Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Trapasta vprašanja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
784 komentarjev na to temo

#776 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. marec 2011, 13:31

xyesx to tud, itak, sam ne povem kwa še vse. x:Ix :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#777 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 30. marec 2011, 14:53

kje si lohk daš delat luknje za uhane (une čist normalne, v ušesni mečici x;)x )? :inocent:
in a se te luknje kdej pol zarastejo? ker neki cajta nazaj sm jih že nosila, ma to je bilo dobrih 20 let nazaj, potem pa nikoli več... a je pol treba ponovno luknjat al kaj?


men se zdi, da ti to lohk zlatar nardi, ker ti da potem notri ene take uhane, da se ti ne zagnoji, čez nekaj časa, pa si lahko daš svojo uhane gor in jih nosiš....

#778 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 30. marec 2011, 15:45

Ja, v vsaki normalni zlatarni. Zraven dobiš (morala bi) uhane iz medicinskega jekla, ki so antialergijski in jih maš pol not ene par mesecev, da se luknja mal zaceli (vsak dan mal obrneš uhanček pa vsake tolk mal razkužiš), potem pa zamenjaš za kakšne, ki so ti všeč. (pa še zmer fajn, da so zlati ali srebrni ali kaj takega, zarad alergij .. )
Je pa baje tko, da v zlatarnah delajo v pištolco in je ful težko enakomerno in naravnost luknjo naredit (pol ti uhan mal postran lahk visi, ga na ven vleče), tko da za kvalitetno pa če ti ni škoda denarja, greš rajš v kak pirsing studio, kjer to z iglo naredijo .. Tole samo 'baje', nisem sprobala ...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#779 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 30. marec 2011, 16:01

Ja ne vem, jaz sem komplikator kar se teh pirsingov tiče x;)x
sem imela skor pol leta tega medicinskega not, sam sem si itak lepega vijoličnega zbrala, tko da ni nič motil ...
Verjetno lahk daš tud takoj zlate al pa srebrne not, pač take kot jih hočeš nosit .. mislim, da je fora medicinskih tud v tem, da so mejčkn debelejši in ti mal večjo luknjo pusti .. kar je kul, ker pol nisi obsojena sam na te viseče, ki imajo večinoma klasičen zelo tanek obešalniček, ampak lahk tud kake mal bolj konkretne zlate ali srebrne daš not, brez da bi si matrala ušesa, ker bi na silo v malo luknjo tlačla ..
pa to ne govorim zdaj, da je 1 mm pol debela luknja x:o)x sam glih tolk .. ne vem, če maš kake uhane doma, primerjaj tele viseče iz raznih Accessories kolk so tanki in pol kake zlate, mal konkretnejše ...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#780 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 30. marec 2011, 21:36

zihr si uporabila iglo pa plutovinast zamašek x:o)x

Iglo za luknjo, a plutovinast zamašek pa stisneš med zobmi ali kako xzobkox

#781 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 31. marec 2011, 10:23

Ja ne vem, jaz sem komplikator kar se teh pirsingov tiče x;)x
sem imela skor pol leta tega medicinskega not, sam sem si itak lepega vijoličnega zbrala, tko da ni nič motil ...
Verjetno lahk daš tud takoj zlate al pa srebrne not, pač take kot jih hočeš nosit .. mislim, da je fora medicinskih tud v tem, da so mejčkn debelejši in ti mal večjo luknjo pusti .. kar je kul, ker pol nisi obsojena sam na te viseče, ki imajo večinoma klasičen zelo tanek obešalniček, ampak lahk tud kake mal bolj konkretne zlate ali srebrne daš not, brez da bi si matrala ušesa, ker bi na silo v malo luknjo tlačla ..
pa to ne govorim zdaj, da je 1 mm pol debela luknja x:o)x sam glih tolk .. ne vem, če maš kake uhane doma, primerjaj tele viseče iz raznih Accessories kolk so tanki in pol kake zlate, mal konkretnejše ...

blablabla xcivx
men so luknje v ušesnih mečicah naredili z iglo (medicinsko, takrat še ni bilo pištolic) in gazo. Bolel ko :vragec: , kri je dost tekla in neke "medicinske" z bunkico uhančke so mi našraufal.
Ena mečica je bila dost hitro ok (malo gnoja, hitro zaceljena in še dons nimam blemov z njo), ta druga pa se je dolgo časa in gnojila in celila (par mesecev; in je še dons občutljiva na vse, kar ni zlato ali srebro; se mi v pol ure vse vname, čim kak plehovje merim, tko da accesorize ipd odpade).
Luknjice so majhne in nerazvlečene, lahko pa tudi bolj konkretne srebrne uhane nosim (za zlate fejst konkretne pač nimam x:o)x )
Ampak tko je pr men. Lah bo pr Mački čist drgač x^x

Iglo za luknjo, a plutovinast zamašek pa stisneš med zobmi ali kako xzobkox

prijateljica iz otroštva si je sama napeljala vse luknje (po vsaki od 3 do 4) v mečice - mazohistka verjetno :inocent: z iglo skozi mečico, v zamašku se pa igla ustavi x;)x
drgač pa ideja ti ni slaba, če preizkusiš, vsekakor poročaj x:px
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#782 no1

no1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 318

Objavljeno: 1. december 2012, 12:02

Kako lahko kilogram mletega mesa stane 8€, kilogram čevapov, ki so naloženi 20 cm proč, pa 3,5€? Čevapi so mleto meso, ki je začinjeno in oblikovano, se pravi postopek obdelave za več kot polovico zniža ceno? Ni čudno, da je gospodarstvo v kurcu :D
There is no fate, but what we make.

#783 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 1. december 2012, 12:38

Kako lahko kilogram mletega mesa stane 8€, kilogram čevapov, ki so naloženi 20 cm proč, pa 3,5€? Čevapi so mleto meso, ki je začinjeno in oblikovano, se pravi postopek obdelave za več kot polovico zniža ceno? Ni čudno, da je gospodarstvo v kurcu :D


Ko spečeš kilogram začinjenih čevapčičev in spustijo vso vodo s katero so nafilani prideš na pol kile neto teže, pol si pa skor na istem glede cene x:)x

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#784 no1

no1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 318

Objavljeno: 1. december 2012, 12:45

Po moje ni fora v tem, ker tudi 'nečevapno' meso spusti vodo, ko ga pečeš. To, kar delajo kaki fast foodi je, da dodajajo pecilni prašek, s čimer se volumen poveča do trikrat, pol pa žvekaš to, kot da je iz gume Objavljena slika
There is no fate, but what we make.

#785 no1

no1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 318

Objavljeno: 1. december 2012, 14:17

Ni. Oboje je bilo postrežno. Se pravi so cene dejansko konkretno nabite in nekdo od tega fajn služi Objavljena slika
There is no fate, but what we make.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0