Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 18


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
4130 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2005, 18:13

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF, Vesoljnega dnevnika LNF 2, Vesoljnega dnevnika LNF 3, Vesoljnega dnevnika LNF 4, Vesoljnega dnevnika LNF 5, Vesoljnega dnevnika LNF 6, Vesoljnega dnevnika LNF 7, Vesoljnega dnevnika LNF 8, Vesoljnega dnevnika LNF 9, Vesoljnega dnevnika LNF 10, Vesoljnega dnevnika LNF 11, Vesoljnega dnevnika LNF 12, Vesoljnega dnevnika LNF 13, Vesoljnega dnevnika LNF 14, Vesoljnega dnevnika LNF 15, Vesoljnega dnevnika LNF 16 in Vesoljnega dnevnika LNF 17
(*zadnja stran Dnevnika LNF 17 :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." x:)x itd. ipd. .. ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. junij 2005, 18:15

18 že :eek:

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2005, 18:18

Jo. x:Xx

Novo poglavje. xyesx x8Dx x^x

xupx xupx xupx

x;)x xwizardx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. junij 2005, 18:33

uuuuu da se hitr pofočkam.
pacam seminarsko skup. čist mal mi še manka... sam volje pa ni več x:Dx sej bom bom.
grem raj najprej mal soseda jezit x:Dx stepr here i come! xsuperx
spet se mi je na bolš poslabšal

#5 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 14. junij 2005, 18:41

Pofock x;)x

Vprasanje: a kdo pozna koga, ki je sel ze cez lasarsko operacijo oci? Vem, da mora biti dioptrija 2 leti konstantna ( kar je), pa tudi vsem ostalem sem se ze pozanimala, ampak nekateri pravijo, da je bolje pocakati nosecnost, ker se takrat vid poslabsa? A so to samo bajke? x:o)x Mal berem, pa bi rada razcistila. Drugace je pa "garancija" 10 let.


Sicer pa nic novega.
Pridni ste.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2005, 18:50

ma daj ne bluzi (sam to sem spet jaz...
Vi ste bolj *moderni* nekak...
jaz sem neizprosna (do sebe)).
Nikakrsen laser in staf ne pride v postev, ce in dokler se da. da sam spedenas.
se pa DA. xyesx x^x
o tem ze nekaj casa gobcam.

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 14. junij 2005, 18:53

michelle, jaz sem bila parkrat na tem, da grem na laser, pa se vedno znova premislila...

res je, da ni pametno pred nosečnostjo, pa tut tisto 10 let garancije je tut vse, kar vedo o posledicah...

če ti ni nujno, kar verjetno ni, NE iti...

Astra
Per aspera ad astra

#8 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. junij 2005, 19:21

a kdo ve če je kje na netu zemljevid lj? da odtipkaš ulico pa ti jo najde?
spet se mi je na bolš poslabšal

#9 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 14. junij 2005, 19:27

<{POST_SNAPBACK}>a kdo ve če je kje na netu zemljevid lj? da odtipkaš ulico pa ti jo najde?


tle

x:)x

#10 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 14. junij 2005, 19:33

konc sluzbe koncno,no se pol urce,mala malca... x:)x
tko dober dan danes bil...hm...pa zhe zbudila sem se skulirana 100 na uro in pozitiva je sopala z mene danes cel danchek.
pa sem dozhivela tud od drugih v bistvu vse lepo,celo lepa presenecenja od ljudi,ki presenecenj ne delajo....zanimivo.
zdej me pa caka prav lep vecer,najbrz celo ob morju mal....upam ,da so zvezdice na nebu,da se lahko ulezem na pomol magari in mal zvezdicam mizikam. x:)x
tko kot one meni ....in seveda se mozha moram danes objemchkat malo in mu kej lepega povedat,da bo lep dan zakljucil lep vecer.
'dijo cigich gre dihat morje posoljeno z zvezdami x:o)x x:Dx x;)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#11 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. junij 2005, 19:40

<{POST_SNAPBACK}>tle

x:)x

:wOOt: kwas ti d best :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :palec: tenkju!!! x:Xx x:Xx x:Xx zdej mi pa ni treba sto ur prej od doma x:Dx x;)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#12 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 14. junij 2005, 19:55

<{POST_SNAPBACK}>Pofock  x;)x

Vprasanje: a kdo pozna koga, ki je sel ze cez lasarsko operacijo oci? Vem, da mora biti dioptrija 2 leti konstantna ( kar je), pa tudi vsem ostalem sem se ze pozanimala, ampak nekateri pravijo, da je bolje pocakati nosecnost, ker se takrat vid poslabsa? A so to samo bajke?  x:o)x Mal berem, pa bi rada razcistila. Drugace je pa "garancija" 10 let.
Sicer pa nic novega.
Pridni ste.

od mojga sestra je šla, lani, ona je res ful slabo vidla, no sam pr njej ni pršla v poštev laserska operacija, ker ma pretanko nevemkajže, ampak ona klasična, s skalpelom :O: no je šla in zdej je u glavnem brez očal, normalno vidi, kokr sm js zastopla se ji vid lahko spet poslabša, sam to se najbol v prvih dveh mesecih, tko slabo kot je pa prej vidla, baje ne bo nikol več. ona je zadovolna in ji ni žal x:)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#13 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 14. junij 2005, 19:58

Todika, hvala :palec: in ostali.
Jaz v bistvu si zelim zmanjsat dioptrijo, zaradi necesa, k zelim poceti, pa me ovira malce previsoka dioptrija ( ne smes je met prevec). Samo zato je v bistvu to. Drugace proti ocalom in lecam nimam nic ( se celo usec sem si z ocali x;)x :vio: )
Marsa, ne vem, kako to drugace sama spedenat :sori:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#14 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 14. junij 2005, 20:06

Zjutraj sem en lep čas urejala prijavo izginule registrske tablice :8): pa potem naročilo nove... Res traja in traja. Policija pa te zadeve...
Potem malce urejala stanovanje kjer bom živela... x:)x komi čakam
In potem kavica s kolegico... malce sem zabluzila dan ampak je bilo ok... imam slabo vest ker se nisem (še ) učila... x8Dx
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#15 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 14. junij 2005, 20:09

<{POST_SNAPBACK}>Todika, hvala  :palec: in ostali.
Jaz v bistvu si zelim zmanjsat dioptrijo, zaradi necesa, k zelim poceti, pa me ovira malce previsoka dioptrija ( ne smes je met prevec). Samo zato je v bistvu to. Drugace proti ocalom in lecam nimam nic ( se celo usec sem si z ocali  x;)x  :vio: )
Marsa, ne vem, kako to drugace sama spedenat  :sori:

ma ne vidim zakaj ne, če je možnost, sam je pa zadeva svinsko draga x:)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#16 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 14. junij 2005, 23:10

<{POST_SNAPBACK}>a kdo ve če je kje na netu zemljevid lj? da odtipkaš ulico pa ti jo najde?

Jaz tud to rabu x:px x:Dx x:Dx x:Dx
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#17 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. junij 2005, 23:33

hehe x:Dx :palec: si najdu? sam je sam po ulcah... ni po številkah tko k pr tisu x;)x ampak zadostuje.
spet se mi je na bolš poslabšal

#18 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 14. junij 2005, 23:45

Jaz bi to rabu v avtu, pa da mi izriše naj, naj, naj pot:brez gužve, brez semaforjev pa policajev ne sme bit, . . . . . . . x:o)x
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#19 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 14. junij 2005, 23:55

Počasi se odpravljam spat. x:)x Danes je zame zelo pomemben dan.... luck be a lady today... xcrossfingx ...resno, zelo važno zame.... bomo vidli.... :switz: xnckrivx x:((x xcrossfingx xgoldfishx :detelca: xyesx xrosex

Ful mi je fajn, da mam spet mal bolj pospravljeno in čisto sobo x:Ix :inocent: sem clo par tipk na klavirju pritisnila... :D (drugače tko težko pridem sploh do njih, ko mam tolko knjig na pokrovu xrolleyesx xredx)

Pa novo posteljnino sem si včeraj dala, sem si jo sama kupila, love at first sight :2src: x:px ...škoda samo, da moram spet sama spat.... pogrešam mojega.... :vio: xsrcbumx :C: :8):

Drgač pa bla zelo pridna z učenjem. x^x Samo vrtelo se mi je pa še cel dan.... :wacko: ni pomagal čaj.... :sori:

Lahko noč lunatki! x:Xx

..... :eek: zdajle šele vidim, ko imam ipb shemo naštimano, da ima tale smajli :inocent: zraven bel vprašajček, ki utripa! :P x:Dx x:o)x

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#20 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 15. junij 2005, 05:26

beli vprašajček ki utripa? xinnox

čist sem polomlena... okol dveh šele zaspala...
no grem se zrihtat, morm čez 20 min it. xzobkox

lep dan :flower:
spet se mi je na bolš poslabšal

#21 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. junij 2005, 05:27

<{POST_SNAPBACK}>Danes je zame zelo pomemben dan.... luck be a lady today... xcrossfingx ...resno, zelo važno zame....

xwizardx xcrossfingx :detelca:

#22 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 15. junij 2005, 05:33

Ribica xwizardx
dobro jutro. za menoj totalno neprespana noč, tibetančki, makko vaje, malce powerteka, uteži, zdej pa tuš, malo zbudit in pričet novi dan... kolk bi mene danes poštar z eno pošto rešil in razveselil... pustimo se presenetiti.Včeraj izvedela da me en sonček v soboto obišče, komaj čakam...
naj se vam naredi maksimalno dober dan xsrcx

#23 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 15. junij 2005, 05:45

vstala ob petih, zlikala neki cot :eek: zdej se mi pa ne da več :o|o: bom do osmih kr bluzla mal, pol pa šibam za lj. x8Dx dan bo videt lep al kako, neki tajga kaže tule x:)x sm si glih kavico skuhala, pa zdej lepo na balkončka spit, aja pa rožce še morm zalit, zmeri pozabim, reve mi bojo proč pršle zihr, č bo šlo tk naprej x:Dx mejte se
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#24 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 15. junij 2005, 05:53

pri nas pa sivo, oblačno, hladno. Kje je že tista napovedana vročina :o|o:

#25 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 15. junij 2005, 05:56

ma sej vročine kake hude res ni treba, sam da je pa tako skozlano vreme je pa res tumač :sori: včeri je blo kao lepo, je pa pihalo svinsko, se tud dons vprašanje č bo kej bolš
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0