Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

zdravitelj ali črni mag


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
53 komentarjev na to temo

#1 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 18. maj 2005, 11:44

Ste že kdaj srečali učitelja, ki uči napačno pot. Jaz sm se z enim pogovarjal enkrat v klepetalnici in mi je dal en link od ene spletne strani. Tam sem videl, da podpirajo levo stran (stran ki vodi v pogubo) namesto desne strani. In ga nisem mogel prepričat naj odneha.

Kakšno je vaše mnjenje. Ste že kdaj srečali človeka, ki vas je hotel prepričat da se pridružite kakšnemu klanu ali sekti in vas je hotel prepričati z svojimi "posebnimi" sposobnosti ? In ali poznate kakšnega, ki podpira levo stran. Kakšen so vaše izkušnje?

Jaz nimam negativnih izkušenj samo zanima me koliko je to pri nas že razširjeno.

To temo je popravil/a matjazz: 18. maj 2005, 11:44


#2 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 18. maj 2005, 13:25

matjaz, kaj mislis s to levo stranjo ki vodi v pogubo? :eek:

me zanima, ker je leva navadno srcna stran ali nasplosno napredna ( politicno)...a ti imas tu
prispodobo iz avtoceste...?

kako pa si ugotovil, da je clovek bil na slabi poti?


osebno nimam tako direktnih izkusenj, ampak stevilo ljudi, ki delajo skodo sebi in drugim...
in to namerno in brez sramu sploh ni zanemarljivo.
samo ce pogledas okrog v vsakdanjem zivljenju...ampak bi morali prej definirati te klane, sekte.
ce pod to stejemo tudi politicne partije in kajvem kaj vse...potem je tega ogromno.


po moje... x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. maj 2005, 13:33

ja mene je tud tole presenetilo, sem najprej mislila da govoris o politki. :D

kaj mislis s tem, da si ga hotel mal prepricat - morda te je pa samo zafrkaval?

Drugac pa mamo eno berco tem o Crni magiji... ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 18. maj 2005, 14:18

To kaj sem poveda nima veze z nobeno politiko, voznim pasom, ali čimerkoli drugim, ki se delo na levo ali desno.

Tukaj je povezava, ki opisuje kaj je leva in desna pot in še kr nekaj drugih stvari: beri pod Y na poti
www.geocities.com/naukivnebovzetihmojstrov/baklja_je_sla_mimo.html

Leva stran srca tinka. Tukaj ni bistvo, da bi človek moral imet srce na desni strani ampak lepo po časi.

Vsak človek, ki se poda na duhovno pot, se mora kdaj pa kdaj soočiti z preizkušnjami. IN tukaj se pojavi na razpotju. ali bo šel desno ali levo. Smernic tukaj ni, ki bi natančno pokazale pravo smer. Človek more sam poiskat pravo pot in iti naprej po pravi poti. Seveda se ne vsi soočijo z takšnimi preizkušnjami, ampak bo stvari bolj podrobno razložil tudi zaradi tega do bodo ljudje bolj obveščeni.

Kot najbrž veste s čakre vrtijo v desno smer. Nihalo, ko je na pozitivni točki zamlje, ki izžareva veliko pozitivne energije se vrti v desno smer.
In zato tudi desna pot. Ne vem zakaj je v točno v univerzumu določeno, da je morejo nekatere stvari vrtet na desno, ampak tako je.

Leva stran je pa stran, ko iskanje resnice izgubi smisel. In kako prepoznamo levo stran, ki jo nekateri zagovarjajo. Predvsem po nekaterih sektah in po njihovih metodah učenja. Nekdo mi je zaupal, da se strahu pred polži znebijo tako, da si dajo celo skledo polžev na telo in na to meditirajo. Ja kako se boš pa potem znebil strahu pred smrtjo ali pred izgubo svojih ljubljenih. Kaj boš kar pobijal al kaj. IN tudi vabijo ljudi v svoje množice s pomočjo nekaterih sposobnosti. Recimo kot je levitacija ...
Saj ne pravim, da samo zlobni ljudje lahko imajo takšen nadzor nad materijo. Amapak je dobro da se oseba vpraša: Zakaj mi hoče nekdo tole s tako vnemo vse prikazati. Ker resnični mojster, ki ima takšne sposobnosti ne bo tole javno kazal pred drugimi.
Včasih pa todi s pomočjo teh metod ne moreš videt in prepoznat razlike. Tako da preizkusite, če oddajajo pozitivno energijo. Če še vedno nimate odgovora pa prosite Boga naj vam pokaže katera pot je prava.

Kaj se tiče hipnoze. Ta tehnike je tudi ena izmed mnogih tehnik leve strani. Samo poglejmo dejstva. Vsak lahko hipnotizira in za to ne potrebuje nobenega daru. In gre v nek center pride čez en mesec nazaj in že lahko pripravi človeka do tega, da bo delal točno to kar mu naroči ali še slabše da bo ljudi hipnotizira za zabavo.
Še najslabše pri tem je, da hipnotizer onesnaži človeka in njegovo avro z psihično energijo, ne da bi sam za to vedel. IN res je da so včasih takojšnje ozdravitve, ampak hipnotizer ne očisti vzroka v bolniku. On samo potisne vzrok bolezni nazaj še bolj globlje v telo. Tako da se bo moral bolnik v prihodnosti še enkrat soočit z isto težavo ali pa v naslednjem življenju. Sam človek ne more nikogar ozdraviti. Zdravilec usmeri na bolnika Božansko energijo in ta je edina ki zdravi.

Tisti ki se ukvarjajo z zdravilstvom vejo, da moreš prej zaprosit Boga za določene zdravilne energije in še veliko drugih stvari. Pri hipnozi ti pa reče da se samo sprosti in že lahko "zdravi".

Za na konec še par odstavkov iz vira :
http://www.geocities...u_z_rokami.html

''Ali razumete, ljubljeni, da obstajajo metode zdravljenja, kjer je z molitvijo ali s hipnozo ali z mentalno voljo, bolezen potisnjena nazaj v astralno telo ali v eterično telo in kjer se nastani, kar karma zanika? Posameznik je lahko trenutno ozdravljen od migrene skozi hipnozo ali druge tehnike tako imenovane metafizike.''

''Ljubljeni to se lahko dogaja s praktikanti, ki uporabljajo te metode. Toda, ljubljeni, težka karma se pojavi tem praktikantom, če vijolični plamen ni uporabljen, da preobrazi, použije zapis jedra in vzroka te karme. Posameznik, ki privoli v to lažjo pot (to ni pot Življenja), bo nekoč v prihodnosti videl, v tem življenju ali v naslednjem, enak problem, ki se bo ponovno pojavil in prišel na površje in bo v zvezi s karmo, ki mora biti preobražena preden fizični simptoni lahko izginejo.''

''Tako, ljubljeni, razumite da je zdravljenje proces, ki je kulminacija veliko drugih. Včasih tisti, ki nimajo popolnega pogleda, želijo svoj pogled bolj od želje da bi videli Boga. Pogosto, potem, se pojavi slab vid ali bolezni oči ali celo slepost je indikacija karme kot posledice odklonitve videti Resnico ali videti Vsemogočnega Boga iz obraza v obraz.''

''Torej, preučite motiv in željo za zdravljenje in ocenite to v sebi kot tudi v drugih, ki pridejo k vam za molitev in asistenco. V redu je pomagati v telesu in duhu – dati sočutje, tolažbo in druga dostopna zdravila.''

''Pazite, potem, da razumete da se nezakonito zdravljenje, ki je dano, lahko pripiše vašemu karmičnemu zapisu. In to nezakonito zdravljenje, ljubljeni, je manipulacija zakonov Boga in njegovega Duha, v osvoboditvi nekoga, ki mora še občutiti svojo lastno odgovornost v borbi duše v tej goreči preizkušnji o kateri govorim.''



#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. maj 2005, 14:23

sorodne teme.

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 18. maj 2005, 14:55

hvala za razlago!

res je, da je takih manipulacij ogromno in so po moji osnovni logiki neeticne.

je pac v cloveski naravi, da stalno odkriva neznano in novo.
kjer je povprasevanje, nastane slej ko prej tudi ponudba.
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#7 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 18. maj 2005, 15:11

No dobr
Samo upam do bo to prebralo čim več ljudi. Če ima kdo še kakšna vprašanja naj reče ali kritike tud sprejemam.

#8 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 19. maj 2005, 10:22

strah pred smrtjo? nauči se trenutek za trenutkom umret kot malo bitje, pa te ne bo več strah x:)x x:)x

glede unih levih pa desnih smeri pa mislim, da ma vse svoj namen in zakaj pol za eno reč da je dobro, za drugo pa slabo......

hm......lačen sem - še sem živ x:Dx
cosmic dancer

#9 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 19. maj 2005, 11:10

OK lahko en komentar na tvoj odgovor shaolin. No pa bom.
Za začetek ne moreš ti kr nekje se zaležat in rečt "ja saj ima vse svoj namen".

Pol te bo nekdo oropal in boš spet rekel, da ima vse svoj namen. Pol te bo nekdo pretepel in se ne boš uprl. Ampak boš še enkrat rekel rekel, da ima vse svoj namen. Life iz beautiful.

#10 vasudeva

vasudeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 19. maj 2005, 20:29

<{POST_SNAPBACK}>Ste že kdaj srečali učitelja, ki uči napačno pot. Jaz sm se z enim pogovarjal enkrat v klepetalnici in mi je dal en link od ene spletne strani. Tam sem videl, da podpirajo levo stran (stran ki vodi v pogubo) namesto desne strani. In ga nisem mogel prepričat naj odneha.

Kakšno je vaše mnjenje. Ste že kdaj srečali človeka, ki vas je hotel prepričat da se pridružite kakšnemu klanu ali sekti in vas je hotel prepričati z svojimi "posebnimi" sposobnosti ? In ali poznate kakšnega, ki podpira levo stran. Kakšen so vaše izkušnje?

Jaz nimam negativnih izkušenj samo zanima me koliko je to pri nas že razširjeno.


leva ali desna?
hm, zakaj pa bi moral sploh karkoli izbirati? z tem si zapečatiš usodo..za nekaj se odločiš in s tem avtomatsko tud nekaj zanikaš..
zakaj bi uporabljal samo levo roko če pa lahko še desno..
to med bogom in satanom je men full smešno in totalno pranje glav folku..
ko enkrat nehaš filozofirat kaj je kaj in zakaj je, potem dosti bolj lepše zaživiš kot pa spekulacije med dobrim in slabim,..itd.. sam sem prišel do marsikaterih folkov in jebi ga..njegov problem če je povšinsko slab ali dober.. če se z njmi sploh ne obremenjujem, analiziram, obsojam jih pa naj bo karkoli se že dogaja, potem je vse dobro..največja jeba je pač naš analitik - um, ki se pritura v vse stvari in hoče vse vedet in imet pod kontrolo...

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. maj 2005, 20:31

dobr si tole speljal! :palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 20. maj 2005, 07:47

Naj te nekaj vprašam vasudeva. Si ti sploh podrobno prebral kaj sm napisal:To kaj sem poveda nima veze z nobeno politiko, voznim pasom, ali čimerkoli drugim, ki se delo na levo ali desno. - tole sm napisal in pomeni, da ni važn s katero roko ješ. To je ta prvo. In ne s katero nogo vstaneš.

<{POST_SNAPBACK}>leva ali desna?
hm, zakaj pa bi moral sploh karkoli izbirati? z tem si zapečatiš usodo..za nekaj se odločiš in s tem avtomatsko tud nekaj zanikaš..



Jaz sem izbral desno pot. Pot edinega in ta pravega Boga. Seveda sm s tem zanikal, padlega lažnega boga. Ne vem zakaj je to slabo.

To o Bogu in Satanu je čista resnica. Ta piše v svetih textih. Zaradi mene verjemi ali ne. Ampak tole ti še povem, da je človek živi v tej nepopolni snovni obliki, prav zato, ker je Satan bil izgnan iz nebes in je z seboj potegnil tretjino vseh angelov.

http://www.geocities.../antikrist.html - tukaj je bolj podrobno razloženo.

Pa če še ne veste se je Hitler ukvarjal z levo stranjo. In poglejte kaj se je dogajalo. Če ne bi takrat človeštvu prišli na pomoč legije angelov in višjih bitij, bi bili vsi pod Hitlerejvim vodstvom. Hm to bi blo super ne za nekatere?

Jaz nikoga ne obsojam za to kar počne. Samo dajem informacije, ki temeljijo na čisti RESNICI. Seveda ima vsak svobodno voljo in se sam odloči kam bo šel.

Bog je čista ljubezen, Satan je sovraštvo v najbolj spirjeni obliki. Kaj boste izbral je vaša odločitev. Človek živi zato, ker ima energijo dano od Boga. Ta pa priteka po tanki zlati niti. Nit je povezana z kronsko sedmo čakro. In tako vsako sekundo z vsakim dihom ti živiš in se razvijaš zaradi te energije.

#13 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 20. maj 2005, 08:04

Kaj se tiče hipnoze vrba. Nisem še na nobenega naletel, ki bi imel težave, ker je bil hipnotiziran. Samo mi je rekla ena, ki je zdraviteljica da je šel en fant v nek satanizem tako za hec in zdaj ga ona zdravi. Ker ga je čist notr potegnilo. a imaš še link do tistih posnetkov v Münchnu?

Ali veš da imajo v nekaterih državah porode, ki se dogajajo pod hipnozo. Ne upam si niti pomislit, kaj se lahko zgodi s tem otrokom v prihodnosti.

Je pa res, ko nekoga pozdraviš, da si more spremenit način življenja. Sam se mora za to odločit. To ni kr nekaj, da ozdarviš in potem lahk furaš svoje. Moreš premislit o tem. Ampak večina ljudi da. Tukaj nisem omenil, da sodobna medicina nima mojma in da jo morejo vsi ovržt. Ampak velikokrat pomaga alternativa, ko sodobna medicina zataji.

So pa ljudje, ki ozdravijo kogarkoli samo z čisto Božjo energijo. Jezus, Sai Baba - živi v Indiji in dnevno 2 krat na dan sprejema obiske. Tako da ga lahko vsak obišče. Sm videl na enem videoposnetku kako je zdravil invalide na vozičkih. In potem je pokazal kako so začeli hodit.

Nekateri lahko samo zdravijo z energijo. Seveda tukaj spet ne zanikam sodobne medicine. Drugi si še pomagajo z zelišči, čaji .....
Pravim, da ne moreš sam zdravit z hipnozo ampak le z Božjo energijo. Edino, če ima kakšen bioenergitik hipnozni podobne tehnike, da zdravi na drugačnih nivojih. Vse je dopuščeno in v skladu z karmo, če je z voljo BOG-a.

Če zdraviš z energijo zdraviš bolnika tudi na drugih nivojih. In ti nivoji so tako zapleteni in fini, da jih z hipnozo pokvariš. Tako kot more zdravanik pri operaciji pazit, kaj dela.

#14 p!sces

p!sces
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 122

Objavljeno: 20. maj 2005, 08:57

Ene par buck je tule na strani... :D
bucke bucke...
"leva" stran pravis. A ves, mojster, tud DESNA ni tabolsa.
Ne si mislat, da ce bos vse delal v smeri tvoje "desne" (ne ne mislim vozni pas), da bos s tem najvec dobrga dosegu.

Js ti predlagam preucitev vseh moznosti, in izbiranje po intuiciji - in seveda RAVNOVESJE. Obe skrajni smeri vodita v koncni imperij moci, ki sta si sovrazni - in postal bos samo eden bojevnikov za prazen nic in si nabiral sovraztvo. Pa tud ce bos sedeu tvojmu bogu na krilu. =)

L.
in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.

#15 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 20. maj 2005, 09:00

Ok še 100-tič. jaz podpiram čisto ljubezen. Ne vem mogoče je tebi bl ql sovraštvo, ker se tako boljše sliš al ne. Ampak če boš prebral kaj o sekciji vnebovzeti mojstri ti bo bolj jasen.

Če podpiraš sovraštvo pa kr začni vse sovražit. In potem mi povej kakšno bo tvoje telo po 1 mesecu.

Kaj se tiče imperijev. Božji ni sovražen. In ne vem kaj je slabega v tem, da se bitje združi z Bogom in tako doseže večno življenje. Hm le kaj je tle tolk slabega za nekatere?

Še enkrat tega ne vsiljujem nikomur, ampak samo podajam svoje mnenje in informacije. Vsak ima pravico kaj si bo izbral in svobodno voljo.

#16 p!sces

p!sces
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 122

Objavljeno: 20. maj 2005, 09:13

Dobro. Grem po vrsti, ker vidm da je svet res cuden.
1. Tud js ne vsiljujem nic.. celo napisal sm da ti pac predlagam da preucis vse moznosti in se odlocis po naravni intuiciji, in ne sledis nekim vzorcim, ki so jih vzgali vate.

2. Le kje sem napisal da mi je vsec sovraztvo. Heh, zanimive projekcije so vcasih na tej strani. :) Zato pomaga ce se stvar prebere veckrat in odgovora ne poda naucen odziv.

3. Bozji imperij... dobro, tu bi se dalo debatirat, ker lahko pomeni neskoncno moznosti, ampak ce imas v mislih kaj v zvezi z BELO MAGIJO, naj ti povem skrivnost:
so navadne pokvarjene duse, s tem da so v preobleki. Da, kar nasedi jim, kot jim vecina mladih razsvetljencev. Zato pa imamo potem zapadle.

4. Se 1x: nicear nism nikol vsiljeval nikomur. Uzivaj.

L.
in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.

#17 p!sces

p!sces
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 122

Objavljeno: 20. maj 2005, 09:24

Objavljena slika

Objavljena slika

enjoy. x;)x

L.

To temo je popravil/a p!sces: 20. maj 2005, 09:25

in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.

#18 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 20. maj 2005, 09:26

No jaz morem tebe popravit. Jaz nisem nikoli omenil belo magijo. Te besede nikoli na chatu. Je pares da krščanska cerkev manipulira. IN jaz nisem zagovornik kršćanske cervkve. Če rezumeš kaj mislim povedat. ampak nima se smisla kregat.

Aja pa ko si napisal, če bom nasedel Bogu na krilu. Samo to ti povem. Če boš prišel do določene stopnje zavesti boš razumel. Vere ne moreš in nikoli ne bo možno razložit z znanstvenega stališča.

#19 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 20. maj 2005, 09:27

user post image- ne vidim nobene tvoje slike

#20 p!sces

p!sces
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 122

Objavljeno: 20. maj 2005, 09:29

Dovolj. Znanosti tu ni. Govorim v prispodobah.
Pa tud krscanske cerkve ni tu - govorim o necem bolj abstraktnem, visjem.
Kakorkoli, uzivaj no. =)

Over and Out.đ

sliki: na lastno odgovornost:
http://www.deviantar.../view/12705744/
http://www.deviantar.../view/12705486/

L.

To temo je popravil/a p!sces: 20. maj 2005, 09:31

in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.

#21 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 20. maj 2005, 09:30

OK whatever. Ne da se mi več.

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. maj 2005, 09:38

<{POST_SNAPBACK}>
Aja pa ko si napisal, če bom nasedel Bogu na krilu.

Kako pa ti beres napisano?

Rekel je - tudi ce bi sedel Bogu na krilu...
ne stekas, kaj to pomen?
Tud ce bi bil v narocju Boga, ce bi te ujckal, nosil okol, bos se vedno bojenvik, ce se bos ODLOCAL in sel SAMO v to smer.

a o jinu pa jangu ti je tvoj mojster kaj povedal? O polarnosti, o celostnosti?
ne, on ti je dal znak, puscica in ti sam vozi misko, smer naj bo pa kar ista?
'ne pride dalec, kdor gre kar naravnost'. xyesx

Torej ti negiras noc, al kako?
Zimo?

Kaj pravzaprav furas?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 p!sces

p!sces
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 122

Objavljeno: 20. maj 2005, 09:41

Marsa: DA. To sem mislu.
:palec: x:px

L.
in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.

#24 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 20. maj 2005, 09:49

Kaj furam. Ok bom dal detaljno res detalno razlago.

Kaj se tiče principa jing jang. Noč -dan, zima poletje. je to kar uči 100% resnica. Zato, ker če bi bilo preveč toplote, bi na vse prežgal, če pa preveč zime bi vsi zrznili. No primerov je še 1000 ali več ampak tako za predstavo.

Očitno sm napačno tisto razumel na krilu, sm mislu, da mi je to napisal v negativnem smislu in se opravičujem.

Ponoči spim brez luči in nimam nič proti noči. Ok to smo razčistil.

Seveda ne moreš ti uporabljat jing-jang principa kaj se tiče drugih bitij. OK bom razložu.

Dobro slabo- ne moreš enim delat dobro ali slabo in od tega pričakovat da je to vseen.
Luč-tema. Tukaj sm opisal luč na drugačen način, kot sredstvo osvobajanja, in se nanaša na vrhovno luč.

In hotel sm povedat, da ni isto, če si pri energijskem delu ali črni magiji.

V čem je poanta. Vsi naravni procesi se odvijajo v jing-jang načinu. Ko pa pridemo do človeka in do njegove karme pa to stališče ne velja več. Ras je, če ima kdo vročino, da ga ne boš dal na sonce ampak hladen oplatek.

Jaz sm samo v prvi vrsti hotel podati nauk o dobremu in kasneje o Vnebovzetih mojstrih. To je vse. Hotel sm sam opozoriti na pasti. Seveda sm napisal nekajkrat da nobenemu ne vsiljujem svojega mnenja.

To je to

Če ti je še kaj nejasno samo vprašaj. Ali če kaj delam na robe ma pa opozori. Lp vsem na forumu.

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. maj 2005, 09:56

<{POST_SNAPBACK}> ampak ce imas v mislih kaj v zvezi z BELO MAGIJO, naj ti povem skrivnost:
so navadne pokvarjene duse, s tem da so v preobleki. Da, kar nasedi jim, kot jim vecina mladih razsvetljencev. Zato pa imamo potem zapadle.

zelo nerada posplosujem in tako ne bom, vendar moram zal kar pritrditi P!scesu pri tejle trditvi.... in recem, res so PREstevilni taksni.

Strinjam se tud s tem - preizkusi vse, zadrzi pa tisto, kar je dobro - ZATE.

*
Mamo sonce pa mamo luno. torej, sonce je 'dobro', luna pa 'slabo'?
je torej moski 'dober', zenska pa 'slaba'?

Noben clovek ni sam dober. ampak vsak clovek pa ima nalogo slabo v sebi transformirati v dobro... zato se najveckrat isce 'smer'...
vendar smer - ne daljica, niti ne premica, se celo krog ne, se manj trikotnik, pac pa spirala.... ce ze govorimo o tem... da si v centru in v vse smeri, kot jojo. Recimo jaz, ki je moja KVALITETA nestalnost. ce je pa od nekoga morda stalnost (ali pa kadrinalnost), se pa ne bo obnasal kot jojo, pac pa morda kot drevo (pa tud slednje je 'v vse smeri, in v nebo in v zemljo), ker je to pa njegova KVALITETA.
Vendar moja kvaliteta ni bolj kvalitetna od tvoje in tud tvoja ni bolj od moje.
Ce pa receva - moja je kvalitetna, tvoja pa ne, s tem zanikava tvojo. kar je brez veze, ker jo lohk se tolk zanikava, pa se vseen JE.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0