Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 16


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
2700 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. februar 2005, 22:03

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF, Vesoljnega dnevnika LNF 2, Vesoljnega dnevnika LNF 3, Vesoljnega dnevnika LNF 4, Vesoljnega dnevnika LNF 5, Vesoljnega dnevnika LNF 6, Vesoljnega dnevnika LNF 7, Vesoljnega dnevnika LNF 8, Vesoljnega dnevnika LNF 9, Vesoljnega dnevnika LNF 10, Vesoljnega dnevnika LNF 11, Vesoljnega dnevnika LNF 12, Vesoljnega dnevnika LNF 13, Vesoljnega dnevnika LNF 14 in Vesoljnega dnevnika LNF 15 (*zadnja stran Dnevnika LNF 15 :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." x:)x itd. ipd. .. ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. februar 2005, 22:07

Kul.
je ravno minus trinajst pri meni (prej je bilo minus dvanajst, pred eno minuto). xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 9. februar 2005, 22:14

Kul x?x :eek: :xx!:
Kako smo si različni... mam rajš +33 kot kakršenkoli minus xrolleyesx x:Dx

Ampak glih -13 x;)x x:px

#4 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. februar 2005, 22:16

:D jutr velik dan, morem it spat :D lahkonoč lunce pa lunatki....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#5 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. februar 2005, 22:20

x:px ... jest tud pofočk u tanou dnevnik ... -13 st. ... dober razlog x8Dx xDDx :palec:

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. februar 2005, 22:50

<{POST_SNAPBACK}>Kul x?x  :eek:  :xx!:
Kako smo si različni... mam rajš +33 kot kakršenkoli minus xrolleyesx  x:Dx

Ampak glih -13  x;)x  x:px

men je plus 33 bolj ubitacno, skoraj... no, vseen, to se prenesem... vec pa - shtala!!!
Minus trinajst... ja, rajs kot... 0, minus ena, plus ena pa taksno... nic od nic. :||| x;)x

Ampak - zdaj je ze minus 15.

In jaz sem prejle vsaj 16x kihnila (vedno fulx kihnem, ampak navadno tam okol 6-10x)...
Taki sinusni orgazmi. xDDx
fajn za precistit nos mal... sem cist... hm, 'preciscena'... xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 9. februar 2005, 23:09

No ja, saj imam jaz tudi raje pošten minus kot pa tisto sranje okrog nule... maram pa še zmeri ne xrolleyesx x:Dx

sinusni orgazmi x:px
Pih, kihanje... pri meni to vedno v rafalu in ksoraj nikoli manj kot 5x x:o)x

#8 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 9. februar 2005, 23:25

Ou nov dnevnik :xmas:
Pravkar pribremzala s Predinovega koncerta, ki je bil soliden, fenomenalen kot gost pa itaq legenda in klasa zase Arsen Dedič.

Aha pa post sem preživela x:px to je pr meni kar za zapisat, ker sem bolj lačne sorte.

Sinusni organizmi x:Dx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#9 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 9. februar 2005, 23:42

Tako, pa naj bo v novem dnevniku zapisano...kakšna jackica sem.. :palec: x^x
Moram najt temo, da dam fotke gor...danes sem prekosila vse...kjerkoli bi bilil na slanikovi pojedini, bolš kt pr men..težko...

res, dan in pol sem pripravljala, ampak ma ni, da ni...res sem bila odlična.. :palec: ..končno sem naučeno skozi leta ...uskladila s svojo domišljijo...

Yessss, upam si..in to je najvažnejše...presegla sem recepte...sama ustvarjam..

Astra
Per aspera ad astra

#10 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 10. februar 2005, 04:01

x:Xx x:Xx x:Xx
Ja sam ka mali pao s lipe

#11 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. februar 2005, 04:23

<{POST_SNAPBACK}>No ja, saj imam jaz tudi raje pošten minus kot pa tisto sranje okrog nule...


Brrr, danes je spet blizu minus dvajstke, se da fajn dihat, lep dan x;)x xsrcx :palec:

#12 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 10. februar 2005, 07:00

<{POST_SNAPBACK}>xDDx men se je pa na boljs poslabsal, tko kot aiwi. :D


x:Dx x:Dx x:Dx ja kwa pa čmo! TOOOOOKKK sem vesela za tvoj strelco da se je tko lepo vrnila!!! res!!! :palec: x;)x xDDx

Včeri sem prežvela post. Sem se odločila, da poskusim še danes zdržat... mi je lažje zdržat, da nč ne jem, kokr pa da se neki mal rajcam pa vse skup nč ne pojem... :inocent: Dons pravjo planetki da je dobr dan za šoping, tko da gremo pralni stroj nabavt, pa ma da dela naslednjih 15 let. Rabmo tazga k ma tud ročno pranje, k to je super za vseh teh miljon puloverčkov k jih mam jz. Jz sem si že enga Candyevga ogledala, upam, da ga kje najdem.
no upam, da dons ne bo taka norišnica k včeri tlele v službi. sej je fajn da je dost za delat... sam da mi ne norijo VSI da rabjo ZDEJ TAKOJ. halooo... to tko ne gre, ne more bit vse naenkrat... gremo po vrsti... eno za drugo...

no vsem skupaj en ribji dan :inocent: x:Dx x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 09:21

Thanx kok ste prijazni vsi! x:Xx :vio:

Ja, ful dobr, a ni? taka mickena stvarca, pa da takole pride nazaj... x8Dx

A ste vidl na LN, da imamo zdaj googlov iskalnik (smo se zdilal), pa najde iz vsega LN, torej tud z LNM, foruma in vseh poddomen. x^x
Sem ze probala, vse najde, hudo. x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 10. februar 2005, 09:31

<{POST_SNAPBACK}>A ste vidl na LN, da imamo zdaj googlov iskalnik (smo se zdilal), pa najde iz vsega LN, torej tud z LNM, foruma in vseh poddomen. x^x
Sem ze probala, vse najde, hudo. x8Dx

xsuperx :hepko: :palec:

#15 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. februar 2005, 09:43

googlov iskalnik :P hihi js lih iščem nekaj.... hm a grem kar na google?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#16 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. februar 2005, 09:53

daaaannn....
...saj boš najdu, el nino.. :palec:

tle pa : gužva, stres, gužva , stres....in v tem slogu dalje...da neptuna sploh ne omenjam....tole leto se je že začelo ubitačno....upam, da se bo tale tempo rahlo zmanjševal tja do konca leta, ker to je delanje atesta za utrujanje materiala... :vragec: x^x x;)x

mejte se...radi, jasno... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#17 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. februar 2005, 10:19

[quote name='Amis' date='10. Feb 2005 ob 09:54']
<{POST_SNAPBACK}>daaaannn....
...saj boš najdu, el nino.. :palec:


:P res je sem najdu
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#18 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 10. februar 2005, 10:48

Dobr jutr usem mucam x:px x:Xx in seveda tud mačkom LNF-ja x:Dx Kak sm jz dobr spau,pa še u dobri družbi! x:px x:Dx Sm mal zmatran,vse pa tud ne morš met! x:Dx :vragec: Skor use pa lohk! x;)x x:Dx
Baby don´t forget my number!

#19 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 10. februar 2005, 11:53

dons pa bl u izi pr men tle v službi... no sej je fuuulll za delat, ampak naprem včerej.... sam bi mi kr pasal če bi blo več.... da neb misnla na to da se slabo počutim... eh sej bo minil... ni take panike... sam k nisem tko fino k ponavad vsak dan.... he he he
spet se mi je na bolš poslabšal

#20 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 10. februar 2005, 12:06

<{POST_SNAPBACK}>Tako, pa naj bo v novem dnevniku zapisano...kakšna jackica sem.. :palec:  x^x
Moram najt temo, da dam fotke gor...
Astra

Slisi se ful fajn, kje bodo fotke?? Firbec babji....

<{POST_SNAPBACK}>Brrr, danes je spet blizu minus dvajstke, se da fajn dihat, lep dan x;)x  xsrcx  :palec:


Oz ne da vec dihat, ko ti z vsakim dihom kocine v nosu zmrznejo... :o|o:

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

bohdej..... x:)x
neki neprespan..... xcivx
prevech razmishlu, pol pa spanc papa.... xrolleyesx  xrolleyesx  xrolleyesx
ampak....blo vredno.... x:)x
nova dognanja.... x:)x  :vio:  x;)x

zlomk x:)x


dogaja, kaj x;)x

------

drugac pa.. sla pisat un kolokvij.. kr neki.. mislim, se nikol bla tko zmedena in ne najdla besed za tisto, kar sem hotla povedat. Tko razprseno razmisljala, nor filing v bistvu, sam ne ravno za na izpit :o|o: No ja, sicer so pol stavki izpadli kot od 5letnika, ampak recimo, da sem ujela bistvo... we'll see... Kaj to, luna v ribah?

Zdaj sem pa cist frej se 4 dni.. treba izkoristit...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#21 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 10. februar 2005, 14:06

Iiiii, mi smo pa danes dobili pošto od Abanke..in v njej ljubezenski horoskop...

Avtor....lunin.net :palec:

Lušno narejeno xsrcx ..čestitam

Astra
Per aspera ad astra

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 14:31

O, thanx, je torej ze izslo... :) :palec:
Jaz se nisme videla...
Pa ni nic posebnega, se ni dal nic 'dizajna' tlacit zraven, ker je tolk texta prislo, ceprav sem bila zelo redkobesedna. :P
Sem imela ful za povedat, pa je bilo cist prevec, sem morala ful rezat - zarad formata.
No, saj bova dala tud na LN - za to bo ziher interes. x;)x xDDx

ja, nisem mogla prej napisat...
So pa v glavnem kar vsi znaki 'dobri ljubimci'... xDDx x;)x
saj veste, kako je... xcivx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. februar 2005, 15:10

<{POST_SNAPBACK}>O, thanx, je torej ze izslo... :) :palec:
ja, nisem mogla prej napisat...
So pa v glavnem kar vsi znaki 'dobri ljubimci'... xDDx x;)x
saj veste, kako je... xcivx x;)x


Hihi, morem probat, te vse znake, kero znamenje pa je to ? :vragec: I'm having a party a party for two...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 15:36

xDDx ovni so kar dobri, potolazi se, sem pa tud pomanjkljivosti spretno ovila... x;)x vsaj tako se mi zdi, saj sem ze pozabila, kaj tocno sem cvekala... cist ok se mi je zdelo, je moral pa bit pac dost poljudno in tko... ni hotla bit neka znanost zdaj to, ni pa kar nekaj, tako nekako... kolikor pac lahko v en znak spravis...
nekdo je devica, a ne ve, da ma ful v levu... al kaj tacga...
Tam se pa ni dal vsega tega stlacit, vseh teh razlag, variant, se tega dela, ceprav nekaj sem napisala, a sploh ne vem, ce je prislo gor.. moram najprej sploh videt to...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 10. februar 2005, 16:36

Dan!

Sem danes prvic po poskodbi smucala. Sem mislila, da me bo zafrkavalo, ampak sva uzela s fotrom 3 urno karto in je slo super. Se vedno obvladam x:o)x x:Dx
Pa se tak fajn soncek je bil, smucisce tudi v redu ( z izjemo nekaj ledenih ploskev).
Jutri pa petek, pa spet xsrcbumx In odpadejo vsa predavanja x:px Nadobudnezi pridejo faks pogledat x;)x
Me caka se savna, pa Trenja,ce bo kej pametenga, pa kak kjut telefonski pogovor :D

Umes citam 24ur? Pahorju je avto zagorel med voznjo? Hm.


No, lep dan.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0