo lepši!
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#5 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. december 2004, 12:56

marsa...saj znaš poskrbet zase... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#6 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 14. december 2004, 12:56

valjda, toliko enga cirkusa s ploščicami za tabo (čist jasno kak to gre, ker še vedno sem v tem cirkusu) in tvoje remek delo Čestitam in itak ne dvomim, da je super... in še najbolj pomembno, pojma nima, kak si lahko izpustla, že dooolgo imaš tisti Šraufenpakt (al kak se prav strokovno reče), to tudi šteje ogromno!!!

Poštimaj zadevščino, da bo šlo na o.k. kmalu!

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#7 Danda Luna

Danda Luna
  • D član
  • Št. objav: 521

Objavljeno: 14. december 2004, 13:04

Marsa: se strinjam s stankoo, Amis, bigm, ...

Ne obupat... skenslaj idiote, pa pusti forum za tiste, ki jim je všeč. Mislim, da imaš prav dober nos za vse tiste, ki najedajo vsem, in po moje ti ne bo nihče zameril, če boš kakšnega takšnega skenslala. Pravzaprav pa se po nekem roku, idioti tako ali tako sami skenslajo... Jemlji forum z malo manj teže in resnosti... (komu jaz to govorim; jaz, ki se tega spet in znova učim... jemat življenje lahkotneje... pa še tarot me je danes na to opozoril, verjetno ne škodi, če spomnimo še tebe na to).

Drž se! :palec:

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


http://igrivavila.blogspot.com/

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. december 2004, 13:05

Thanx, BigM, Stanka, Amis, dandaLuna, vsi... x:Xx :palec:
saj bo.... sam da si zrihtam telefon, da lahko klicem k zobarju (asaj res, plomba mi je tud odpadla, pa sem ze 3 tedne brez vecjega pisa zoba :D x:o)x), pa da se mal pozanimam o tehle... o tejle *svoji zadevi* na roki (ma na zivce mi gre, do zadnjega se branim operacije, punktura pa kao ni prevec ucinkovita, verjamem, ker ne gre za vodo kar tako, pac pa v nekaksni membranici, kot si to rpedstavljam). :)

Danes sem razmisljala nekaj... kot stane daje tele pobude kaksne svoje ;), da bi jaz dala recimo:
Da bi vsakemu drzavljanu pripadal nekaksen osebni zobozravstveni paketek, priborcek, kjer bi imel ono pilico s spico, pa tak brusek, pa spegucek, pa mal zdravilne mase, pa mal onega pac kaksnega 'kitka', pac mase za plombo. in to najnujnejse... A ni mega?
Pa bi blo. In ko sem frendici tole rekla, sem ji zraven zabicala, da prisezem, da bo enkrat tako, ampak da bom pri 90.-ih klela, ko tedaj pac pa bo... Ko bo ze vse pase zame. :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. december 2004, 13:06

no jz sem pa zdej za letos zaključila šolo. v ponedeljek mam še izpit in potem sem malo frej. no 3 januarja se mi že začnejo nova predavanja... ampak bo vsaj malo veselega decembra x:Dx x:Dx
v službi je gužva... kot vedno decembra, ampak so luštne zadevce za delat.

lep dan x;)x x:)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. december 2004, 13:15

xscratchx pa eno zdravilno kuro moram ubost... ne vem se al alge al kaj druzga... jaz takole razmisljam: dnevno si vzamem kamilce, glino, whatever, to kar pac imam.... Vcasih pa je fajn it 'za 9 gora' oz. si dati prinesti kako tako res - zdravilno vodico itd.
kaksen bi bil smisel, ce bi skoz pil to zdravilno vodico? Torej alge in to tedaj ko res cista crka recimo samo. :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 14. december 2004, 13:25

Ajao tisti izgovor sem ti nekako "sestrelila", zdaj rabiš novi bataljon izgovorov...
Daj telefonsko, ti jaz pokličem.

Drugače tamle nič se ne zahvaljuj, samo: sama sebi, ko si boš dovolila pomagat.
Itak je tudi kristalno jasno, da radi pametujemo in pišemo razne nasvete..., tako da hvala, da lahko to počnemo...

mene pravkar zasuli z vsaj 10 škatlami darilc, ki jih bo potem prišel iskat Dedek Mraz! sem važna ko strela, vsakemu pravim, da sem bila tak pridna in mi je to dedek Mraz prineso x;)x x:px Kako otroci uživajo ta praznični čas, in kako uživam, da jih ob tem gledam!

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. december 2004, 13:28

<{POST_SNAPBACK}>Ajao tisti izgovor sem ti nekako "sestrelila", zdaj rabiš novi bataljon izgovorov...

x:Dx x:px

... he he lisica, duh v sco, pa sem te prehitela in kar priznala, ceprav sem se ze hotla na vse krpilje upirati in nastevati tamle ovire razne ribje pa tak... :P :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. december 2004, 13:30

včeraj je bilo pri nas za popizd... celo popoldne so bile alarmne vrednosti,
danes
http://www.envir.eimv.si/tetso2.htm
http://www.arso.gov....index.html#N500
in potem se sprašujemo zakaj nas boli glava, peče grlo, zakaj je toliko bolnih,viroznih, zakaj smo vsi brez energije...še vedno rpavim - kot plinska celica...
Marsa, v življenju je potrebno prvo misliti nase, nato na vse ostale in če forum vpliva na vaše življenje v neg. smislu, premisli... čeprav upam, da ne boš ukinila foruma...

#14 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 14. december 2004, 13:34

ajde, malo ti še dovolim ribjih igric, pol pa Črta v akcijo,
saj veš, tisti žajbelj tam v CG čaka! x;)x

Selene zdrži! :sori: xsrcx

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. december 2004, 13:39

ma saj zato bi bilo res skoda, Selene, dejstvo pa je, da name v tem obdobju vpliva izredno negativno in da sem ga dejansko zelo velikokrat prav sita.
Tud ce ga ukinem, se vedno mi bodo hodili pa maili pa zvonil mobi, se bom morala torej ukvarjat...

Da bi resno ukinila kaj, bi zagotovo ornk premislila in bi me moralo res ne vem kaj pripeljat do tega, brez razmisleka, kot pravi stanka, pa bi res utegnila kaksen dan preprosto skinit forum za kak dan... torej da bi ga kar zaprli, to dvomim, saj nisme pussy, pac pa zakaj ne bi clovek izkoristil kdaj kake moznosti, ki je na voljo... cist kul je tezja pot, ce je prava, ce je pa kar eno mazohiranje, pa not gud.

mah saj itak nihce ne steka, v glavnem shtale, ki pa imajo nekak vse en in isti skupni imenovalec...

Stanka, ribje igrice, o ne, bejzmo! :P ;)

selene, tole, in nimas kaj!!!!!!!! :mad2:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. december 2004, 13:42

Selene bo zdržala, ne vem kako bodo asmatiki, bolni, stari...ker tole ni samo včeraj in danes, včeraj nam je prekipelo in glede na to, da imamo možnost...
smo dosegli da so faksirali v šole in vrtce obvestilo, naj ne zapuščajo prostorov... si predstavljate, da v določenih vaseh SO2 direktno vdihavajo, sprejemljiva enourna konc. 380mg/m, ob 1 zjutraj 2371...
sem ugotovila s čim bi se morala jaz ukvarjat v življenju...
Stanka in Marsa hvala xsrcx

#17 Danda Luna

Danda Luna
  • D član
  • Št. objav: 521

Objavljeno: 14. december 2004, 13:44

<{POST_SNAPBACK}>
Marsa, v življenju je potrebno prvo misliti nase, nato na vse ostale in če forum vpliva na vaše življenje v neg. smislu, premisli... čeprav upam, da ne boš ukinila foruma...


Tudi pod tole se moram podpisati! :palec: Sem prejle pozabila poudariti. x:Xx
Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


http://igrivavila.blogspot.com/

#18 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 14. december 2004, 13:45

M a r s a

Jaz ti pa predlagam, da prideš kar k meni, na višinski zrak, za kakšen dan.... x:Dx

Imam kad in toplo vodo, glihkar bo sneg, sonček je pri nas doma, Slivnica blizu (če te zanima), medvede obožuješ (če se prav spomnim), kakšna domača tropinovska in sadjevska kapljica se bo tudi našla....
Evo, ponudba oddana... x;)x

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. december 2004, 13:52

Saj mam jaz tud kad in toplo vodo, pa je tako naneslo, da se ne morem kopat, ceprav bi ravno kopel bila natancno to, kar potrebujem in bi mi najbolj koristila.
Vse to maram, vse, hvala ti, mi je kar nerodno, a kje pa, zdajle grem pod tus, pol pa se mal 'dnevno' delo lohk zacnem pedenat ('smo narocili in zakaj se vedno ni in podobno :D)...

Sla si bom kupit barvo in si bom pobarvala lase, sam ne vem ce dons, ne morem taka okol hodit, nocem si pa lase umit tako pogossto... Saj bi tamalega poslala (x;)x), pa zadnjci v mercatorju niso imeli, pa tud... morda pa zagledam kaksno novo, drugo...

Doly, a prav medvede mas al kako? Pol bom morala pa res enkrat priti. :)
Ja, vsec, nekak trdim, da se ga ne bi ustrasla, ker znam... hm, 'govort' z zivalmi... kuscarcka, plasnega martincka lohk pobozam in se 15 minut z njim pogovarjam, krokar mi je predstavo izvajal v zivalskem vrtu, da je se drug folk pristopil in so rekli, a daj nehaj... (sam pol mi je eno glavo prinesel al kaj krvavo, pa mi ni bila vec vsec njegova predstava)...
s kako divjo macko bi se kdaj srecALA... v bistvu bi bila dreser zivali, veckrat sem pomislila na to... sam ce bi tigru delala, kar delam Mimi, in predvsem ce bi tiger tko reagiral, vprasanje, kaksne roke bi imela danes... in noge in ostALO. :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 14. december 2004, 14:04

Ma medvedov nimam glih na dvorišču, ampak smo cca 20m od gozda in kje pa sem se zgodi, da kakšen prihlača bližje. Srne so mi pa na domačem vrtu že snedle zelenjavo in vrtnice.... :vragec:

Sicer pa, enkrat....na eno primorsko kafe (uno iz kofetiere) in en tropinovc pa le pridi.... x;)x

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. december 2004, 14:05

Bom, ti kdaj pa rastejo medvedi, da vem kdaj pridt?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 14. december 2004, 14:11

Nimam pojma. Bom vprašala sosedo, ki vse ve... x:o)x

Jaz bom pa vseeno s kakšno gorjačo začela okoli hodit...

Ali pa jih ti pridi prepričat... x:Dx

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. december 2004, 14:16

Marsa prsla obvladat valjda... x:px x;)x
Soseda ki vse ve? Tako mamo pa tud mi. :P
Saj ne, tu so kul, sam v vsakem okolju je kaksna taka...

Sosedje... kok so hecni... ko jih zanima kaj pocnes, pa si vsak kaj drucga predstavlja - cesa vsega jaz ne pocnem! :D :D
Pa vsak me vidi drugace... mislijo da sem nekaksna slikarka... zaradi tehle nalepk, pa ker kaj tacga vlacim vcas... nalepkico sem nalepla na vrata, da se ve, pa jo je nekdo dol trgal, po mojem so jo hotli spljackat.

ce me ne bi roka bolela, bi hotla mal risat spet. nanasanje barv al pa pritiskanje oljnih pastelov bi umirilo tele kontra ritme mojega srca. :)

Aja, imam pa eno tako kul ponudbico (pa ceprav je spet text), ampak je nekaj desetega in ni velik, pa mi je vsec in sem ze sprejela. :) :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. december 2004, 14:18

<{POST_SNAPBACK}>včeraj je bilo pri nas za popizd... celo popoldne so bile alarmne vrednosti,
danes
http://www.envir.eimv.si/tetso2.htm
http://www.arso.gov....index.html#N500
in potem se sprašujemo zakaj nas boli glava, peče grlo, zakaj je toliko bolnih,viroznih, zakaj smo vsi brez energije...še vedno rpavim - kot plinska celica...
Marsa, v življenju je potrebno prvo misliti nase, nato na vse ostale in če forum vpliva na vaše življenje v neg. smislu, premisli... čeprav upam, da ne boš ukinila foruma...


Selene zdrži do petka, ko bo veter prevetril doline :palec:

#25 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. december 2004, 14:57

Borism hvala, ampak tule nisem pomembna jaz, temveč drugi, kaj bo pa drug teden, pa teden kasneje, pa januarja, drugo leto????




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0