Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 17


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
3506 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. april 2005, 16:14

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF, Vesoljnega dnevnika LNF 2, Vesoljnega dnevnika LNF 3, Vesoljnega dnevnika LNF 4, Vesoljnega dnevnika LNF 5, Vesoljnega dnevnika LNF 6, Vesoljnega dnevnika LNF 7, Vesoljnega dnevnika LNF 8, Vesoljnega dnevnika LNF 9, Vesoljnega dnevnika LNF 10, Vesoljnega dnevnika LNF 11, Vesoljnega dnevnika LNF 12, Vesoljnega dnevnika LNF 13, Vesoljnega dnevnika LNF 14, Vesoljnega dnevnika LNF 15 in Vesoljnega dnevnika LNF 16
(*zadnja stran Dnevnika LNF 15 :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." x:)x itd. ipd. .. ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 9. april 2005, 16:24

tkole. prispela domov. zdej se pa počas spedenat... pol pa naprej. zanimiva tale sobota... men tud tale dežek totaln mir prnesu.
spet se mi je na bolš poslabšal

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. april 2005, 16:26

xokx
Prec jasno vse... x8Dx... sam prisla, komentirala, najbolj samoumevno da je novi dnevnik. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 9. april 2005, 16:36

x:Dx x:Dx hihi. ja kaj pa čmo. no je bil tko kr težek dan, k so vsi tako napeti. mislim da stara mama kr še noče dojet, da ma ata raka. kr noče. no ampak dones je bila že kr normalna. sej ata je imel zadnje obsevanje in tudi sam pravi da se bolše počuti. da ne čuti več bolečine. je pa strašansko zmatran skoz samo spi, ampak res skoz. ure in ure in ure. no sej... nej si počasi moči nabere xwizardx
mami tud svašta čez dala in je čist zmatrana. tko da ji je pasalo da sem jo zdej jz okol vozila.

valda da nov dnevnik. hehe... asociacije bi ble lah tud nove... je že škor 500 strani
:wOOt:

lep dan vsem. tale dežek prov pomirja. xsrcx
spet se mi je na bolš poslabšal

#5 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 9. april 2005, 16:39

Ok.

Dons jedla smetano z zlico. Sugar overdose. :xx!: Jah pred tem pa burek z mesom in krompirjem. Zdej je pa res konc tega. Mene bo pobral od zamasitve zil. :sori:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#6 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. april 2005, 16:52

<{POST_SNAPBACK}> ji je pasalo da sem jo zdej jz okol vozila.

valda da nov dnevnik. hehe... asociacije bi ble lah tud nove... je že škor 500 strani
:wOOt:


:vragec:

marsikaj bi lohk blo nouga.... x:Dx x;)x

zlomk x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#7 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. april 2005, 17:35

:vragec:

no....grem jst....u sluzhbo...hehe x:Dx x:Dx x:Dx
papa

zlomk x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#8 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. april 2005, 17:39

kwa pol, as se ziva :inocent:
----------

Ok.

Dons jedla smetano z zlico. Sugar overdose.  :xx!:  Jah pred tem pa burek z mesom in krompirjem. Zdej je pa res konc tega. Mene bo pobral od zamasitve zil.  :sori:



#9 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 9. april 2005, 17:51

Komi. :zalostko: :ill:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#10 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. april 2005, 19:03

kam? :inocent:
:vio:
men so rekl, da chaj pomaga :vio:

#11 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 9. april 2005, 19:04

Kam? Nikamor.
Pijem zelen caj. Sej nism bolana, sam prenazrta. Pa se luna je presla v bika. Idealno! Pih! :o|o:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#12 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 9. april 2005, 19:09

En lep pozdrav vsej Lf ekipi :palec:
Full dogaja :wOOt: :wOOt: :wOOt:
Pogrešam vas xsrcx

#13 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. april 2005, 19:36

ojla ruby72.... :hepko: ...lepo, da si spet tle

tole vreme mi je odgovarjalo u nulo...imela nekaj starih grehov za končat in sem povsod nardila kljukice...zdej pa ful zadovoljna x:px
prežvela vse lune in mrke živa in zdrava ...zdej se mi sicer mal spi...sam to je najbrž sam posledica popuščanja službovskega stresa...trenutno sem sama sebi najboljši par x:Dx ....če bo šlo tko naprej, bo zlo uredu x:Dx x;)x

mejte se max....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#14 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. april 2005, 20:20

Ha ha ha ahaa a nikamor ni ziva x;)x
kb mene vidla :sori: dans ,,, xredx xrolleyesx :o|o: :huh:
pozresnoslava
---------

Kam? Nikamor.
Pijem zelen caj. Sej nism bolana, sam prenazrta. Pa se luna je presla v bika. Idealno! Pih! :o|o:



#15 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 9. april 2005, 20:34

čer.
prišla domov. predstava je bla super! ful sem uživala. :palec: :onfire: :onfire:

zdej sem pa čist zdelana. tko sam še postlo vidm. tko da bom mogla še tist opravk k sem ga mislna met... skenslat. res se mi ne da več. dost je blo za en dan. sej lahk še kej za jutr pršparam. a ne? seveda. :switz:

a je kšn film na tvju? :U:

free x:Xx x:Xx xsrcx
spet se mi je na bolš poslabšal

#16 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 9. april 2005, 20:36

hokej!

JEEEEESSSSSSSSSEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIICCCCCCCCCCEEEEEEEEE! x:Dx
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#17 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 9. april 2005, 20:42

hehe modelka! xcheersx xcheersx xsmokex prov pol pa jesenice, jesenice! hehehehehe xg:Dx xg:Dx xsmokex
spet se mi je na bolš poslabšal

#18 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 9. april 2005, 20:51

goooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllll :wOOt: :onfire: :hepko: xmusicx xsuperx xcheersx xpartyx :medal:
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#19 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. april 2005, 20:54

x:Dx x:Dx
-------------

JEEEEESSSSSSSSSEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIICCCCCCCCCCEEEEEEEEE!  x:Dx



#20 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 9. april 2005, 21:01

Lustno novi dnevnik.

Sem gledala Vsiljivce :horro-cb: :OO!: ( Others ). Starejsa sem, bolj se bojim x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#21 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. april 2005, 21:02

full dobr film!! :palec:

#22 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 9. april 2005, 21:29

u 25-mu letu starosti sm si kupla rolerje.....mojmu kot navdušenmu športniku se je zdelo nedopustno da jih nimam....in zdej čakam da neha dež padat....me je kr groza.....predlani me je na smuče spravu....zdej pa to....no ja bo že.....se je že mogoč cajt da si kej zlomim da vidim kk to zgleda x:Dx bog dej še kak dan deža :inocent: :inocent: x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#23 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 9. april 2005, 21:51

nč bat...jst sn bla še starejša k sn jih dobila....rolaš že rolaš...

sam bremzat je hudič x:Dx :vragec: pa bognedaj, da te v kak klanc spravijo pol pa sam po zraku pa v ribo x:Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#24 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 9. april 2005, 21:52

ma ne me zdej strašit....sm se fiksno odločla....padaj dežek padaaaaj x:Dx x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#25 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 9. april 2005, 22:09

o šit. jz bi si tud mogla rolerje ubost. sam me je tud kr panika kašne bom zganjala po cest. x:Dx x:Dx x:Dx bedno je k vsi že rolajo... jz pa sploh še ne... se je treba še naučit... :sori: xwizardx no tkole zdej grem pa spančkat. sm tko zmatrana.... zih bom jutr spet ob 6ih rogovilila okol... xrolleyesx baba sploh ne more več velik spat :OoO: kar je u bistvu čist kul.
spet se mi je na bolš poslabšal




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (3)

Člani: 0 - Gosti: 3 - Skriti člani: 0