Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 19


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
* * * * * 2 x ocenjeno
5056 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. september 2005, 19:42

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF, Vesoljnega dnevnika LNF 2, Vesoljnega dnevnika LNF 3, Vesoljnega dnevnika LNF 4, Vesoljnega dnevnika LNF 5, Vesoljnega dnevnika LNF 6, Vesoljnega dnevnika LNF 7, Vesoljnega dnevnika LNF 8, Vesoljnega dnevnika LNF 9, Vesoljnega dnevnika LNF 10, Vesoljnega dnevnika LNF 11, Vesoljnega dnevnika LNF 12, Vesoljnega dnevnika LNF 13, Vesoljnega dnevnika LNF 14, Vesoljnega dnevnika LNF 15, Vesoljnega dnevnika LNF 16, Vesoljnega dnevnika LNF 17 in
Vesoljnega dnevnika LNF 18
(*zadnja stran Dnevnika LNF 18 :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." x:)x itd. ipd. .. ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 7. september 2005, 19:46

Za vse ljubitelje Lindt intense orange - v Leclercu je po 329 SIT x:px
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#3 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 7. september 2005, 19:55

:yumy: fajn, sladko smo začeli.. x;)x

------------

marsa, kul :palec: xupx

Men pa je prejle nekdo kar takole, iz srca, spontano...rekel, da me ima rad xsrcbumx

Astra
Per aspera ad astra

#4 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 7. september 2005, 20:22

Marsa....... :palec: :palec: :palec: x;)x

xDDx Je kar lažje dihati takole.......brez težkih besed.

Smisel življenja je največja sreča

#5 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 7. september 2005, 20:28

Nov dnevnik :palec:

Dost mam učenja... jutri ob 12h izpit, zadnji... potem pa svoboda vsaj za nekaj časa x:)x imam že vse splanirano, od jutri popoldne do nedelje dopoldne xDDx

Gledam fuzbal - no, bolj poslušam x:)x držim pesti xcrossfingx
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. september 2005, 20:38

x:Xx :palec:

Helou!!

Astra!!! pih! x8Dx x;)x

Aliana, sladko pa blazno cenovno ugodno smo zacel. xDDx

a ne Koky! :palec:

Ajdoslava! jaz tud z enim usesom in z ocesom na tilniku. ;) (*gledam fuzbal)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 7. september 2005, 20:55

Ajdoslava x:Dx xDDx kok se fajn sliš xsrcx

pismo, prazen gol ... kreten

skoz mi gre na smeh... ne vem zakaj x:Dx eden takih momentov ko ne morš nehat...
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. september 2005, 21:14

men tud na smeh...

(se dobr!!! x!x)...
kajti - kaj bo *POL* vazno?
kolkrat si komu kajlo dal?
al - kolkrat si se od srca nasmejal???
bil radosten v lajfu???

... Kako sva se spoznali z eno od najpomembnejsih skorpijonk v mojem lajfu (rojena 13.11.)... :::
blazno sva si sli na zivce, ker sva imeli enako barvo las..
ja bedast, sam tedaj... ni blo tko. x:Dx x;)x x:o)x
skratka, za zelene lase nisi sel k Michu, pac pa v amsterdam in potem tu tvegal kako sljivo... pa dan ali dva na povsetovi. x!x xyesx
tko da... mesam 3 barve, da mam SVOJO SPESL barvo!!!
Pridem v palmo, ena baba ima isto barvo las!!!!!!!! :mad2:
Kako si drzne? pih, plagiatorka in vse to...
skratka, videt se nisva mogli.
se zgodi (to sem jaz pozabila, kasnej me je ona spomnila na to), da je scal, scal in scal... ko sem sla iz studenta... izjemoma sem imela marelo (ocitno... sicer je nikol nimam).. se mi pridruzhi pod marelo Ona.. v bistvu sem jo jaz povabila...
lohk smo 'sovrazniki' zarad las, sam ce pa frka, pa... smo tle. :)
no kot receno sem na to cist pozabila...
Po tem pa (po totalnem skupnem magicnem schtraufenpachtu) se enkrat zgovarjava o *vrednotah* in *resnicah* (kot vedno, ker sva se imeli nad za zment), pa me preseneti, da sem najbolj mocen vtis nanjo naredila zato oz. tedaj, ko sem mordrovala pod tisto marelo v smislu, da saj, dezh in dark in pank in bobni in vse, mam rada noc in black in vse... sam da bi pa clowk definitivno blefiral, ce bi rekel, da ne mara sonca in pac, da so skratka cist fajn rozhe, pa barve pa mavrica. ...

kaj je hotla *pesnica* s tem povedat? se sama ne ve. :)
ampak... je pac povedala...
nauk?
recimo?
... da nas morda nekateri ne spostujejo zato, ker nismo, pac pa zato, ker smo - ranljivi... xsrcx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. september 2005, 21:20

o, kul, nov dnevnik xupx :palec:

na sprehodu prejle je srnica prisla cist blizu... je kar mal pocakala, da jo bova s sestro ja videli... ful uzivam na popoldansko-vecernih sprehodih, ko je tko svez zrak, pa se prijetno toplo... in take lepe barve, pa skor kicasti soncni zahodi xsrcx ... jap, september, moj cas :2src:

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. september 2005, 21:27

<{POST_SNAPBACK}>srnica

xsrcx

shizim... tko rada imam zivali... tko kot otroke... ne da se po trepalnicah mecem in vse tole... ampak... me tko vzradosti...
ta naivnost in nedolznost... plasna, pa hkrati zaupljiva in pogumna,... xsrcx
blazno fajn...
hej... hocem zacet 'nastevat', pa 'postekam: vsec mi je oranzna tale scena neka (ono ki mamo sami kao??)... lisicka... srnica... vevericka..
pa: leshnik...
vse kar ful maram... :vio:

Jp, jesen!!! xloveyx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 7. september 2005, 21:41

<{POST_SNAPBACK}>Za vse ljubitelje Lindt intense orange - v Leclercu je po 329 SIT  x:px


Te moram pohvalit, tvoj avatar je res noro luskan :palec: :2src:

Dons je pa tak zanimiv dan, od treh oseb sem slisala: rad/a te mam, namenjeno meni xnckrivx :inlove: Ocitno bi se danes vsi izljubili x:o)x x:Dx Je pa lepo.

x:)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#12 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 7. september 2005, 21:50

<{POST_SNAPBACK}>Za vse ljubitelje Lindt intense orange - v Leclercu je po 329 SIT  x:px



Hu, si jo grem prec iskat x:px sam ne u Leclerc, u nš avtomat! x:Dx Se mi sladko lušta! x;)x

Lunkice, Triple vs ma use rad! x:Xx x:Xx x:Xx :palec:
Baby don´t forget my number!

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. september 2005, 21:55

oh men bi tud pasala cokoladka zdajle... :eek: x:px
clo slado - recimo... kaj je ze? max? magnum? v bistvu pa shizim na jezhke in luchke... in bountyje in vse... x:o)x x:px (zdajle, sam da je, ni vazno kaj tocno... sam ni... :sori: x:Dx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. september 2005, 21:57

Joj... se poslavljam (najbrz x:px xDDx)... grem kele v kuhno mal pobrskat...
a cem se it prej stehtat (:vragec: zloba zlobna!! - to je duh na fortuni pa asc - ko si vnaprej in sprot o(ne)mogocim, kar je za... karkoli od tega pac. :P :P)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 7. september 2005, 21:59

Jaz tud bla na sprehodu zdajle s Tristanom. Ja, ful je lustno zunaj.. tko prijetno sveze.. No, sem se pa tud oblekla v skoraj zimsko bundo v prepricanju, da je zunaj noro mraz x:o)x

Ja, Triple, jaz sem si dve kupila, bo za kak mesec x:o)x (eno mam ze cel teden v hladilniku in jo je se vedno pol.. mi ful zapase kdaj cokolada, sploh tale je res nad :palec: , samo po dveh kosckih mam dost...)

Mich.. thanx :2src: Tristy na mojih kolenih x:)x (hihi, Marsa, a rabis kaj fotk za razglednice? Jaz mam ze celo zbirko...)
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#16 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. september 2005, 00:13

:vragec:

bu.... x:)x
zdele sm se domou prmajau....pa ne tarad pera (sm sam enga :eek: :inocent: )....ampak sfukan do konca xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
za jutr sm se zmenu za opremo... x:)x ...dobim mix pult iz K4 x:)x
aja...ker she ne ve x:o)x :inocent: :vio:
od 22ih dalje do jutranjih ur...JALLA-JALLA...DJ aAkhut x:Dx x:Dx x:Dx
chill-trance party...al kokrkol se zhe temu reche x:o)x x:o)x
(che bo muska za en kurc...she zmeri lohk per pijemo pa Đole kadimo :vio: :inocent: )

..OM.. :vio:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#17 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 8. september 2005, 05:59

jutr....mal sm nikakva dans...tk sm čudno spala, ene čudne sanje, kok se bo človek naspal pa spočil če se tako ponoč dogaja :o|o:
fajn, nov dnevnik, upam da smo pustili zdrahe za sabo......

jutr mislim da je pogreb.....me je mami če bom šla....bi se kao spodoblo xrolleyesx men pa ni nekak....da bi gledala tam ene zlomljene starše.....pa ene hinavce k jim je biv recimo trn u peti in so zmeri same slabe stvari govorili o njem, tam bojo pa zdej solze pretakali :xx!: ne maram pogrebov...k se pol sprevrže vse skup v nekakšn družabn dogodek......taprvo tm jokcaš mal pa pokoplješ človeka, pol greš pa na južno in kak vic poveš xrolleyesx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#18 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 8. september 2005, 06:14

jutro... Todika, če se ti ne gre, ne it... ker posloviš se lahko od njega na svoj način, ali pa kasneje greš prižgat eno svečko... odločila se boš pa itak sama xsrcx
tale noč ni bila vredna imena noč ;) mah bo že... razmišljam da če mi danes da v službi kdo iso delo kot včeraj zbeeežim... Noro, v 5 minutak mi je sprintalo 3 obojenstranske strani, jaz pa imela za uredit tam hm 150 strani sigurno, če ne več. Vmes uničevalo liste, glasen, ej še 20 minut pa bi popizdila totalno...
danes grem pa benda še na terenčka mal pogledat pa kej dinarčkov zaslužit (kako se to bere :)) no mejte se... xsrcx

#19 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. september 2005, 06:24

haj...

jutra so že precej hladna....in popoldnevi še vedno prekratki. mam tolk stvari za nardit doma, da sploh ne vem, kje naj začnem. ene so čistilne narave, veliko pa takih "za dušo"....sam ata saturn je neizprosen in je reku: "časa je za vse enako, pa znajdi se kot veš in znaš"!....jh...pa smo tam....

xcivx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#20 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 8. september 2005, 07:00

ja selene, točn tk nekak razmišljam......sam večina folka pač tak...treba je, spodobi se.....izrečt sožalje pa to, se poslovit kao....pa da se pol lahk reče kok velik folka je blo tam, so ga mel pa res radi vsi......men je pa to mim.....pa laufajo okol cunje kupvat, ker kao nimajo nč za oblečt za na pogreb, ker v tistih starih hlačah pač ne more it....pa take fore....men je to grozno vse skup.....in tam izrekat sožalje svojcem, k je vskič nov nož v srce ko ti pride tam en pa ja men je tok hudo, škoda ga je......ko nisi sposobn sploh od bolečine in vsega komunicirat s folku......treba bi blo pustit svojce da se v miru poslovijo od ljubljene osebe, ne pa da se morjo tam ukvarjat z enmu folku, k ga sploh ne poznajo, pa čaj pa šnops pa kekse ponujat okol
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#21 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 8. september 2005, 07:13

kakšno presenečenje sem doživela x:Dx xsrcx na prehodu za pešce mi nekdo ustavi, odpre okno, pa me pokliče po imenu... ej dečko s katerim sem pred hm 11 leti skup delala, joj kolk sem ga bila vesela xsrcx ta dečko mi je v nekem obdobju ful pomagal, hehe je bil popoldne tud varuška moji deklici... res prijatelj pravi. Potem pa sva oba menjala službe, tel. številke... včasih razmišljam, da nekdo živi v sosednjem mestu, pa ga 11 let ne vidiš... čudna pota gospodova...

#22 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 8. september 2005, 09:01

Itak so čudna pota gospodova... xrolleyesx

Todika, jaz neb šla, se izogibam pogrebom, kolkr se da...obstajajo tudi drugi načini slovesa...

še vedno me mal daje včerajšnji dan :o|o: dal velik tem za razmišljanje...

Na morje grem x!x :2src: Z gospodom sva se odločila, da mava dost presinga, pa velik stvari za pomenit... x^x .čeprav, hja, takšne sreče kot sem, je vremenska napoved slaba...pa kaj x!x

naj vam dan prizanaša z neprijetnimi stvarmi xsrcx

Astra
Per aspera ad astra

#23 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 8. september 2005, 09:06

Nov dnevnik :2src: za nove lepe dogodke, ki nas čakajo.
Meni se že danes začne vikend in se nomadsko selim proti smeri morja.
Včeraj dobila lepo rumeno vrtnico od sosede, ker sem ji bejbisitala rože in nabiralnik, medtem, ko je bila na dopustu.
Tok je lepa, rože imajo res eno prijetno energijo.

Včeraj mi je očka povedal, da je reševal v prometni nesreči, družina iz D namenjena na morje. Ljudje so stali, pa nihče ni prišel pomagat :O: fantek 7let v prometni nesreči umrl :V:
Moj oče je bil edini, ki je vse videl, ker sta vozila vzporedno je Nemcem počila guma in jih je odneslo v ograjo. To je moral biti grozen prizor za podoživet... ampak da ljudje niso prišli pomagat??? Ne štekam! :sori:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#24 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 8. september 2005, 09:10

Oj!

Jst tud pogrebov ful nemaram, ker me ful prizadane vsa ta žalost. In pol una fešta. xrolleyesx Ne razumem tega. Bi se mi zdel pametnejš, da bi šli na en tak izlet v naravo, v tišini, in bi se spominjal lepih stvari v zvezi z umrlim. Ampak na en tak res impresiven kraj - v gore al pa morje. Sej po eni strani, ko pomislm kako bo, ko bom jst umrla...jst tud ne bi hotla, da bi jokal za mano, ampak da bi se spomnl na lepe dogodke, k smo jih skup preživel. Ampak na žalost nas ta družba in njena pravila omejujejo. :xx!:

Dons bo u iber bizi dan. P službi morm avto posesat, k je taka štala not, da bog pomagi. Pa me je zmotl in bom. Pa cel kp cunj morm oprat in obest, da bo mami vesela, k prideta z dopusta. Pa v lekarno, štacuno, fitnes....jao, jao. x:)x No, vsaj hit bo minil.

No, dons definitivno nism tok razigrana, kot včeri. Sm spet neki mirna. In globoko razmišljujoča - ja, tud to znam. x^x

No, ljudje. Pridni bodte. x:Xx

#25 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. september 2005, 09:27

:vragec:

morgen...... :o|o: :o|o: :o|o:
jebemti kishto pa alarme..... :!!: :!!: :!!:
pozabu preklopit....in pol me ta :vragec: pa )!( od PC-ja zbudi iz nekmu chudnmu zvonenjam....deb jo... :xx!:
valda hotu spet en kurc brskat po sistemu... :xx!:
nima vech te zhelje x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
pa she kle me neki kr sama (PC) prjaula.... xrolleyesx xrolleyesx :inocent:
nch jasn :inocent: :inocent: :inocent:
no ja....dan je lep....noch bo pa huda.... x:)x :vio: x:o)x

..OM.. x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0