Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

nicki


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
164 komentarjev na to temo

#76 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 23. december 2004, 22:58

Michelle....ni nate letelo....nikoli ti nisem OS poslal....

Saj ne gre, da bi pisala kdaj imaš "ta rdečo", ni bilo to mišljeno , še enkrat poglej nazaj par postov...enostavno kaj se je komu slabega zgodilo in zakaj, če se je takole na forumu ali kakem chatu preveč odkril.......

Rad bi dobil čim več potrditev na tisto kar sem napisal....ČE SE NE BOJIŠ SE TUDI ZGODILO NE BO......

če si nadeneš nek nik hočeš že z nickom nekaj povedat, nekaj o sebi ali pa nekaj kar bi rada bila....če se bojiš povedati podatke imaš v sebi nek strah pred zlorabo..saj ni, da bi na vse konce razglašal..samo tko med pisanji je velikokrat opaziti, da je debata okoli vsega, ko se približa tista oseba, ki piše malo bližje sebi, pa zablokira.....

mogoče bi moral odpreti temo "ČE SE NE BOJIŠ SE TUDI ZGODILO NE BO......", vendar je ta strah najbolj prisoten ravno, ko se tiče naše nedokljivosti podatkov, ko se tiče nas samih, to je povezano tudi z nicki in obnašanjem na forumih....

sam sem prepričan, da prav odkritost in odprtost (seveda do meje v kolikor je potrebno za določeno debato) v nas samih zmanšuje delovanje ega, nam pomaga odpravljati naše blokade in s tem tudi pomaga k uravnovešenju našega sprejemanja energij, ki so nam na voljo......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#77 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 23. december 2004, 23:38

V bistvu ne pišem po forumih... lunin je izjema, ker me je v nekem trenutku pritegnila atmosfera na tem plejsu.

Tu res nastopam z nickom, ki pa je povezan z epizodo v mojem lajfu in tisti, ki me dovolj poznajo, bi že iz njega lahko sklepali, kdo stoji za njim... za širšo množico pa je v bistvu vseeno, če bi se predstavila kot npr. Marija Novak ali pa tudi s pravim imenom (ki ga, mimogrede, sploh ne tajim), ker večini kot tako ne pomeni prav dosti.

Če bi mi bilo toliko do tega, da moja identiteta ostane prikrita, tudi ne bi dala gor fotke.

Kar pa se tiče izkušenj s sodelovanjem na forumu... še nihče od znancev mi ni rekel, da me je prepoznal, z OSi na srečo nimam težav, tistih nekaj lunatikov, ki sem jih srečala v živo, pa so prav v redu osebe.

Tako, da... o slabih izkušnjah ne morem govoriti, ker jih po mojem mnenju z ničimer nisem izzvala.
x:)x

#78 keti227

keti227
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 364

Objavljeno: 23. december 2004, 23:51

Mogoče se bojim, da bi odkrili, da v resnici nisem tako fajn in tako uredu, kot bi rada da mislijo. Gre za strah pred tem da nisem dovolj dobra, za to da občutek lastne vrednosti meriš po tem, kaj o tebi mislijo drugi, obremenjenost s tem.
Delam na tem, da bi se sprejela, da bi končno ugotovila, da sem u redu, da sem fajn... ne glede na to kaj mislijo drugi, da to sploh ni pomembno. Mislila sem, da sem se rešila tega občutka manjvrednosti, pa zadnje dni ugotavljam da sem še zelo zelo daleč od tega. Tale tema me je spomnila na to, prebrala sem jo pred kako uro, pa mi ni dala miru, zato tudi zdajle to pišem. Besede mi nekako ne tečejo, težko je to priznati in ta trenutek ne vem kako naj to presežem.
Verjetno ima to kaj opraviti s tem, da sem že drugič v treh tednih zbolela, da ležim doma in vegetiram imam veliko časa za razmišljanje, predvsem pa sem popolnoma nekoristna - nobenega rezultata ni od mene in zato se bojim da bodo drugi (kdorkoli že) videli, da od mene ni nič, da se ni vredno ukvarjati z mano...
Če se skrivam za nickom, potem nihče ne ve kdo sem v resnici, če imam občutek da sem koga razočarala, se enostavno umaknem ali pa zamenjam nick, skratka skoraj brez posledic, ne?

Pa prosm na izi s komentarji - ni mi blo lahko tegale napisat :sori:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

#79 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 24. december 2004, 00:03

<{POST_SNAPBACK}>Mogoče se bojim, da bi odkrili, ......

Pa prosm na izi s komentarji - ni mi blo lahko tegale napisat  :sori:


Vidiš prav to je tisto...vse bolezni izhajajo iz neuravnovešenosti naših energij iz blokad, si zelo blizu tega, da se teh blokad rešiš, ker takrat ko o tem razmišljaš si že pred ciljem, da to tudi ozavestiš....čestitam ti.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#80 keti227

keti227
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 364

Objavljeno: 24. december 2004, 00:12

huala!

upam, de maš prou :unsure:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

#81 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 24. december 2004, 00:25

Lana-je ime hčerkici moje sodelavke. Ime mi je všeč. LNF je edini forum, na katerem sodelujem, ko sem se registrirala, sem se odločila, da bom Lana in to je to.
Kot je že Coccinelle napisala, je tudi mene v nekem trenutku pritegnila atmosfera tega foruma.
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#82 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 24. december 2004, 00:58

<{POST_SNAPBACK}>:2src: izgubljenemu:) x8Dx moje srce je na MOJI dlani..... xsrcx , ampak  vpogled do srca vodi skozi OČI, ki so ogledalo duše.... x:Xx ne bit izgubljen xsrcx saj si naš x:)x



hm principesa sam skor raje vidim da je tvoje srce na moji roki :2src: xsrcx xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx z ocmi pa pogledam v srcek xloveyx xloveyx xloveyx xloveyx xloveyx :wub: :wub: xlove2x

#83 stribog

stribog
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 75

Objavljeno: 24. december 2004, 12:33

Tomazslo, mogoče govoriš o takšnih http://www.urban75.com/Mag/troll.html osebah?

V angleških krogih se jim reče preprosto Troll's.

Potreba nekaterih po uporabi nick-ov je forum trolling, potreba drugih pa obramba pred trolli v drugačnih medijih komunikacije.

#84 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. december 2004, 12:10

Hm, Keti, cestitam ti za tale iskren post - to je najboljsi post v tej temi, po mojem.
Sicer si prekriticna in prezahtevna do sebe, a mi je vsec tvoja popolna iskrenost in sposobnost, da vidis te stvari tako in jih celo ubesedis.
Bravo!! :palec: x8Dx
Z vsakim clovekom se je vredno ukvarjat, sploh pa s takim se raje, kjer pade tvoje ukvarjanje na recimo plodna tla, in ce nekdo razmislja tako kot ti, so tla super pripravljena za bogato (osebno) rast. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#85 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 25. december 2004, 12:18

<{POST_SNAPBACK}>
Pa prosm na izi s komentarji - ni mi blo lahko tegale napisat  :sori:




x:Xx :wOOt:

Upam, da si se že pozdravla, al pa da si vsaj boljš. :vio:

Na eno lozico :flowers:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#86 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 27. december 2004, 12:17

Jaz se nič ne skrivam. Jaz sem rachek.

#87 keti227

keti227
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 364

Objavljeno: 27. december 2004, 12:56

hvala za prijazne besede :)
hecno je kako vedno drugim z vso močjo dopovedujem da so uredu, da so super, ne glede na to kaj drugi mislijo ali kaj so v življenju dosegli.... in to res tudi mislim! sama sebi pa ne znam tega dopovedati.
čeprav se trudim, vsak dan posebej in včasih mi za nekaj časa celo rata. počasi....
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

#88 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 18. oktober 2005, 16:02

...dan...
Na chatu v Italiji, da vam ne povem, kaaaaaaaaaaksne nicke imajo, npr: XB48_BVD34_Y, semkotzvezdavtemninoci, Super378946329_A ..... aaaahahahaaaaa, takim spoooooh ne odpisem. Ce je nick zakompliciran, jasno da je tudi oseba.

Jaz sem tudi tam BINGA-BONGA. Poslusajte: kdaj pa kdaj pridejo tudi gostje, ni treba da se vpisejo. En kreten me je enkrat spraseval, zakaj imam ta nick, da mu je vsec. Povedala sem, da je iz Celentanovega filma. Potem pa ti nekega lepega dne vidim: BINGO-BONGO, ja kako? sem se vprasala (bila sem namrec z drugim nickom, jih imam 5)? In potem vidim v publiki: Hej Binga-Bonga ali kopiras, ali si zena od Bongota ..... SM CIST PUDIUJALA!!!!! Sm ga zacela skor zalt, kretena, k mi je ukradu idejo, pred babam pa se je delu, d sm mu jo jest ukradla, usi so mislni tko. Sm rekla: pejte pugledat, jest sm Binga ze 9 mescou, on pa sele 3 dni, KDO JE KOMU NICK UKRADU, a???? Pa je tip sel ven. Pa je bil mir, ampak samo do naslednjic.... spet ista poja ..... spet razlaganje ..... sm jih najmn 100 dala na crno listo ....

AMEN
xrolleyesx
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#89 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. oktober 2005, 17:34

..jaz sem Samsom zato ker mam lase (vcasih nisem mel)... 23 pa zaradi ritma...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#90 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 18. oktober 2005, 17:43

Jaz sem drugač Janez x:Dx
Alef pa po neki SF noveli(sem SF fan...) x:Dx x:Dx
V nasprotju s Samsonom sem včasih imel velik las... x^x
Zdaj jih mam mal manj... x:Dx :vragec: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#91 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 18. oktober 2005, 18:05

ma nicki so zakon...
men je sam žou, da sm tega bedastga klele uporabla :ermm:

če si člouk cajt uzame pol lohk rs najde neki kar ga predstavlja...
Mana...eh...kr neki noooooooo

zdej k sm tole temo vidla me bo pa čist zamorilo nooooo
:mrko: :zalostko:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#92 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 18. oktober 2005, 19:09

Kva vsa briga! :vragec: x:Dx

#93 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 18. oktober 2005, 19:48

Jaz sem drugač Janez x:Dx Alef pa po neki SF noveli(sem SF fan...) x:Dx x:Dx
V nasprotju s Samsonom sem včasih imel velik las... x^x
Zdaj jih mam mal manj... x:Dx :vragec: xsrcx


ALEF, vsakic, ko vidim tvoj nick, se spomnim na enega zelo hudbenega slogarja, ki dela crne magije in je ljudem ze veliko hudega naredil, tukaj v Italiji. Alef mi zveni lepo, toda da si ga je un butl hudob nadel, jooooj.... Ikonco mas pa lustkano, ves!!! xrolleyesx

ma nicki so zakon...men je sam žou, da sm tega bedastga klele uporabla :ermm: če si člouk cajt uzame pol lohk rs najde neki kar ga predstavlja...Mana...eh...kr neki noooooooozdej k sm tole temo vidla me bo pa čist zamorilo nooooo :mrko: :zalostko:


Mas fajn nick, kratek! Jest pa sm mela enga, k mu je blo ime MANE, evo, pa me zdej isce, pa ne ve mojga telefona, reves, kwa use mu je prsparan, zato k me n najde, ne!!!! xrolleyesx

Kva vsa briga! :vragec: x:Dx


Ti me pa s tvojm nikom uzalostis, zato kr moja zadna muca je bila Pika, Pikica, ojojoooooj, crna, lepa, inteligentna, nabrita, suha, misicasta - 15 let je zivela. :U:
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#94 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 18. oktober 2005, 19:48

surya=sonce x:)x
DON'T PANIC

#95 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 18. oktober 2005, 19:49

Pika, Pikica[/color], ojojoooooj, crna, lepa, inteligentna, nabrita, suha, misicasta - 15 let je zivela.[/b] :U:


Evo, skor taka, k jest, sam da nism lih suha, pa mišičasta. No, ja...jezik je tud mišica, a ne? :inocent: To mam pa najbl razvit. x:px

#96 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 18. oktober 2005, 19:52

Evo, skor taka, k jest, sam da nism lih suha, pa mišičasta. No, ja...jezik je tud mišica, a ne? :inocent: To mam pa najbl razvit. x:px


Aaaah, ves, cist drug karakter: mirna, nagajiva, prijazna, ne vsiljiva - pa ne, da ti vse to nisi, ampak midve sva dost bl divjaske, osorne .....
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#97 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 18. oktober 2005, 19:56

Aaaah, ves, cist drug karakter: mirna, nagajiva, prijazna, ne vsiljiva - pa ne, da ti vse to nisi, ampak midve sva dost bl divjaske, osorne .....


Znam bit tud vse to, madona, sejj sm dvojčk...mastr of diskajz! x:px

#98 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 18. oktober 2005, 20:11

ALEF, vsakic, ko vidim tvoj nick, se spomnim na enega zelo hudbenega slogarja, ki dela crne magije in je ljudem ze veliko hudega naredil, tukaj v Italiji. Alef mi zveni lepo, toda da si ga je un butl hudob nadel, jooooj.... Ikonco mas pa lustkano, ves!!! xrolleyesx

Kaj pa če sem jaz tisti hudobec s črno magijo, a? :vragec: :vragec: x:Dx x:Dx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#99 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 18. oktober 2005, 20:50

Kaj pa če sem jaz tisti hudobec s črno magijo, a? :vragec: :vragec: x:Dx x:Dx xsrcx

...un je debu, grd, ma sivo grdo brado, plesast, italjansk guvori .... pa valda nis ti? :frog:
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#100 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. oktober 2005, 09:45

ma nicki so zakon...
men je sam žou, da sm tega bedastga klele uporabla :ermm:

men se tvoj ne zdi bedast, pac, nick, sam - tolk da ves, v administraciji ti spremenim nick v eni minuti, ce zelis. :palec:
Fer pa je v tem primeru o tem dat vedet forumovcem.
Zal je ful teh tem o nikih (valjda so v Cvekarijah, ki jih nisem se urejala), pa se pol ne ve, kam naj se vkljuci v takem primeru.

Ponavad to 'resimo' pol v Tehnicnih vprasanjih.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0